کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2012-09-17 ساعت 08:45)peyman1355 نوشته:  درود بر شما دوست گرامي

من هم وضعيت عينا مشابه دوستمون رو دارم، يعني وكالت بلاعزل جهت فروش منزل مادرم گرفتم، يعني من بايد 100% اصل و ترجمه سند منزل مادرم رو هم بايد به همراه ببرم و قبل از مصاحبه هم ترجمه سند رو براي سفارت تو آنكارا پست كنم؟ آيا بابت اين مطلب از دوستاني كه قبلا براي مصاحبه به آنكارا رفته اند نقل قول خاصي رو توي سفرنامه ها سراغ داريد كه به بنده معرفي كنيد؟؟
اگر واقعا نيازي نيست يك دنيا از محبت شما ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه تو اين بازه زماني كوتاه دوباره درگير كارهاي ترجمه و غيره نشم

با سپاس فراوان

بله...آقای مهاجر هم درست فرمودند ... دقیقاً باید اصل و ترجمه سند رو هم ببرید تا ثابت بشه همچین ملکی موجوده و هنوز به اسم مادرتونه. و الا همون مسئله ای که تو پست بالا عرض کردم اتفاق می افته و وکالت بلاعزل شما بی ارزش میشه...
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: peyman1355 ، امیر مهاجر ، پروا
(2012-09-16 ساعت 18:43)enchantress_boy نوشته:  
(2012-09-15 ساعت 18:28)پروا نوشته:  سلام

در مورد وكالت بلاعزل ميشه توضيح بديد؟ يعني مثلا يك خونه مال پدر من هست ، بعد ايشون وكالت بلاعزل ميده كه اين خونه مال من باشه ؟ يا معناي ديگه اي ديگه داره؟؟؟
دوستاني كه دقيقا مطمئن هستند لطفا پاسخ بدهند ممنون ميشم.

یه وکالتی هستش که پدر شما در مورد خونش به شما میده که این اجازرو به شما میده که بدون حضور پدرتون خونشو بفروشی یا حتی به نام خودت بزنی...فرقش با وکالتهای معمولی اینه که پدر شما هیچ وقت نمیتونه این وکالتو از شما بگیره مگر اینکه خودش قبل اینکه شما بفروشی، خودش بفروشتش... در اصل صاحب ملک پدرتونه و شما از طرف ایشون وکیلی ملکو به هر کی خواستی بفروشی...البته این مسئله اختیار فروش ملک توسط خود پدر شما رو سلب نمیکنه... این مسئله بلاعزل بودن یه استثنا هم داره که اونم زمان فوت پدر شما یا جنون ایشونه...یعنی اگه پدر شما فوت کنه یا دچار جنون بشه شما دیگه وکیل نیستین و اون ملک میره جزء ورثه
به نظر من این کارو نکن و به جاش به پدرت بگو ملک رو به نامت بزنه ... این وکالت بلاعزل به نظر من به هیچ عنوان جزو دارایی های شما حساب نمیشه (البته شاید یه ذره ته دل آفیسرو محکم کنه)... دلیل صحبتم اینه که شاید اصلاً خود پدر شما شاید اون ملکو بعد از اینکه به شما وکالت داده باشه بفروشه...اونوقت شما وکیل هیچی هستی!!! و اون هیچیو میری به آفیسر نشون میدی و اونم باید باور کنه که شما این ملکو داری که در اصل نداری!!!
از طرفی هم برای اینکه خیال پدرتم راحت باشه و هر موقع خواست ملکشو بفروشه یه وکالت بلاعزل به پدرت بده که در غیاب شما بفروشتش... البته انتقال سند هم خیلی دنگو فنگ داره هم خیلی خرج داره ... حداقل 1 هفته زمان میخواد (برای شهرداری و دارایی و ثبت و محضر خونه)
ولی به جاش یه سند محکمه که به عنوان تمکن مالی میتونی ارائه بدی.

ممنون از پاسختون، من اين سوال رو پرسيدم چون تو فروم ٢٠١٢ و همين فروم خيلي از وكالت بلاعزل صحبت ميشه و من دقيقا متوجه منظورشون نميشدم كه از چه چيزي وبا چه شرايطي وكالت بلاعزل بايد تهيه بشه
. پس با اين شرايط گرفتن وكالت بالا عزل خيلي معنا نداره ه.

(2012-09-17 ساعت 01:38)Sheriff نوشته:  

در مورد وكالت بلاعزل ميشه توضيح بديد؟ يعني مثلا يك خونه مال پدر من هست ، بعد ايشون وكالت بلاعزل ميده كه اين خونه مال من باشه ؟ يا معناي ديگه اي ديگه داره؟؟؟

یه وکالتی هستش که پدر شما در مورد خونش به شما میده که این اجازرو به شما میده که بدون حضور پدرتون خونشو بفروشی یا حتی به نام خودت بزنی...فرقش با وکالتهای معمولی اینه که پدر شما هیچ وقت نمیتونه این وکالتو از شما بگیره مگر اینکه خودش قبل اینکه شما بفروشی، خودش بفروشتش... در اصل صاحب ملک پدرتونه و شما از طرف ایشون وکیلی ملکو به هر کی خواستی بفروشی...البته این مسئله اختیار فروش ملک توسط خود پدر شما رو سلب نمیکنه... این مسئله بلاعزل بودن یه استثنا هم داره که اونم زمان فوت پدر شما یا جنون ایشونه...یعنی اگه پدر شما فوت کنه یا دچار جنون بشه شما دیگه وکیل نیستین و اون ملک میره جزء ورثه
به نظر من این کارو نکن و به جاش به پدرت بگو ملک رو به نامت بزنه ... این وکالت بلاعزل به نظر من به هیچ عنوان جزو دارایی های شما حساب نمیشه (البته شاید یه ذره ته دل آفیسرو محکم کنه)... دلیل صحبتم اینه که شاید اصلاً خود پدر شما شاید اون ملکو بعد از اینکه به شما وکالت داده باشه بفروشه...اونوقت شما وکیل هیچی هستی!!! و اون هیچیو میری به آفیسر نشون میدی و اونم باید باور کنه که شما این ملکو داری که در اصل نداری!!!
از طرفی هم برای اینکه خیال پدرتم راحت باشه و هر موقع خواست ملکشو بفروشه یه وکالت بلاعزل به پدرت بده که در غیاب شما بفروشتش... البته انتقال سند هم خیلی دنگو فنگ داره هم خیلی خرج داره ... حداقل 1 هفته زمان میخواد (برای شهرداری و دارایی و ثبت و محضر خونه)

البته دور از جون پدرشون!
این را هم مد نظر داشته باشید که در صورت ارائه وکالت بلا عزل باید اصل و ترجمه سند ملک هم توسط آفیسر رؤیت بشه و اگر سند منتقل شده باشه (فروش رفته باشه) دیگه این کار میسر نیست.
ممنون از توجه شما اقاي كلانتر ، من به عنوان يك مثال حقيقي در مورد پدرم پرسيدم و ايشون هم به عنوان مثال پدر را براي من مطرح كردند و من منظور ايشون رو كاملا گرفتمWink
تشکر کنندگان: enchantress_boy
(2012-09-17 ساعت 01:38)Sheriff نوشته:  

البته دور از جون پدرشون!
این را هم مد نظر داشته باشید که در صورت ارائه وکالت بلا عزل باید اصل و ترجمه سند ملک هم توسط آفیسر رؤیت بشه و اگر سند منتقل شده باشه (فروش رفته باشه) دیگه این کار میسر نیست.
ممنون از توجه شما اقاي كلانتر ، من به عنوان يك مثال حقيقي در مورد پدرم پرسيدم و ايشون هم به عنوان مثال پدر را براي من مطرح كردند و من منظور ايشون رو كاملا گرفتمWink
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، pooya.n
(2012-09-17 ساعت 14:11)پروا نوشته:  ممنون از پاسختون، من اين سوال رو پرسيدم چون تو فروم ٢٠١٢ و همين فروم خيلي از وكالت بلاعزل صحبت ميشه و من دقيقا متوجه منظورشون نميشدم كه از چه چيزي وبا چه شرايطي وكالت بلاعزل بايد تهيه بشه
. پس با اين شرايط گرفتن وكالت بالا عزل خيلي معنا نداره ه.

ببنید من اینارو گفتم که بگم خیلی روش حساب نکنید و به سمت انتقال سند به نام خودتون برید ... ولی اگه این کارو (انتقال سند) نمیخواید بکنید همین وکالت بلاعزلو ببرید که از هیچی خیلی بهتره...

یه مثال میزنم که منظورمو بهتر بتونم انتقال بدم :
(حالت اول : 10 میلیون تومن گواهی موجودی و همچنین بردن یه وکالت بلاعزل یه ملک 200 میلیونی به نظر من ریسک خیلی بزرگیه و احتمال خیلی زیاد نقص مدرک میخورید
حالت دوم : 10 میلیون تومن گواهی موجودی و یک سند به نام خودتون و به ارزش 200 میلیون ریسک کار خیلی کمتر از حالت اول میشه
حالت سوم : 18500 دلار گواهی موجودی
حالت چهارم : 18500 دلار گواهی موجودی و وکالت بلاعزل ملک 200 میلیونی
حالت پنجم : 18500 دلار گواهی موجودی و یک سند به نام خودتون به ارزش 200 میلیون )

از حالت 1 به 5 به ترتیب ریسک کار کم میشه... حالت 1 نقص مدرک خوردن به احتمال 99% ..... حالت پنج OK شدن کار به احتمال 99%.
سفرنامه
تشکر کنندگان: نازنین 932 ، pooya.n ، amir82 ، پروا ، storagemeter ، achi686 ، kavirr ، mirzamemar
(2012-09-16 ساعت 19:23)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-09-16 ساعت 17:27)talayeh2013 نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 18:54)talayeh2013 نوشته:  سلام دوستان
بنا به مشکلی که برام پیش اومده امکان ارسال هیچ مدرک مالی رو قبل از مصاحبه همراه مدارک درخواستی که باید دو هفته قبل از مصاحبه به دستشون تو سفارت برسه رو ندارم! و میخوام مدارک مالی رو برای روز مصاحبه با خودم ببرم به نظرتون مشکلی ایجاد میشه؟خیلی این مسئله نگرانم کرده!

هیچ کس کمک نمیتونه بکنه؟

دوست عزيز اگر مدارك مالي تون بحث اسپانسر نداره و گواهي موجودي يا سند ملك هست ، من در سفرنامه بچه‌هاي 2012 يك مورد ديدم كه خانمي اسپانسر نداشت و نرسيده بود مدارك مالي اش رو جور كنه و مجبور شده بود مدارك مالي رو همراه خودش ببره. آفيسر قبول كرده بود و نقص مدارك نخورد مشكلي هم براي ايجاد نشد. راستش يادم نيست كه يه ضرب گرفت يا نه ولي خلاصه ويزا رو گرفت. Smile

ممنون از جوابتون، نه من اسپانسر ندارم منظورم همین گواهی بانک و ...بود
قایقی باید ساخت
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من چند تا سوال دارم...
یعنی ما باید حتما اسپانسر داشته باشیم؟؟؟
داشتن اسپانسر شانس قبولی تو مصاحبه رو بیشتر می کنه یا تاثیری نداره؟؟؟
واینکه اگر اسپانسر نداشته باشیم باید چه کنیم؟؟؟ حساب بانکی کافی هست؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-17 ساعت 18:50)my2220 نوشته:  سلام دوستان من چند تا سوال دارم...
یعنی ما باید حتما اسپانسر داشته باشیم؟؟؟
داشتن اسپانسر شانس قبولی تو مصاحبه رو بیشتر می کنه یا تاثیری نداره؟؟؟
واینکه اگر اسپانسر نداشته باشیم باید چه کنیم؟؟؟ حساب بانکی کافی هست؟؟

-خیر
-برای مصاحبه چند تا فاکتور هستن که هر کدومشون شرط لازم هستند ولی کافی نیستن..یکیشون مسئله مالیه...یکی دیگه داشتن حداقل مدرک پیش دانشگاهیه...یکی دیگه نبودن اسم شما در لیست سیاه اونهاس...یکی دیگه صداقت شما و درست پر کردن فرمها و تطبیق داشتن اونها با همدیگس... هیچ کدوم از این فاکتورایی که گفتم با هم رابطه نداره و تمام این شرایط هر کدوم باید بر آورده بشه... هر کدوم از اینا مشکل داشته باشه کیس شما ممکنه رد بشه...
در مورد سوال شما در رابطه با مسئله مالی میتونه به ضررتون تموم بشه یا میتونه کلا مسئله مالی شما رو OK کنه... اگه اون طرف که اسپانسر شما شده باشه مشکلی در اون کشور داشته باشه که نتونه شما رو ساپورت کنه باعث نقص مدرک خوردن کیس شما میشه...در ضمن بعضی وقتا همین اسپانسر باعث میشه پروسه کلیر شما طولانیتر شه چون مدارک اسپانسرم باید بررسی شه...
-حساب بانکی بهترین راهه...بعدش داشتن خونه و یا داشتن سهام و حتی خودرو میتونه کمک کنه ولی بهترین اسپانسر، سپرده سرمایه شماس.
سفرنامه
تشکر کنندگان: my2220 ، storagemeter ، shekari
سفرنامه گواهی تمکن مالی! Big Grin

دوستان با وجود این که زمان مصاحبه هنوز نیومده و تکلیفمون هنوز روشن نیست Sad اما برای بی ارزش تر نشدن پول توی بانک و از طرفی دیگه در سفرنامه های 2012 دیدم که بعضا 3 ماه از تاریخ گواهی موجودی گذشته بود ولی آفیسر اشکالی نگرفته بود ، امروز از بانک پاسارگاد گواهی موجودی گرفتم.
نیاز به رفتن به ساختمان مرکزی و یا حتی ارسال مدارک شما از طرف بانک به شعبه مرکزی جهت تایید نیست. همونجا توی هر شعبه ای در کمتر از 5 دقیقه صادر میشه و بهتون داده میشه ، یک برگه A4 هست ، هالوگرام هم داره و کلا انگلیسیه و نیاز به ترجمه نداره. طبق تجربه دوستان 2012 گردش حساب نگرفتم و فقط تاريخ افتتاح حساب ، موجودي و برابري با دلار.
از اونجاییکه نسخه اول 6200 تومن و نسخه های بعدی 500 تومن هست پیشنهاد میکنم دو نسخه بگیرید که کلا 6700 تومن هزینه اش هست و خوبیش اینه که برای سفارت هم یک نسخه اصل می فرستید و برای خودتون هم یک نسخه اصل نگه میدارید و همراه خودتون برای مصاحبه می برید. (البته ارسال کپی برای سفارت هم مشکلی نداره)
از اونجایی که نامه با جمله To Whom It May Concern شروع میشه و خطاب به سفارت نیست مهم نیست توی فرم درخواست بگید برای کجا میخواید مثلا سفارت کانادا ، سوییس یا غیره. Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: storagemeter ، afs ، achi686 ، پروا ، armin1 ، مانترا ، amir82 ، kavirr ، mirzamemar ، shekari ، shaahinh66
(2012-09-17 ساعت 19:41)Ali DV-2013 نوشته:  سفرنامه گواهی تمکن مالی! Big Grin

دوستان با وجود این که زمان مصاحبه هنوز نیومده و تکلیفمون هنوز روشن نیست Sad اما برای بی ارزش تر نشدن پول توی بانک و از طرفی دیگه در سفرنامه های 2012 دیدم که بعضا 3 ماه از تاریخ گواهی موجودی گذشته بود ولی آفیسر اشکالی نگرفته بود ، امروز از بانک پاسارگاد گواهی موجودی گرفتم.
نیاز به رفتن به ساختمان مرکزی و یا حتی ارسال مدارک شما از طرف بانک به شعبه مرکزی جهت تایید نیست. همونجا توی هر شعبه ای در کمتر از 5 دقیقه صادر میشه و بهتون داده میشه ، یک برگه A4 هست ، هالوگرام هم داره و کلا انگلیسیه و نیاز به ترجمه نداره.
از اونجاییکه نسخه اول 6200 تومن و نسخه های بعدی 500 تومن هست پیشنهاد میکنم دو نسخه بگیرید که کلا 6700 تومن هزینه اش هست و خوبیش اینه که برای سفارت هم یک نسخه اصل می فرستید و برای خودتون هم یک نسخه اصل نگه میدارید و همراه خودتون برای مصاحبه می برید. (البته ارسال کپی برای سفارت هم مشکلی نداره)
از اونجایی که نامه با جمله To Whom It May Concern شروع میشه و خطاب به سفارت نیست مهم نیست توی فرم درخواست بگید برای کجا میخواید مثلا سفارت کانادا ، سوییس یا غیره. Smile

سلام دوست عزیز! میشه بگین دلاری که واستون تو اون نامه زدن دلار به نرخ دولتی بود یا آزاد؟واسه 2 نفر شما چه موجودی گرفتین؟ والا هر لینک یه چیز میگه، یکی میگه 18000، یه جا 17000! یه جا نرخ ارز دولتی، یه جا هم آزاد...والا موندیم ما حیرون!

نیاز به رفتن به ساختمان مرکزی و یا حتی ارسال مدارک شما از طرف بانک به شعبه مرکزی جهت تایید نیست. همونجا توی هر شعبه ای در کمتر از 5 دقیقه صادر میشه و بهتون داده میشه ، یک برگه A4 هست ، هالوگرام هم داره و کلا انگلیسیه و نیاز به ترجمه نداره.

سلام دوست عزیز! میشه بگین دلاری که واستون تو اون نامه زدن واستون دلار به نرخ دولتی بود یا آزاد؟واسه 2 نفر شما چه موجودی گرفتین؟ والا هر لینک یه چیز میگه، یکی میگه 18000، یه جا 17000! یه جا نرخ ارز دولتی، یه جا هم آزاد...والا موندیم ما حیرون!
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان:
(2012-09-17 ساعت 22:30)مانترا نوشته:  

نیاز به رفتن به ساختمان مرکزی و یا حتی ارسال مدارک شما از طرف بانک به شعبه مرکزی جهت تایید نیست. همونجا توی هر شعبه ای در کمتر از 5 دقیقه صادر میشه و بهتون داده میشه ، یک برگه A4 هست ، هالوگرام هم داره و کلا انگلیسیه و نیاز به ترجمه نداره. طبق تجربه دوستان 2012 گردش حساب نگرفتم و فقط تاريخ افتتاح حساب ، موجودي و برابري با دلار.از اونجاییکه نسخه اول 6200 تومن و نسخه های بعدی 500 تومن هست پیشنهاد میکنم دو نسخه بگیرید که کلا 6700 تومن هزینه اش هست و خوبیش اینه که برای سفارت هم یک نسخه اصل می فرستید و برای خودتون هم یک نسخه اصل نگه میدارید و همراه خودتون برای مصاحبه می برید. (البته ارسال کپی برای سفارت هم مشکلی نداره)

سلام دوست عزیز! میشه بگین دلاری که واستون تو اون نامه زدن دلار به نرخ دولتی بود یا آزاد؟واسه 2 نفر شما چه موجودی گرفتین؟ والا هر لینک یه چیز میگه، یکی میگه 18000، یه جا 17000! یه جا نرخ ارز دولتی، یه جا هم آزاد...والا موندیم ما حیرون!

سلام دوست عزیز! میشه بگین دلاری که واستون تو اون نامه زدن واستون دلار به نرخ دولتی بود یا آزاد؟واسه 2 نفر شما چه موجودی گرفتین؟ والا هر لینک یه چیز میگه، یکی میگه 18000، یه جا 17000! یه جا نرخ ارز دولتی، یه جا هم آزاد...والا موندیم ما حیرون!

نرخ دلار در گواهی موجودی رو 1226 تومن زدن و من هم زودتر رفتم تا یه وقت اگر دلار تک نرخی شد مشکلی نباشه ؛ هر چند آفیسرها قطعا میدونن که قیمت دلار در ایران چقدر هست به همین دلیل با قمیت میانگین 2500 تومن برای خودم محاسبه کردم و 18000 دلار برای یک نفر (مجرد هستم) موجودی داشتم که میشه 45 میلیون تومن تا اگر نرخ آزاد مد نظرشون بود مشکلی نباشه و اگر نرخ دولتی مد نظرشون بود که بهتر. البته برای جور کردن این مقدار پول اذیت شدم Sad
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: afs ، پروا ، achi686 ، مانترا ، kavirr
(2012-09-17 ساعت 23:48)پروا نوشته:  الان يك سوال
من برنده اصلي هستم و نتونستم با همسرم حسابمون رو مشترك كنيم ، بنابراين من به اندازه يك نفر گواهي بگيرم و همسرم هم به اندازه يك نفر اينطوري خوبه يا من معادل حدود ٢٤٠٠٠ دلار گواهي بانك بگيرم براي دو نفر و حالا همسرم هم از حسابش واسه روز مبادا گواهي ارزي بگيره؟منظور اصلي من اينه كه برنده اصلي كه مهم هست بگيره ولي ايا برنده نفر دوم هم مهمه يا همه چيز فقط به نفر اول بستگي داره؟؟ 

با سلام به دوست عزیز مهم این است که افیسر به تمکن مالی شما پی ببرد . ما هم دو حساب یکی به نام برنده و یکی به نام همسر ارائه دادیم ولی حساب برنده کمی بیشتر بود . و اسپانسر نداشتیم . و سوالی هم از طرف افیسر نشد . وجود سند ملک میتواند نکته مثبت دیگری باشد ولی اهمیت موجودی حساب بسیار مهمتر است و در واقع حیاتی است.
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: پروا ، el333 ، mhpz ، Ali DV-2013 ، مانترا ، kavirr
با سلام و عرض تبریک به همه ی دوستان
در سایت مهاجرت اعلام شده که کسانی که از طریق لاتاری ویزا می گیرن نیازی به اسپانسر ندارن.
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1326.html
شما می تونین از بانک کشاورزی یا پارسیان یه گواهی موجودی بگیرین (نیازی به ترجمه هم نداره) و با خودتون ببرین
با آرزوی موفقیت برای همگی
ورود به آمریکا : 31 اکتبر 2012 ساعت 4:10 به وقت محلی
فردوسی بزرگ :"به نیکی گرای و میازار کس - ره رستگاری همین است و بس"
پسرایرونی : "عجب دنیایی داریم!"
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من توي فرمي كه تو سايت سفارت تركيه ديدم نوشته بود نامه تمكن مالي كه از بانك مي گيريم بايد شامل تاريخ افتتاح حساب،تعداد دريافت و واريز ها در طول 12 ماه گذشته و موجودي ميانگين در طول سال باشه !! اين با مطالب دوستان كه ميگن ميتوني امروز پول بريزي و فردا نامه بگيري يه خورده مغايرت داره . ممنون مي شم دوشتان نظرشونو بگن .
2013AS00004XXX
سفارت: ايروان
مصاحبه: march w1برگه آبي
تعداد : 1نفر
كليرنس : ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-18 ساعت 09:57)farmin نوشته:  سلام دوستان من توي فرمي كه تو سايت سفارت تركيه ديدم نوشته بود نامه تمكن مالي كه از بانك مي گيريم بايد شامل تاريخ افتتاح حساب،تعداد دريافت و واريز ها در طول 12 ماه گذشته و موجودي ميانگين در طول سال باشه !! اين با مطالب دوستان كه ميگن ميتوني امروز پول بريزي و فردا نامه بگيري يه خورده مغايرت داره . ممنون مي شم دوشتان نظرشونو بگن .
سلام دوست عزیز
فقط تاریخ افتتاح حساب - موجودی حساب در روزی که گواهی رو می گیرین و نرخ دلار توش باشه کافیه. من صبح پول ریختم تو حساب ساعت 10 گواهی گرفتم ساعت 12 همون روز هم پول رو برداشتم.
ورود به آمریکا : 31 اکتبر 2012 ساعت 4:10 به وقت محلی
فردوسی بزرگ :"به نیکی گرای و میازار کس - ره رستگاری همین است و بس"
پسرایرونی : "عجب دنیایی داریم!"
تشکر کنندگان: saljoogh ، امیر مهاجر ، achi686 ، Ali DV-2013 ، مانترا
[
شما می تونین از بانک کشاورزی یا پارسیان یه گواهی موجودی بگیرین (نیازی به ترجمه هم نداره) و با خودتون ببرین
با آرزوی موفقیت برای همگی
[/quote]
با سلام دوست عزیز
میشه لطفا توضیح بدین چرا این دو بانک نیازی به ترجمه ندارند . ممنون میشم . پیروز باشید
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان