کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان یک سوال : ساعت مصاحبه واسه بنده در ایروان ساعت 2 بعد از ظهر تعیین شده میخواستم بدونم باید یکساعت زودتر یعنی ساعت 1 برم سفارت برا مصاحبه یا میتونم صبح اول وقت ساعت 8 هم برم و مدارک رو تحویل بدم و همون صبح اولین نفرمصاحبه بشم یعنی اولویت مصاحبه با اونایی هستش که صبح زودتر میرسند سفارت و مدارک رو تحویل میدن ؟وکاری به ساعت قید شده توی نامه دوم ندارند ؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: reza_top60 ، pari pariaaa ، sepideh jan
(2013-09-18 ساعت 14:59)KIMIA2005 نوشته:  دوستان یک سوال : ساعت مصاحبه واسه بنده در ایروان ساعت 2 بعد از ظهر تعیین شده میخواستم بدونم باید یکساعت زودتر یعنی ساعت 1 برم سفارت برا مصاحبه یا میتونم صبح اول وقت ساعت 8 هم برم و مدارک رو تحویل بدم و همون صبح اولین نفرمصاحبه بشم یعنی اولویت مصاحبه با اونایی هستش که صبح زودتر میرسند سفارت و مدارک رو تحویل میدن ؟وکاری به ساعت قید شده توی نامه دوم ندارند ؟

نه خیر دوست عزیز ، بهتر این جور عادت ها (نمی خوام بگم زرنگ بازی) رو کنار بذارید و مثل یه "جنتل من" راس ساعتی که براتون مشخص کردن نهایتا 10 دقیقه قبل دم در سفارت باشید. این جور کار ها بکگراند مناسبی از ایرانی ها به جا نمی ذاره.
از اون گذشته سفارت ارمنستان چیزی به اسم نیمکت یا سالن انتظار ندراه و کنار درب ورودی هم نمیشه تجمع کرد پس خودتون رو اذیت نکنید و راس زمان مقرر اونجا باشید.

با ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، Chosey ، pari pariaaa ، ali1220 ، rezahoorjandi ، khder ، sepideh jan
(2013-09-18 ساعت 14:59)KIMIA2005 نوشته:  دوستان یک سوال : ساعت مصاحبه واسه بنده در ایروان ساعت 2 بعد از ظهر تعیین شده میخواستم بدونم باید یکساعت زودتر یعنی ساعت 1 برم سفارت برا مصاحبه یا میتونم صبح اول وقت ساعت 8 هم برم و مدارک رو تحویل بدم و همون صبح اولین نفرمصاحبه بشم یعنی اولویت مصاحبه با اونایی هستش که صبح زودتر میرسند سفارت و مدارک رو تحویل میدن ؟وکاری به ساعت قید شده توی نامه دوم ندارند ؟
بنظر من ٨ صبح بريد، اگه اسمتون جزو مصاحبه كنندگان صبح بود، كه اجازه ورود داريد و ساعتش مهم نيست، مثلاً واسه ما ٩:٣٠ صبح بود ولي ٨ صبح رفتيم توي سفارت و براساس اينكه هركي زودتر اومده بود، مصاحبه شديم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، pari pariaaa ، rezahoorjandi ، arelarel ، sepideh jan
(2013-09-18 ساعت 15:52)گل نهال نوشته:  بنظر من ٨ صبح بريد، اگه اسمتون جزو مصاحبه كنندگان صبح بود، كه اجازه ورود داريد و ساعتش مهم نيست، مثلاً واسه ما ٩:٣٠ صبح بود ولي ٨ صبح رفتيم توي سفارت و براساس اينكه هركي زودتر اومده بود، مصاحبه شديم

گل نهال ساعت اش مهمه البته صبح و ظهر داره و صبح ها رو معمولا 9 میزنه و ظهر رو 2 همین و الویت مصاحبه رو خود بچه ها رعایت میکنند.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، pari pariaaa ، sepideh jan
(2013-09-18 ساعت 15:55)amiz.abdollah نوشته:  
(2013-09-18 ساعت 15:52)گل نهال نوشته:  بنظر من ٨ صبح بريد، اگه اسمتون جزو مصاحبه كنندگان صبح بود، كه اجازه ورود داريد و ساعتش مهم نيست، مثلاً واسه ما ٩:٣٠ صبح بود ولي ٨ صبح رفتيم توي سفارت و براساس اينكه هركي زودتر اومده بود، مصاحبه شديم

گل نهال ساعت اش مهمه البته صبح و ظهر داره و صبح ها رو معمولا 9 میزنه و ظهر رو 2 همین و الویت مصاحبه رو خود بچه ها رعایت میکنند.

اولويت مصاحبه را صف دم سفارت تعيين ميكنه
مثلاً ما ٩:٣٠ صبح بود توي نامه مون و بقيه دوستان ٩ بود ولي ما اولين نفر مصاحبه شديم چون اولين نفر دم سفارت بوديم.
اسم مصاحبه شوندگان دست نگهبانه و اگه جزو ليست صبح باشيد اجازه ورود به سفارت پيدا ميكنيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، pari pariaaa ، tajhizgaran ، amin arefi ، ali1220 ، sepideh jan
(2013-09-16 ساعت 16:04)mahdii نوشته:  با سلام
لب مرز جایی برای پارک ماشین هست یا نه ؟ البته منظورم جای مطمئن ؟
از اول با اتوبوس بریم بهتره یا تا مرز با ماشین خودمون و از انجا با ماشین کرایه ؟
من تو نوامبر وقت مصاحبه دارم وقت دکتر و باید از کجا بگیرم ؟؟

سفر زمینی ترکیبی معایب و مزایای خوش رو داره اما اگر در مرز ارمنستان ماشین مناسبی رو انتخاب کنید ، هم از سفر لذت میبرید و هم به موقع میرسید.
در مورد معاینه پزشکی هم این فایلهای pdf رو از سایت سفارت آمریکا در ارمنستان براتون پیدا کردم.
موفق باشید
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: pv-n ، pari pariaaa ، amin arefi ، mahdii
ارمنستــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان بهتریــــــــــــــــــن جا برای مصاحبــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان