کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
(2013-06-22 ساعت 09:34)shani89 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 23:00)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 22:36)shani89 نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 13:54)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 13:35)fereshtehind نوشته:  سلام، الان ما که آنکارا مصاحبه داریم، باید ثبت نام کنیم توی سی‌ اس‌ سی‌ و پرینت بگیریمو ببرریم، درسته؟ بعد تو کیس‌های زنو شوهری، باید جدا جدا ثبت نام کنیم یا شخص برنده فقط؟ ممنون

دوست عزيز
شما زماني كه نامه دومت اومد و محل مصاحبت مشخص شد بايد ثبت نام كني. شما بايد به اسم نفر برنده اكانت درست كني و نفرات ديگر را به آن اضافه كني. در امضاي بنده فايل هاي آموزشي مرتبط با اين تاپيك موجود هست. حتما دانلود كنيد و با مطالعه آن ثبت نام كنيد

دوست عزیز متاسفانه کیس ثبت نام شما برای یک فرد مجرده برای متاهلین به مشکل می خوره فامیل منو فامیل همسرم می زنه . لطفا یکی کمک کنه همسرم رو ثبت نام کردم خودم رو هنوز نه نکنه بینش فاصله بیافته مصاحبمون بهم بخوره Sad فوری راهنماییم کنید لطفا.

دوست عزیز گرفتی مارو؟؟؟
فداتشم شما وقتی add family را میزنی حق با شماست مشخصات همسرشما را بافامیل شما میزند ولی میتونی خودت تغییرش بدی
تموم شد رفت Big GrinBig Grin

دوست عزیز زدم ولی وقتی مرحله آخر شد دوباره با فامیلی همسرم آمد بعد هم خواستم ایدیت کنم نشد، چون فقط شماره تلفن و ایمیل قابل ادیت بود. خلاصه حذف کردم خودم رو که دوباره وارد کنم که دیگه قبول نکرد و می گفت مشخصاتت اشتباه در نهایت ایمیل زدم دیشب که هنوز جوابی نیامده .Sad
یجای کارو اشتباه کردی!! حالا مهم نیست ایمیل بزنی خودشون درست میکنن
نگران نباش

(2013-06-22 ساعت 01:24)marsha نوشته:  چرا من هرچی تو پاسخ مینویسم سایت نشونش نمیده؟؟؟؟؟؟؟

آقای فضلی ممنون من با راهنمایی شما راحت تو cscثبت نام کردم فقط یه سوال جریان این 165$ که دوستان میگن چیه؟ کی باید پرداخت بشه و چجوری؟ 165$ به ازای هر نفر؟

(2013-06-22 ساعت 04:29)Good Luck نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز .
csc برای کسانی که در ابوظبی مصاحبه دارند هم لازمه ؟
اگه اره .... لطفا ی عکسی.. پیجی... چیزی بزارین لطفا که ما هم متوجه شیم جه کارهایی باید انجام بدیم قبل از مصاحبه .
پیشاپش ممنون از راهنماییتون .

165$ برای صدور گرین کارت هست که ربطی به csc نداره در تاپیک اولین سفر صفحات 90 به بالا را مطالعه کن خودت دستت میاد چیکار کنی
-------------
برای ابوظبی هم لازمه. مثل انکارا میمونه.
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: saeid-ss
از اول ماه جولای سال 2013، سفارت ایالات متحده آمریکا در آنکارا، ترکیه، .بخش ویزای مهاجرتی، از خدمات CSC برای تعیین دوباره وقت برای ویزای مهاجرتی دیگر استفاده نمی کند.
https://usvisa-info.com/fa-tr/selfservic...ouncements
جریان چیه من گیج شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هفته اول جولای مصاحبمه.....
مصاحبه هفته اول جولای سفارت انکارا (شماره کیس ۲۰۱۳/۹۰xx)
گاهی کارهای کوچکی که برای دیگران میکنیم بزرگترین بخش قلب آنهاراتسخیرمیکند

تشکر کنندگان: shani89 ، saeid-ss
سلام به همگي
واقعا ممنووووووووووون ميشم دوستان راهنمايي بفرمايند در CSC چگونه بايد زمان مصاحبه رو تغيير داد؟؟؟؟؟؟؟
با  سلام به هـمه دوستان.ثبت نام تو  ىCSC براى هـمه لازمه ?وقتى كه نامه مصاحبه اومده چرا بايد  تو USvisa-info ثبت نام كنيم?يا اينكه فقط براى تعيين courier لازمه?
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: shani89
(2013-06-23 ساعت 10:15)mehrdad pharm نوشته:  با  سلام به هـمه دوستان.ثبت نام تو  ىCSC براى هـمه لازمه ?وقتى كه نامه مصاحبه اومده چرا بايد  تو USvisa-info ثبت نام كنيم?يا اينكه فقط براى تعيين courier لازمه?

دوست عزیز اگر مصاحبت آنکارا یا ابوظبیه که حتما باید ثبت نام کنی اگر ایروانی که نیازی نیست .
ثبت نام در csc برای تعیین ptt یعنی یک اداره پسته که انشالله ویزات آماده بشه می فرستنت اونجا و شما از همانجا تحویل می گیری جهت ثبت نام هم به راهنمای ثبت نام در امضای دوست خیلی گلمون محمد فضلی مراجعه کن این پسر اینقدر قشنگ راهنمایی کرده از خدا می خوام که هر چه زودتر کلیر شه و هوراشو تو تاپیک بشنوم .
موفق باشید .
2013As55XX *آنکارا * 2 *مصاحبهapril24 *صورتی *مقصد: اورلاندوفلوریدا
کلیر :29 اگوست بعداز 127 روزTongue
انقضای ویزا : 22 اکتبر (6 ماه از تاریخ مدیکال)
ورود به آمریکا : 18 اکتبر2013
برای گرفتن متن وکالت نامه برای ptt آنکارا پیام خصوصی دهید .

تشکر کنندگان: mehrdad pharm ، Soap McTavish ، shani89 ، saeid-ss ، wasterarcartuff
سلام کسی راجع به این پیغام در سایت csc اطلاع داره؟
از اول ماه جولای سال 2013، سفارت ایالات متحده آمریکا در آنکارا، ترکیه، .بخش ویزای مهاجرتی، از خدمات CSC برای تعیین دوباره وقت برای ویزای مهاجرتی دیگر استفاده نمی کند.

ژوئن 20, 2013

اگر قبلا یک وقت تعیین کردید و نمی توانید در مصاحبه حاضر باشید، می توانید با استفاده از این ایمیل با بخش ویزای مهاجرتی تماس بگیرید و وقت جدید را بخواهید.
تشکر کنندگان:
(2013-06-23 ساعت 03:11)shadi20 نوشته:  سلام به همگي
واقعا ممنووووووووووون ميشم دوستان راهنمايي بفرمايند در CSC چگونه بايد زمان مصاحبه رو تغيير داد؟؟؟؟؟؟؟
واي دوستان مهربونم اين سيستم CSC چرا اينجوريه؟؟؟ من خواهش ميکنم دوستان باتجربه راهنمايي بفرمايند چه طوري بايد وقت مصاحبه رو تغيير داد؟ ما زمان زيادي تا مصاحبمون نمونده،من وقتي log in ميشم، در قسمت applicant summary, ميزنم :Schedule Appointment, اما همون مراحل شبيه ثبت نام اوليه هربار ! تکرار ميشه !!! تازه آخرشم دوباره مينويسه : You do not have any appointment scheduled at this time in this system . 
بعضي از دوستان صحبت از جدول زمانبندي کرده اند که گويا بايد رزرو کنيم خودمون،اما آخه اين جدول کجاست که از چشم ما پنهونه ؟!!
سلام دوستان
وقتی وارد سایت ثبت نام csc میشیم اول باید temporary visa رو انتخاب کنیم یا permanent visa ?
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه
تشکر کنندگان: wasterarcartuff
(2013-06-23 ساعت 10:43)PARVIN_OMID نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 10:15)mehrdad pharm نوشته:  با  سلام به هـمه دوستان.ثبت نام تو  ىCSC براى هـمه لازمه ?وقتى كه نامه مصاحبه اومده چرا بايد  تو USvisa-info ثبت نام كنيم?يا اينكه فقط براى تعيين courier لازمه?

دوست عزیز اگر مصاحبت آنکارا یا ابوظبیه که حتما باید ثبت نام کنی اگر ایروانی که نیازی نیست .
ثبت نام در csc برای تعیین ptt یعنی یک اداره پسته که انشالله ویزات آماده بشه می فرستنت اونجا و شما از همانجا تحویل می گیری جهت ثبت نام هم به راهنمای ثبت نام در امضای دوست خیلی گلمون محمد فضلی مراجعه کن این پسر اینقدر قشنگ راهنمایی کرده از خدا می خوام که هر چه زودتر کلیر شه و هوراشو تو تاپیک بشنوم .
موفق باشید .

دوست عزیز اگر کسی نتونه به هر دلیلی موفق بشه اسم خانوادش رو وارد کنه توی CSC یعنی روز مصاحبه هم اسم اعضاء خانواده اش، حذف میشه یا ربطی نداره چون می خوام بلیط بگیرم . اگر تاثیری نداره من بلیط و هتلم رو بگیرم .

(2013-06-23 ساعت 17:41)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان
وقتی وارد سایت ثبت نام csc میشیم اول باید temporary visa رو انتخاب کنیم یا permanent visa ?

https://usvisa-info.com/static/iv-landing.html

Immigrant Visa -Permanent Visa

اطلاعیه :
https://usvisa-info.com/fa-tr/selfservic...ents#jun20

ژوئن 20, 2013
اگر قبلا یک وقت تعیین کردید و نمی توانید در مصاحبه حاضر باشید، می توانید با استفاده از این ایمیل با بخش ویزای مهاجرتی تماس بگیرید و وقت جدید را بخواهید.
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
متقاضیان ویزای نامزدی K1/K2 هنوز باید از استفاده وب سایت
http://usvisa-info.com/
وقت تعیین کنند و هزینه ویزا بپردازند.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: shadi20 ، saeid-ss
(2013-06-22 ساعت 09:34)shani89 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 23:00)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 22:36)shani89 نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 13:54)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 13:35)fereshtehind نوشته:  سلام، الان ما که آنکارا مصاحبه داریم، باید ثبت نام کنیم توی سی‌ اس‌ سی‌ و پرینت بگیریمو ببرریم، درسته؟ بعد تو کیس‌های زنو شوهری، باید جدا جدا ثبت نام کنیم یا شخص برنده فقط؟ ممنون

دوست عزيز
شما زماني كه نامه دومت اومد و محل مصاحبت مشخص شد بايد ثبت نام كني. شما بايد به اسم نفر برنده اكانت درست كني و نفرات ديگر را به آن اضافه كني. در امضاي بنده فايل هاي آموزشي مرتبط با اين تاپيك موجود هست. حتما دانلود كنيد و با مطالعه آن ثبت نام كنيد

دوست عزیز متاسفانه کیس ثبت نام شما برای یک فرد مجرده برای متاهلین به مشکل می خوره فامیل منو فامیل همسرم می زنه . لطفا یکی کمک کنه همسرم رو ثبت نام کردم خودم رو هنوز نه نکنه بینش فاصله بیافته مصاحبمون بهم بخوره Sad فوری راهنماییم کنید لطفا.

دوست عزیز گرفتی مارو؟؟؟
فداتشم شما وقتی add family را میزنی حق با شماست مشخصات همسرشما را بافامیل شما میزند ولی میتونی خودت تغییرش بدی
تموم شد رفت Big GrinBig Grin

دوست عزیز زدم ولی وقتی مرحله آخر شد دوباره با فامیلی همسرم آمد بعد هم خواستم ایدیت کنم نشد، چون فقط شماره تلفن و ایمیل قابل ادیت بود. خلاصه حذف کردم خودم رو که دوباره وارد کنم که دیگه قبول نکرد و می گفت مشخصاتت اشتباه در نهایت ایمیل زدم دیشب که هنوز جوابی نیامده .Sad

mohammad fazli عزیز ، واقعا ممنون از راهنماییتون،درسته فکر کنم یک جایی رو اشتباه کردم و اون وقتی بود که دیدم فامیلی همسرم به جای فامیلی خودم خورده قابل ادیت نبود، برای همین ریمو رو زدم که از اول وارد کنم که با این کار در واقع به طور کامل از سیستم حذف شدم . البته ایمیل زدم بهشون که چون جمعه آخر وقت بود و شنبه و یکشنبه هم تعطیل هست جواب منو هنوز ندادن و فقط تمپلیتش اومده که ایمیل من به دستشون رسیده.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، saeid-ss
دوستان توجه کنید گویا ظاهر سایت تغییر کرده بعد از ورود به
https://usvisa-info.com/ گزینه Permanent Visas را انتخاب کرده بعد در صفحه بعدی کشور ایران را انتخاب کنید حالا دیگه مثل قبله Big GrinBig Grin
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: shani89 ، shaso ، saeid-ss ، shaahinh66
(2013-06-23 ساعت 20:23)shani89 نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 10:43)PARVIN_OMID نوشته:  

موفق باشید .

دوست عزیز اگر کسی نتونه به هر دلیلی موفق بشه اسم خانوادش رو وارد کنه توی CSC یعنی روز مصاحبه هم اسم اعضاء خانواده اش، حذف میشه یا ربطی نداره چون می خوام بلیط بگیرم . اگر تاثیری نداره من بلیط و هتلم رو بگیرم .

https://usvisa-info.com/static/iv-landing.html

Immigrant Visa -Permanent Visa

اطلاعیه :
https://usvisa-info.com/fa-tr/selfservic...ents#jun20

ژوئن 20, 2013
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
متقاضیان ویزای نامزدی K1/K2 هنوز باید از استفاده وب سایت
http://usvisa-info.com/
وقت تعیین کنند و هزینه ویزا بپردازند.
بسيار ممنونم از پاسختون دوست گرامي,
اما آخه هنوز اول جولاي نشده و ما مدت بسيار کمي زمان داريم Cool
سلام ، من نامه دومم اومده ولی توی csc وضعیتم رو چک میکنم نمشناسه مگه نباید بعد از نامه دوم در حالت ready باشیم؟ لطفا
تشکر کنندگان:
(2013-06-24 ساعت 15:15)n51 نوشته:  سلام ، من نامه دومم اومده ولی توی csc وضعیتم رو چک میکنم نمشناسه مگه نباید بعد از نامه دوم در حالت ready باشیم؟ لطفا

اون CEAS هست نه CSC.
شما یه سر به اینجا بزن.
قاعدتا باید READY باشه.البته صفرهای اضافی رو وارد نکنین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، shani89 ، shaso ، saeid-ss
(2013-06-24 ساعت 16:07)sce نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 15:15)n51 نوشته:  سلام ، من نامه دومم اومده ولی توی csc وضعیتم رو چک میکنم نمشناسه مگه نباید بعد از نامه دوم در حالت ready باشیم؟ لطفا

اون CEAS هست نه CSC.
شما یه سر به اینجا بزن.
قاعدتا باید READY باشه.البته صفرهای اضافی رو وارد نکنین.
موفق باشین.

همون ceas رفتم اشتباه تایپی بود ، و همچنان نمی شناسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: