کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
یک سوال دیگه، ما هفته پیش کلیر شدیم،به دلیل مشکلات کاری زودتر از هفته آینده نمیتونیم بریم،فکر میکنید حدود 16-17 روز بین اعلام کلیرنس و دادن پاسپورت فاصله میفته،دوستانی که رفتید، ایا این مساله مشکل ساز میشه؟
تشکر کنندگان: amiz.abdollah
]
(2013-08-16 ساعت 12:13)sla59 نوشته:  یک سوال دیگه، ما هفته پیش کلیر شدیم،به دلیل مشکلات کاری زودتر از هفته آینده نمیتونیم بریم،فکر میکنید حدود 16-17 روز بین اعلام کلیرنس و دادن پاسپورت فاصله میفته،دوستانی که رفتید، ایا این مساله مشکل ساز میشه؟

نه مشكلي پيش نمياد ولي سعي كنيد هرچه زودتر مراجعه كنيد[/php]
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: sla59 ، aghaghia ، Nasimmmm
دوستان نیاز به همفکری:
سه تا از همسفران من همزمان با من روز سه شنبه پاسها رو تحویل سفارت دادند اما تا کنون تماسی از سفارت بهشون گرفته نشده.
بلیط برگشتشون برای فرداست.
کسی هست مشکل مشابه داشته باشه و تونسته باشه از طریق سفارت پیگیری کنه؟
نظر دوستان چیه؟
تشکر کنندگان: گل نهال ، amiz.abdollah ، aghaghia ، Hedieh20 ، hana_fd
امیر عزیز لطف می کنید بگید چه روزی پاساتون رو تحویل دادید و کی دریافت کردید و کلا چند روز طول کشید؟
کیس نامبر:2013as6200 کنسولگری:ایروان مقصد:لس آنجلس(ولی)
تشکر کنندگان: amiz.abdollah
(2013-08-16 ساعت 14:28)kɪŋ نوشته:  دوستان نیاز به همفکری:
سه تا از همسفران من همزمان با من روز سه شنبه پاسها رو تحویل سفارت دادند اما تا کنون تماسی از سفارت بهشون گرفته نشده.
نظر دوستان چیه؟
یکی از دوستان همسفر من همین مشکلو داشت که بلافاصله بعد از ارسال ای میل و شرح موضوع باهاش تماس گرفتند، جمعه ظهر ساعت 2:30 به وقت محلی این ای میلو فرستاده بود.
موفق باشید
تشکر کنندگان: گل نهال ، امیر مهاجر ، dana ، aghaghia ، Hedieh20
ما دوشنبه ١٢ آگوست، پاسها رو داديم به سفارت
چهارشنبه ١٤ آگوست بهمون پاسها رو دادن و اعتبار ويزا مون هم تا ١٢ فوريه ست.
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
(2013-08-16 ساعت 15:37)dana نوشته:  امیر عزیز لطف می کنید بگید چه روزی پاساتون رو تحویل دادید و کی دریافت کردید و کلا چند روز طول کشید؟

سه شنبه صبح تا پنجشنبه ۳ بعد از ظهر.
تشکر کنندگان: گل نهال ، dana ، amiz.abdollah ، aghaghia ، parsush ، Hedieh20 ، hana_fd ، abloom_ma
سلام دوستان من نواقص پرونده داشتم كسى ميتونه راجعبه پاكتى كه بايد بندازم تو صندوق سفارت اطلاعاتى بهم بده ممنون ميشم
تشکر کنندگان:
(2013-08-17 ساعت 09:29)Amir-a نوشته:  سلام دوستان من نواقص پرونده داشتم كسى ميتونه راجعبه پاكتى كه بايد بندازم تو صندوق سفارت اطلاعاتى بهم بده ممنون ميشم
لطفا قبل از سوال اقلا چند صفحه قبل رو بخونین
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، aghaghia ، گل نهال ، tajhizgaran
(2013-08-16 ساعت 14:28)kɪŋ نوشته:  دوستان نیاز به همفکری:
نظر دوستان چیه؟

امیر مهاجر عزیز... بعضی دوستان و همسفران همسر من هم که بعضی هاشون دوشنبه و بعضی سه شنبه پاسها رو تحویل دادن، هنوز نگرفتن...با اینکه همه جمعه رفتن سفارت اما بهشون گفتن هفته آینده بیان! شما موفق شدین ویزا رو بگیرین؟

(2013-08-17 ساعت 09:29)Amir-a نوشته:  سلام دوستان من نواقص پرونده داشتم كسى ميتونه راجعبه پاكتى كه بايد بندازم تو صندوق سفارت اطلاعاتى بهم بده ممنون ميشم

[/quote]

همه مدارکتون رو داخل پاکتی که خودشون بهتون میدن میذارین
کیس نامبر:**88/نفر3/ ایروان /کارنت: 10Apr /مصاحبه: 12 جون/کلیرنس برگه آبی/ کلیر 8 آگوست - 57 روز/دریافت ویزا 14 آگوستCool

تشکر کنندگان: hana_fd ، aghaghia
با تشكر از دوستان عزيز ،من فردا راهى هستم كسى كارى داره در خدمتم فقط يك سوال ديگه چه مداركي رو مىيخوان
تشکر کنندگان: Nasimmmm
(2013-08-17 ساعت 16:51)Amir-a نوشته:  با تشكر از دوستان عزيز ،من فردا راهى هستم كسى كارى داره در خدمتم فقط يك سوال ديگه چه مداركي رو مىيخوان
اگه نقص مدرك نداريد، برگه آبي و پاسپورتها و كپي پاسپورتها همراتون باشه، توي سفارت راهنمايي تون ميكنن
تشکر کنندگان: aghaghia ، Nasimmmm ، KIMIA2005
من روز سه شنبه باسبورت را تحويل سفارت دادم تا روز جمعه تماس نكرفتند شخصا به سفارت رفتم عده زيادي از ايراني ها در انجا بودند افسر جواب سر بالا مى داد و از تاريخ تحويل ويزا اطلا عي نمى داد الان بليط هوابيما را كنسل كردم ودر ايروان در هتل حيران و ويلان هستم ايا كسي منبع موثق دارد كه كي ويزا داده مشود
2013AS5XXX
تاریخ مصاحبه:25 مارچ ـ ایروان
کلیرنس: 3AUG2013
تشکر کنندگان: Nasimmmm ، hana_fd ، habibi
(2013-08-18 ساعت 00:32)golshad نوشته:  من روز سه شنبه باسبورت را تحويل سفارت دادم تا روز جمعه تماس نكرفتند شخصا به سفارت رفتم عده زيادي از ايراني ها در انجا بودند افسر جواب سر بالا مى داد و از تاريخ تحويل ويزا اطلا عي نمى داد الان بليط هوابيما را كنسل كردم ودر ايروان در هتل حيران و ويلان هستم ايا كسي منبع موثق دارد كه كي ويزا داده مشود
به نظر می رسه سرشون شلوغ شده!!
امیدوارم به زودی موفق به دریافت ویزا بشید.
اگه میشه اطلاع رسانی کنید چون منم قصد دارم دوشنبه دیگه بیام برای ویزا

تشکر کنندگان: گل نهال ، alireza2753 ، hana_fd
امروز دوشنبه ويزا را صادر كردند و در ساعت ٣ تحويل دادند ولي احتمال تا خير در ويزا را حواستان باشد وبرنامه ريزي بكنيد
2013AS5XXX
تاریخ مصاحبه:25 مارچ ـ ایروان
کلیرنس: 3AUG2013
تشکر کنندگان: raam12000 ، گل نهال ، tajhizgaran ، Nasimmmm ، sla59

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان