کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
توصيه من واسه رفتن به ايروان يا هواپيما يا اتوبوس هست نه وسيله شخصي.
توي فصل سرما هواپيما بهتره
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، aghaghia ، tajhizgaran ، sadeghi897 ، noobnoobi ، alireza2753 ، Hedieh20
(2013-08-25 ساعت 15:51)saeedshafiee نوشته:  1 آیا مسیر برگشت هم همون 100 دلار محاسبه میکنند ؟
2 ماشینهای سواری 100 دلار هستش یا ون ؟
3 با توجه به توضیح جنابعالی هر نفر رفت و برگشت مجموعا باید 50 دلار پرداخت بکنه ؟

(2013-08-25 ساعت 14:36)گل نهال نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 14:34)KIMIA2005 نوشته:  دوستانی که بتازگی زمینی ایروان تشریف بردید هزینه کرایه سواریها از تبریز تا جلفا و یا تبریز تا مرز نوردوز و نیز کرایه سواریهای ارمنی از مرز نوردوز تا ایروان چقدر هستش ؟؟

از مرز نوردوز تا ايروان، كرايه هر ماشين، ١٠٠ د.لا.ره

عزیز جان 100 دلار برای لادا هستش اگه بخواهی یه مقدار راحتتر بیایی و مرسدس رو انتخاب کنی تقریبا باید 125 بدی. در ضمن اینجا همه چی توافقی و معمولا با ماشینای لب مرز می تونی ارزونتر برگردی
2013AS00010XXX دریافت ویزا 19 سپتامبر،
تشکر کنندگان: گل نهال ، KIMIA2005 ، tajhizgaran ، saeedshafiee
با عرض سلام خدمت همه دوستانی که در این موضوع اطلاع رسانی میکنند.من سوالم این بود که زمانی که شخص برای مصاحبه به ایروان میره برای مصاحبه به چه زبانی مصاحبه میکنند .فارسی یا انگلیسی.و ایا اینکه شخص میتونه زبان را انتخاب کنه یا نه.چون خانم بنده زیاد به صحبت کردن انگلیسی مسلط نیست.و در فرم ds 230 هم نوشته که فقط فارسی صحبت میکنه.و ایا اشخاصی که زبان انگلیسی نمیدونند در ارمنستان به مشکل بر میخورند یا نه.ممنون میشم که زودتر پاسختون را بدونم.
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-08-26 ساعت 14:26)پاندا نوشته:  با عرض سلام خدمت همه دوستانی که در این موضوع اطلاع رسانی میکنند.من سوالم این بود که زمانی که شخص برای مصاحبه به ایروان میره برای مصاحبه به چه زبانی مصاحبه میکنند .فارسی یا انگلیسی.و ایا اینکه شخص میتونه زبان را انتخاب کنه یا نه.چون خانم بنده زیاد به صحبت کردن انگلیسی مسلط نیست.و در فرم ds 230 هم نوشته که فقط فارسی صحبت میکنه.و ایا اشخاصی که زبان انگلیسی نمیدونند در ارمنستان به مشکل بر میخورند یا نه.ممنون میشم که زودتر پاسختون را بدونم.
آفيسر واسه ايرانيها فارسي صحبت ميكنه كاملاً ، نگران نباشيد
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، tajhizgaran ، aghaghia ، sadeghi897 ، ffrfar ، noobnoobi ، storagemeter ، Hedieh20 ، ghasoo ، mahdii
(2013-08-31 ساعت 14:55)amirfarahan نوشته:  بچه ها من می خوام دوشنبه برم ولی هیچی جا نمی ده به نظرتون چیکار کنم؟

اگر منظورتون اتوبوس هست فکر نکنم تا اخر هفته جور بشه برای شنبه اینده ظاهرا می خوان یه اتوبوس اضافه کنند

اگر تمایل دارید شما هم زنگ بزنید که در جریان باشند اتوبوس رو اضافه کنند

من هم زنگ زدم گفت فعلا قطعی نشده اما باز زنگ بزنید اضافه شد رزرو کنید
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، ghasoo
من می گم بیاین یه گروه بشیم با ماشین شخصی تا مرز بریم از انجام یه ون بگیرم
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: mehdi110 ، alireza2753
(2013-08-31 ساعت 16:45)amirfarahan نوشته:  من می گم بیاین یه گروه بشیم با ماشین شخصی تا مرز بریم از انجام یه ون بگیرم

من و همسرم هم احتمالا می خوایم همینکارو بکنیم بریم تا مرز و از اونجا بریم
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110
(2013-08-31 ساعت 16:45)amirfarahan نوشته:  من می گم بیاین یه گروه بشیم با ماشین شخصی تا مرز بریم از انجام یه ون بگیرم
اگر من هفته بعد عازم نبودم ميتونستين بياين تبريز با هواپيما و با ماشين من ميرفتيم تا مرز، ولي اين ايده ماشين شخصي خيلي خوبه، حتي بهتر از اين، ميتونيد با هواپيما بياين تبريز و از تبريز ٢-٣ ساعته بريد مرز و از مرز يه ماشين بگيريد بريد ايروان.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، Hedieh20 ، valencia
دوشنبه شب هم كه آسمان پرواز داره از تهران به ايروان، ميتونيد ٣شنبه پاسها رو بديد و ٥شنبه يا جمعه هم كه ويزاتون اومد برگرديد
همه روزه از ساعت ١١صبح تا ١٧ عصر ويزاهاتونو تحويل ميگيرن ازتون.
موفق باشيد
تشکر کنندگان: mehdi110 ، aghaghia ، elmira_fa ، noobnoobi ، amiz.abdollah ، Hedieh20
روی من حساب کنید.
شماره کیس ++2013as104 تعداد 4 نفر تاریخ رویت قبولی 1 می 2013
تاریخ ارسال مدارک 7 می مصاحبه هفته دوم آگوست ایروان تاریخ کلیر شدن 31 augتاریخ دریافت ویزا 9 سپتامبر تاریخ ورود به امریکا 8 فوریه 2014 ساکن سن دیه گو
تشکر کنندگان: tajhizgaran
بچه ها من دوشنبه هفته دیگه بلیط گرفتم برای هواپیما، اگر کسی با من همسفر هست لطفا اعلام کنه. ممنونم.
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: roeentan ، گل نهال ، storagemeter ، rezagh ، el333 ، Chosey
(2013-08-31 ساعت 16:09)amiz.abdollah نوشته:  
(2013-08-31 ساعت 14:55)amirfarahan نوشته:  بچه ها من می خوام دوشنبه برم ولی هیچی جا نمی ده به نظرتون چیکار کنم؟

اگر منظورتون اتوبوس هست فکر نکنم تا اخر هفته جور بشه برای شنبه اینده ظاهرا می خوان یه اتوبوس اضافه کنند

اگر تمایل دارید شما هم زنگ بزنید که در جریان باشند اتوبوس رو اضافه کنند

من هم زنگ زدم گفت فعلا قطعی نشده اما باز زنگ بزنید اضافه شد رزرو کنید

من براي دوشنبه بليط اتوبوس گرفتم
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: Hedieh20
منم برای هفته دیگه بلیط اتوبوس گرفتم، انشا الله دوشنبه پاس رو تحویل سفارت میدم
تشکر کنندگان: گل نهال ، elmira_fa ، rezagh ، Hedieh20 ، Chosey
دوستان همسر من یکشنبه هفته دیگه یعنی 8 سپتامبر با اتوبوس میخواد بره
اگه کسی همسفر هست لطفا اعلام کنه
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، ffrfar ، mrr777 ، noobnoobi ، Hedieh20
دوستان همسرم دیروز رسید ارمنستان رفت هاستل اینوی... مرکز شهره به همه جا نزدیک خیلی هم تمیزه... از دوستانی که میخوان هاستل بگیرن پیشنهاد می کنم.. دیشب همه جای هاستل رو به من نشون داد اتاق دونفره خصوصی هم داره واسه زوج ها... قیمتش هم مناسبه..
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان