کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در ابوظبی
(2012-12-11 ساعت 23:53)hassan1358arab نوشته:  
(2012-12-11 ساعت 23:47)bayat_r نوشته:  
(2012-12-11 ساعت 23:32)hassan1358arab نوشته:  یه چیز جالب براتون بگم که خانمی که با ما مصاحبه کردند همون خانم سارا گرو بودند.

چقدر جالب، چطور متوجه شدی؟

از فیلمی که تو صفحه FB وزارت امورخارجه آمریکا به زبان فارسی گذاشته در مورد برنامه جدید دادن وقت مصاحبه شناختمشون

دوست من سلام

بله کاملا درسته . در حال حاضر توی ابوظبی بعد از تمام مراحل ؛ وقتی برای قسم خوردن به باجه آخر میرین ، خانم سارا گرو با اون لهجه زیبای آمریکایی - ایرانی از شما قسم میگیره و کارت صورتی رو بهتون میده .

موفق باشید
2013AS0000007xx
ما از نظر روحیات، تمکن مالی، سطح تحصیلات، آستانه تحمل، شرایط تاهل، دانش زبان انگلیسی و شرایطی که ممکنه تو آمریکا برامون پیش بیاد متفاوتیم. پس به آسانترین راه، یعنی شنیدن تجربیات متفاوت دیگران که در شرایط متفاوتی هم اتفاق افتاده، هرگز اکتفا نکنید. سفرنامه حقیر
حسن جان شما به خاطر عجله بودن جواب ازتون بیشتر گرفتن؟ یا قیمت هاشون بالا رفته؟ چون بچه های قبلی توی سفرنامه هاشون 250ویزیت+50 آزمایش خون +125 رادیولوژی پرداخت کرده بودن.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: roeentan ، alaleh_al ، kasrafo ، bayat_r ، Tomas ، HAZARA ، shishipapa ، immigrant2us ، nazi1368 ، behfaza ، philter
ما چونکه فرداش مصاحبه داشتیم پول بیشتری گرفتند
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، lilistar ، shima1364 ، kasrafo ، bayat_r ، j@vad ، Tomas ، HAZARA ، shishipapa ، rezagh ، lilac ، immigrant2us ، nazi1368 ، behfaza ، philter ، r.bazargan
(2012-12-16 ساعت 16:52)mgolchin13 نوشته:  دوستان کسی میتونه روی نقشه گوگل جای دقیق سفارت توی ابوظبی رو بگذاره اینجا و یا آدرسشو بنویسه که توی کدوم محله و خیابونه؟
یکی از بچه های 2012 نوشته بود که 2 تا آدرس داره ومواظب باشین که اشتباهی نرین آدرس قدیمی...
ضمنا اگر کسی ماشین اجاره کرده باشه سفارت پارکینگ داره؟ یا بهتره که با تور لیدر بره برای مصاحبه؟
من نقشه ها رو براتون اپلود کردم دوست عزیز
پارکینگ داره بله. مشکلی نیست خودتون هم میتونین برین 
http://uppit.com/gq2dh1xxog29/embassy_2.pdf
http://uppit.com/80rl1tdknfuv/embassy.jpg
[عکس: 21186317772847909697.jpg]
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
سلام به همه دوستای خوب مهاجرسرا
همون طوری که قول داده بودم اومدم سفرنامم رو براتون بنویسم . من و همسرم روز 5 شنبه گذشته مصاحبه داشتیم . سه شنبه حدود ساعت 3بعد ازظهر به نیومدیکال سنتر رفتیم برای انجام مدیکال . پس از انجام معاینه چشم و قد و وزن و آزمایش خون و عکس قفسه سینه ، ویزیت دکتر داشتیم که اونجا دکتر جون گفتند باید واکسن دیفتری کزاز رو بزنیم !!!! من خیلی حالم گرفته شد ، آخه اصلا فکرشو نمیکردم . ما دو نوبت دیفتری کزاز توی کارت واکسنمون بود . بعدش آقای دکتر مارو معاینه کرد . یه معاینه تقریبا عمومی از قلب و شکم و . . . . بعد از اون رفتیم و هر کدوم یه واکسن به قیمت 100 درهم ( روی هم 200 تا ) نوش جون کردیم Sad بعد از اتمام این کارها بهمون گفتن فردا ساعت 8 شب بریم واسه گرفتن نتایج . کل هزینه مدیکال ما شد 850 + 200 درهم (واکسن) .فردا شب ما واسه 6.30 رفتیم چون توی مهاجرسرا خونده بودم که بعضی ها زودتر رفتند و نتیجه رو بهشون دادند . اما جواب ما آماده نبود و گفتند واسه 8.30 آماده میشه . واسه همین رفتیم بیرون و مغازه های اطراف رو گشتیم . وقتی برگشتیم جوابها آماده بود . دو تا پاکت کاهی رنگ میدن . یکیش کوچیکتره و یکیش بزرگتر . به ما یه برگه هم دادن و گفتن 6 ماه دیگه دوباره باید واکسن دیفتری و کزاز را بزنید !!!! واسه رفتن به ابوظبی طبق گفته دوستان مهاجرسرا با ملیکا خانوم هماهنگ کرده بودیم و با ایشون رفتیم . ساعت 4.50 صبح اومدن جلو هتل دنبالمون و حدود 6.45 رسیدیم جلوی سفارت . اما با این وجود یه خانوم و آقا جلوی ما بودند و ما نفر دوم بودیم . من جزئیات رو سانسور میکنم . ما شمارمون 2 بود . وقتی شمارمون افتاد بالای گیت رفتیم واسه تحویل مدارک . اونجا یه خانوم بد اخلاق ( حدود 30 ساله ) بود که با همه دعوا میکرد . فارسی رو خیلی خوب حرف میزد و به احتمال 90 درصد ایرانی بود . پوشه ای آورد که اسم من روش نوشته شده بود و همه فرمهام توش بود ! اول ترجمه های منو که برنده اصلی بودم گرفت و بعد ترجمه های همسرم رو گرفت . و گفت برید گیت بغلی . گیت بغلی انگشت نگاری بود و بعد از اونم منتظر نشستیم واسه مصاحبه . توی این حین کل اتاق پر شده بود و خیلی شلوغ شد . وقتی نوبت مصاحبمون شد خانم سارا گرو رو دیدم که خیلی آروم و با لهجه خیلی شیرینی با ما صحبت کردند . اینکه من چی خوندم و آیا شاغلم ؟آیا تابحال شغل دولتی داشتم ؟ کدوم ایالت میخوام برم و آدرس کسی رو که نوشتم ، چه نسبتی با من داره ؟ بعدش از همسرم پرسید کجا کار میکنی ؟ و بعد گفت اینجا نوشته شما سربازیتون رو 3 پاه رفتین ( با حالت تعجب !!!) من : Sad همسرم گفت بله و من ادامه دادم اما هیچ درجه ای نداشته . گفت برای ما مهم نیست که درجه ای نداشته !! اما نگران نباشید ، قبلا به این شکل بود ک هر کسی ک سربازیشو تو 3 پاه بوده کلا بهش ویزا نمیدادن ، اما الان یه مدتی بین 7-6 ماه طول میکشه . بعدشم یه برگه A4 سفید داد دستمون و گفت سایت رو از 2 هفته دیگه چک کنید Sad به من گفت شما میتونید ویزاتون رو بگیرید . اما من نخواستم و ترجیح دادم که با همسرم همزمان بگیریم . ملیکا خانوم گفتن که بین 30 تا 47 روز کلیر میشید اما خود افسر گفت 6-7 ماه . حالا نمیدونم واقعا کی جواب کلیر همسرم میاد . دوست داشتم واسه عید امریکا می بودم . دوستان اگه نظری دارند راهنمایی کنند .
این بود انشای من Wink امیدوارم که نوشته های دست و پا شکسته من به دردتون بخوره . اگه سوالی داشتین در خدمتتون هستم .
شماره کیس:**2013AS9
ارسال فرمها:23 جون 2012 - ایمیل
کارنت شدن:Sep 2012
تاریخ اعلام مصاحبه:18 Oct
تاریخ و مکان: اواسط دسامبر-ابوظبی
کلیر: بعد از 30 روز
دوستان عزیزم من بالاخره امروز تونستم وقت آزاد گیر بیارم و سفرنامم رو بنویسم. ببخشین که دیر شد. ما روز شنبه که رسیدیم دوبی یه سره از فرودگاه با خانوم ملیکا عزیز رفتیم بیمارستان . اول عکس قفسه سینه و بعد آزمایش خون و قد و وزن و فشار و معاینه چشم ( حالا نه که خیلی هم رشیدم یارو نامرد قد منو 2 سانت کمتر گرفت. بهش میگم خانوم جان مطمئنی قد مارو درست گرفتی؟ بیریخت هر هر میخنده ! خلاصه که قدتون آب میره اینجا توسط پرستارا ،گفته باشم بعد نگین نگفتی ! ) بعدشم حالا نشین کی بشین تا نوبتمون بشه جناب دکتر شوکلای عبوس معاینه مون بفرمایند. دیدین آدم وقتی منتظر یه چیزیه کار بقیه نفری یه ساعت طول میکشه اونوقت نوبت خود آدم که میشه زارپ 5 دقه هم بیشتر وقت نمیگیره ؟ ما هم ازین قانون جهان شمول معاف نبودیم و حدود دو ساعتی معطل شدیم و آخرشم اکه همسر گرام نمیرفت به این یارو منشی اونجا چند بار تذکر نمیداد هنوزم اونجا بودیم ( منظورم اینه که خودتون حواستون به نوبتتون باشه وگرنه اونجا همه یه نموره چت میزنن )
خلاصه دکتر هندی ازمون یه سری سوال کرد مالاریا داری؟ تیروئید داری ؟ فشار خون ؟سرطان؟ سل ؟ عمل جراحی ؟ سیگار ؟ ( که همسر گرام گفت آره و بعد پرسید روزی چند تا ؟ )بعد هم جدا جدا بردمون اون پشت پرده نشستیم و بعد هم دراز کشیدیم معاینه مون کرد. خوشبختانه آمپول مامپول بهمون نخورد ولی حواستون باشه اگه جواب سوالاشو درست و واضح ندین واستون واکسن مینویسه. قبل از ما یه خونواده خیلی گل شیرازی بودن ازشون پرسیده بود آبله مرغون گرفتین یا نه گفته بودن نمیدونیم اونم واسشون واکسنشو نوشته بود . خلاصه یا آره یا نه. تمام !!
خلاصه که بعدش به حالت جنازه از خستگی با خانوم ملیکا رفتیم هتل. طفلک تمام این مدت همراه ما بود و کلی خسته شد.این تا اینجا من برم یه دقه دوباره بر میگردم باقیشو میگم
کیس نامبر: 2013AS000003xx ‫ •تعداد افراد 2نفر • دیدن قبولی: 1 می • ارسال فرمها: 16جون با ایمیل • زمان مصاحبه : 11دسامبر• کنسولگری: ابوظبی • ویزای یک ضرب
سلام
از دوستان عزیزی که محبت میکنند و سفرنامه مینویسند خواهش میکنم لینک سفرنامه خودشون رو در امضاء خودشون قرار بدن تا دسترسی ها راحت تر باشه، ضمن اینکه هر تغییری که بعداً لازم بود رو در همون سفرنامه اعمال کنید (به عنوان مثال اگر برگه آبی گرفتید و کلیر شدید لازمه که عنوان بشه، بخصوص اینکه چند روز طول کشید تا کلیر شدید)

ممنون از همگی
خب من برگشتم.داشتم میگفتم. روز دوشنبه عصر جواب آزمایش همسر گرام و دوشنبه شب جواب آزمایش من حاضر شد که زحمت همه اینام با کاملیا جون بود. سه شنبه کله سحر ساعت 5 ونیم هم ایشون اومدن دنبالمون و رفتیم به سمت ابوظبی. حدودای 7 ، 7و رب بود که رسیدیم اونجا. ما نفر سوم بودیم . صبر کردیم تا آقای هندی اومد و نامه مصاحبه و پاس هامونو گرفت نیگا کرد و فرستادمون تو. ( البته بعد گیت بازرسی و تحویل دادن کیف من ) .
تو سالن هم که همونطور که همه میگفتن زمهریر بود و خیلی سرد. اونجا هم یه کم صبر کردیم تا سالن نیمه پرشد. ویزاهای توریستی اون جلو سالن و اقامتی ها ته سالن. بعد کم کم کارمنداشون اومدن. نوبت ما که رسید رفتیم سراغ همون خانوم بی اعصابه که مدارکو میگیره . بعد از گرفتن نامه مصاحبه و پاسپورتا و جواب آزمایشا ،از من که برنده اصلیم ترجمه شناسنامه + کارت ملی + سند ازدواج + موجودی حساب + لیسانس رو گرفت از همسر گرام هم همینا منهای لیسانس ولی بجاش ترجمه معافیت + پرینت حساب یک ساله. ( هیچ مدرکیو اصلشو نه خواست و نه دید ) نفری هم دو تا عکس ازمون خواست. آدرس جایی که میخایم بریم و داد تو فرمامون نوشتیم. بعد از من پرسید کار میکنم یا کردم که گفتم نه. بعد از همسر گرام پرسید که سربازی رفتی _ نه _چرا ؟ _ معاف شدم. باز دوباره چرا ؟؟؟ و اینجا بود که ما سکته هه رو زدیم. گفت معافیت پزشکی خریدم. _ یعنی چی یعنی مریضی ؟ _ نخیر معافیت پزشکی رو خریدم ولی مشکل پزشکی ندارم. _ یعنی چی..... خلاصه ازون انکار که نمیشه از ما اصرار که حالا که شده. آخرش من دیدم یارو اصن نمیگیره برگشتم گفتم خانوم جان دوشواری نداره که، اون موقع که همسر من میخواست سربازیشو بخره این مدلیش موجود بود! مدل معافیت پزشکی. آخرشم شونه هاشو انداخت بالا گفت من که نمی فهمم. اینجا بود که میخواستم خرخرشو بجوم که حالا خوبه ایرانیه و میدونه اوضاع اینجا از چه قراره !
آقا خلاصه ما که گفتیم ردمون کرد تموم و خلاص. بعد رفتیم واسه انگشت نگاری و منتظر شدیم تا مورد مصاحبه واقع شیم. گرچه که دیگه امیدی نداشتیم و گفتیم رفتیم قاطی باقالی ها.
وقتی رفتیم سراغ اون خانوم جوونی که مصاحبه میکرد یه کم خیالمون راحت شد چون اصن مث اون قبلیه لج در آر نبود. برعکس خیلی هم بامزه بود. بعد قسم خوری بازم همون سوالای قبلیه رو تکرار کرد این دفه به سربازی همسر گرام گیر نداد اصن هیچچچی نپرسید ( ما تونستیم یه نیمچه نفسی بکشیم ) پرسید تو آمریکا فامیلیو داریم یا نه. بعد فرمامونو داد امضا کنیم. آخر سر هم پرسید شما آمریکا رفتین یا نه ؟ کی ؟ و همین . یه برگ صورتی فسقل داد دستمونو گفت 5شنبه ساعت 2 بیاین پاس هاتونو بگیرین. ما هم که دو تا پا داشتیم و دو تا دیگه هم قرض کردیم در رفتیم گفتیم نکنه پشیمون شه دوباره به سربازی گیر بده !
خلاصه که این بود انشای من از جریان مصاحبه مون. ببخشین که طولانی شد. اگه کسی سوالی چیزی داشت در خدمتم. کلی هم تشکر ویژژژژژژژژژژه از مهاجرسرا و مدیرا و همه بچه های گلش که این همه تو این مدت بهمون کمک کردن.موفق باشین.
کیس نامبر: 2013AS000003xx ‫ •تعداد افراد 2نفر • دیدن قبولی: 1 می • ارسال فرمها: 16جون با ایمیل • زمان مصاحبه : 11دسامبر• کنسولگری: ابوظبی • ویزای یک ضرب
(2012-12-19 ساعت 08:57)moji1361 نوشته:  وقتی افسر به ما برگه سفید رو داد آدرس یک سایت توش نوشته بود که گفت باید این سایت رو چک کنیم : این آدرس
http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html
اما اینجا گزینه ای نداره ، میشه دوستان بهم بگن که کدوم قسمتشه ؟ همون قسمت check visa status باید برم ؟

بله به بايد به همين قسمت مراجعه كنين
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
سلام! من چند روز پیش یک سفرنامه خلاصه نوشتم اما نمیدونم چرا پست من نیست!! فقط خواستم به دوستانی که در ابوظبی مصاحبه دارن بگم بر خلاف آنچه که همه کسانی‌ که قبلان مصاحبه رفتن و گفته بودن که کل فرایند مصاحبه اونها ساده بود و در مقابل یکی‌ از بادجه‌ها اون هم به صورت ایستاده بود مصاحبه من در اتاق خصوصی که در انتهای سالن بود انجام شد و با اینکه از نظر خودم شرایطم ساده بود ولی‌ کلی‌ سوال از من پرسیده شد راستش رو بخواهید در مورد کل مدارکم از من سوال کرد و فرم‌ها رو با جواب‌های من بررسی‌ میکرد. فکر کنم مصاحبم نزدیک به ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول کشید ولی‌ خدا رو شکر ویزا رو هم گرفتم.

نتیجه اخلاقی مصاحبه من در ابوظبی: اگر به شما گفتن که برای مصاحبه برید به انتهای سالن در اتاق لطفا مثل من وحشت نکنید !!

در ضمن از من سوال نشد که می‌خوام مصاحبه به چه زبانی باشه و فارسی انجام شد. خوبی‌ اتاق خصوصی این بود که اولا شما روی یک سندلی‌ روبروی آفیسر مینشینید و دیگه اینکه سر و صدای سالن رو هم مجبور نیستین تحمل کنید و این به شما تمرکز بهتری میده.

این اولین پست من در این سایت بود! راستی‌ اون دوستانی که مثنوی می‌نویسن اون هم در ۲ جلد چه اعصابی دارن همین ۲ خط من نیم ساعت طول کشید!!! خوشحال میشم اگه کسی‌ سالی‌ داره کمکی‌ بکنم.
(1970-01-01 ساعت 04:32)kasrafo
[/quote' نوشته:  
دوست خوب سلام- تایپ یه انگشتی هم عالم خودشو داره خیال نکن همه تو مهاجرسرا تایپیستنBig Grin
همه خوشحالیم که ویزارو گرفتی- مبارکت باشه
ممکنه حدودا بگید شرایط شخصی تون چی بود؟ چند نفر؟ خانم؟ آقا؟ شغل؟ اسپانسر؟و... و ممکنه سوالایی که شد بفرمایید؟ ممنون میشیم

مرسی‌ از لطفتون! بله خواهش می‌کنم من شرایطم رو میگم امیدوارم به دردتون بخوره

۱. یک نفر

۲. مرد

۳. ۳۲ ساله

۴. اسپانسر نداشتم

۵. معافیت ۲ برادری

۶. شغل آزاد ( کتاب فروش)

۷. تحصیلات لیسانس

فکر کنم ۳ مورد هست که حداقل برای ما ایرانیها خیلی مهم هستن البته منظورم برای شرایط ویزا هست: ۱.شغل ۲.سابقه نظامی(همون سربازی خودمون) ۳.سفر قبل به آمریکا

سوالاتی که از من پرسیده شدن:

۱.راجع به کارم

۲.سربازی و دلیل معافیت من

۳.دلیل رفتن به آمریکا و اونجا می‌خوام چی‌ کار کنم

۴.چه کسانی‌ رو در اونجا دارم

۵.تحصیلاتم و چرا فوق لیسانس نخوندم!!!

۶.چرا اسپانسر ندارم؟

۷.چند تا برادر و خواهر دارم و اونها کجا هستن و چه کار هستن؟

یکی‌ دو نکته که به نظرم مهم هستن از من دربارهٔ معافیت سوال کرد و گفت که کفالت هست که من کاملا براش توضیح دادم این قانون چی‌ هست و گفتم چون این کارتها به تازگی در ایران عوض شدن و در کارت جدید علت معافیت رو موارد خاص زده من یک کپی‌ از کارت قدیمی‌ دارم که اگه میخواید بدم ببینید که گفت لازم نیست. (البته سر تکون داد) در مورد اسپانسر هم سوال کرد که چرا اسپانسر ندارید که من گفتم من به اندازه کافی‌ تمکن مالی دارم. من از بانک پارسیان گواهی به مبلغ حدود ۱۴۰ میلیون داشتم که معادله ریالی اونرو زده بود ۱۱۷ هزار $ که از من پرسید این چه قدر می‌شه و من هم گفتم می‌شه ۴۷ تا ۵۰ $ چون نرخ ارز تو ایران خیلی‌ در نوسان هست. البته من یک دائی و عمو در آمریکا دارم که در دو سیتیزن هستن ولی‌ خوب دیگه!! عده زیادی از دوستان گفتن که مدارک رو بدون مهر دادگستری وزأرت خارجه دارالترجمه بردن ولی‌ مشکلی‌ پیش نیومد کاملا درسته! ولی‌ شاید باورتون نشه من کاملا حس کردم که وقتی‌ داره ترجمه معافیت رو نگاه می‌کنه به مهر اون هم دقت کرد. من کلا به سوالات کامل جواب دادم شاید به خاطر همین مصاحبم نسبتا طولانی‌ شد!

باز هم اگر سوال دارید در خدمتم take care
(2012-12-29 ساعت 00:38)bayat_r نوشته:  [quote='pari2013' pid='255893' dateline='1356716226']
..........۵. معافیت ۲ برادری

....۲.سربازی و دلیل معافیت من

به نظرت این کارت جدید رو هم باید ترجمه کنم؟

بعد اینجایی که نوشتید کپی کارت جدید منظورتون کارت قدیم نبوده؟

سلام! روز بخیر! بله اون اشتباه تایپی بودکه اصلاح شد منظورم کارت قدیمی‌ بود. به نظر من بهتره مدرکی‌ که الان در ایران معتبر است رو ببرید و کپی‌ و ترجمه کارت قدیمی‌ رو هم داشته باشین اگه آفیسر از شما خواست به ایشون نشون بدین و در صورت لزوم براش توضیح بدین. کاری که من کردم. امیدوارم موفق باشید. take care
تشکر کنندگان: bayat_r ، mgolchin13 ، Tomas ، HAZARA ، rezagh ، immigrant2us ، mohammadrezah ، spd-r ، amin arefi ، admiral.arash
(2012-12-28 ساعت 10:11)pari2013 نوشته:  سلام! من چند روز پیش یک سفرنامه خلاصه نوشتم اما نمیدونم چرا پست من نیست!!
سلام
حتما" ارسالش نکردین . شما کلا" 3 تا ارسال دارین که همش هم تو همین صفحه موجوده .Smile
در ضمن ممنون از سفرنامه Smile سفرنامه ها حتی اگر کوتاه هم باشه پاک نمیشه , به طور کلی هیچی پاک نمیشه فقط بعضی چیزها عدم تایید میشه ... لطفا" در صورت امکان اگر دوستان سوالی هم پرسیدن به پست قبلی ( سفرنامه تون ) اضافه کنید تا اینطوری سوال و جوابها پراکنده نشه Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
دوستان عزیز و با تجربه جریان این اتاق خصوصی برای مصاحبه چیه؟ من تا حالا تو سفرنامه هایی که خوندم همچین چیزی ندیدم!

سلام! لطفا توجه داشته باشین تجربه هر کس برای مصاحبه کاملا منحصربفرد هست. همه متقاضیان مهاجرت یک سری شرایط عمومی دارند و یه سری شرایط خصوصی که برای هر فرد کاملا متفاوت هستن درست مثل اثر انگشت هر فرد. بنابراین فقط یک ذهنیت کللی از فرایند مصاحبتون داشته باشین و اگر از شما سوال متفاوتی کردن که تا به حال در سفر نامه‌ای دیگران نخوندین تعجب نکنید. من اصلا انتظار نداشتم که به من بگن برای مصاحبه با آفیسر برو به یک اتاق دیگه و این باعث شد که یک کم (بخونید بسیار زیاد) غافلگیر بشم البته قبلان مزایأی اون رو هم توضیح دادم، توصیه من به شما از طرف کسی‌ که این تجربه رو ظاهراً برای اولین بار از ابوظبی داره این هست که خودتون رو برای هر شرایط و هر جوابی‌ برای درخواست ویزاتون آماده کنید. نگید خودش ویزا رو گرفته خیالش راحته داره این حرفارو می‌زنه ولی‌ من همیشه این جمله نامه اول که گفته بود انتخاب شما تضمینی در صدور ویزا نمی‌باشد چون کسانی‌ که انتخاب شدن تعدادشون ۲ برابر ویزا هست،پس منطقی‌ اینه که فقط و فقط %۰.۰۱ به این مساله فکر کنیم که شاید اصلا خدایی نکرده ویزا نگیریم! امیدوارم که تجربه شما هم هرجوری که هست مثبت باشه. براتون آرزوی موفقیت می‌کنم.take care
بخش کنسولگری در تاریخ های زیر در سال 2013 تعطیل است:
تاریخ تعطیلات کشور
دوشنبه 01 - ژانویه روز سال نو ایالات متحده آمریکا/امارت متحده عربی
یکشنبه 20 - ژانویه سالروز تولد مارتین لوتر کینگ ایالات متحده آمریکا
, فوریه سالروز تولد پیامبر امارات متحده عربی
یکشنبه 17 - فوریه روز ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا
یکشنبه 26 - می روز یادبود ایالات متحده آمریکا
, ژوئن روز معراج پیامبر امارات متحده عربی
پنج شنبه 4 - جولای روز استقلال ایالات متحده آمریکا
, آگوست عید فطر امارات متحده عربی
یکشنبه 01 - سپتامبر روز کارگر ایالات متحده آمریکا
یکشنبه 13 - اکتبر روز کلمبیا ایالات متحده آمریکا
, اکتبر روز عرفات (حج) امارات متحده عربی
, اکتبر عید قربان امارات متحده عربی
دوشنبه 11 - نوامبر روز آتش بس ایالات متحده آمریکا
, نوامبر سال نوی اسلامی امارات متحده عربی
پنج شنبه 22 - نوامبر روز شکرگزاری ایالات متحده آمریکا
دوشنبه 2 - دسامبر روز ملی امارات متحده عربی
چهارشنبه 25 - دسامبر روز کریسمس ایالات متحده آمریکا
روزهایی که تعطیلات مذهبی در آن قرار می گیرند فقط نزدیک به زمان تعطیلات مشخص می شوند.
کیس:**2013AS17 ، ابوظبی، مصاحبه: هفته اول نوامبر ، کلیر: 17دسامبر 39 روزه
مقصد: TX or NY یک نفر ، هزینه ها:پروفایل سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان