کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت کارولینای شمالی
سلام جناب عادل
من دارم اومدن به رالی رو بررسی میکنم. اگر در واتس آپ، تلکرام یا imo عضو هستید لطفا بفرمایید تا با هم مشورتی داشته باشیم. ایمیلم :
fatemi1329@yahoo.com
ارادتمند- فاطمی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ای کاش درباره کارولینای جنوبی هم تاپیکی بود که بتونیم بیشتر بشناسیمش! ظاهرا هیچکدوم از مهاجرسرایی های محترم کارولینای جنوبی رو برای زندگی انتخاب نکردند!!
خدایا مرا آن ده که مرا آن به!
2017....... نشد!
2018 ...... حتماً میشه Shy

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من سفر اولم براي گرفتن گرين كارت رو در هيوستون(تگزاس) بود. در تمام عمرم شهر و ايالتي به اين كثيفي و بي نظمي نديده بودم. البته ظاهرا ارزون بود. ولي هرگز ديگه به اونجا نخواهم رفت.
ممكنه كسي در مورد طبيعت و مزاياي زندگي در كاروليناي شمالي بگه؟
در انتخاب شهر و ايالت واقعا موندم كه كجا خوبه....آب و هوا و طبيعت و همچنين كلاس مردم يك شهر خيلي براي من اهميت داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، houmanmir ، rkm
(2016-01-16 ساعت 11:43)atlantis770 نوشته:  دوستان من سفر اولم براي گرفتن گرين كارت رو در هيوستون(تگزاس) بود. در تمام عمرم شهر و ايالتي به اين كثيفي و بي نظمي نديده بودم. البته ظاهرا ارزون بود. ولي هرگز ديگه به اونجا نخواهم رفت.
ممكنه كسي در مورد طبيعت و مزاياي زندگي در كاروليناي شمالي بگه؟
در انتخاب شهر و ايالت واقعا موندم كه كجا خوبه....آب و هوا و طبيعت و همچنين كلاس مردم يك شهر خيلي براي من اهميت داره.

سلام بنظرم یه سری به تایپیکهای سیاتل وپورتلند بزنید.درسته میگن ایالتهای گرونتری هستن ولی خب پایه حقوق هم بالاتره.ازنظر کلاس هم که به قول خودشون مردم نایسی داره.موفق باشید.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: atlantis770
من شارلوت زندگی میکنم حدود دو سال هست اینجا هوا خوبه طبیعت عالی
مردم شهر هم مردم خوبی هستن
از نظر کاری هم شرایط خوبه اما من نمیتونم با ایالت های دیگه مقایسه کنم چون اطلاعی ندارم
کارولینای جنوبی مالیات کمتره اما وضعیت کار به خوبی شارلوت نیست البته اطلاعات من از شهر فورت میل از کارولینای جنوبی هست که به شارلوت نزدیکه
dv 2013, Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، Gold vision ، pelertishia ، atlantis770 ، lighthouse ، غنچه ، houmanmir ، rkm
(2015-05-17 ساعت 01:47)houmanmir نوشته:  دوستای عزیزی که به کارولینای شمالی میایید متاسفانه من تو شارلوت نیستم که اطلاعاتی از اونجا داشته باشم ، اینو گفتم که یه موقع کم کاری یا بی محلی احساس نشه ، در محدوده رالی ، کری و موریسول اگه سوالی دارید تا جایی که بتونم کمکتون میکنم Smile

سلام ، یه سوال دارم که قبلا در تاپیک "روشهای پیدا کردن خانه اجاره ای در آمریکا" پرسیدم اما کسی جواب نداده هنوز. اگه شما راهنماییم کنی ممنون میشم .
و اما سوال :
برای اجاره یه واحد دو خوابه در این سایت  قیمتی که برای یک واحد داره (مثلا اولی) بین 768 تا 1155 متفاوته ، علت این تفاوت در  چیه ؟ توی سایت اشاره ای به furnished بودن واحد ها نکرده .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-31 ساعت 23:00)dv2017 نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 01:47)houmanmir نوشته:  دوستای عزیزی که به کارولینای شمالی میایید متاسفانه من تو شارلوت نیستم که اطلاعاتی از اونجا داشته باشم ، اینو گفتم که یه موقع کم کاری یا بی محلی احساس نشه ، در محدوده رالی ، کری و موریسول اگه سوالی دارید تا جایی که بتونم کمکتون میکنم Smile

سلام ، یه سوال دارم که قبلا در تاپیک "روشهای پیدا کردن خانه اجاره ای در آمریکا" پرسیدم اما کسی جواب نداده هنوز. اگه شما راهنماییم کنی ممنون میشم .
و اما سوال :
برای اجاره یه واحد دو خوابه در این سایت  قیمتی که برای یک واحد داره (مثلا اولی) بین 768 تا 1155 متفاوته ، علت این تفاوت در  چیه ؟ توی سایت اشاره ای به furnished بودن واحد ها نکرده .

سلام.فکرمیکنم مربوط میشه به تعداداتاقها و همینطور جهت .مثلا روبه حیاط یا خیابان.اکثراهم فرنیش نیستند.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017

و اما سوال :
علت تفاوت قیمت ، تو مدت قراردادی هست که با آنها بسته میشه.
هرچقدر مدت قرارداد کوتاه تر باشه مقدار اجاره ماهانه بیشتره.
پاسخ

و اما سوال :

به مساحت واخدها ربط داره. همه واحدهایی که گفتید «دو خوابه» هستن. اونی که ارزونتره مساحت کمتر و اونی که گرونتره مساحت بیشتری داره.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
(2016-02-01 ساعت 03:22)frozen mind نوشته:  

و اما سوال :

به مساحت واخدها ربط داره. همه واحدهایی که گفتید «دو خوابه» هستن. اونی که ارزونتره مساحت کمتر و اونی که گرونتره مساحت بیشتری داره.

طبق اطلاعاتی که تو این لینک نوشته شده ، تفاوت قیمت ربطی به مساحت نداره .
چون همه واحدهای ۲ خوابه ۱۰۶۵ sqft مساحت داره.
علت تفاوت قیمت ، تو مدت قراردادی هست که با آنها بسته میشه.
-->
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، lighthouse ، frozen mind
(2016-02-01 ساعت 02:02)ماندانا.م نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 23:00)dv2017 نوشته:  [quote='houmanmir' pid='612460' dateline='1431811057']
دوستای عزیزی که به کارولینای شمالی میایید متاسفانه من تو شارلوت نیستم که اطلاعاتی از اونجا داشته باشم ، اینو گفتم که یه موقع کم کاری یا بی محلی احساس نشه ، در محدوده رالی ، کری و موریسول اگه سوالی دارید تا جایی که بتونم کمکتون میکنم Smile

و اما سوال :
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان عزیز بالاخص عمو سعید عزیز
بالاخره 15 صفحه مربوط به ایالت کارولینای شمالی رو خوندم و از توضیحات خوب همشهری گلم آقا سعید لذت بردم و اگه ینگه دنیا مارا بطلبه حتماً یکی از انتخاب هام این ایالت هستش. من هم چون دو پسر یک و شش ساله دارم خیلی برام مهمه که جایی برم که آموزش بچه ها عالی باشه اصلا بیشتر به خاطر همیناست که قصد دارم بیام آمریکا
من فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم و 13 ساله در شرکت نفت کار میکنم بر روی سکو های نفتی و حقوقم بد نیست
امیدوارم شانس بامن و خونوادم یا باشه تا از این مملکت خرابشده در ریم
راستی آقا سعید من هم ساکن مشهد هستم و 38 سالمه
Alireza
2015 has not been selected
2016 has not been selected
2017 has not been selected
Waiting for 2018 Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-01 ساعت 02:02)ماندانا.م نوشته:  

و اما سوال :

سلام.فکرمیکنم مربوط میشه به تعداداتاقها و همینطور جهت .مثلا روبه حیاط یا خیابان.اکثراهم فرنیش نیستند.

سلام دوست عزیز ، میبخشید که دیر جواب میدم . یکیش که همه ی دوستان گفتن بستگی به مدت قراردادتون داره. دومیش هم آپشن هایه که بهتون برا اون خونه میدن مثله واشر درایر ، یخچال ، اجاق گاز ، مایکروویو ، فرنیچر و حتی کف خونه کارپت باشه یا هارد وود و ... . سومیش میتونه نمای خونتون باشه به سمت پارکینک ، به سمت گلف کرس یا ... . همه ی اینا رو قیمت خونه یا آپارتمان تاثیر داره. 
اینجایی هم که شما دیدید جای خوبی از رالی هست.
یه چیز دیگه هم اینکه برای رنت این آپارتمان کردیت شما رو حتما چک میکنن. زیر قیمت نوشته شده credit score
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
(2016-02-01 ساعت 14:58)Ccroperator نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز بالاخص عمو سعید عزیز
بالاخره 15 صفحه مربوط به ایالت کارولینای شمالی رو خوندم و از توضیحات خوب همشهری گلم آقا سعید لذت بردم و اگه ینگه دنیا مارا بطلبه حتماً یکی از انتخاب هام این ایالت هستش. من هم چون دو پسر یک و شش ساله دارم خیلی برام مهمه که جایی برم که آموزش بچه ها عالی باشه اصلا بیشتر به خاطر همیناست که قصد دارم بیام آمریکا
من فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم و 13 ساله در شرکت نفت کار میکنم بر روی سکو های نفتی و حقوقم بد نیست
امیدوارم شانس بامن و خونوادم یا باشه تا از این مملکت خرابشده در ریم
راستی آقا سعید من هم ساکن مشهد هستم و 38 سالمه

سلام دوست عزیز ، 
رالی و شهرهای اطرافش واقعا جای خوبی برای زندگی و خوانواده هست، آب و هواش هم نسبت به بیشتر  استیت های دیگه بهتره ولی یه چیز مهم اینکه وقتی اینجا میایید میخوایید چیکار کنید مهمه، بیشتر از هرچی زبانتون باید قوی باشه تا کاراتون پیش بره و بتونید از پولی که میاریید کمی هزینه کنید تا یه مدرک معتبر بگیرید تا برا کار پیدا کردنتون مشکلی پیش نیاد. ولی اگه زبانتون در حد متوسط توی ایرانه باید به طور جدی پشتشو بگیرید. 
پیشاپیش هم اومدنتون مبارک Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Ccroperator ، golia
Big Grin 
(2016-02-03 ساعت 04:14)houmanmir نوشته:  سلام دوست عزیز ، میبخشید که دیر جواب میدم . یکیش که همه ی دوستان گفتن بستگی به مدت قراردادتون داره. دومیش هم آپشن هایه که بهتون برا اون خونه میدن مثله واشر درایر ، یخچال ، اجاق گاز ، مایکروویو ، فرنیچر و حتی کف خونه کارپت باشه یا هارد وود و ... . سومیش میتونه نمای خونتون باشه به سمت پارکینک ، به سمت گلف کرس یا ... . همه ی اینا رو قیمت خونه یا آپارتمان تاثیر داره. 
اینجایی هم که شما دیدید جای خوبی از رالی هست.
یه چیز دیگه هم اینکه برای رنت این آپارتمان کردیت شما رو حتما چک میکنن. زیر قیمت نوشته شده credit score

سلام houmanmir عزيز ، خواهش ميكنم ، شما لطف ميكنيد و وقت ميذاريد من هم كه فعلا تا نتايج بياد و قبول بشم  ( اعتماد به نفس در حد لاليگا ) حسابي وقت دارم واسه تحقيق
يه سوال ديگه دارم ممنون ميشم جوابمو بديد
1-دادن شش ماه يا بيشتر اجاره يكجا تا چه اندازه ميتونه به جاي كرديت موثر باشه؟و اينكه اصلا راهي هست كه اونا بيخيال كرديت چك بشن ؟
2-قضيه ممنوعيت اتاق مشترك براي بچه هاي غير همجنس قانونيه يا ابزاريه واسه اينكه واحدها با اتاق بيشتر رو اجاره بدن ،‌كلا به چه ميزان در اين مورد سختگيري ميشه ؟ البته سوال من در مورد مجتمع هاي آپارتماني هست
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: golia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان