کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number)
(2012-10-05 ساعت 12:56)somayeh8159 نوشته:  
(2012-10-05 ساعت 01:28)tenesi نوشته:  
(2012-10-04 ساعت 22:00)beelzebub نوشته:  يعني ايشون صفحه كانفيرم رو مشاهده كرد و وقت نكرد يادداشت كنه؟

اگه كسي ثبت نام كنه اما قبل از ديدن صفحه كانفيرم و قبل از زدن دكمه continue مرورگر بسته بشه. ثبت نام حساب شده؟
ثبت نام کرده ، اما چطور می خواد از قبول شدن یا نشدنش مطلع بشه وقتی کانفرم رو نداره !!!

مگه بعد از قبولی خودشون بهمون ایمیل نمی زنن که فرم ها رو براشون پر کنیم و بفرستیم؟

دوستان نرم افزاری رو براتون معرفی میکنم حتما نصب کنید قبل از ثبت نام.با این نرم افزار بدون اینکه پرینتر داشته باشین میتونین پرینت مجازی بگیرین از صفحه کانفرمیشین نامبر خودتون که اون صفحه رو به pdf تبدیل میکنه و میتونین بریزین تو فلش و ببرین بیرون پرینت بگیرین ازش
AllPDF Coverter v2.rar

خیر دوست عزیز بعد قبولی دو تا فرم هست که خودتون باید دانلود کنین و بعد از پر کردن براشون بفرستین

شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: Danoosh ، somayeh8159 ، Tomas ، pariya2 ، USA for LIFE ، j@vad
(2012-10-05 ساعت 12:56)somayeh8159 نوشته:  مگه بعد از قبولی خودشون بهمون ایمیل نمی زنن که فرم ها رو براشون پر کنیم و بفرستیم؟
خیر دوست من.
اعلام می کنن که نتایج اعلام شده ! و شما باید وارد سایت بشی و با استفاده از Confirmation Number که موقع ثبت نام به شما تعلق گرفت ببینی قبول شدی یا نه. از ایمیل و ... خبری نیست.
وقتی فهمیدی قبول شدی ، شروع میکنی به ارسال فرم ها و غیره

پس شما که Confirmation Number نداری ، نمی تونی متوجه بشی که قبول شدی یا نه.
تشکر کنندگان: somayeh8159 ، 3rip ، Tomas
خب منم بدون هيچ مشكلي ثبت نام رو تكميل كردم براي سومين بار و شماره كانفرميشن نامبر رو هم يادداشت كردم 2 جا.به اميد قبولي همه مهاجرسرايي ها
از ميان كساني كه براي دعاي باران به بيايان ميروند،تنها كساني به كار خود ايمان دارند كه با خود چتر ميبرند
لازم است گاهی از خود بیرون آمده و از فاصله ای دورتر به خودت بنگری واز خود بپرسی که سالها سپری شد تا آن بشوم که اکنون هستم. آیا
ارزشش را داشت ...؟
تشکر کنندگان: ahwazahwaz ، pariya2 ، j@vad
(2012-10-03 ساعت 17:34)badbat نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 04:18)Solitude نوشته:  
پیشنهاد من واسه دوستان قبل از ثبت نام این نرم افزار رو نصب کنید و در آخر پرینت کنید خودش صفحه رو به PDF واستون تبدیل میکنه خیلی خوبه و مجانی هم هست
doPDF

http://www.dopdf.com/

حجمش هم 4 مگابایته

نرم افزار های دیگه ای هم هست ولی خوب این بد نیست واسه این کار
موفق باشید.

این نرم افزار فوق‌العادست حتما دانلود کنید

سلام
دمت گرم خیلی باحاله
من چند تا نرم افزارو امتحان کرده بودم هیچکدوم جواب نداده بود
این فوق العادستBig Grin
Don't ever let someone tell you that you can't do something . You got a dream , you gotta protect it . When people can't do something themselves , they're gonna tell you that you can't do it . You want something, go get it , period
تشکر کنندگان:
دوستان نتیجه قرعه کشی چندم اردیبهشت اعلام میشود؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-08 ساعت 00:15)hooman87 نوشته:  دوستان نتیجه قرعه کشی چندم اردیبهشت اعلام میشود؟

avale aban mishe 22 october albate baraye dv2013 manzoram hast baraye inaeke alan sabtenam mikonand avale may hast mishe 11 ordibehesht
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: pariya2 ، storagemeter
(2012-10-08 ساعت 00:45)golesang نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 00:15)hooman87 نوشته:  دوستان نتیجه قرعه کشی چندم اردیبهشت اعلام میشود؟

avale aban mishe 22 october

نتایج اول می اعلام میشه. ببینید چندم اردیبهشت میشهShy
تشکر کنندگان: ahwazahwaz ، pariya2
(2012-10-07 ساعت 20:36)rezaahmadi نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 17:34)badbat نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 04:18)Solitude نوشته:  
پیشنهاد من واسه دوستان قبل از ثبت نام این نرم افزار رو نصب کنید و در آخر پرینت کنید خودش صفحه رو به PDF واستون تبدیل میکنه خیلی خوبه و مجانی هم هست
doPDF

http://www.dopdf.com/

حجمش هم 4 مگابایته

نرم افزار های دیگه ای هم هست ولی خوب این بد نیست واسه این کار
موفق باشید.

این نرم افزار فوق‌العادست حتما دانلود کنید

سلام
دمت گرم خیلی باحاله
من چند تا نرم افزارو امتحان کرده بودم هیچکدوم جواب نداده بود
این فوق العادستBig Grin

بچه ها چرا اینقد سخت میگیرید / بعد از ثبت نام کلید پرینت سکرین Prt Sc رو زده و بعد برنامه پینت Paint را باز کرده و Ctrl+v کرده و سیو کنید / تمام
تشکر کنندگان: pariya2 ، j@vad
دوستان عزیزکسی با استفاده از گوگل کروم ثبت نام کرده است؟ آخه نمیدونم چرا از زمان اعلام نتایج 2013 تا حالا دیگه با اینترنت اکسپلورر نمی تونیم صفحه ثبت نام و چک کردن رو باز بکنیم. البته زیر قسمت ورود نوشته که این سایت با بیشتر مرورگرها کار میکنه اما گفته که بهترین عمل رو در اینترنت اکسپلورر 7 به بالا داره،

برای 2014 هنوز ثبت نام نکردیم اما میخوام ببنیم که
1- آیا کسی با گوگل کروم فرم ثبت نام پر کرده و مشکلی نبوده؟
2_ این مشکل اینترنت اکسپلورر ما که ورژن 9 هم هست از چی میتونه باشه؟
تشکر کنندگان:
سلام.

آیا هنوز اون دور دوم پارسال سرجاشه؟ برنده های جدید لاتاری2013 رو کی اعلام میکنند؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-09 ساعت 19:05)USA for LIFE نوشته:  سلام.

آیا هنوز اون دور دوم پارسال سرجاشه؟ برنده های جدید لاتاری2013 رو کی اعلام میکنند؟

فکر میکنم 22 اکتبر اعلام میکنند
تشکر کنندگان: tenesi ، USA for LIFE
بچه ها می شه تو رو خدا راهنماییم کنی؟ یکی از دوستای من کلی بهم اصرار کرد که امسال(2014) براش لاتری ثبت نام کنم، چه می دونم مثلا شاید دست من خوب باشه. حالا کانفرمیشن نامبرش رو گم کردم... نمی دونم چی کار کنم Sad((((( می شه از یه راهی برش گردوند؟ یا اینکه دوباره ثبت نام کنم چی؟ Sad
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-10-09 ساعت 21:50)victorygo نوشته:  بچه ها می شه تو رو خدا راهنماییم کنی؟ یکی از دوستای من کلی بهم اصرار کرد که امسال(2014) براش لاتری ثبت نام کنم، چه می دونم مثلا شاید دست من خوب باشه. حالا کانفرمیشن نامبرش رو گم کردم... نمی دونم چی کار کنم Sad((((( می شه از یه راهی برش گردوند؟ یا اینکه دوباره ثبت نام کنم چی؟ Sad
هیچ راهی وجود نداره دوست عزیز.
فکر دوباره ثبت نام کردن هم نکن که کلاً از قرعه کشی خارج میشه.
چون هرکی بیش از یک بار ثبت نام کنه ، تمام درخواست هاش حذف میشه
تشکر کنندگان:
(2012-10-09 ساعت 17:27)Almond نوشته:  برای 2014 هنوز ثبت نام نکردیم اما میخوام ببنیم که
1- آیا کسی با گوگل کروم فرم ثبت نام پر کرده و مشکلی نبوده؟
2_ این مشکل اینترنت اکسپلورر ما که ورژن 9 هم هست از چی میتونه باشه؟

من با کروم ثبت نام کردم. هیچ مشکلی پیش نیامد.
تشکر کنندگان: j@vad
سلام دوستان
علاوه بر سایر روش ها و استفاده از برنامه هایی که دوستان معرفی کردند ، یک روش دیگر هم معرفی می کنم.
پیشنهاد می کنم قبل از ثبت نام ، بارها و بارها استفاده از این برنامه رو تست کنید.
با برنامه ای که معرفی خواهم کرد ، از کل عملیات ثبت نام خودتون فیلم برداری کنید ! بعد اگر قبول شدین یادگاری جالبی میشه !
به سایت http://www.smallvideosoft.com رفته و در قسمت Downloads ، برنامه Freez Screen Video Capture رو دریافت کنید. (لینک دریافت برنامه) (لینک کمکی)
بعد از نصب و اجرای این برنامه رایگان و کم حجم (772 کیلوبایت) ، پنجره ای مطابق شکل زیر با چند گزینه باز خواهد شد.
[عکس: use_sc7.jpg]
برای آغاز عملیات ضبط ، روی گزینه Record کلیک کنید.
خواهید دید که علامت موس شما تغییر خواهد کرد.
سپس با فشردن و نگه داشتن کلید سمت چپ موس ، کادری که قصد دارید تصاویر داخل آن ضبط شود را مشخص کنید.(کل کادر Internet Explorer )
به محض رها کردن کلید موس ، عملیات ضبط به صورت خودکار شروع خواهد شد.
برای پایان عملیات ضبط و ذخیره فیلمی که تهیه کردید ، کافیست گزینه Stop را انتخاب کنید که در آن لحظه پنجره ای برای دریافت مسیر ذخیره سازی فیلم شما باز خواهد شد. مسیر را انتخاب کرده و نامی برای فیلم خود انتخاب کنید. سپس گزینه Save را انتخاب کنید.
تمام

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان