کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2012-08-29 ساعت 15:54)alirezass نوشته:  با سلام
من یه سهام دارم باید چگونه آن را ترجمه و ارزش گذاری کنم؟
اگر کسی در مورد سهام برای نشان دادن تملک مالی چیزی میدونه و میتونه کمک کنه لطفا بیان کنید با تشکر

صفحه ۵ توضیح دادم
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، rezagh ، mitr.p ، kavirr
این قضیه اسپانسر بازیه که سفارت انکارا داره در میاره والا لاتاری اسپانسر نمیخاد!
من تو یکی از سفرنامه های بچه های 2012 در استرالیا رفته بود مصاحبه اصلا مدارک اسپانسر و مالی نخواسته بود ! وقتی ضعف ایران و ایرانی و میبینن همه شاخ میشن قانون در میارن !
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: NarcisJ
(2012-08-30 ساعت 10:18)3rip نوشته:  
(2012-08-30 ساعت 08:43)alirezass نوشته:  با سلام
اول صبح استرس دادی آقا من دارم میرم نیویورک Smile
آقا من اتفاقا میخوام برم نیویورک دارم سعی میکنم پولم رو به 18000 برسونم البته دارم یه خونه و یه 3 دونگ از یه خونه رو به اسمم میکنم به نظر شما کافی ؟
یه سوال نیاز هست ملک رو ارزش گذاری کنیو یا نه؟
در مورد ارزش گذاری سهام و ترجمه آن چزی میدانید ممنون میشم کمکم کنید؟؟

Big Grin دوست من نیویورک و هجده هزار دلار فقط یه مثال بود. منظورم این بود که در مورد برنامه آمریکاتون واسه آفیسر بزرگنمایی نکنید. موفق باشید
میرسی استرسم از بین رفتSmile دمت گرم از این مثاله نزن تو رو خدا
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: 3rip
بچه ها خونه ما 20 میلیون وام بانکی داره آیا تاثیری داره؟ خونه رو کارشناسی کنیم و 20 میلیون رو ازش کم کنند درسته؟ خونه به اسم شوهرمم اشکالی نداره آخه اسم من در لاتاری در اومده. یک سوال دیگه اگر ملکی سند نداشته باشه و قولنامه ای باشه قبوله
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان:
(2012-08-31 ساعت 16:40)honey rahmati نوشته:  بچه ها خونه ما 20 میلیون وام بانکی داره آیا تاثیری داره؟ خونه رو کارشناسی کنیم و 20 میلیون رو ازش کم کنند درسته؟ خونه به اسم شوهرمم اشکالی نداره آخه اسم من در لاتاری در اومده. یک سوال دیگه اگر ملکی سند نداشته باشه و قولنامه ای باشه قبوله

برنده مهمه
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: mitr.p
سلام دوستان
بنا به مشکلی که برام پیش اومده امکان ارسال هیچ مدرک مالی رو قبل از مصاحبه همراه مدارک درخواستی که باید دو هفته قبل از مصاحبه به دستشون تو سفارت برسه رو ندارم! و میخوام مدارک مالی رو برای روز مصاحبه با خودم ببرم به نظرتون مشکلی ایجاد میشه؟خیلی این مسئله نگرانم کرده!
قایقی باید ساخت
تشکر کنندگان:
باسلام
اگر لطف کنید مشخصات فرم بانک برای تملک مالی را ذکر کنید باتشکر
به طور مثال باید هولوگرام داشته باشه یا نه مهر برجسته چه طور ? من حسابم بانک اقتصاد نوین.
باتشکر
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان:
(2012-08-30 ساعت 12:47)IN.USA@2013 نوشته:  این قضیه اسپانسر بازیه که سفارت انکارا داره در میاره والا لاتاری اسپانسر نمیخاد!
من تو یکی از سفرنامه های بچه های 2012 در استرالیا رفته بود مصاحبه اصلا مدارک اسپانسر و مالی نخواسته بود ! وقتی ضعف ایران و ایرانی و میبینن همه شاخ میشن قانون در میارن !

سلام
منظورتون از اين جمله اي كه نوشتيد رو ميشه واضح بيان كنيد؟؟؟؟؟مگر سفارت تركيه جديدا چيز جديدي در مورد داشتن اجباري اسپانسر مطرح كرده؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-02 ساعت 23:32)alirezass نوشته:  باسلام
به طور مثال باید هولوگرام داشته باشه یا نه مهر برجسته چه طور ? من حسابم بانک اقتصاد نوین.
باتشکر

هر بانک شرایط خودشو داره مثلا بانک پاسارگاد هولوگرام داره ولی مهم اینه که سربرگ بانک که اکثرا رنگیه داشته باشه و هولوگرام یا مهر برجسته داشته باشه.و مهر بانکم روش خورده باشه.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: mitr.p ، farmiz ، artam2
(2012-09-02 ساعت 23:32)alirezass نوشته:  باسلام
باتشکر
دوست عزیز از این بی اعطنایی شما به گوشزد دوستان و طرح مجدد سوالهای تکراری به دفعات زیاد و همچنین در چندین تاپیک در شگرف هستم..لطفا تاپیک ها رو بخونید و اگه به جواب نرسیدید سوال کنید.
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، mitr.p ، mk_2002ir ، kavirr

(2012-08-25 ساعت 10:20)mea694 نوشته:  بچه ها من یه چیزی توی صفحه 6 گفتم فکر کنم کسی متوجه نشده حالا دوباره میگم
این عین جمله سایت کنتاکی هستش: برخلاف سایر ویزاها ویزای لاتاری نیاز به اسپانسر ندارد.

مرسی از توجهت، من هم روزی که برنده شدنم رو دیدم همین جمله رو خوندم ولی فراموش کردم تو سایت به اشتراک بگذارم...
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، mea694
(2012-08-05 ساعت 19:38)sbh نوشته:  
(2012-08-05 ساعت 19:24)mk_2002ir نوشته:  
(2012-08-05 ساعت 19:03)sbh نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرسرا.
من از برنده های سال 2012 هستم. منتها چون تاپیک مربوط به این بخش سال 2012 از سایت حذف شده مجبور شدم سؤالاتم رو اینجا مطرح کنم.
1- حدود سی میلیون تومان برای یک نفر کافیه؟
2- تاریخ افتتاح حساب که تو گواهی موجودی بانک ذکر میشه چقدر اهمیت داره؟
3- بانک خصوصی باشه بهتره؟ یا برای سفارت فرقی نمیکنه اگه دولتی هم باشه؟
4- من شنیدم که تعداد دریافت به و برداشت به حساب تو گواهی بانک باید ذکر بشه. آیا درسته؟
5- ارزش گذاری ملک رو نمیشه آژانس معاملات ملکی انجام بده؟
6- اگه ملکی سند نداره و دفترچه مالکیت داره ارزش ترجمه و ارزش گذاری داره؟
ببخشید که تعداد سوالاتم زیاده.
ممنون از راهنماییتون

1.خط فقر در آمریکا ۱۸۵۰۰ دلار هست که شما باید ۱۲۵% این مبلغ رو توی حسابتون داشته باشید.
2.تجربه دوستان میگه تاریخ افتتاح حساب اهمیت چندانی نداره.
3.اینکه توی چه بانکی‌ حساب دارید فرق چندانی نمی‌کنه ولی‌ بهتره بانک یا موسسه مالی وابسته به نهاده خاصی‌ نباشه.(مثل عسکریه یا قوامین)
4.لازم نیست.
5.خیر و لازم نیست.
6.دوستان با تجربه تر جواب بدن Wink

ممنون از راهنماییتون.
دلار رو با چه نرخی حساب میکنن؟
من آخرای تیر بانک پارسیان یه حساب باز کردم. یه حساب هم دارم که مال بانک صادرات ما سال 87 هستش. منتها پولم الان تو حساب پارسیان. موندم چی کار کنم.

درود.منتظر دوستان با تجربه ایم که پاسخ سوال 6 دوست عزیز را بدن.چون این سوال سواله منم هست.ممنون
تشکر کنندگان: Emma_a432
(2012-09-11 ساعت 02:35)soooli55 نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرسرا.
من از برنده های سال 2012 هستم. منتها چون تاپیک مربوط به این بخش سال 2012 از سایت حذف شده مجبور شدم سؤالاتم رو اینجا مطرح کنم.
4- من شنیدم که تعداد دریافت به و برداشت به حساب تو گواهی بانک باید ذکر بشه. آیا درسته؟

ما هم حساب بانکی بردیم + وکالت بلاعزل برای منزل پدر شوهرم(بدون ارزش گزاری) + سند بنگاهی و قضایی یک خونه پیش خرید به نام همسرم ( کع فقط در حد چند برگه امضا شده بود)
ولی افیسر فقط و فقط از مقدار پول نقد ما سوال کرد. نه اینکه بقیه اهمیت ندششته باشه.خیر...
به این دلیل که پولب نقد برای اونها اهمیت بیشتری داره
من بارها گفتم که هرچی دارید رو ترجمه کنید....اما از پول نقد غافل نشید
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، mdna ، Ali DV-2013 ، Omidooo ، mirzamemar ، kavirr
(2012-09-04 ساعت 20:33)NarcisJ نوشته:  
(2012-08-25 ساعت 10:20)mea694 نوشته:  بچه ها من یه چیزی توی صفحه 6 گفتم فکر کنم کسی متوجه نشده حالا دوباره میگم
این عین جمله سایت کنتاکی هستش: برخلاف سایر ویزاها ویزای لاتاری نیاز به اسپانسر ندارد.

مرسی از توجهت، من هم روزی که برنده شدنم رو دیدم همین جمله رو خوندم ولی فراموش کردم تو سایت به اشتراک بگذارم...

میشه لطف کنید و لینکش رو اینجا بگذارید؟
کیس:2013AS3xxx ، مصاحبه:ایروان ، یکضربWink , سفرنامه ارمنستان
تشکر کنندگان: Emma_a432
(2012-09-11 ساعت 02:35)soooli55 نوشته:  
(2012-08-05 ساعت 19:38)sbh نوشته:  
(2012-08-05 ساعت 19:24)mk_2002ir نوشته:  
(2012-08-05 ساعت 19:03)sbh نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرسرا.
ببخشید که تعداد سوالاتم زیاده.
ممنون از راهنماییتون

1.خط فقر در آمریکا ۱۸۵۰۰ دلار هست که شما باید ۱۲۵% این مبلغ رو توی حسابتون داشته باشید.
2.تجربه دوستان میگه تاریخ افتتاح حساب اهمیت چندانی نداره.
3.اینکه توی چه بانکی‌ حساب دارید فرق چندانی نمی‌کنه ولی‌ بهتره بانک یا موسسه مالی وابسته به نهاده خاصی‌ نباشه.(مثل عسکریه یا قوامین)
4.لازم نیست.
5.خیر و لازم نیست.
6.دوستان با تجربه تر جواب بدن Wink

ممنون از راهنماییتون.
دلار رو با چه نرخی حساب میکنن؟
من آخرای تیر بانک پارسیان یه حساب باز کردم. یه حساب هم دارم که مال بانک صادرات ما سال 87 هستش. منتها پولم الان تو حساب پارسیان. موندم چی کار کنم.

درود.منتظر دوستان با تجربه ایم که پاسخ سوال 6 دوست عزیز را بدن.چون این سوال سواله منم هست.ممنون

سلام به همه دوستان
تاریخ گرفتن موجودی لاتین تا چند ماه قبل از مصاحبه و ارسال مدارک باشه بهتره؟
تشکر کنندگان: مانترا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان