کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2012-11-07 ساعت 15:27)sabtenam11 نوشته:  
(2012-11-07 ساعت 00:21)silence7 نوشته:  
(2012-11-07 ساعت 00:11)اردوان نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 23:36)mary2606 نوشته:  دوستان به نظر شما کسی که دلار خریده و توی خونه نگهداری میکنه برای زمانی که باید سطح مالیش رو به آفیسر کیس نشون بده، لازم هست که چنج کنه بریزه به حساب و پرینت بگیره؟ کمی خنده داره چون فقط به نفع صرافاست!!!!
کلا باید آخرین گردش مالی رو ترجمه کرد!.در یک بانک معتبر و اونو نشون افیسر داد.
این چیزی بوده که من تو سفرنامه های بچه های سال های پیش خوندم
درسته منم همچین چیزیو خوندم که شما اشاره کردین

در مورد این چیزی که میگم زیاد مطمئن نیستم اما شاید بشه با باز کردن یک حساب ارزی شما دلار به بانک بدید و گردش مالی بگیرید و هر زمان خواستید دوباره دلار رو پس بگیرید از بانک اینطوری نیازی هم به صراف نیست
آره بانک انجام میدن من پرسیدم
تشکر کنندگان:
سلام
من هفته دیگه باید برم ترکیه برای مصاحبه
میخواستم بدونم برای مدارک مالی حداقل چقدر باید تو حسابم پول باشه ، آیا به خاطر پول کسی رو رد می کنند؟
اگه می شه از تجربه هاتون و اطلاعاتی که دارین منو کمک کنید
تشکر کنندگان:
(2012-11-07 ساعت 20:57)سهیلی نوشته:  سلام
من هفته دیگه باید برم ترکیه برای مصاحبه
میخواستم بدونم برای مدارک مالی حداقل چقدر باید تو حسابم پول باشه ، آیا به خاطر پول کسی رو رد می کنند؟
اگه می شه از تجربه هاتون و اطلاعاتی که دارین منو کمک کنید
سلام سهیلی جان تنها کمکی که میتونم بکنم اینه که این لینک هارو خوب بخونی:
http://mohajersara.com/thread-5184.html

http://mohajersara.com/thread-5185.html

http://mohajersara.com/thread-5609.html

http://mohajersara.com/thread-5608.html

http://mohajersara.com/thread-5230.html
تشکر کنندگان: silence7 ، rezaahmadi
(2012-11-06 ساعت 23:36)mary2606 نوشته:  دوستان به نظر شما کسی که دلار خریده و توی خونه نگهداری میکنه برای زمانی که باید سطح مالیش رو به آفیسر کیس نشون بده، لازم هست که چنج کنه بریزه به حساب و پرینت بگیره؟ کمی خنده داره چون فقط به نفع صرافاست!!!!

باید بشه من در بانک سامان حساب ارزی دلار و یورو دارم و تو همون اینترنت بانک سامان که وارد میشید میتونید موجودی ارزی خودتونو هم چک کنید. اما موضوعی که مهم هست این هست که بعضی از دوستان میگن دلار به نرخ دولتی محاسبه میشه و بعضی هم میگن به نرخ روز هستش که اگه به نرخ دولتی باشه و شما دلار بخرین و بریزن تو حسابتون , مقدار گردش مالی شما کمتر ازحالتی میشه که با معادل ریالی همون دلاری که خریدید محاسبه بشه. مثلا اگه 20000 دلار بریزید تو حسابتون موجودی میشه 20000 دلار ولی اگه معادل ریالیش تو حسابتون باشه مثلا 60 میلیون و تقسیم بر نرخ دولتی دلار 1226 تومن بشه میشه 48939 دلار. از دوستان با تجربه تر درخواست دارم این مطلب را شفاف سازی کنن.
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان:
(2012-11-08 ساعت 00:12)babak82 نوشته:  

باید بشه من در بانک سامان حساب ارزی دلار و یورو دارم و تو همون اینترنت بانک سامان که وارد میشید میتونید موجودی ارزی خودتونو هم چک کنید. اما موضوعی که مهم هست این هست که بعضی از دوستان میگن دلار به نرخ دولتی محاسبه میشه و بعضی هم میگن به نرخ روز هستش که اگه به نرخ دولتی باشه و شما دلار بخرین و بریزن تو حسابتون , مقدار گردش مالی شما کمتر ازحالتی میشه که با معادل ریالی همون دلاری که خریدید محاسبه بشه. مثلا اگه 20000 دلار بریزید تو حسابتون موجودی میشه 20000 دلار ولی اگه معادل ریالیش تو حسابتون باشه مثلا 60 میلیون و تقسیم بر نرخ دولتی دلار 1226 تومن بشه میشه 48939 دلار. از دوستان با تجربه تر درخواست دارم این مطلب را شفاف سازی کنن.
ببین دوست عزیز شما بهتره برای تمکن مالی حساب ریالی باز کنید و بعدا موجودی حساب رو به دلار از بانک بخواید
ولی خوب اون فقط برای تمکن مالی
این رو هیچ کسی شک نداره برای مخارجتون باید بعد ها دلار ازاد تهیه کنید
الان اگر شما 60 میلیون دلار ازاد تهیه کنید میشه 20000 دلار
ولی برای تمکن مالی میتونید 60 میلیون رو بزارید بانک و 48900 دلار مجودی ارزی میشه برای تمکن مالی
تشکر کنندگان: پدی ، sabtenam11
(2012-11-07 ساعت 00:11)اردوان نوشته:  
کلا باید آخرین گردش مالی رو ترجمه کرد!.در یک بانک معتبر و اونو نشون افیسر داد.
این چیزی بوده که من تو سفرنامه های بچه های سال های پیش خوندم

نیاز به گردش مالی نیست فقط موجودی حسابتون به ریال چون اونا خودشون میدونن قیمت ریال و دلار چنده. هر چه زمان موجودی به زمان مصاحبه نزدیک باشه بهتر
وقتي صبح ازخواب بيدارميشی، دوانتخاب داري :
1- دوباره بخوابي و رويا ببيني.
2- يا بيدار بشی و برای رسیدن به روياهات حرکت کني.
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، behzadb57
(2012-11-08 ساعت 13:44)erfanslash نوشته:  

ببین دوست عزیز شما بهتره برای تمکن مالی حساب ریالی باز کنید و بعدا موجودی حساب رو به دلار از بانک بخواید
ولی برای تمکن مالی میتونید 60 میلیون رو بزارید بانک و 48900 دلار مجودی ارزی میشه برای تمکن مالی

دوستان عزیز
با وضع دلار الان نمی دونم مثل قبل یا نه
ولی من یک هفته حسابم رو تا جایی که تونستم پر کردم و پرینت حسابم رو به ریال از بانک مسکن گرفتم
افسر سفارت که با من مصاحبه می کرد به مامور دیگه ای که کنارش نشسته بود در مورد پرینت حسابم گفت 42000 دلار
اون موقع دلار حدود 1000 تومن می چرخید و من دیدم که با انگشت روی 4 تا از صفرهای مانده حسابم رو گرفت و اون رقم رو گفت در ضمن ما یک خانواده 3 نفری بودیم و با این پول مشکلی هم پیش نیومد

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: اردوان ، Omid-Aria ، mary2606
(2012-11-10 ساعت 20:13)behzadb57 نوشته:  
(2012-11-08 ساعت 13:44)erfanslash نوشته:  

دوستان عزیز
با وضع دلار الان نمی دونم مثل قبل یا نه
ولی من یک هفته حسابم رو تا جایی که تونستم پر کردم و پرینت حسابم رو به ریال از بانک مسکن گرفتم
افسر سفارت که با من مصاحبه می کرد به مامور دیگه ای که کنارش نشسته بود در مورد پرینت حسابم گفت 42000 دلار
اون موقع دلار حدود 1000 تومن می چرخید و من دیدم که با انگشت روی 4 تا از صفرهای مانده حسابم رو گرفت و اون رقم رو گفت در ضمن ما یک خانواده 3 نفری بودیم و با این پول مشکلی هم پیش نیومد
یعنی در واقع با دلار نرخ دولتی انقدر گفتن دیگه؟درسته؟
تشکر کنندگان: battosai
دوستان فایلی به صورت pdf وجود داره که همه مراحل بعد از قبولی رو کامل توضیح داده باشه؟ اگه نیست بسازیم ازش
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
(2012-11-11 ساعت 19:42)beelzebub نوشته:  دوستان فایلی به صورت pdf وجود داره که همه مراحل بعد از قبولی رو کامل توضیح داده باشه؟ اگه نیست بسازیم ازش
آره به این لینک برو:
http://wiki.mohajersara.com/%D8%B1%D8%A7...8%A7%D9%86
تشکر کنندگان: Tasnim banou
(2012-11-11 ساعت 20:14)اردوان نوشته:  
(2012-11-11 ساعت 19:42)beelzebub نوشته:  دوستان فایلی به صورت pdf وجود داره که همه مراحل بعد از قبولی رو کامل توضیح داده باشه؟ اگه نیست بسازیم ازش
آره به این لینک برو:

لینک که خرابه !
یه امید خدا قبول میشم و پرش میکنم !!

کیس نامبر: coming soon
تاریخ و نتیجه مصاحبه:
تعداد افراد کیس : 1
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا:
تاریخ گرفتن گرین کارت: من قبول میشم حالا ببنین کی گفتم اینو
تشکر کنندگان:
(2012-11-11 ساعت 20:15)sabtenam11 نوشته:  
(2012-11-11 ساعت 20:14)اردوان نوشته:  
آره به این لینک برو:

لینک که خرابه !
آره خرابه نمیدونم چرا اما این لینک درست شد کامل بخونین.توضیح داده همه چیو.
تشکر کنندگان:
بهتره از منابع مختلف استفاده کنیم و یه pdf کامل و جامع درست کنیم که همیشه در دسترس باشه بشه استفاده کرد. یکی از دوستان قبلا در مورد مراحل مدیکال یه pdf خیلی عالی درست کرده بود که خیلی خوب بود. اگه برای همه مراحل از اول تا رسیدن سوشیال و گرین کارت میشد درست کرد خیلی خوب بود.
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، mary2606
دوستانی که از نظر مالی مشگل دارند .. برای اقامت راههای زیادی هست .. یکی از دوستانم 2012 قبول شد با دوست دخترش که از نظر مالی تقریبا مساعد بود ازدواج کرد و تو هزینه ها خیلی بهش کمک شد .. و جالب اینکه هر دو خانواده هم از ته قلب راضی شده بودن .. اینم یه راهکاریه برای خودش ..
تشکر کنندگان:
(2012-11-14 ساعت 19:59)meisamail نوشته:  دوستانی که از نظر مالی مشگل دارند .. برای اقامت راههای زیادی هست .. یکی از دوستانم 2012 قبول شد با دوست دخترش که از نظر مالی تقریبا مساعد بود ازدواج کرد و تو هزینه ها خیلی بهش کمک شد .. و جالب اینکه هر دو خانواده هم از ته قلب راضی شده بودن .. اینم یه راهکاریه برای خودش ..

اینم راهکار بود شما ارادئه کردی ! خسته نباشی واقعا ! Smile)
یه امید خدا قبول میشم و پرش میکنم !!

کیس نامبر: coming soon
تاریخ و نتیجه مصاحبه:
تعداد افراد کیس : 1
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا:
تاریخ گرفتن گرین کارت: من قبول میشم حالا ببنین کی گفتم اینو
تشکر کنندگان: S0SHiANT

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان