کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number)
(2013-02-03 ساعت 22:05)MAHDI123321 نوشته:  بچه ها من جدی خیلی خوش بینم به نتایج ....... مطمئنم 1 می مهاجرسرا پر از جیغ و هوراهای ما میشه ... امیدوار باشید ... هر چی پیش بیاد بهترین حالت ممکنه پس هیچ وقت حسرت نخورید ... هیچ وقت نا امید نباشید .... هدف خودتون رو خیلی بزرگ انتخاب کنید ... واسه رسیدن به هدفتون همیشه امیدوار باشید ....
انتظار خیلی قشنگیه ... از زندگی لذت ببرید

فقط 85 روز مونده
منم مثل شما خیلی امیدوارم و انتظار برای اون روز می کشم ..... ولی ....ولی ....ولی بچه ها العان که دلار 4000 تومن شد تا اون موقع که ما مثلا برنده شدیم و خواستیم شال و کلاه کنیم و بریم اوضاع این مملکت چی می خواد بشه تمام دارایی هامون اونجا کلا پوچ و بی ارزشه اگه می شه بیام یکم در این مورد هم فکری بکنیم
تشکر کنندگان: arezoo bj ، rezaahmadi
(2013-02-04 ساعت 00:30)sajedeh نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 22:05)MAHDI123321 نوشته:  بچه ها من جدی خیلی خوش بینم به نتایج ....... مطمئنم 1 می مهاجرسرا پر از جیغ و هوراهای ما میشه ... امیدوار باشید ... هر چی پیش بیاد بهترین حالت ممکنه پس هیچ وقت حسرت نخورید ... هیچ وقت نا امید نباشید .... هدف خودتون رو خیلی بزرگ انتخاب کنید ... واسه رسیدن به هدفتون همیشه امیدوار باشید ....
انتظار خیلی قشنگیه ... از زندگی لذت ببرید

فقط 85 روز مونده
منم مثل شما خیلی امیدوارم و انتظار برای اون روز می کشم ..... ولی ....ولی ....ولی بچه ها العان که دلار 4000 تومن شد تا اون موقع که ما مثلا برنده شدیم و خواستیم شال و کلاه کنیم و بریم اوضاع این مملکت چی می خواد بشه تمام دارایی هامون اونجا کلا پوچ و بی ارزشه اگه می شه بیام یکم در این مورد هم فکری بکنیم

تا حالا به این فکر کردی چرا به ما میگن نسل سوخته؟؟Smile چون به هر چی دست میزنیم خاکستر میشهBig GrinBig Grin نه خدایی شانسه ما داریم ایا ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: arezoo bj ، sajedeh ، rezaahmadi ، Ario79
دوستان امید داشتن خوبه اما سعی کنید به اندازه باشه که اگر نتیجه طبق خواستتون نبود به زندگی روزمرتون اسیبی نزنه !
تشکر کنندگان: arezoo bj ، azita 33
منم تازگیها خیلی به نتایج فکر میکنم حتی موقع رانندگی هم وقتی یکی بد رانندگی میکنه با خودم میگم کی بشه بریم از اینجا راحت بشم از این همه خودخواهی ولیییییییییییی این گرونی دلار هم خیلی ترسوندتم به قول دوستمون همه اون چیزی که تو این سالها جمع کردیم با این وضع هیچه میترسم اگه ایشالا قبول شدیم و رفتیم دیگه راه برگشتی نباشه حالا شما مجرد ها و جون ترها راحت ترین ولی من و همسرم و با یه بچه چطور ریسک از صفر شروع کردن رو بپذیریم خلاصه خیلی نگرانم همش میگم این برنامه فقط شانسه اگه خدا صلاح میدونه بشه اگه قراره مشکلی پیش بیاد نشه
تشکر کنندگان: arezoo bj ، Hadi_20 ، alireza92 ، sajedeh
دوستان صبح همه گی بخــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــر Smile
یک روز دیگه به تاریــــخ نتـــایج نزدیــــــــــــــک شدیـــــم Smile
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان: afsoon77 ، alireza92 ، sajedeh ، azita 33
(2013-02-03 ساعت 16:17)imojen نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 11:07)erfanslash نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 22:19)imojen نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 22:13)erfanslash نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 21:35)imojen نوشته:  بچه ها من کارت معافیت پزشکی سربازی دارم. به نظر شما بهم ویزا نمیدن؟ Sad

باید دید که معافیت پزشکی فرد در چه موردی هست.....

نوعی دیابت. ولی قند خونم نرماله. (Diabetes Insipidus)
جایی هست که درباره ویزا ندادن بخاطر معافیت پزشکی چیزی پیدا کنم؟

به نظر نمیاد شما رد بشید ولی خوب روی معافیت پزشکی بیشتر تحقیق میکنند ....برای مثال آمریکا نمیاد به کسی که مشکلات جسمی خیلی شدید داره ویزا بده چون اونجا میشه سربار دولت

آره. سربار دولت.از همین می ترسم.

نه عزیزم اینطور نیست آمریکا به خیلی از کسانی که بیمار بودن هم ویزا داده کانادا سختگیریش روی این مساله زیاده ولی امریکا در این مورد واقعا بهتر از خیلی از کشورها عمل میکنه
تشکر کنندگان: imojen
خیلی ممنون. خیالمو راحت کردین Smile
خوشحال بودن را فراموش کرده ام. ای کاش دوباره آن را حس کنم.
تشکر کنندگان:
(2013-02-04 ساعت 09:46)afsoon77 نوشته:  منم تازگیها خیلی به نتایج فکر میکنم حتی موقع رانندگی هم وقتی یکی بد رانندگی میکنه با خودم میگم کی بشه بریم از اینجا راحت بشم از این همه خودخواهی ولیییییییییییی این گرونی دلار هم خیلی ترسوندتم به قول دوستمون همه اون چیزی که تو این سالها جمع کردیم با این وضع هیچه میترسم اگه ایشالا قبول شدیم و رفتیم دیگه راه برگشتی نباشه حالا شما مجرد ها و جون ترها راحت ترین ولی من و همسرم و با یه بچه چطور ریسک از صفر شروع کردن رو بپذیریم خلاصه خیلی نگرانم همش میگم این برنامه فقط شانسه اگه خدا صلاح میدونه بشه اگه قراره مشکلی پیش بیاد نشه

افسون جان انشالا که همگی میریم.واقعا اینجا همه چی سخته.من به شخصه نظرم اینه که انسان همیشه مینتونه و وقت شروع کردن یک زندگیه جدید و داره.به امیدخدا شما هم همراه خانواده تان میرید و یه زندگیه جدید و خوب رو شروع میکنید
تشکر کنندگان: afsoon77 ، rezaahmadi
(2013-02-03 ساعت 15:14)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 10:21)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 04:22)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 02:12)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 23:57)arezoo bj نوشته:  جواب بدبن دیگه Cool

https://www.facebook.com/sarah.k.grow این اف بی شه https://twitter.com/podocnjace اینم تو.یتش میتونی مسیح بدی ولی نمیدونم جواب بده یا نه. تست کن خبر بدهRolleyes

باشه مرسی آخه توی صدای آمریکا نوشتن مثل اینکه همون جا هست ایمیلش اما من پیدا نکردم ! ایمیلشو کسی نداره؟
اگه به اینا جواب داد میگم بهتون Cool

دوست عزیز مرسی که آدرس تیوتر خانم سارا گرو رو بهم دادید.بلی جوابم رو دادند اگر خواستید میگم برای پرسیدن سوالم چه آدرسیو بهم دادند.
باز هم ممنون Cool

اگه ادرسو بدی لطف کردی Arezoobj یا پیام خصوصی بده یا همین جا مطرح کن.Cool

همین جا میذارم فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه.
برید تو سایت http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus0.aspxببینید چند تا گزینست.همشو باز کنید یکیش هست که کیس نامبرو مشخصات بعد از قبولیو نمیخواد اونجا برای سوالتون رو مسیج کنید.به هر حال تو هر کدوم که بزنید میره تو اینباکس خانم سارا گرو و به ایمیلتون پاسخ میدن.
سوال دیگه ای داشتید در خدمتم Smile
تشکر کنندگان: rezaahmadi
(2013-02-04 ساعت 13:25)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 09:46)afsoon77 نوشته:  منم تازگیها خیلی به نتایج فکر میکنم حتی موقع رانندگی هم وقتی یکی بد رانندگی میکنه با خودم میگم کی بشه بریم از اینجا راحت بشم از این همه خودخواهی ولیییییییییییی این گرونی دلار هم خیلی ترسوندتم به قول دوستمون همه اون چیزی که تو این سالها جمع کردیم با این وضع هیچه میترسم اگه ایشالا قبول شدیم و رفتیم دیگه راه برگشتی نباشه حالا شما مجرد ها و جون ترها راحت ترین ولی من و همسرم و با یه بچه چطور ریسک از صفر شروع کردن رو بپذیریم خلاصه خیلی نگرانم همش میگم این برنامه فقط شانسه اگه خدا صلاح میدونه بشه اگه قراره مشکلی پیش بیاد نشه

افسون جان انشالا که همگی میریم.واقعا اینجا همه چی سخته.من به شخصه نظرم اینه که انسان همیشه مینتونه و وقت شروع کردن یک زندگیه جدید و داره.به امیدخدا شما هم همراه خانواده تان میرید و یه زندگیه جدید و خوب رو شروع میکنید

منم با آرزو جون موافقم و میخوام از همین جا به همه دوستانی که اینقدر به گرونی دلار و این حرفا فکر می کنن بگم که دوستای گلم خیلی ها هستن که تو زندگیشون حتی شده برای چندین بار شکست های سنگین مالی خوردن ولی بازم از صفر شروع کردن و به همه چیز رسیدن .. زندگی یه ریسکه کی از فرداش خبر داره .. از کجا معلوم همین جا باشیم و این ثمره ی یه عمر رو نگه داریم اما خدای نکرده با یک اتفاق ناخوشایند از دست نره!!.. پس دودلی به خودتون راه ندین و اگر برای رفتن ثبت نام کردین به مشکلات مالیش فکر نکنین .. به موقعش وقت برای فکر کردن به اونا هست فعلا تمرکزتون رو روی برنده شدن بگذاریدSmile
HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان: arezoo bj ، sajedeh ، afsoon77 ، rezaahmadi ، ساقر
(2013-02-04 ساعت 14:42)مهتاب63 نوشته:  

منم با آرزو جون موافقم و میخوام از همین جا به همه دوستانی که اینقدر به گرونی دلار و این حرفا فکر می کنن بگم که دوستای گلم خیلی ها هستن که تو زندگیشون حتی شده برای چندین بار شکست های سنگین مالی خوردن ولی بازم از صفر شروع کردن و به همه چیز رسیدن .. زندگی یه ریسکه کی از فرداش خبر داره .. از کجا معلوم همین جا باشیم و این ثمره ی یه عمر رو نگه داریم اما خدای نکرده با یک اتفاق ناخوشایند از دست نره!!.. پس دودلی به خودتون راه ندین و اگر برای رفتن ثبت نام کردین به مشکلات مالیش فکر نکنین .. به موقعش وقت برای فکر کردن به اونا هست فعلا تمرکزتون رو روی برنده شدن بگذاریدSmile

بلی دقیقا . و بچه و پیر و جون هم نداره.همه دنبال یه زندگیه خوب و آروم و آزادیم و وقتی رقتیم باید برای ثباتش تلاش کنیم.
برنده شدنمون فعلا از همه چیز مهمتره
Cool
تشکر کنندگان: sajedeh ، afsoon77
(2013-02-04 ساعت 15:00)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 14:42)مهتاب63 نوشته:  

بلی دقیقا . و بچه و پیر و جون هم نداره.همه دنبال یه زندگیه خوب و آروم و آزادیم و وقتی رقتیم باید برای ثباتش تلاش کنیم.
برنده شدنمون فعلا از همه چیز مهمتره
Cool
خدا خبر دل همه ی ما جوونارو داره ازش می خوام که ما رو به بزرگترین اتفاق زندگیمون برسونه که از این به بعد تو کشوری باشیم که فقط ...فقط... آرامش داشته باشیم و شاد زندگی کنیم.Rolleyes
تشکر کنندگان: arezoo bj ، afsoon77
بچه ها! من هنوز نمیدونم معنی CSC چیه. میشه بهم بگید؟ Big Grin
خوشحال بودن را فراموش کرده ام. ای کاش دوباره آن را حس کنم.
تشکر کنندگان: arezoo bj
(2013-02-04 ساعت 17:02)imojen نوشته:  بچه ها! من هنوز نمیدونم معنی CSC چیه. میشه بهم بگید؟ Big Grin

منم نمی دونم .احتمالا مال بعد قبولی تو لاتاریه Cool
تشکر کنندگان:
دوستان من الان با یه بحرانی مواجه شدم چند وقته Smile)
هی بعضی وقتا فک کنم فرضاً منم برنده شدم یه ضرب ویزامو گرفتم
اونجارو چیکار کنیم ، مثلاً من اینجا خودمو کشتم دانشگاه قبول شدم کلی درس خوندم حالا باید دوباره برم اونجا درس بخونم برم دانشگاه تطبیقی و ....
نتیجه عالیه ها ولی بعضی وقتا این که از خانوادم دور بیوفتم فکرش بد مشغولم می کنه
راستش من خودم تا حالا بیشتر از یه ماه تنها زندگی نکردم ، همش می خوام فک کنم من نیستم چه اتفاقایی ممکنه بیوفته و از این حرفا
بحث روانشناسی شد ولی کلاً جز دلار اینام هستش
کلاً می خواستم بگم اگه این فکرا اومد یه لعنت به شیطون بفرستین حل میشه Smile)
تشکر کنندگان: azita 33 ، arezoo bj ، DV-MAN ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان