کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
دوستان سلام
ليلي جان ممنون ميشم اگه اسم و مشخصات اين شركت رو بگي.
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، optoelec ، Solitude ، زری وحدتی ، taherifar ، jsmlz
با سلام
در خصوص تلفن همراه ( بویژه at&t) که گویا پدر خیلی ها را در آورده موضوع جالبی از نظر خودم برخورد کردم و آنکه در پلنهای دقیقه ای چه تلفن بزنی و چه به شما تلفن بزنند زمان را محاسبه می نمایند حال حساب کن یکی به شما زنگ بزنه و یک و نیم ساعت برایت اراجیف ببافه شما هم بگوبد چچش کور خودش پولشو میده
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، mavarfan ، Solitude ، dreamer60 ، رجبعلی ، Puerto Rico ، taherifar ، jsmlz
(2010-06-02 ساعت 19:27)parsa نوشته:  با سلام
در خصوص تلفن همراه ( بویژه at&t) که گویا پدر خیلی ها را در آورده موضوع جالبی از نظر خودم برخورد کردم و آنکه در پلنهای دقیقه ای چه تلفن بزنی و چه به شما تلفن بزنند زمان را محاسبه می نمایند حال حساب کن یکی به شما زنگ بزنه و یک و نیم ساعت برایت اراجیف ببافه شما هم بگوبد چچش کور خودش پولشو میده
این نکته ای که به آن اشاره کردید در مورد تمام خطوط صدق می کند نه فقط at&t
کلا تلفنهای همراه آمریکا تا جاییکه من دیده ام چه زنگ بزنی و چه زنگ بزنند از دقیقه ات کم می شود مگر اینکه از خط مشابهی با شما تماس گرفته شود که کلا مجانیست و یا اینکه تماس 9 شب به بعد باشد، در این دوصورت از دقایق تلفنت کم نمیشود.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
یه چیزی برای من جا نمی افته... ببینید تو ایران ما میخوای Apple iPhone بخریم باید 1 میلیون بدیم و سیم کارت هم بخریم تا صاحب اون بشیم... حالا چرا تو آمریکا نمیشه 1 میلیون داد و بعدسیم کارت خرید؟؟ میشه بگید عرف چیه؟! یعنی همه به همین طریقی که گفتید گوشی می خرند؟؟!! همه iPhone رو با 200 دلار تحویل میگیرند؟؟!! این گوشی امانی هست یا دیگه مال خودشونه؟! تو آمریکا چه مدل گوشی هایی بیشتر استفاده میشه؟! درسته که نوکیا و سامسونگ و LG , ... بیشترین گوشی هایی هستند که فروش می روند و iPhone و Black Berry برای خواص و پولدار ها هستند یا نه؟!!

خواهش می کنم یکم این مسئله رو کامل توضیح بدهید، ممنون میشم...
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، Electronic-Arts ، moein n ، Solitude ، زری وحدتی ، taherifar ، jsmlz
راستی گوش هایrefurbished یا به اصطلاح Refurb چه فرقی با گوشی های معمولی دارند؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، taherifar ، jsmlz
سلام . ما ها گوشیهامون تقریباً نو هست و از معتبر ترین شرکت تو ایران که اتصالات هست خریدیمش
نوکیا N95 8gig و نوکیا N97
چطور ممکنه اینا تو آمریکا کار نکنن ؟
من از همون فروشده پرسیدم که آیا این گوشیا با سیستم مخابراتی آمریکا کار میکنن ؟
گفتن بله ...

گوشی هامون من که مشخصاتشون رو با Iphone مقایسه میکردم تقریباً عین هم هستند ...
هر دوتاشون 3G دارند که فکر کنم به مخابرات آمریکا مربوط باشه ( چون همه ی گوشی هایی که تو سایت ها دیدم که مردم آمریکا میخرند 3G دارند ...

و باند های مخابراتیشون هم اینا هستند :

Nokia N95 8GB : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 /HSDPA 2100

Nokia N97 : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 /HSDPA 900 / 1900 / 2100

لطفاً بهم یه توضیح بدید که آیا میتونم اینا رو تو آمریکا استفاده کنم ؟
و اگر نه ، چرا اینا رو نمیتونم تو آمریکا استفاده کننم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mavarfan ، mitr.p ، زری وحدتی ، taherifar ، jsmlz
(2010-06-21 ساعت 18:56)Shayan1994 نوشته:  سلام . ما ها گوشیهامون تقریباً نو هست و از معتبر ترین شرکت تو ایران که اتصالات هست خریدیمش
نوکیا N95 8gig و نوکیا N97
چطور ممکنه اینا تو آمریکا کار نکنن ؟
من از همون فروشده پرسیدم که آیا این گوشیا با سیستم مخابراتی آمریکا کار میکنن ؟
گفتن بله ...

گوشی هامون من که مشخصاتشون رو با Iphone مقایسه میکردم تقریباً عین هم هستند ...
هر دوتاشون 3G دارند که فکر کنم به مخابرات آمریکا مربوط باشه ( چون همه ی گوشی هایی که تو سایت ها دیدم که مردم آمریکا میخرند 3G دارند ...

و باند های مخابراتیشون هم اینا هستند :

Nokia N95 8GB : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 /HSDPA 2100

Nokia N97 : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 /HSDPA 900 / 1900 / 2100

لطفاً بهم یه توضیح بدید که آیا میتونم اینا رو تو آمریکا استفاده کنم ؟
و اگر نه ، چرا اینا رو نمیتونم تو آمریکا استفاده کننم ؟

خودم اومدم جواب خودمو بدم !!!!

تئ پست های قبلی خوندم فهمیدم قضیه چیه !!!!

گوشیهامون رو بیاریم ، یه سیم کارت اعتباری از تب موبایل بگیریم بندازیم توش

تا یه مدت حالشو ببریم !!!! D:
پاسخ
(2010-06-21 ساعت 10:31)MORFIN نوشته:  یه چیزی برای من جا نمی افته... ببینید تو ایران ما میخوای Apple iPhone بخریم باید 1 میلیون بدیم و سیم کارت هم بخریم تا صاحب اون بشیم... حالا چرا تو آمریکا نمیشه 1 میلیون داد و بعدسیم کارت خرید؟؟ میشه بگید عرف چیه؟! یعنی همه به همین طریقی که گفتید گوشی می خرند؟؟!! همه iPhone رو با 200 دلار تحویل میگیرند؟؟!! این گوشی امانی هست یا دیگه مال خودشونه؟! تو آمریکا چه مدل گوشی هایی بیشتر استفاده میشه؟! درسته که نوکیا و سامسونگ و LG , ... بیشترین گوشی هایی هستند که فروش می روند و iPhone و Black Berry برای خواص و پولدار ها هستند یا نه؟!!

خواهش می کنم یکم این مسئله رو کامل توضیح بدهید، ممنون میشم...

کلا اپل سیستمش جوریه که هرچی خودش می خواد باید انجام بشه ، اپل در آمریکا با AT&T قرارداد داره و گوشیهاش به صورت لاک عرضه میشه ، یعنی فقط سیم کارت AT&T رو میشه استفاده کرد، البته برای بعضی از کشورهای اروپایی به صورت آنلاک فکتوری عرضه میشه که قیمتش 600-700 دلاره ! توی سایت هم نبینید زده 199 دلار ، کلا همون AT&T پلن هاش پولی که می گیره پول گوشی رو جبران می کنه ! در ایران هردوتاش پیدا میشه که اولی رو سخت افزاری یا نرم افزاری آنلاک می کنند و کلا توی ایران دلیل گرونیش اینه که بازار اپل رو کسی کنترل نمی کنه و اینجا بعضی از محصولات اپل رو دو برابر قیمت میدن ! مثلا اوایل که مجیک موس اومده بود 130 تومان می دادن در حالی که 70 دلاره !!!
iPhone و Black Berry برای خواص و پولدارها نیست ! اتفاقا محصولات محبوبی هستند و خیلی ها هم می خرند Smile نوکیا کلا بازار قوی تری داره توی کل دنیا نسب به محصولات دیگه ، ولی کم کم با اومدن OS 4 apple و ... بازار نوکیا کم می شه.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، MORFIN ، mavarfan ، mitr.p ، Solitude ، رجبعلی ، زری وحدتی ، Puerto Rico ، taherifar ، jsmlz
تو آمریکا از هر ۵ نفر یک نفر Apple iPhone داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، Solitude ، زری وحدتی ، taherifar ، jsmlz
من هم اپل آیفون خریدم حدود 10 ماه پیش 16 گیگا بایتی اش رو. حالا فکر می کنید اونجا بتونم ازش استفاده کنم؟ البته اصله و چینی نیست !
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24 ، mavarfan ، بنيتا ، زری وحدتی ، taherifar ، jsmlz
(2010-06-22 ساعت 22:30)msnazi نوشته:  تو آمریکا از هر ۵ نفر یک نفر Apple iPhone داره.

محسن جان تو امریکا شش میلیون و چهارصد هزار اپل ایفون فعال هست یعنی حدوداً از هر پنجاه امریکایی یکی ایفون داره نه از هر پنج نفر.
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
پاسخ
تفوت سیمکارتها در امریکا با ایران تو چی هست؟هزینشون کمتره یا بیشتر.
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، taherifar ، jsmlz
خرید تلفن همراه همون موبایل خودمونWink

در کشور آمریکا شرکت‌های مختلفی سرویس‌های تلفن همراه (Cell Phone) را ارائه می‌دهند. قیمت و کیفیت خدمات این شرکت‌ها یکسان نیست و بسته به میزان مبلغی که مایلید هزینه کنید، گزینه‌های مختلفی وجود دارد. ارائه دهندگانِ اصلیِ خدمات تلفن همراه در آمریکا عبارتند از T-Mobile، at&t، Verizon و Sprint. در یک نگاه کلی می‌توان گفت T-Mobile مقرون به صرفه‌ترین خدمات و Verizon بهترین کیفیت را ارائه می‌دهد.
اگر مایل به تخصیص بودجه‌ی زیادی نیستید، با پرداخت ماهیانه حدود ۴۰ دلار می‌توانید از T-Mobile سرویسی بگیرید که شامل ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه در روزهای عادی و مکالمه‌ی نامحدود بعد از ساعت ۹ شب و آخر هفته‌ها (شنبه و یکشنبه) است و در صورت عقد قرارداد دو ساله گوشی مجانی نیز دریافت خواهید کرد. همچنین در صورتی که با تلفن همراه خود بیش از ۳۰۰ دقیقه در ماه صحبت نمی‌کنید، می‌توانید از تلفن‌های پیش‌پرداخت شده (Prepaid) این شرکت استفاده نمایید. چنانچه مبلغ ۱۰۰ دلار در ابتدا بپردازید به ازاء هر دقیقه مکالمه ۱۰ سنت از اعتبار شما کاسته می‌شود و اعتبار پرداختی شما تا یکسال معتبر خواهد بود و در صورت خریدِ مجددِ اعتبار قبل از سپری شدن یکسال، باقیمانده‌ی اعتبار شما به سال آینده منتقل می‌شود. لازم به ذکر است که پوششِ سیگنالِ T-Mobile نسبتاً خوب است؛ به خصوص در ایالت کالیفرنیا کاربران این شرکت مشکل چندانی از این نظر نخواهند داشت.
چنانچه مایل به پرداخت هزینه‌ی بیشتر و دریافت خدمات بهتر هستید می‌توانید سری به وب سایت شرکت ورایزن verizon.com بزنید و از این شرکت خدمات بگیرید. Verizon دارای پیشرفته‌ترین شبکه‌ی مخابراتی تلفن همراه در آمریکاست و پوشش سیگنال بسیار خوبی هم دارد.
شرکت at&t نیز از جمله شرکت‌های بزرگ ارائه کننده خدمات تلفن همراه است. چنانچه مایلید همیشه به اینترنت و ایمیل خود دسترسی داشته باشید و از نظر مالی نیز محدودیتی ندارید، می‌توانید در مورد خرید iPhone از این شرکت فکر کنید. هزینه خرید iPhone حدود ۴۰۰ دلار است و هزینه ماهیانه‌ی دریافت سرویس نیز حداقل ۶۰ دلار در ماه است که شامل ۴۵۰ دقیقه مکالمه در روزهای عادی، ۵۰۰۰ دقیقه مکالمه در شب و آخر هفته‌ها و همچنین دسترسی نامحدود به اینترنت می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید به این آدرس مراجعه نمایید. wireless.att.com
استفاده از خدمات شرکت Sprint چندان توصیه نمی‌شود،‌ زیرا این شرکت مشکلات زیادی از نظر پوشش سیگنال و کیفیت خدمات دارد.

منبع: ApplyAbroad.com
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
(2010-06-30 ساعت 15:20)Iman-gta نوشته:  تفوت سیمکارتها در امریکا با ایران تو چی هست؟هزینشون کمتره یا بیشتر.

تفاوتش در اینه که تو ایران بابت مکلماتی که دارید پول میدین اگه کسی نخواد به جائی‌ زنگ بزنه فقط پول آبونمان رو میده.ولی‌ تو آمریکا فرقش در اینه که شما با همون پولی‌ که ماه به ماه پرداخت می‌کنید صحبت می‌کنید فقط بعضی‌ قراداد‌های سیم کارتها اینطور هست که محدودیت زمانی‌ به شما میده وگرنه تو ساعت هایی که محدودیت زمانی‌ نداره شما هرچقدر می‌خوای حرف بزن منتهی در محدودهٔ آمریکا.برای خارج از آمریکا باید کارت تلفن بگیری که اونم واسه خودش ماجرا داره کارت‌های ۲دلاری،۳دلاری،۵ دلاری و...
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، emankh101 ، sorena ، mitr.p ، AmericanHamid ، Solitude ، kiasina ، رجبعلی ، Puerto Rico ، taherifar ، r.bazargan
(2008-10-08 ساعت 00:05)pegah نوشته:  www.t-mobile.com

ببخشید، ما یه t-mobile هم (Taha Mobile) داریم که تولید کننده موبایل در ایران هست (مثل GLX). اینی که شما فرمودید ظاهرا یه Provider هست. حالا آیا این دو به هم مرتبط هستند؟؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، arshin ، زری وحدتی ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان