کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام به همه دوستانی که کلیر شده و عازم ارمنستان هستند...اگر کسی مایل بود جهت دریافت اطاق یک هم وطن دانشجو در ایروان هست که میتونه در این زمینه به شما کمک کنه...در صورت تمایل پیام گداشته تا تلفنش را به شما بدهم..موفق باشید

درضمن از ایران هم میتونید باهاش هماهنگ کنید فرودگاه هم میاد پیشواز و بدون هزینه شما را میبره به جائی که برای شما اجاره کرده
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، javid737 ، dana ، godot ، tajhizgaran
[quote='mandana12' pid='391084' dateline='1376250491']
الان دیدم که اصلا درمورد ویزا چیزی ننوشتم. یعنی راستش خیلی تو مودش نبودم. پاسامونو سه شنبه 9 صبح تحویل دادم و جمعه ساعت سه ویزاها آماده بود.

تبريک می گم اميدوارم هميشه شاد و سلامت باشيدSmile
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
تشکر کنندگان: javid737 ، dana ، mandana12 ، tajhizgaran
سلام
برای سفر زمینی از نوردوز تا ایروان کسی از دوستان شماره تماس راننده ایی رو داره که بشه از الان هماهنگ کرد.
2013AS00010XXX دریافت ویزا 19 سپتامبر،
تشکر کنندگان: javid737 ، tajhizgaran
سلام دوستان من يه سويت گرفتم شبي ٤٠ دلار اگه كسي خواست بياد با هم تقسيم كنيم يعني نفري ٢٠ دلار
شماره کیس: 2013AS6900/كليرنس ٣ آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، storagemeter ، alireza2753 ، Nasimmmm ، dana ، tajhizgaran
(2013-08-11 ساعت 17:33)Nasimmmm نوشته:  
(2013-08-11 ساعت 16:55)گل نهال نوشته:  امروز صبح شوهر من رسيده ايروان، يه آپارتمان ٥٠ متري گرفته شبي ٤٠ تا، تازه راهش هم خيلي دورتر از سري قبله. دفعه قبل شبي ٣٠ تا گرفته بوديم اونم وسط خيابون نورث اونيو. ميگفت بخاطر بعد رمضان و تعطيلات عيد و تابستاني خيلي گرون كردن. گفت خيلي اتوبوس اضافه كردن از بس مسافر زياده و ديروز ٢٣ تا اتوبوس از تهران به ايروان ميرفتن

چقدر گرون 40 دلار :O
آره اتوبوس خیلی زیاد شده.. من تو 1 ساعتی که ترمینال بودم 3 تا اتوبوس رفتن ایروان.... اینهمه آدم میخوان برن ایروان چیکار آخه؟Tongue

ما هفته پیش خونه گرفتیم شبی 45 دلار، خونه ای که چند وقت پیشش بچه ها با 25 تا 30 گرفته بودنSad
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، Nasimmmm ، tajhizgaran ، javid737
(2013-08-12 ساعت 09:50)abloom_ma نوشته:  سلام به همه دوستانی که کلیر شده و عازم ارمنستان هستند...اگر کسی مایل بود جهت دریافت اطاق یک هم وطن دانشجو در ایروان هست که میتونه در این زمینه به شما کمک کنه...در صورت تمایل پیام گداشته تا تلفنش را به شما بدهم..موفق باشید

درضمن از ایران هم میتونید باهاش هماهنگ کنید فرودگاه هم میاد پیشواز و بدون هزینه شما را میبره به جائی که برای شما اجاره کرده

لطف کنید شماره تلفن این دانشجوی هم وطن را بدید ممنونم
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Nasimmmm ، amiz.abdollah ، tajhizgaran
من و جناب Habibi عزیز قرار شد یکشنبه با اتوبوس بریم
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، Nasimmmm ، alireza2753 ، parsush ، گل نهال ، Hedieh20
سلام

من امروز بالاخره برگشتم ایران و الان تهران هستم . سیم کارت ارمنستان دارم که اگر کسی نیاز داره پیغام خصوصی بگذاره براش بفرستم .

ممنون
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
سلام دوستان
عوارض خروجی بصورت زمینی رو باید نزدیک مرز بدیم یا اینکه می تونیم قبل رفتن پرداخت کرد؟ زمینی چقدر باید پرداخت کنیم؟
2013ََAS2###تاريخ رويت 2MAY، ارسال مدارك8MAY،كيس 4نفر ،مصاحبهW2DCE ،كليرنس سفارت ايروان،كلير12August2013، انتظار244روز همين خوبه که آرومی وحس میکنی که آزادی
تشکر کنندگان: man.u65a ، amiz.abdollah ، reza_top60 ، tajhizgaran
(2013-08-14 ساعت 23:09)habibi نوشته:  سلام دوستان
عوارض خروجی بصورت زمینی رو باید نزدیک مرز بدیم یا اینکه می تونیم قبل رفتن پرداخت کرد؟ زمینی چقدر باید پرداخت کنیم؟
توي همون مرز نوردوز بانك و فيش هست و بايد پرداخت كنيد، فكر ميكنم ١٥ هزار تومنه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، parsush ، javid737 ، man.u65a ، aghaghia ، amiz.abdollah
سلام بروبچ

ارمنستانيم ، منتظر زنگ سفارت ، اميدوارم ويزاهاي خوشگلتونو زود ببينم. دوستايي كه الان ارمنستانن كسي آنتي بيوتيك همراش داره؟ ، من دارم از چرك سينه و سينوزيد ميميرم ، اگه هست خبر بدين بنده را از مرگ حتمي نجات بديد،
اگه حتي كسي امروز مياد ميتونه بياره هم ممنون ميشم.
منتظر ياري سبزتان هستيم
#Dani#2013#visa 15 AUG#Yerevan#Huston
(2013-08-12 ساعت 18:13)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 09:50)abloom_ma نوشته:  سلام به همه دوستانی که کلیر شده و عازم ارمنستان هستند...اگر کسی مایل بود جهت دریافت اطاق یک هم وطن دانشجو در ایروان هست که میتونه در این زمینه به شما کمک کنه...در صورت تمایل پیام گداشته تا تلفنش را به شما بدهم..موفق باشید

لطف کنید شماره تلفن این دانشجوی هم وطن را بدید ممنونم

0037455236927
آقا سعید
خیلی پسر خونگرم و خوبیه
ارمنی هم کاملا صحبت میکنه Smile
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، tajhizgaran ، elmira_fa ، KIMIA2005 ، godot
(2013-08-15 ساعت 10:29)دني نوشته:  سلام بروبچ

ارمنستانيم ، منتظر زنگ سفارت ، اميدوارم ويزاهاي خوشگلتونو زود ببينم. دوستايي كه الان ارمنستانن كسي آنتي بيوتيك همراش داره؟ ، من دارم از چرك سينه و سينوزيد ميميرم ، اگه هست خبر بدين بنده را از مرگ حتمي نجات بديد،
اگه حتي كسي امروز مياد ميتونه بياره هم ممنون ميشم.
منتظر ياري سبزتان هستيم

دوست عزیز

اونجا برو داروخانه آنتی بیوتیک آلمانی دارند فوق العاده هستند و سریع خوب میشی . ما که خریدیم و سریع هم اثر کرد .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
سلام
ضمن تبریک به همه دوستانی که ویزا گرفتند، سه تا سوال داشتم، یکی اینکه پروازهای آسمان روزهای شنبه،دوشنبه و پنج شنبه هست،فکرمیکنید چه برنامه ریزی بهتره که کمتر هزینه اقامت بخواهیم بدیم؟
و دوم اینکه از وقتی که پاسپورتها را داخل صندوق سفارت میندازیم، چقدر بعدش باید تمام وقت توی هتل بشینیم تا پاسپورت بیاد؟ معمولا از چه ساعتی تا چه ساعتی باید منتظر بود؟
و آخر اینکه، سفارت خودش پاکت خاصی میده که برگه آبی و پاسپورت را توش بگذاریم یا خودمون در هر پاکتی بگذاریم فرق نمیکنه؟
وافعا ممنونم
تشکر کنندگان:
(2013-08-16 ساعت 10:48)sla59 نوشته:  سلام
ضمن تبریک به همه دوستانی که ویزا گرفتند، سه تا سوال داشتم، یکی اینکه پروازهای آسمان روزهای شنبه،دوشنبه و پنج شنبه هست،فکرمیکنید چه برنامه ریزی بهتره که کمتر هزینه اقامت بخواهیم بدیم؟
و دوم اینکه از وقتی که پاسپورتها را داخل صندوق سفارت میندازیم، چقدر بعدش باید تمام وقت توی هتل بشینیم تا پاسپورت بیاد؟ معمولا از چه ساعتی تا چه ساعتی باید منتظر بود؟
و آخر اینکه، سفارت خودش پاکت خاصی میده که برگه آبی و پاسپورت را توش بگذاریم یا خودمون در هر پاکتی بگذاریم فرق نمیکنه؟
وافعا ممنونم

باسلام دوست عزيز، پروازها فعلا ٤ روز در هفته است: شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه و پنجشنبه، اكثرا دوشنبه مي آيند و پاسها رو سه شنبه تحويل ميدهند كه تا جمعه ويزا آماده بشه و شنبه برگردند. پاسپورت ها را شخصا بايد از سفارت تحويل بگيريد و اينجا پست اين كارو انجام نميده. سفارت يه فولدر دردار خودش بهتون ميده و يه شماه تماس در ارمنستان ميگيره كه اگر ويزاها زودتر آماده شد با شما تماس بگيره، موفق باشيد.
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان: sla59 ، گل نهال ، amiz.abdollah ، سلی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان