کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
(2011-03-15 ساعت 00:05)samira t نوشته:  کسی‌ میدونی‌ apple store الان iphone4 unlock international چه ۱۶ gig و ۳۲ gig رو چند میفروشه؟

سلام دوست عزیز.سایت www.bestbuy.com رو ببین, همه مدل گوشی تو این فروشگاه هست
سلام دوستان کسی اطلاع داره اگه از آمریکا گوشی بخرم می‌تونم ببرم ایران و استفاده کنم؟؟با سیم کارتهای ایران کار می‌کنه؟

سلام دوستان کسی اطلاع داره اگه از آمریکا گوشی بخرم می‌تونم ببرم ایران و استفاده کنم؟؟با سیم کارتهای ایران کار می‌کنه؟

ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، mml ، Solitude ، kiasina ، زری وحدتی ، jsmlz
(2011-03-15 ساعت 06:52)sib 24 نوشته:  
(2011-03-15 ساعت 00:05)samira t نوشته:  کسی‌ میدونی‌ apple store الان iphone4 unlock international چه ۱۶ gig و ۳۲ gig رو چند میفروشه؟

سلام دوست عزیز.سایت www.bestbuy.com رو ببین, همه مدل گوشی تو این فروشگاه هست

من قبلا چک کردم این قیمت با contract هست و اون reg price قیمت خود apple store نیست
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، mml ، Solitude ، زری وحدتی ، jsmlz
دوستانی که انور قیمت دارن یک گوشی بلک بری که سرش به تنش بیارزه اونجا چنده؟
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، زری وحدتی ، meisam14 ، jsmlz
(2011-03-15 ساعت 15:27)free_free نوشته:  دوستانی که انور قیمت دارن یک گوشی بلک بری که سرش به تنش بیارزه اونجا چنده؟

راستش من تا دیروز Blackberry داشتم اما رفتم پس دادم و یه Motorola CLIQ2 که Android داره گرفتم.

Blackberry هم البته گوشی خیلی‌ خوبیه و اینجا هم خیلی‌‌ها دارن.

تو t-mobile بهترین مدل blackberry - Bold9780 هست که اگه باهاشون قرارداد ببندی ۱۰۰$ پولش را می‌گیرن.

اما اگه بخوای بدون قرارداد بخری و روش پرداخت ماهیانه داشته باشی‌ ۵۰۰$ پولش هست.
البته پیشنهاد می‌کنم خودت بری و تمام سایت‌های شرکت‌های مخابراتی را ببینی‌ و خودت قبل از اینکه بیای گوشی و پلان خودت را انتخاب کنی‌ چون اینجا بدون موبایل نمیتونی‌ با هیچ جا تماس داشته باشی‌...

t-mobile.com

att.com

verizone.com

sprint.com
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
پاسخ
تشکر کنندگان: mr.amir ، free_free ، Lamborghini ، behzadb57 ، mml ، AmericanHamid ، Solitude ، رجبعلی ، jsmlz
آقایون خانمها! این موبایل و سیم کارت هم قضیه ای شده واسه ما!! من هفته بعد میرم. از الان میخوام بگم برام یک سیم کارت بگیرن و فعال کنن که رسیدم علاف نمونم. لطف کنین منو راهنمایی کنین که بگم چی بخرن که:

1- خود سیم کارت/شماره اساساً ارزون باشه!
2- موقعی که به من تلفن یا پیامک میزنن برای من پول نندازه!
3- حتماً حتماً بصورت Prepaid باشه که بعداً ببینم چی خوشم میاد بخرم.
4- Prepaidش هم ازین ماهی 40 یا 50 دلاری ها نباشه! من نهایتا هفته ای یکی دو زنگ بزنم.
5- شارژش هم میکنم استفاده نکرده نسوزه!

خلاصه یک چیزی تو مایه های این ایرانسل خودمون که خداییش خیلی بی دردسره Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: lorecance ، mavarfan ، mml ، زری وحدتی ، meisam14 ، jsmlz
شرمندم خودم می‌دونم که چقدر سوالام بی‌ مورد ولی‌ می‌خوام بدونم duty free در فرودگاه دوبی‌ گوشی iphone ۴ داره؟
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، زری وحدتی ، jsmlz
(2011-03-27 ساعت 00:26)yami نوشته:  آقایون خانمها! این موبایل و سیم کارت هم قضیه ای شده واسه ما!! من هفته بعد میرم. از الان میخوام بگم برام یک سیم کارت بگیرن و فعال کنن که رسیدم علاف نمونم. لطف کنین منو راهنمایی کنین که بگم چی بخرن که:

4- Prepaidش هم ازین ماهی 40 یا 50 دلاری ها نباشه! من نهایتا هفته ای یکی دو زنگ بزنم.

به نظر من فكر خوبي نيست چون با مكالمات كوتاه در نهايت همون هزينه رو مي دي شك نكن
گزينه 2 و 3 شما با هم جور در نمي آد يعني من Prepaid نديدم كه وقتي بهش تلفن بزنن براش پول نندازه
اگه دريافت تماس بين المللي (يعني از ايران هم بهتون زنگ بزنن) هم بخوايد باشه كه هيچي

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، emankh101 ، mml ، AmericanHamid ، Solitude ، رجبعلی ، زری وحدتی ، jsmlz
(2011-03-27 ساعت 13:09)behzadb57 نوشته:  
(2011-03-27 ساعت 00:26)yami نوشته:  آقایون خانمها! این موبایل و سیم کارت هم قضیه ای شده واسه ما!! من هفته بعد میرم. از الان میخوام بگم برام یک سیم کارت بگیرن و فعال کنن که رسیدم علاف نمونم. لطف کنین منو راهنمایی کنین که بگم چی بخرن که:

به نظر من فكر خوبي نيست چون با مكالمات كوتاه در نهايت همون هزينه رو مي دي شك نكن
گزينه 2 و 3 شما با هم جور در نمي آد يعني من Prepaid نديدم كه وقتي بهش تلفن بزنن براش پول نندازه
اگه دريافت تماس بين المللي (يعني از ايران هم بهتون زنگ بزنن) هم بخوايد باشه كه هيچي

بهزاد جان! ممنون از پاسخت. یعنی با این حساب اگه بخوام از ایران هم بهم بزنگن و پول نندازه و غیره باید حداقل ماهی 40 دولار و واسه یک پلنی چیزی بدم دیگه...
حتی ایران هم من خیلی کم زنگ میزنم. ممکنه باور نکنین ولی ماهی هزار تا هزار و پونصد تومن شارژ ایرانسلم نمیشه!! در کل اونقدر که اینترنت رو دوست دارم از تلفن خوشم نمیاد! البته خوب برو بچه ها میزنگن بهم ولی من نه یا به ندرت. ممکنه با این اوصاف یک نتیجه گیری برام بکنین که نهایتا چی بگیرم خوبه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، emankh101 ، mml ، mitr.p ، Solitude ، jsmlz
در جواب یامی و قابل استفاده برای بقیه دوستان تازه وارد:

شما یا باید یا یک مدل سیم کارتهایی بگیری که از قبل مثلا 15 دلار شارژ داره که مثلا معادل 100 دقیقه است (اعداد واقعی نیستند)و بعد از تمام شدن اون مقدار پول یا میندازیش دور یا دوباره شارژش میکنی. یا باید یک سیم کارتی باشه که شما ماهی مثلا 50 دلار برای 700 دقیقه پول میدی و چه اون مقدار دقیقه رو حرف بزنی چه نه ،باید اون 50 دلار رو ماهیانه بدی و چون ماه به ماهه ،میتونید ماه بعد کنسلش کنید .اگر از تی موبایل بگیرید دقایقی که استفاده نکردید بعد از اتمام ماه دود میشه میره هوا و دوباره ماه بعد همون 700 دقیقه رو خواهید داشت. اگر از at&t بگیرید دقایق استفاده نشده منتقل میشه به ماه بعد و ماه بعد به جای 700 دقیقه مثلا 850 دقیقه خواهید داشت.

در امریکا تا جایی که من دیدم چه زنگ بزنی چه بزنن از دقایق شما کم میشه مگر اینکه حالت آن لیمیتد یا نامحدود داشته باشید که هر چقدر هم زنگ بزنن یا بزنید فرقی در قضیه نکنه که خیلی گرون میشه.

ضمنا اکتیو کردن یک سیم کارت 10 دقیقه هم وقت نمیگیره و شما الافی خاصی ندارید که بخواید از ایران واز قبل بگید این کار رو بدون حضور شما انجام بدهند، فقط باید قبلش تحقیقاتتون رو کرده باشید که چه مدل سیم کارتی میخواید .
اگر دنبال سیم کارت خیلی ارزون هستید metro pcs ارزونه ولی آنتنش خیلی جاها مشکل داره . اگر قیمت مناسب با آنتن خوب میخواید tmobile گزینه خیلی خوبیه که قیمتهای پری پیدش بستگی داره شما چند دقیقه بخواید . اگر هم دنبال تلفن بد آنتن میگردید که پول بیشتری از تی موبیل هم میگیره میتونید گول At&T روبخورید . و اگر یک تلفن با آنتن دهی خیلی خوب و گرون میخواید verison بهترین گزینه است .

ولی در کل آنتن دهیها هم بستگی به این داره که شما میخواید به کدوم شهر برید من تجربه ام در مورد لس انجلس و حومه است نمیدونم بقیه جاها چطوره. در هرصورت به سایت هرکدوم از اینها برید میتونید سیم کارت مورد نظرتون رو پیدا کنید و قیمتها رو ببینید .فقط معمولا برای هربار اکتیو کردن 15-30 دلار بسته به کمپانی از شما پول میگیرند بنابراین همه سعی میکنند اول تحقیق کنند و وقتی مطمئن شدند ،یک سیم کارت بگیرند که هی مجبور نشوند پول اکتیو کردن بدهند.

در اینجا سیستم تلفنها با ایران خیلی متفاوته چه زنگ بزنی چه بزنند از دقایقت کم میشه، چه تکست بدی چه تکست بدهند از شارژت کم میشه . اگر هم پلنی که گرفتید شامل تکست نباشه باید برای هر تکستی که براتون میاد پول اضافه بدید و خودتون هم نمیتونید به کسی تکست بدید.

نکته دیگه اینکه تی موبیل به تازگی یک سیم کارت پری پید میفروشه که میتونه گزینه خوبی برای تازه واردها باشه شما 30 دلار پول میدی برای 1500 دقیقه talk &text هر تکستی که بدید یا بدهند یک دقیقه از 1500 دقیقه کم میشه و 3 مگا بایت هم اینترنت میتونید استفاده کنید. و بعد از تموم شدن دقایق میتونید دوباره شارژش کنید و شماره تون رو حفظ کنید .

آخرین چیزی که هر ایرانی مهاجر به آمریکا باید بدونه اینه که گوشیهای ایرانتون رو همراه با شارژرش و یک دوشاخه تبدیل با خودتون بیارید چون هیچ ضرری که نداره هیچ ، منفعت هم میتونه داشته باشه ،چون برای کمپانیهایی مثل تی موبیل و at&t قابل استفاده است و نمیخواد بیخودی در بدو ورود پول گوشی بدید.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
ممنون رسای عزیز...
من هم در پاسخ به لطف دوستانی که در این تاپیک تجربیاتشونو به اشتراک گذاشتم, چکیده تمام تحقیقات عمیق خودم رو در مورد سیم کارت و گوشی در آمریکا که از دیشب تا امروز انجام دادم به سمع و نظر حضار میرسونم Smile

گوشی::
ظاهرا باند فرکانسی قریب به اتفاق اپراتورهای قاره آمریکا مخصوصاً آمریکای شمالی از نوع 850/1900 هست بر خلاف آسیا و اروپا که معمولاً 900/1800 هستن. البته در نوع GSM و 2G رو میگم هاا! حالا مثلا در حالت 3G چطوره یا CDMA و اینا هم داره یا نه و فرکانساش چطوره به جای خود. من فعلاً فقط در مورد همین GSM 2G یعنی Talk + Text صحبت میکنم. با توجه به بازارگردی دیروز من متوجه شدم که اکثر گوشیهای بازار ایران طبیعتا دو بانده 900/1800 هستن, مثل همین گوشی خودم که به احتمال زیاد در اونجا کار نخواهد کرد. گوشیهای (Quad Band) چهار بانده 850/900/1800/1900 هم هستن یا بسیار به ندرت (Tri Band) سه بانده [که توصیه نمیشه] که هم اینجا کار کنه و هم آمریکا ولی من به خاطر محدودیت مدلهاشون نپسندیدم. معمولا نوع باند فرکانسی گوشی رو هم در لیبلی که روی قوطیش هست و حاوی بارکدها و مشخصات گوشی هست نوشتن. بعضا هم روی لیبل داخل زیر باتری گوشی. من به حساب تحقیقات اینترنتیم داشتم یک آلکاتل 25 تومنی میخریدم که در سایت نوشته بود چهار بانده که فعلاً رو راه بندازه که شانس آوردم در حین صدور فاکتور متوجه نوشته روی قوطی شدم که دو بانده هست و نخریدم. پس به اطلاعات اینترنت در مورد گوشی اعتماد نکنید. معمولا بسته به نوع بازاری که گوشی براش تولید شده مشخصات متفاوت هست.
از دوستان اگه کسی گوشی دو بانده 900/1800 داره که اونجا مثلاً با T-mobile استفاده میکنه لطفاً اطلاع بده. ممنون میشم.

سیم کارت::
با توجه به اینکه همسرم پلن نامحدود داره و هر چقدر بخواد میتونه به من زنگ بزنه و یا من از گوشی اون استفاده کنم و به بقیه زنگ بزنم, بنابرین تصمیم گرفتم که حتماً حتماً Prepaid بخرم. ممکنه در بازار نوع نامحدود که معمولاً از ماهی 40 دلار شروع میشه, رقابت شدید باشه اما نهایتاً کشف کردم که نوع T-Mobile Prepaid بخاطر چند ویژگی که الان بهتون میگم بهترین گزینه Prepaid هست. حالا خواستین ماهانه نامحدود یا محدود بگیرین, بحث دیگه ای هست که باید تحقیق کنین.
T-Mobile Prepaid Plans
https://www.t-mobile.com/shop/plans/prepaid-plans.aspx
خوبی T-Mmobile اونوقت خودشو نشون بده که شما همون اول کار 110 دولار شارژش کنین! مثلاً یک 100 دولاری و یک 10 دولاری یا ترکیبی دیگه. این کار باعث میشه که شما عضو گولد بشین و هر شارژی که من بعد به گوشیتون بزنین (همین 110 دولار رو هم شامل میشه) بجای 90 روز یک سال دووم خواهد آورد! حتی شارژ 10 دولاری.
تازه همین اول کار میتونین یک از گوشی های فروشگاه Prepaid رو هم صرفاً از طریق اینترنت بخرین که بعضی هاشون (نه همه شون) دارای کارت شارژ 30 دولاری مجانی روش هستن. اینجا:
سیم کارت هم 10 دولاره که اگه از اینترنت بخرین میشه 7 دولار. تازه بنظر میاد که Activation هم رایگان باشه.
اینم سیم کارت:
پاسخ
(2011-03-28 ساعت 14:51)yami نوشته:  ممنون رسای عزیز...
من هم در پاسخ به لطف دوستانی که در این تاپیک تجربیاتشونو به اشتراک گذاشتم, چکیده تمام تحقیقات عمیق خودم رو در مورد سیم کارت و گوشی در آمریکا که از دیشب تا امروز انجام دادم به سمع و نظر حضار میرسونم Smile

گوشی::
ظاهرا باند فرکانسی قریب به اتفاق اپراتورهای قاره آمریکا مخصوصاً آمریکای شمالی از نوع 850/1900 هست بر خلاف آسیا و اروپا که معمولاً 900/1800 هستن. البته در نوع GSM و 2G رو میگم هاا! حالا مثلا در حالت 3G چطوره یا CDMA و اینا هم داره یا نه و فرکانساش چطوره به جای خود. من فعلاً فقط در مورد همین GSM 2G یعنی Talk + Text صحبت میکنم. با توجه به بازارگردی دیروز من متوجه شدم که اکثر گوشیهای بازار ایران طبیعتا دو بانده 900/1800 هستن, مثل همین گوشی خودم که به احتمال زیاد در اونجا کار نخواهد کرد. گوشیهای (Quad Band) چهار بانده 850/900/1800/1900 هم هستن یا بسیار به ندرت (Tri Band) سه بانده [که توصیه نمیشه] که هم اینجا کار کنه و هم آمریکا ولی من به خاطر محدودیت مدلهاشون نپسندیدم. معمولا نوع باند فرکانسی گوشی رو هم در لیبلی که روی قوطیش هست و حاوی بارکدها و مشخصات گوشی هست نوشتن. بعضا هم روی لیبل داخل زیر باتری گوشی. من به حساب تحقیقات اینترنتیم داشتم یک آلکاتل 25 تومنی میخریدم که در سایت نوشته بود چهار بانده که فعلاً رو راه بندازه که شانس آوردم در حین صدور فاکتور متوجه نوشته روی قوطی شدم که دو بانده هست و نخریدم. پس به اطلاعات اینترنت در مورد گوشی اعتماد نکنید. معمولا بسته به نوع بازاری که گوشی براش تولید شده مشخصات متفاوت هست.
از دوستان اگه کسی گوشی دو بانده 900/1800 داره که اونجا مثلاً با T-mobile استفاده میکنه لطفاً اطلاع بده. ممنون میشم.

سیم کارت::
با توجه به اینکه همسرم پلن نامحدود داره و هر چقدر بخواد میتونه به من زنگ بزنه و یا من از گوشی اون استفاده کنم و به بقیه زنگ بزنم, بنابرین تصمیم گرفتم که حتماً حتماً Prepaid بخرم. ممکنه در بازار نوع نامحدود که معمولاً از ماهی 40 دلار شروع میشه, رقابت شدید باشه اما نهایتاً کشف کردم که نوع T-Mobile Prepaid بخاطر چند ویژگی که الان بهتون میگم بهترین گزینه Prepaid هست. حالا خواستین ماهانه نامحدود یا محدود بگیرین, بحث دیگه ای هست که باید تحقیق کنین.
T-Mobile Prepaid Plans
https://www.t-mobile.com/shop/plans/prepaid-plans.aspx
خوبی T-Mmobile اونوقت خودشو نشون بده که شما همون اول کار 110 دولار شارژش کنین! مثلاً یک 100 دولاری و یک 10 دولاری یا ترکیبی دیگه. این کار باعث میشه که شما عضو گولد بشین و هر شارژی که من بعد به گوشیتون بزنین (همین 110 دولار رو هم شامل میشه) بجای 90 روز یک سال دووم خواهد آورد! حتی شارژ 10 دولاری.
تازه همین اول کار میتونین یک از گوشی های فروشگاه Prepaid رو هم صرفاً از طریق اینترنت بخرین که بعضی هاشون (نه همه شون) دارای کارت شارژ 30 دولاری مجانی روش هستن. اینجا:
سیم کارت هم 10 دولاره که اگه از اینترنت بخرین میشه 7 دولار. تازه بنظر میاد که Activation هم رایگان باشه.
اینم سیم کارت:

سلام اطلاعات من در مورد Prepaid محدود مي‌شه به دوستانم
من Unlimite استفاده مي‌كنم و simplemobile گرفتم كه از آنتهاي Tmobile استفاده مي كرد و گوشي من و خانمم Nokia N73 و Nokia N72 هست كه هر دو هم كار مي‌كنه

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، emankh101 ، mml ، mitr.p ، ali234 ، زری وحدتی ، jsmlz
بهزاد جان من از فروشگاهی که simple می فروخت در مورد تماس خارجی پرسیدم گفت نداره باید کارت بخری اما تو سایت گزینه داره برای 10 # اضافی می تونی به خارج هم زنگ بزنی البته نمیدونم دقیقه ای چند سنت
اگه تونستی یه نمه توضیح بده
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، mml ، زری وحدتی ، jsmlz
(2011-03-29 ساعت 09:51)senator274@gmail.com نوشته:  بهزاد جان من از فروشگاهی که simple می فروخت در مورد تماس خارجی پرسیدم گفت نداره باید کارت بخری اما تو سایت گزینه داره برای 10 # اضافی می تونی به خارج هم زنگ بزنی البته نمیدونم دقیقه ای چند سنت
اگه تونستی یه نمه توضیح بده

من 3 تا از فروشگاههاشون رو سر زدم . هیچی نمی دونن! برای ایران دقیقه ای 0.095$ هست یعنی از google voice هم ارزونتر! دوست دارم امتحانش کنم.

کسی می دونه من که سیم کارت T-Mobile رو دارم(prepaid), اگر یه ماه سویچ کنم رو Simple mobile , بعد دوباره باید Activation fee پرداخت کنم یا نه ؟

پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، mml ، زری وحدتی ، jsmlz
[/quote]

من 3 تا از فروشگاههاشون رو سر زدم . هیچی نمی دونن! برای ایران دقیقه ای 0.095$ هست یعنی از google voice هم ارزونتر! دوست دارم امتحانش کنم.

کسی می دونه من که سیم کارت T-Mobile رو دارم(prepaid), اگر یه ماه سویچ کنم رو Simple mobile , بعد دوباره باید Activation fee پرداخت کنم یا نه ؟

[/quote]

شهرزاد خانم: Activation Fee برای T-mobile Prepaid چند دولاره؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، emankh101 ، mml ، زری وحدتی ، jsmlz
منم نمی دونم . فقط یادمه اون موقع که هنوز خواب و بیدار بودم کلی سر همراهم که باهاشون قرار داد داشت منت گذاشتنو 3 ماه 40$ ازم گرفتن. منم پنجاه و خورده ای دادم ماه اول انگار بابت Activation fee و سیم کارت و شماره جدید. تو سایتشون پیدا نمی کنم. فروشنده هاشونم که قربونشون برم...
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، emankh101 ، mml ، Solitude ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان