کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
(2013-06-24 ساعت 19:24)amiro0008 نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 14:16)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان
کسی میدونه کدوم ptt ها تو آنکارا شنبه بازه؟

???????????????
فایل تغییر Ptt را بخون همون را انتخاب کن Big GrinBig Grin
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: amir82 ، shani89 ، saeid-ss ، Szsanazsz
(2013-06-23 ساعت 20:34)shani89 نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 09:34)shani89 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 23:00)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 22:36)shani89 نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 13:54)mohammad fazli نوشته:  دوست عزيز
شما زماني كه نامه دومت اومد و محل مصاحبت مشخص شد بايد ثبت نام كني. شما بايد به اسم نفر برنده اكانت درست كني و نفرات ديگر را به آن اضافه كني. در امضاي بنده فايل هاي آموزشي مرتبط با اين تاپيك موجود هست. حتما دانلود كنيد و با مطالعه آن ثبت نام كنيد

دوست عزیز متاسفانه کیس ثبت نام شما برای یک فرد مجرده برای متاهلین به مشکل می خوره فامیل منو فامیل همسرم می زنه . لطفا یکی کمک کنه همسرم رو ثبت نام کردم خودم رو هنوز نه نکنه بینش فاصله بیافته مصاحبمون بهم بخوره Sad فوری راهنماییم کنید لطفا.

دوست عزیز گرفتی مارو؟؟؟
فداتشم شما وقتی add family را میزنی حق با شماست مشخصات همسرشما را بافامیل شما میزند ولی میتونی خودت تغییرش بدی
تموم شد رفت Big GrinBig Grin

دوست عزیز زدم ولی وقتی مرحله آخر شد دوباره با فامیلی همسرم آمد بعد هم خواستم ایدیت کنم نشد، چون فقط شماره تلفن و ایمیل قابل ادیت بود. خلاصه حذف کردم خودم رو که دوباره وارد کنم که دیگه قبول نکرد و می گفت مشخصاتت اشتباه در نهایت ایمیل زدم دیشب که هنوز جوابی نیامده .Sad

mohammad fazli عزیز ، واقعا ممنون از راهنماییتون،درسته فکر کنم یک جایی رو اشتباه کردم و اون وقتی بود که دیدم فامیلی همسرم به جای فامیلی خودم خورده قابل ادیت نبود، برای همین ریمو رو زدم که از اول وارد کنم که با این کار در واقع به طور کامل از سیستم حذف شدم . البته ایمیل زدم بهشون که چون جمعه آخر وقت بود و شنبه و یکشنبه هم تعطیل هست جواب منو هنوز ندادن و فقط تمپلیتش اومده که ایمیل من به دستشون رسیده.

دوستان عزیز این ایمیلی است که من فرستادم با ایمیل خودم که ذی نفع هستم نه برنده اصلی:
Case Number: 2013AS00008xxx
Principal Applicant Name: ffgfgdfgdfgdfggf
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
با سلام
اینجانب همسر xxxx، در قسمت اضافه کردن اعضا خانواده دچار مشکل شده ام. متاسفانه در سیستم فامیلی من را قبول نمی کند و با فامیلی همسرم بنده را قبول می کند . در صورتی که فامیلی بنده مطابق پاسپورد xxxxاست نه xxxxxx.
لطفا مشکل را برای من حل کنید ، چون می خواهم در روز قرار ملاقات سفارت آنکارا به همراه همسرم مصاحبه شوم. مصاحبه ما شامل افراد زیر در روز xx august 2013 می باشد.

مشخصات من به صورت زیر است:
XYZ

جواب اونها که متوجه نشدم درست ؟؟؟

The Contact Desk Support Team (U.S Visa and Consular Services)
ژوئن 24 06:35 am (EDT)

لطفا شماره گذرنامه، تاریخ تولد و نام افرادی از اعضای خانواده خود که می خواهید اضافه کنید و در گذرنامه ذکر شده اند را ارائه بدهید و ما بررسی خواهیم کرد که آیا آن فرد یک گزارش متقاضی اصلی جداگانه دارد یا خیر.

لطفا توجه کنید: شما نمی توانید فردی را که گزارش متقاضی اصلی جداگانه دارد، به عنوان عضوی از خانواده اضافه کنید. شما باید تحت این گزارش متقاضی اصلی، قرار ملاقات تعیین کنید.

تیم پشتیبانی بخش تماس
-------------
Your request (#0000) has been deemed solved. To reopen, reply to this email or follow the link below:
http://gssvisa.zendesk.com/tickets/00000

اگر ممکنه راهنماییم کنید چه باید بکنم الان .
1- آیا با ایمیل برنده اصلی اطلاعات خودم رو به عنوان همسر بفرستم؟
2- آیا مطابق این جمله انگلیسی مشکل من حل شده ؟
3- چرا من نمی تونم این آدرسی رو که داده http://gssvisa.zendesk.com/tickets باز کنم ؟

با تشکر
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-06-24 ساعت 23:26)shani89 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 22:36)shani89 نوشته:  دوست عزیز متاسفانه کیس ثبت نام شما برای یک فرد مجرده برای متاهلین به مشکل می خوره فامیل منو فامیل همسرم می زنه . لطفا یکی کمک کنه همسرم رو ثبت نام کردم خودم رو هنوز نه نکنه بینش فاصله بیافته مصاحبمون بهم بخوره Sad فوری راهنماییم کنید لطفا.

دوست عزیز گرفتی مارو؟؟؟
فداتشم شما وقتی add family را میزنی حق با شماست مشخصات همسرشما را بافامیل شما میزند ولی میتونی خودت تغییرش بدی

دوست عزیز زدم ولی وقتی مرحله آخر شد دوباره با فامیلی همسرم آمد بعد هم خواستم ایدیت کنم نشد، چون فقط شماره تلفن و ایمیل قابل ادیت بود. خلاصه حذف کردم خودم رو که دوباره وارد کنم که دیگه قبول نکرد و می گفت مشخصاتت اشتباه در نهایت ایمیل زدم دیشب که هنوز جوابی نیامده .Sad

mohammad fazli عزیز ، واقعا ممنون از راهنماییتون،درسته فکر کنم یک جایی رو اشتباه کردم و اون وقتی بود که دیدم فامیلی همسرم به جای فامیلی خودم خورده قابل ادیت نبود، برای همین ریمو رو زدم که از اول وارد کنم که با این کار در واقع به طور کامل از سیستم حذف شدم . البته ایمیل زدم بهشون که چون جمعه آخر وقت بود و شنبه و یکشنبه هم تعطیل هست جواب منو هنوز ندادن و فقط تمپلیتش اومده که ایمیل من به دستشون رسیده.

دوستان عزیز این ایمیلی است که من فرستادم با ایمیل خودم که ذی نفع هستم نه برنده اصلی:
با سلام
اینجانب همسر xxxx، در قسمت اضافه کردن اعضا خانواده دچار مشکل شده ام. متاسفانه در سیستم فامیلی من را قبول نمی کند و با فامیلی همسرم بنده را قبول می کند . در صورتی که فامیلی بنده مطابق پاسپورد xxxxاست نه xxxxxx.
لطفا مشکل را برای من حل کنید ، چون می خواهم در روز قرار ملاقات سفارت آنکارا به همراه همسرم مصاحبه شوم. مصاحبه ما شامل افراد زیر در روز xx august 2013 می باشد.

XYZ

لطفا شماره گذرنامه، تاریخ تولد و نام افرادی از اعضای خانواده خود که می خواهید اضافه کنید و در گذرنامه ذکر شده اند را ارائه بدهید و ما بررسی خواهیم کرد که آیا آن فرد یک گزارش متقاضی اصلی جداگانه دارد یا خیر.

لطفا توجه کنید: شما نمی توانید فردی را که گزارش متقاضی اصلی جداگانه دارد، به عنوان عضوی از خانواده اضافه کنید. شما باید تحت این گزارش متقاضی اصلی، قرار ملاقات تعیین کنید.

تیم پشتیبانی بخش تماس
-------------
Your request (#0000) has been deemed solved. To reopen, reply to this email or follow the link below:

3- چرا من نمی تونم این آدرسی رو که داده http://gssvisa.zendesk.com/tickets باز کنم ؟

با تشکر

کسی نیست مرا یاری کند ؟
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
(2013-06-25 ساعت 16:05)shani89 نوشته:  کسی نیست مرا یاری کند ؟
بهتره اون اطلاعاتی را که میخواد براش بفرستی و مشخص کنی برنده اصلی مشخصاتش چیه و الباقی نفرات چی هست شاید بد نباشه یک پیغام به دوست عزیزمون بدی شاید ایشون بتونه راهنماییت کنه
Mehrdadordi
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
من همه کارام توسط وکیل پیگیری شده بود. الان فهمیدم که محل pickup هم باید تعیین بشه ظاهراً. من فردا مصاحبه دارم و کیس ازدواجی هم هستم. چیکار میتونم بکنم؟
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
تشکر کنندگان: saeid-ss ، wasterarcartuff
(2013-06-26 ساعت 22:02)itex نوشته:  من همه کارام توسط وکیل پیگیری شده بود. الان فهمیدم که محل pickup هم باید تعیین بشه ظاهراً. من فردا مصاحبه دارم و کیس ازدواجی هم هستم. چیکار میتونم بکنم؟

دوست عزيز همين حالا cscثبت نام كنيد و پرينت ثبت نام رو فردا موقع مصاحبه تحويل بديد و نگران نباشيد.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: itex ، Soap McTavish ، ojee ، saeid-ss
ممنون، فقط کجا پرینت بگیرم؟ هتلم نزدیکه سفارته
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
تشکر کنندگان:
(2013-06-26 ساعت 23:34)itex نوشته:  ممنون، فقط کجا پرینت بگیرم؟ هتلم نزدیکه سفارته

منظورت چیه کجا پرینت بگیرم؟؟؟
اگه منظورت انتخاب کدوم ptt هست میتونی در فایل های آموزشی من اونارو ببینی (در فایل تغییر ptt اون ptt انتخاب شده که شنبه ها باز هست)
همشونم نزدیک سفارت هستند نگران نباش
تشکر کنندگان: itex ، ojee ، saeid-ss
(2013-06-25 ساعت 19:34)mohammad fazli نوشته:  
بهتره اون اطلاعاتی را که میخواد براش بفرستی و مشخص کنی برنده اصلی مشخصاتش چیه و الباقی نفرات چی هست شاید بد نباشه یک پیغام به دوست عزیزمون بدی شاید ایشون بتونه راهنماییت کنه
Mehrdadordi

محمد فضلی عزیز:
این نکته رو به من بگید که من از روز مصاحبه حذف می شم یا این سایت ربطی به مصاحبه نداره و فقط برای گرفتن پاس پس از ویزاست ؟
که خیالم راحت بشه .
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، saeid-ss
(2013-06-23 ساعت 20:23)shani89 نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 10:43)PARVIN_OMID نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 10:15)mehrdad pharm نوشته:  با  سلام به هـمه دوستان.ثبت نام تو  ىCSC براى هـمه لازمه ?وقتى كه نامه مصاحبه اومده چرا بايد  تو USvisa-info ثبت نام كنيم?يا اينكه فقط براى تعيين courier لازمه?

دوست عزیز اگر مصاحبت آنکارا یا ابوظبیه که حتما باید ثبت نام کنی اگر ایروانی که نیازی نیست .
ثبت نام در csc برای تعیین ptt یعنی یک اداره پسته که انشالله ویزات آماده بشه می فرستنت اونجا و شما از همانجا تحویل می گیری جهت ثبت نام هم به راهنمای ثبت نام در امضای دوست خیلی گلمون محمد فضلی مراجعه کن این پسر اینقدر قشنگ راهنمایی کرده از خدا می خوام که هر چه زودتر کلیر شه و هوراشو تو تاپیک بشنوم .
موفق باشید .

دوست عزیز اگر کسی نتونه به هر دلیلی موفق بشه اسم خانوادش رو وارد کنه توی CSC یعنی روز مصاحبه هم اسم اعضاء خانواده اش، حذف میشه یا ربطی نداره چون می خوام بلیط بگیرم . اگر تاثیری نداره من بلیط و هتلم رو بگیرم .

(2013-06-23 ساعت 17:41)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان
وقتی وارد سایت ثبت نام csc میشیم اول باید temporary visa رو انتخاب کنیم یا permanent visa ?

https://usvisa-info.com/static/iv-landing.html

Immigrant Visa -Permanent Visa

(2013-06-23 ساعت 03:11)shadi20 نوشته:  سلام به همگي
واقعا ممنووووووووووون ميشم دوستان راهنمايي بفرمايند در CSC چگونه بايد زمان مصاحبه رو تغيير داد؟؟؟؟؟؟؟

اطلاعیه :
https://usvisa-info.com/fa-tr/selfservic...ents#jun20

از اول ماه جولای سال 2013، سفارت ایالات متحده آمریکا در آنکارا، ترکیه، .بخش ویزای مهاجرتی، از خدمات CSC برای تعیین دوباره وقت برای ویزای مهاجرتی دیگر استفاده نمی کند.

ژوئن 20, 2013
از اول ماه جولای سال 2013، سفارت ایالات متحده آمریکا در آنکارا، ترکیه، .بخش ویزای مهاجرتی، از خدمات CSC برای تعیین دوباره وقت برای ویزای مهاجرتی دیگر استفاده نمی کند.
اگر قبلا یک وقت تعیین کردید و نمی توانید در مصاحبه حاضر باشید، می توانید با استفاده از این ایمیل با بخش ویزای مهاجرتی تماس بگیرید و وقت جدید را بخواهید.
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
متقاضیان ویزای نامزدی K1/K2 هنوز باید از استفاده وب سایت
http://usvisa-info.com/
وقت تعیین کنند و هزینه ویزا بپردازند.
برای تغییر زمان مصاحبه در ابوظبی به سفارت ایمیل برنید .دو یا سه روزه جواب میدهند.حتما کیس نامبر واسم و فامیل و تاریخ تولدتان را اول بنویسید بعد تقاضای تغیر مصاحبه کنید.ادرس ایمیل این است
AbuDhabiNIV@state.gov
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، shani89 ، maryam_a ، saeid-ss
(2013-06-27 ساعت 13:21)shani89 نوشته:  
Mehrdadordi

محمد فضلی عزیز:
این نکته رو به من بگید که من از روز مصاحبه حذف می شم یا این سایت ربطی به مصاحبه نداره و فقط برای گرفتن پاس پس از ویزاست ؟
که خیالم راحت بشه .
دوست عزیز نگران نباش
شما مشکلت برای ثبت نام خودت یا زیر مجموعته. و در این سایت شما فقط محل دریافت ویزاتو تعیین میکنی و روز مصاحبه شما دست نمیخوره
تشکر کنندگان: shaso ، shani89 ، ojee ، maryam_a ، afshinghwink ، saeid-ss
(2013-06-24 ساعت 23:26)shani89 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 22:36)shani89 نوشته:  دوست عزیز متاسفانه کیس ثبت نام شما برای یک فرد مجرده برای متاهلین به مشکل می خوره فامیل منو فامیل همسرم می زنه . لطفا یکی کمک کنه همسرم رو ثبت نام کردم خودم رو هنوز نه نکنه بینش فاصله بیافته مصاحبمون بهم بخوره Sad فوری راهنماییم کنید لطفا.

دوست عزیز گرفتی مارو؟؟؟

با سلام

XYZ

تیم پشتیبانی بخش تماس
-------------

با تشکر

دوست عزیز من هم دقیقا همین مشکل رو دارم من هم فامیل همسرم بجای خودم میاد و نمیتونم تغییرش بدم مجبور شدم که یه اکانت جدا برای خودم هم باز کنم نمیدونم درسته یا نه ولی گفتم بهتر از اینه که اصلا اسمم نباشه گفتم تو سفارت این مشکلو میگم بهشون.
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: shaso ، shani89 ، saeid-ss
(2013-06-27 ساعت 19:44)mohammad fazli نوشته:  
Mehrdadordi

محمد فضلی عزیز:
که خیالم راحت بشه .
دوست عزیز نگران نباش
شما مشکلت برای ثبت نام خودت یا زیر مجموعته. و در این سایت شما فقط محل دریافت ویزاتو تعیین میکنی و روز مصاحبه شما دست نمیخوره

برنده اصلی همسر بنده هستن و من عضو خانواده، ایشون ثبت نام شدن در csc من رو نتونستن اضافه کنه و اون مشکلاتی که در بالا اشاره کردم.
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، maryam_a ، saeid-ss
(2013-06-29 ساعت 07:48)shani89 نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 19:44)mohammad fazli نوشته:  
Mehrdadordi

محمد فضلی عزیز:
که خیالم راحت بشه .
دوست عزیز نگران نباش

برنده اصلی همسر بنده هستن و من عضو خانواده، ایشون ثبت نام شدن در csc من رو نتونستن اضافه کنه و اون مشکلاتی که در بالا اشاره کردم.

شاني جان
شما مشكلي براي مصاحبه نداري ولي براي دريافت ويزا بايد ثبت نام كني. به اون كاربري كه در بالا اشاره كردم پيغام دادي ببيني چيكار كرده يا نه؟؟؟
تشکر کنندگان: ojee ، shani89 ، afshinghwink ، saeid-ss
سلام آقای فضلی عزیز و ممنون از راهنماییهاتون.اگه میشه لطف کنید و ادرس ptt6251 رو بنویسید. از روی نقشه دیدم اما اگه میشه لطف کنید و بنویسید .

رشته ای بر گردنم افکنده دوست
می کشد هر جا که خاطرخواه اوست
تشکر کنندگان: shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان