کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number)
(2013-02-03 ساعت 04:22)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 02:12)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 23:57)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 21:15)arezoo bj نوشته:  سلام.بچه ها من یه سوالی دارم اگه کسی میدونه لطفا جوابمو بده
کسی ایمیل خانم سارا گرو تو صدای آمریکارو داره؟ میدونه چطور بید از ایشون سوالامونو بپرسیم؟

جواب بدبن دیگه Cool

https://www.facebook.com/sarah.k.grow این اف بی شه https://twitter.com/podocnjace اینم تو.یتش میتونی مسیح بدی ولی نمیدونم جواب بده یا نه. تست کن خبر بدهRolleyes

باشه مرسی آخه توی صدای آمریکا نوشتن مثل اینکه همون جا هست ایمیلش اما من پیدا نکردم ! ایمیلشو کسی نداره؟
اگه به اینا جواب داد میگم بهتون Cool

دوست عزیز مرسی که آدرس تیوتر خانم سارا گرو رو بهم دادید.بلی جوابم رو دادند اگر خواستید میگم برای پرسیدن سوالم چه آدرسیو بهم دادند.
باز هم ممنون Cool
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، j@vad
(2013-02-02 ساعت 22:19)imojen نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 22:13)erfanslash نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 21:35)imojen نوشته:  بچه ها من کارت معافیت پزشکی سربازی دارم. به نظر شما بهم ویزا نمیدن؟ Sad

باید دید که معافیت پزشکی فرد در چه موردی هست.....

نوعی دیابت. ولی قند خونم نرماله. (Diabetes Insipidus)
جایی هست که درباره ویزا ندادن بخاطر معافیت پزشکی چیزی پیدا کنم؟

به نظر نمیاد شما رد بشید ولی خوب روی معافیت پزشکی بیشتر تحقیق میکنند ....برای مثال امریکا نمیاد به کسی که مشکلات جسمی خیلی شدید داره ویزا بده چون اونجا میشه سربار دولت
تشکر کنندگان:
دوست عزیز شما تمکن مالی داشته باشید مشکلی نداره. این معاینات فقط برای دونستن وضعیت شماست و فقط در موارد خیلی خیلی خاص به خاطر بیماری فرد رو رد میکنند. اصلا نگران نباشید

این طرح اصلاح قانون مهاجرت خود اوباما چی هست؟ اینو دیگه خودش میخواد بفرسته کنگره و سنا
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
(2013-02-03 ساعت 00:44)fairy نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 00:07)bat نوشته:  دوستان من یه سوالی دارم که شاید بی‌ ربط باشه به اینجا ولی‌ دیگه گفتم بپرسم شاید شما بلد بودید....

من اگه بشه می‌خوام برم دانشگاه تو L.A... واسه رشته کارگردانی...

به نظر شما باید از کجا شروع کنم... ۲۰ سالمه. معافیت کفالت هم دارم. مدرکمم الان دیپلم ریاضی‌ هستش...

دوست عزیز سوالتون رو توی این تاپیک مطرح کنید

http://mohajersara.com/thread-3858-post-...#pid270010

بسیار ممنونم از لطف شما دوست عزیزم.

(2013-02-03 ساعت 10:08)Hadi_20 نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 00:07)bat نوشته:  دوستان من یه سوالی دارم که شاید بی‌ ربط باشه به اینجا ولی‌ دیگه گفتم بپرسم شاید شما بلد بودید....

من اگه بشه می‌خوام برم دانشگاه تو L.A... واسه رشته کارگردانی...

به نظر شما باید از کجا شروع کنم... ۲۰ سالمه. معافیت کفالت هم دارم. مدرکمم الان دیپلم ریاضی‌ هستش...

شما لاتاری قبول شدید؟Wink

متاسفانه نه هنوز دوست من. ۲۰۱۳ که نشد. ۲۰۱۴ هم ثبت نام کردم ببینیم چی‌ می‌شه! آخه از این طریق لاتاری خیلی‌ کارم آسون تر می‌شه...Big Grin
Smile
تشکر کنندگان:
سلام دوستان منتظر و امیدوار
منم مثل شماها به امید برنده شدن روزها رو میگذرونم.
هفته پیش دو تا از دوستانمون با ویزای تحصیلی رفتند امریکا.
فوق لیسانس داشتن و برای دکترا رفتند.دانشگاه شریفی و دانشگاه تهرانی بودن.
ماهی 1500 دلار حقوق میگیرند. زن و شوهر با هم 3000 دلار میشه.
دیشب میگفت یه خونه گرفتن 70 متره و اجارش 600 دلاره.
حدود 200 دلار هم خرج آب و برق و اینترنت و تلفن میشه هر ماه.
کار تخصصی هم نمیتونند انجام بدن.
اگر اطلاعات بیشتری دستم رسید حتما بهتون میگم. راستی الان ایالت نوادا هستند و شهر رنو. اسم دانشگاهشو نمیدونم. ولی چون چند تا دوستاشون اونجا بودن تصمیم گرفتن برن اونجا.
تشکر کنندگان: arezoo bj ، Omid-Aria ، imojen ، bat ، fairy
سلام دوستان
یه سوال در مورد C.N دارم. کسی که متولد ایرانه و کلاً ایران زندگی کرده باشه ، ولی واسه ثبت نام لاتاری ، از آمریکا ثبت نام کرده باشه.
یعنی یکی از آشنا هاشون اونو تو آمریکا ثبت نام کرده باشه. ولی همه چی را براش ایران زده باشه. کسی میدونه که اولین حروف C.N اونها چه فرقی با کسی که تو آسیا ثبت نام میکنه داره؟
لطفاً کسی که اطلاعات دقیق داره جواب بده
تانک یوCool
تشکر کنندگان:
(2013-02-03 ساعت 10:21)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 04:22)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 02:12)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 23:57)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 21:15)arezoo bj نوشته:  سلام.بچه ها من یه سوالی دارم اگه کسی میدونه لطفا جوابمو بده
کسی ایمیل خانم سارا گرو تو صدای آمریکارو داره؟ میدونه چطور بید از ایشون سوالامونو بپرسیم؟

جواب بدبن دیگه Cool

https://www.facebook.com/sarah.k.grow این اف بی شه https://twitter.com/podocnjace اینم تو.یتش میتونی مسیح بدی ولی نمیدونم جواب بده یا نه. تست کن خبر بدهRolleyes

باشه مرسی آخه توی صدای آمریکا نوشتن مثل اینکه همون جا هست ایمیلش اما من پیدا نکردم ! ایمیلشو کسی نداره؟
اگه به اینا جواب داد میگم بهتون Cool

دوست عزیز مرسی که آدرس تیوتر خانم سارا گرو رو بهم دادید.بلی جوابم رو دادند اگر خواستید میگم برای پرسیدن سوالم چه آدرسیو بهم دادند.
باز هم ممنون Cool

اگه ادرسو بدی لطف کردی Arezoobj یا پیام خصوصی بده یا همین جا مطرح کن.Cool
تشکر کنندگان: arezoo bj
(2013-02-03 ساعت 14:15)vahiho22 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال در مورد C.N دارم. کسی که متولد ایرانه و کلاً ایران زندگی کرده باشه ، ولی واسه ثبت نام لاتاری ، از آمریکا ثبت نام کرده باشه.
یعنی یکی از آشنا هاشون اونو تو آمریکا ثبت نام کرده باشه. ولی همه چی را براش ایران زده باشه. کسی میدونه که اولین حروف C.N اونها چه فرقی با کسی که تو آسیا ثبت نام میکنه داره؟
لطفاً کسی که اطلاعات دقیق داره جواب بده
تانک یوCool

دوست من. جواب شما تو صفحه 30 همین تاپیک هست به اونجا مراجعه کن.
تشکر کنندگان:
(2013-02-03 ساعت 09:28)arezoo bj نوشته:  هی میرم تاپیک اولین سفر به آمریکارو میخونم هیجان زده میشم.تاپیک 2014 ما که تا 1می سوت و کوره
امیدوارم هممون برنده شیم و تو تاپیک اولین سفر به آمریکا 2014 بنویسیم
Smile
86 روز مونده

دقيقاً منم همش همين كارو ميكنم Smile) ??????
تشکر کنندگان: arezoo bj
(2013-02-03 ساعت 11:07)erfanslash نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 21:35)imojen نوشته:  بچه ها من کارت معافیت پزشکی سربازی دارم. به نظر شما بهم ویزا نمیدن؟ Sad

به نظر نمیاد شما رد بشید ولی خوب روی معافیت پزشکی بیشتر تحقیق میکنند ....برای مثال آمریکا نمیاد به کسی که مشکلات جسمی خیلی شدید داره ویزا بده چون اونجا میشه سربار دولت

آره. سربار دولت.از همین می ترسم.
خوشحال بودن را فراموش کرده ام. ای کاش دوباره آن را حس کنم.
تشکر کنندگان:
(2013-02-03 ساعت 16:17)imojen نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 11:07)erfanslash نوشته:  

به نظر نمیاد شما رد بشید ولی خوب روی معافیت پزشکی بیشتر تحقیق میکنند ....برای مثال آمریکا نمیاد به کسی که مشکلات جسمی خیلی شدید داره ویزا بده چون اونجا میشه سربار دولت

آره. سربار دولت.از همین می ترسم.
دوست عزیز شما نگران نباشید بیماری شما حاد نیست...ولی به اینجور کیس ها معمولا ویزای یک ضرب نمیدن
تشکر کنندگان:
(2013-02-03 ساعت 12:41)pariya2 نوشته:  سلام دوستان منتظر و امیدوار
منم مثل شماها به امید برنده شدن روزها رو میگذرونم.
هفته پیش دو تا از دوستانمون با ویزای تحصیلی رفتند آمریکا.
فوق لیسانس داشتن و برای دکترا رفتند.دانشگاه شریفی و دانشگاه تهرانی بودن.
ماهی 1500 دلار حقوق میگیرند. زن و شوهر با هم 3000 دلار میشه.
دیشب میگفت یه خونه گرفتن 70 متره و اجارش 600 دلاره.
حدود 200 دلار هم خرج آب و برق و اینترنت و تلفن میشه هر ماه.
کار تخصصی هم نمیتونند انجام بدن.
اگر اطلاعات بیشتری دستم رسید حتما بهتون میگم. راستی الان ایالت نوادا هستند و شهر رنو. اسم دانشگاهشو نمیدونم. ولی چون چند تا دوستاشون اونجا بودن تصمیم گرفتن برن اونجا.

این اجاره 600 دلاری واسه دانشجوهاست یا ما دانشجو نباشیم هم همین قدره؟
خوشحال بودن را فراموش کرده ام. ای کاش دوباره آن را حس کنم.
تشکر کنندگان:
(2013-02-03 ساعت 15:46)alireza92 نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 09:28)arezoo bj نوشته:  هی میرم تاپیک اولین سفر به آمریکارو میخونم هیجان زده میشم.تاپیک 2014 ما که تا 1می سوت و کوره
امیدوارم هممون برنده شیم و تو تاپیک اولین سفر به آمریکا 2014 بنویسیم
Smile
86 روز مونده

دقيقاً منم همش همين كارو ميكنم Smile) ??????

Wink

همین جا میذارم فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه.
برید تو سایت http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus0.aspx ببینید چند تا گزینست.همشو باز کنید یکیش هست که کیس نامبرو مشخصات بعد از قبولیو نمیخواد اونجا برای سوالتون رو مسیج کنید.به هر حال تو هر کدوم که بزنید میره تو اینباکس خانم سارا گرو و به ایمیلتون پاسخ میدن.
سوال دیگه ای داشتید در خدمتم
Smile
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان: BLACK_DAY
من که هر روز می رم خرید می کنم چیزهایی که اصلا احتیاج ندارم ! فکر کنم دیوونه شدم
کمک .... نجات بدید منو فکر کنم همین روزا به گدایی بیفتم دوستان
Case Number:2014AS0001xxx
کنسولگری: آنکارا
تاریخ رویت قبولی در سایت: 1 می
دریافت ویزا: یک ضرب Big Grin
تشکر کنندگان: arezoo bj ، rezaahmadi
بچه ها من جدی خیلی خوش بینم به نتایج ....... مطمئنم 1 می مهاجرسرا پر از جیغ و هوراهای ما میشه ... امیدوار باشید ... هر چی پیش بیاد بهترین حالت ممکنه پس هیچ وقت حسرت نخورید ... هیچ وقت نا امید نباشید .... هدف خودتون رو خیلی بزرگ انتخاب کنید ... واسه رسیدن به هدفتون همیشه امیدوار باشید ....
انتظار خیلی قشنگیه ... از زندگی لذت ببرید

فقط 85 روز مونده
ورود به آمریکا : به زودی
همیشه بهترین اتفاق میافتد پس هیچگاه نگران نباش
تشکر کنندگان: اردوان ، ostokhan ، Omid-Aria ، arezoo bj ، azita 33 ، rezaahmadi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان