کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
اینم اضافه کنم...
آدرس هاستل و شماره تلفنش
54 Pushkin Avenue, Yerevan 0002, Republic of Armenia
Tel: +374-10-530369
می تونید برید تو سایتش عکساش هم ببینید...جاش خیلی خوبه از نظر مرکز شهر بودن اصلا احتیاجی نیست تاکسی سوار شدید..
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •
(2013-09-03 ساعت 12:51)elmira_fa نوشته:  اینم اضافه کنم...
آدرس هاستل و شماره تلفنش
می تونید برید تو سایتش عکساش هم ببینید...جاش خیلی خوبه از نظر مرکز شهر بودن اصلا احتیاجی نیست تاکسی سوار شدید..

ممنون از پیشنهادتون
اینترنتی هم میشه رزرو کرد؟
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: elmira_fa ، majid194 ، alireza2753 ، tajhizgaran ، ali1220
(2013-09-03 ساعت 21:03)khmp نوشته:  
آدرس هاستل و شماره تلفنش

ممنون از پیشنهادتون

آره میشه اینترنتی هم رزرو کرد...هاستلش ایرانی کمه اکثرا اروپایی هستن و در طول روز خیلی کم تو اتاق می بینیشون...
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •
تشکر کنندگان: alireza2753 ، Chosey ، tajhizgaran ، khmp ، pari pariaaa
(2013-09-03 ساعت 23:47)elmira_fa نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 21:03)khmp نوشته:  
آدرس هاستل و شماره تلفنش

ممنون از پیشنهادتون

آره میشه اینترنتی هم رزرو کرد...هاستلش ایرانی کمه اکثرا اروپایی هستن و در طول روز خیلی کم تو اتاق می بینیشون...

نگفتم خـــــــــــــــــــوبـــــــــــــــــــــــــــه ؟؟؟ Big Grin
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: alireza2753 ، elmira_fa ، amiz.abdollah ، tajhizgaran
دوستان سلام
بعد از تحویل پاسها به سفارت و جهت تماس آنها با نفر مربوطه جهت اعلام روز دریافت ویزا باید حتما یه سیم کارت تو ایروان تهیه کرد و یا می شود شماره hostel را بدهیم؟
برای تهیه سیم کارت آیا اطراف kilikia bus stop جائی برای تهیه سیم کارت beeline یا orange و یا vivacell هست؟
ممنون می شوم اگه راهنمائی بفرمائید
شماره کیس: 2013AS7XXX
تاریخ رویت قبولی:5 می
کنسولگری:آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:19 می
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-09-06 ساعت 14:51)kelmeh نوشته:  دوستان سلام
بعد از تحویل پاسها به سفارت و جهت تماس آنها با نفر مربوطه جهت اعلام روز دریافت ویزا باید حتما یه سیم کارت تو ایروان تهیه کرد و یا می شود شماره hostel را بدهیم؟
برای تهیه سیم کارت آیا اطراف kilikia bus stop جائی برای تهیه سیم کارت beeline یا orange و یا vivacell هست؟
ممنون می شوم اگه راهنمائی بفرمائید

بعد از ایست بازرسی چمدان ها در مرز ارمنستان انتهای همون سالن باریکه یه باجه هست سیم کارت بی لاین رو مجانی میده با 200 درام شارژ، اگر نیاز به اینترنت ندارین فکر کنم گزینه خوبی باشه.

اگر می خوایین از داخل شهر تهیه کنید نمایندگی اورنج پشت پیزا هات هست از اونجا تهیه کنید. اگر اینترنت لارم هستید، بگین سرویس (3g)یک هفته نامحدود براتون فعال کنه با 500 درام Big Grin مفت مفت .
یه کد داشت فکر کنم این باشه :
*
129
*
32
#
سلام من شهرستان زندگی میکنم. کسی اطلاع داره واکسن آنفولنزا رو کجا میتونم بزنم؟ پاستور هر روز واکسن هارو میزنه و یا روزهایی خاصی در هفنه میزنه؟ یه سوال دیگه راسته فقط کارت واکسیناسیون پاستور رو قبول میکنن؟ ما ارمنستان مصاحبه داریم.
دوستان عزیز من این ماه کارنت میشم
برای ایروان کارهای زیر را کی باید انجام بدم؟
1-گرفتن کارت واکسن
2-ترجمه مدارک مالی
3-پرینت موجودی حساب
4-هتل
5-وقت پزشک معتمد
6-بلیط هواپیما
7-برای 2 نفر چقدر دلار ببریم - کلاً؟
8- CSC و ثبت تو سایتها هم که نمیخاد.
ممنونم دوستان
[/quote]

سلام دوست عزیز
واقعا هنوز کارت واکسن نگرفته اید؟!! همین فردا برید انستیتو پاستور و کارهای واکسیناسیونتونو شروع کنید.
اگر از مدارک مالی سند خونه و ملک است، چون دارالترجمه ها یک هفته ای همه ی مدارک را ترجمه میکنند و میدهند، میتونید بعد از تعطیلات عید همه ی مدارک را با هم بدید برای ترجمه و یک هفته ای همه را تحویل بگیرید. حتما خودتون ترجمه ها را چک کنید.
15-20 روز مونده به مصاحبه پرینت تمکن مالی را بگیرید خوبه.
هروقت نامه ی دومتون آمد و روز مصاحبه تون مشخص شد هتل را رزرو کنید.
به محض اطلاع از روز مصاحبه تون به دکتر ایمیل بزنید و وقت بگیرید.
برای گرفتن بلیت هواپیما هم باید وقت مدیکالتونو بدونید و بعد بلیت هواپیما تهیه کنید.
برای دو نفر فکر میکنم حدود 2000 یا 2500 دلار کافی باشه.
[/quote]
تعداد افراد کیس: 2، تاریخ و مکان مصاحبه: 15 اکتبر، ایروان، وضعیت: کلیر شدن کیس اصلی در تاریخ 23 آوریل (بعد از 190 روز) و کلیر شدن همراه در تاریخ 14 می (بعد از 211 روز)، دریافت ویزا: 30 می
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، ali1982 ، jjbahale ، Nasimmmm ، maria2000
(2013-09-11 ساعت 00:44)hamid_fs3 نوشته:  از بچه های گل کسی تجربه سفر به ارمنستان رو با ماشین شخصی خودش رو داره؟ که چقدر هزینه اش میشه و بنزین چنده و امثالهم. ممنون میشم از لطفتون

با ماشين شخصي خيلي هزينه ها زياد ميشه و بهتره كه با پرواز يا اتوبوس بريد چون هزينه كاپوتاژ و بيمه ماشين و بنزين خيلي زياده، توصيه ميكنم كه پرواز بهتر از ماشين شخصيه، مخصوصاً تو فصل سرما
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: aghaghia ، sadeghi897 ، rouzbehdarvishi ، tajhizgaran ، KIMIA2005 ، Saeedv13 ، mohajer13 ، sepideh jan
(2013-09-11 ساعت 00:44)hamid_fs3 نوشته:  از بچه های گل کسی تجربه سفر به ارمنستان رو با ماشین شخصی خودش رو داره؟ که چقدر هزینه اش میشه و بنزین چنده و امثالهم. ممنون میشم از لطفتون

هزینه کابوتاژ و پلاک و گواهینامه بین المللی و غیره حدود ۵۰۰ هزار تومنه.
البته اگه خلافی دارید اون رو هم باید پرداخت کنید.
بنزین هم لیتری حدود ۴۰۰۰ تومن هست.
در ضمن برای رانندگی در ینجا باید خیلی دقت کنید چون یه اشتباه باعث جریمه های سنگین و بدرفتاری پلیس باهاتون می شه.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه

من چون با ماشین شخصی رفتم و علاوه بر ارمنستان ، گرجستان و ترکیه هم رفتم انشالله سفرنامه کاملی خواهم نوشت . فقط چون درگیر آماده سازی برای رفتن هستم یک کم به من فرصت بدین حتماً خواهم نوشت .

ممنون
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، aghaghia ، godot ، storagemeter ، Hedieh20 ، pari pariaaa
دوستان محترم
مدتی قبل در همین بخش اطلاعات کاملی توسط اینجانب و دیگر دوستان در خصوص هزینه های سفر زمینی گرد آوری شد. با کمی جستجو به مجموع پستهای این بحث میتوانید دسترسی پیدا کنید. اما نتیجه این بود که سفر زمینی با ماشین شخصی تنها برای سفرهای 4 و یا حداقل 3 نفره به صرفه خواهد بود.

در صورتیکه استفاده از ماشین شخصی خود در داخل ارمنستان اولویت ندارد ، سفر ترکیبی زمینی بسیار بهتر است. بدین صورت که تا مرز با ماشین خود سفر کنید و در داخل ارمنستان با کرایه ماشین به سفرتان ادامه دهید.
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: گل نهال ، KIMIA2005 ، aghaghia ، storagemeter ، godot ، mohajer13 ، pari pariaaa ، arelarel
با سلام
لب مرز جایی برای پارک ماشین هست یا نه ؟ البته منظورم جای مطمئن ؟
از اول با اتوبوس بریم بهتره یا تا مرز با ماشین خودمون و از انجا با ماشین کرایه ؟
من تو نوامبر وقت مصاحبه دارم وقت دکتر و باید از کجا بگیرم ؟؟
تشکر کنندگان: jjbahale
(2013-09-16 ساعت 16:04)mahdii نوشته:  با سلام
از اول با اتوبوس بریم بهتره یا تا مرز با ماشین خودمون و از انجا با ماشین کرایه ؟

بله، مرز نوردوز پاركينگ داره
بنظر من از اول با اتوبوس بياين خيلي راحتتره تا لب مرز ماشين كرايه كنيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: aghaghia ، deineath ، jjbahale ، KIMIA2005
(2013-09-16 ساعت 16:07)گل نهال نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 16:04)mahdii نوشته:  با سلام

بله، مرز نوردوز پاركينگ داره
بنظر من از اول با اتوبوس بياين خيلي راحتتره تا لب مرز ماشين كرايه كنيد

منم با گل نهال موافقم، واقعا ماشین شخصی سسخته و اذیت می کنه، می دونی باید 8-9 ساعت تو تاکسی بشینی راننده هاشم دوس دارن زود برسن فقط یه بار نگه می دارنSad خلاصه اتوبوس راحتتره می تونی وایسی، دراز بکشی Smile
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال
از دوستان کسی در ایروان هست که تاریخ برگشتش دسته سفارت باشه نتونسته بلیطی بگیره؟اگه هست پیام خصوصی بده جهت گرفتن ماشین اشتراکی تا مرز
2013AS00010XXX دریافت ویزا 19 سپتامبر،
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان