کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number)
سلام به همه
من هم ثبت نام کردم . البته برادر همسرم برامون ثبت نام کرده . سال قبل هم ایشون برای ما ثبت نام کردن و من میخواستم امسال خودم اینکارو انجام بدم . امیدوارم امسال ما برنده بشیم
تشکر کنندگان:
ولی چقدر صبر کردن سخته
به امید برنده شدن
تشکر کنندگان:
(2012-10-03 ساعت 21:37)mbatlagh نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 20:03)dr4mir نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 17:29)mbatlagh نوشته:  سلام به همگی من تازه همین الان ثبت نام کردم برای بار اول
من مجردم اما نامزد دارم تو فرم ثبت نام گفتم که ازدواج کردم و مشخصات همسر هم وارد کردم
میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟

برادر من، خواهر من، دوست عزیز اشتباه کردی !!!

ببخشید عصبانی میشم ها ولی اول کار رو انجام میدید بعدش مشورت می گیرید آخه؟

ولی ولی باز هم راه داره واگر واقعا پیگیر هستید همین الان هم راه داره . . .

وای چه بد شانسی کاش اول می پرسیدم خیلی وقته منتظرم حالا هم که اینطوری شد یعنی هیچ راهی نیست که بشه؟
دوست عزيز در صورتيكه شما در لاتاري 2014 قبول شويد متأسفانه اين اشتباه فاحش شما منجر به رد شدن كيس مي شود و هيچ راهي هم ندارد !
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان:
اون دوستاني كه ميگفتن چرا اول كانفيرميشن كد as نداره اون فكر كنم اول كيس نامبر ميزنن نه كانفيرم.

كد من كه خيلي باحاله اخرش اينجوري4NY .
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: athenaa
(2012-10-04 ساعت 03:00)mbatlagh نوشته:  سلام دوست من مرسی از پاسخت نه هنوز رسمی نیست میتونم به عاقد بگم تاریخو قبل ثبت نام بزنه؟
بعید می دونم دفتر ثبت ازدواجی پیدا کنید که تاریخ عقب تر رو ثبت کنه . چون برای ثبت رویداد عقد ، نامه های آزمایشگاه معتمد پزشکی قانونی لازمه و تاریخ ثبت عقد باید بعد از تاریخ جواب آزمایشگاه های معتمد پزشکی قانونی باشه.
علاوه بر اون دفاتر ثبت ازدواج ، دفاتری دارند که عقد های ثبت شده سلسه وار با تاریخ و شماره در آن ثبت می شوند . پس تاریخ عقب تر رو نمیشه در اون ثبت کرد.
ولی به هرحال بپرسید !
تشکر کنندگان: j@vad
دوستان هيچ ارتباطي بين كانفيرم كد و قبول شدن نيست؟ يعني تو كامپيوترشون درخواست ها بر چه اساسي طبقه بندي ميشن؟ مثلا اسيا ها رو با اسم ميشناسن يا بايه كد يا همين كانفيرم كد؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-04 ساعت 12:51)beelzebub نوشته:  دوستان هيچ ارتباطي بين كانفيرم كد و قبول شدن نيست؟ يعني تو كامپيوترشون درخواست ها بر چه اساسي طبقه بندي ميشن؟ مثلا اسيا ها رو با اسم ميشناسن يا بايه كد يا همين كانفيرم كد؟
هیچ ارتباطی نیست. فقط قرعه کشی عادلانه بین تمام متقاضیان
تشکر کنندگان:
دوستان سلام:
خواهر زادم امروز برای ثبت نام 2014 اقدام کرده هنگامیکه میخواستهsave کنه صفحه مرور گر ش ناپدید میشه و فرصت نمیکنه کانفر میشن رو بنویسه و ناچارا" یکبار دیگه ثبت نام میکنه حالا با توجه به اینکه هرکس فقط یکبار حق ثبت نام داره آیا راهی برای این مشکل وجود داره؟لطفا" اگه ممکنه راهنمایی کنید.
کیس نامبر:2013as6200 کنسولگری:ایروان مقصد:لس آنجلس(ولی)
تشکر کنندگان:
(2012-10-04 ساعت 15:28)dana نوشته:  دوستان سلام:
خواهر زادم امروز برای ثبت نام 2014 اقدام کرده هنگامیکه میخواستهsave کنه صفحه مرور گر ش ناپدید میشه و فرصت نمیکنه کانفر میشن رو بنویسه و ناچارا" یکبار دیگه ثبت نام میکنه حالا با توجه به اینکه هرکس فقط یکبار حق ثبت نام داره آیا راهی برای این مشکل وجود داره؟لطفا" اگه ممکنه راهنمایی کنید.
دوست عزیز متاسفم.Sad
خواهر زاده شما ، فرصت شرکت و قبول شدن در DV-2014 رو از دست داد.Sad
All entries by an individual will be disqualified if more than ONE entry for that individual is received, regardless of who submitted the entry.
تمام ورودی ها(درخواست ها)ی یک متقاضی مردود خواهند شد اگر بیش از یک ورودی(درخواست) دریافت شده باشد. صرفنظر از اینکه چه کسی درخواست را ارسال کرده باشد.
Sad
منبع : http://travel.state.gov/pdf/DV_2014_Instructions.pdf
تشکر کنندگان: storagemeter ، hassan1358arab ، dana ، amir_cool_2001 ، rezagh ، j@vad
دوستان يك امار گيري از ثبت نامي هاي امسال نميكنيد كه بعد از قرعه كشي ببينيم چند نفر و چند درصد قبول شدن؟

(2012-10-04 ساعت 15:28)dana نوشته:  دوستان سلام:

يعني ايشون صفحه كانفيرم رو مشاهده كرد و وقت نكرد يادداشت كنه؟

اگه كسي ثبت نام كنه اما قبل از ديدن صفحه كانفيرم و قبل از زدن دكمه continue مرورگر بسته بشه. ثبت نام حساب شده؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-04 ساعت 22:00)beelzebub نوشته:  يعني ايشون صفحه كانفيرم رو مشاهده كرد و وقت نكرد يادداشت كنه؟

اگه كسي ثبت نام كنه اما قبل از ديدن صفحه كانفيرم و قبل از زدن دكمه continue مرورگر بسته بشه. ثبت نام حساب شده؟
ثبت نام کرده ، اما چطور می خواد از قبول شدن یا نشدنش مطلع بشه وقتی کانفرم رو نداره !!!
تشکر کنندگان:
(2012-10-03 ساعت 19:15)IRANDOKHT نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 18:26)mortezafox نوشته:  یه شماره خوب چطوریه

کانفرمیشن نامبر من یا همون شماره که شما میگید اولش 2014 و بعدش یک عدد هست مال شما چطور؟ بعد از 2014 عدد هست یا حرف؟

اره مال منم عدد وبعد حرف هست
تشکر کنندگان:
بچه ها من اون روز اول یعنی ۲اکتبر رفتم از ساعت ۵ بیرون نشستم پشت در کافینت بعد باز نکرد رفتم جای دیگه اونجاهم نبود برگشتم خیلی با حرص اعصاب خوردی بعد دختره امد باز کرد خیالم راحت شد نشستم رو پله مغازه کناری منتظر شدم بشه بعد یادم امد ایمل درست کنم ۷.۱۰ رفتم داخل یه جمیل ساختم تو انجمن چرخ میزدم شد ۷.۳۸ بعد مثل باد لینک باز ثبت نام شروع کردم هر خانه پر میکردم چندبار چک میکردم و رسیدم به عکس که تا منو داغون کرد اول که بیشتر از۲۰۴ بود کافینتی هم ۸ میبست گفتم میشه صبر کنید عکسم درست کنم شمارش داد گفت نیامدی خبر بده منم بدو رفتم شانس من بسته رفتم مغازه کناری برام درس کرد بدو برگشتم

هرچی میفرستادم valid میداد اول نمیدونستم یعنی چی ولی به خودم هرکی بود کنارم جنگ داشتم اقا یه نیم ساعت زور زدم نشد بستم رفتم خوابگاه شب استرس داشتم که نگو
صبح ۷ رفتم عکاسی عکس کم حجم کرد دوباره کم مونده بود عکاس بزنم ولی بخیر گذشت
امدم دوباره پیغام داد دیگه جرق جرق اشک داشت میامد برگشتم خوابگاه با گوشی امدم تو انجمن که پرسیدم مشکل پیغام وبچه گفتن یعنی قبوله مثل جت باز رفتم به کافینت مثل روز قبل پله نشینی کردم دختره امد و باز شروع و دوست خوبمون عکس بهم داد و رفتم گفتم اون پیغام میده که گفتن یعنی قبوله منو میدیدی دوست داستم مغزمو سوراخ کنم معنیشو نمیدونستم خلاصه صفحه عدد اطلاعت امد دهنم باز خوشحال امدم بیرون اینم از عدد کرفتن کانفرمیشن ما
تشکر کنندگان:
معنی Valid رو یعنی نمیدونستی؟
از Dictionary استفاده می کردی خب.
فکر کنم لازمه ی مهاجرت به آمریکا زبان بشه.
پس بهتره اول زبان انگلیسیتون رو خوب کنید.
تشکر کنندگان: dr4mir ، kami k
(2012-10-05 ساعت 01:28)tenesi نوشته:  
(2012-10-04 ساعت 22:00)beelzebub نوشته:  يعني ايشون صفحه كانفيرم رو مشاهده كرد و وقت نكرد يادداشت كنه؟

ثبت نام کرده ، اما چطور می خواد از قبول شدن یا نشدنش مطلع بشه وقتی کانفرم رو نداره !!!

مگه بعد از قبولی خودشون بهمون ایمیل نمی زنن که فرم ها رو براشون پر کنیم و بفرستیم؟
تشکر کنندگان: pariya2

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان