کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
اگه بخاییم pttمونو تغییر بدیم و اونجایی که شنبه ها هم بازه رو انتخاب کنیم (منظورم6441)اولا چطور اینکارو کنم؟ثانیا عایا عوارض بدی خواهد داشت؟

این چیزیکه آقای فضلی تو امضاش واسه تغییرpttگذاشته میره تو یه جاهایی که سر در نمی آرم کسی میتونه شفافتر راهنمایی کنه ممنون.
2013AS 65XX
2 نفر _مصاحبه آنکارا 28 می _کلیرaug 20_ تحویل پاس برا ویزا 5 sep-دریافت ویزا 9 sepمقصدلس آنجلس _(i love u sama)
تشکر کنندگان: shani89 ، saeid-ss
(2013-07-02 ساعت 16:11)mychael نوشته:  این چیزیکه آقای فضلی تو امضاش واسه تغییرpttگذاشته میره تو یه جاهایی که سر در نمی آرم کسی میتونه شفافتر راهنمایی کنه ممنون.
یعنی از اون شفافتر؟؟؟؟!!!!
راهنمای گام به گام با عکس
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: ojee ، shani89 ، afshinghwink
سلام آقای فضلی ببخشید من یکبار سوال کردم اما نمی تونم جوابمو پیدا کنم .من پاسمو بعلت نداشتن اعتبار کافی عوض کردم ومصاحبه شدم والان که می خوام شماره پاسمو عوض کنم نمی تونم و اکانت جدید با کیس نامبرم درست نمی کنه .میشه راهنمایی کنید.مرسی
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-07-03 ساعت 18:06)yalda91 نوشته:  سلام آقای فضلی ببخشید من یکبار سوال کردم اما نمی تونم جوابمو پیدا کنم .من پاسمو بعلت نداشتن اعتبار کافی عوض کردم ومصاحبه شدم والان که می خوام شماره پاسمو عوض کنم نمی تونم و اکانت جدید با کیس نامبرم درست نمی کنه .میشه راهنمایی کنید.مرسی

اینجارو نگاه کن
http://mohajersara.com/thread-5845-post-...#pid350033
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: yalda91 ، afshinghwink ، saeid-ss
(2013-07-03 ساعت 18:49)mohammad fazli نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 18:06)yalda91 نوشته:  سلام آقای فضلی ببخشید من یکبار سوال کردم اما نمی تونم جوابمو پیدا کنم .من پاسمو بعلت نداشتن اعتبار کافی عوض کردم ومصاحبه شدم والان که می خوام شماره پاسمو عوض کنم نمی تونم و اکانت جدید با کیس نامبرم درست نمی کنه .میشه راهنمایی کنید.مرسی

اینجارو نگاه کن

ممنون از زاهنماییتون .میشه بگید باید فارسی بزنم یا انگلیسی و آیا لازمه که توضیح بدم که به علت نداستن اعتبار کافبی پاسمو عوض کردم ؟
تشکر کنندگان: shani89 ، Soap McTavish ، saeid-ss
(2013-06-29 ساعت 08:02)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-29 ساعت 07:48)shani89 نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 19:44)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 13:21)shani89 نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 19:34)mohammad fazli نوشته:  بهتره اون اطلاعاتی را که میخواد براش بفرستی و مشخص کنی برنده اصلی مشخصاتش چیه و الباقی نفرات چی هست شاید بد نباشه یک پیغام به دوست عزیزمون بدی شاید ایشون بتونه راهنماییت کنه
Mehrdadordi

محمد فضلی عزیز:
این نکته رو به من بگید که من از روز مصاحبه حذف می شم یا این سایت ربطی به مصاحبه نداره و فقط برای گرفتن پاس پس از ویزاست ؟
که خیالم راحت بشه .
دوست عزیز نگران نباش
شما مشکلت برای ثبت نام خودت یا زیر مجموعته. و در این سایت شما فقط محل دریافت ویزاتو تعیین میکنی و روز مصاحبه شما دست نمیخوره

برنده اصلی همسر بنده هستن و من عضو خانواده، ایشون ثبت نام شدن در csc من رو نتونستن اضافه کنه و اون مشکلاتی که در بالا اشاره کردم.

شاني جان
شما مشكلي براي مصاحبه نداري ولي براي دريافت ويزا بايد ثبت نام كني. به اون كاربري كه در بالا اشاره كردم پيغام دادي ببيني چيكار كرده يا نه؟؟؟

محمد فضلی عزیز. ممنون از پیگیری شما . منتظر جوابشون هستم چون تازه بهشون پیغام دادم .درگیر گرفتن بیلیط هواپیما بودم Big Grin.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، saeid-ss
سلام دوستان عزیز چند سؤال داشتم آیا اگر بعد از مصاحبه به من و فرزندم ویزای یک ضرب بدن و همسرم کلیرنس بخوره میشه هر سه ویزارو همسرم بعداً بیاد و بگیره؟ آیا باید وکالتنامه از طرف من داشته باشه و این وکالتنامه کجا باید تهیه بشه؟ ایران یا آنکارا؟ از راهنماییتون بی نهایت سپاسگزارم

کیس نامبر: 90XX ، زمان مصاحبه: هفته دوم جولای، مکان مصاحبه: آنکارا تعداد افراد کیس: 3 نفر
کیس نامبر: 90xx مصاحبه : هفته دوم جولای محل مصاحبه: آنکارا تعداد افراد کیس: 3 نفر
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-07-03 ساعت 19:44)yalda91 نوشته:  

اینجارو نگاه کن

ممنون از زاهنماییتون .میشه بگید باید فارسی بزنم یا انگلیسی و آیا لازمه که توضیح بدم که به علت نداستن اعتبار کافبی پاسمو عوض کردم ؟
دوست عزیز
فکر میکنم میتونی فارسی هم براشون بنویسی
در ضمن در لینکی که برات گذاشتم اون آدرس برای ابوظبی هست اگر در ترکیه مصاحبه داشتی به این آدرس ایمیل بزن
contactus_en_TR@visaops.com
تشکر کنندگان: afshinghwink ، saeid-ss ، shani89
سلام ! csc کی باید انجام بدیم؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-04 ساعت 20:36)mohammad fazli نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 19:44)yalda91 نوشته:  

اینجارو نگاه کن

دوست عزیز
فکر میکنم میتونی فارسی هم براشون بنویسی
در ضمن در لینکی که برات گذاشتم اون آدرس برای ابوظبی هست اگر در ترکیه مصاحبه داشتی به این آدرس ایمیل بزن
contactus_en_TR@visaops.com

ممنون .من فرستادم به آدرس ابوظبی اشتباهی امیدوارم مشکلی پیش نیاید والان دوباره به آدرسی که دادید برای آنکارا فرستادم .ممنون از کمکتون.
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، afshinghwink ، saeid-ss ، shani89
(2013-07-05 ساعت 10:47)reza.sa نوشته:  سلام ! csc کی باید انجام بدیم؟
شما بعد از اومدن نامه دومتون که محل مصاحبتون رسما اعلام شد میتونید ثبت نام کنید. فعلا ثبت نام csc برای انکارا و ابوظبی اجباریست
تشکر کنندگان: amir82 ، yalda91 ، afshinghwink ، saeid-ss ، shani89
خیلی جالبه من که اول به اشتباه به ابوظبی میل زدم سریعا برام یه میل زدن که درخواست شما رسیده و تا 3-4 روز بررسی میشه وحواب می دیم .ولی برای آنکارا که زدم اصلا هیچ میلی نزدن.یعنی میشه آنکارا تو این کارم اینقدر بی نظم باشه آخه ؟؟؟؟؟؟؟//
تشکر کنندگان: afshinghwink ، saeid-ss
(2013-07-05 ساعت 22:47)yalda91 نوشته:  خیلی جالبه من که اول به اشتباه به ابوظبی میل زدم سریعا برام یه میل زدن که درخواست شما رسیده و تا 3-4 روز بررسی میشه وحواب می دیم .ولی برای آنکارا که زدم اصلا هیچ میلی نزدن.یعنی میشه آنکارا تو این کارم اینقدر بی نظم باشه آخه ؟؟؟؟؟؟؟//
نگران نباش یلدا جان چند روزی صبر کن اگه جواب ندادن مجددا براشون میل بزن
تشکر کنندگان: yalda91 ، amir82 ، afshinghwink ، saeid-ss ، mhb161
الان که اومدم تو این سایت CSC ثبت نام کنم، مطابق فایل راهنمایی که دوستان در امضاشون گذاشتن رفتم جلو تا اونجا که چند تا گزینه برای انجام زمانبندی هست. مطابق فایل راهنما باید گزینه Schedule Appointment رو انتخاب کنم، در حالیکه یه گزینه دیگه اضافه شده به لیست و اونم اینه Register for Courier Service . حالا به نظرتون کدوم رو باید انتخاب کنم؟؟؟

(2013-06-23 ساعت 10:43)PARVIN_OMID نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 10:15)mehrdad pharm نوشته:  با  سلام به هـمه دوستان.ثبت نام تو  ىCSC براى هـمه لازمه ?وقتى كه نامه مصاحبه اومده چرا بايد  تو USvisa-info ثبت نام كنيم?يا اينكه فقط براى تعيين courier لازمه?

دوست عزیز اگر مصاحبت آنکارا یا ابوظبیه که حتما باید ثبت نام کنی اگر ایروانی که نیازی نیست .
ثبت نام در csc برای تعیین ptt یعنی یک اداره پسته که انشالله ویزات آماده بشه می فرستنت اونجا و شما از همانجا تحویل می گیری جهت ثبت نام هم به راهنمای ثبت نام در امضای دوست خیلی گلمون محمد فضلی مراجعه کن این پسر اینقدر قشنگ راهنمایی کرده از خدا می خوام که هر چه زودتر کلیر شه و هوراشو تو تاپیک بشنوم .
موفق باشید .

مهرداد خان، من هم دقیقاً سوال شما رو دارم. گویا سایت جدیداً تغییراتی کرده و دوستان قدیمی تر از اون بی اطلاع هستن. منظورم همون گزینه ای هست که جدیداً اضافه شده برای ثبت سرویس پستی.
اگه کسی چیزی می دونه لطفاً راهنماییمون کنه. ممنون
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mhb161
(2013-07-08 ساعت 12:28)mamalino10 نوشته:  الان که اومدم تو این سایت CSC ثبت نام کنم، مطابق فایل راهنمایی که دوستان در امضاشون گذاشتن رفتم جلو تا اونجا که چند تا گزینه برای انجام زمانبندی هست. مطابق فایل راهنما باید گزینه Schedule Appointment رو انتخاب کنم، در حالیکه یه گزینه دیگه اضافه شده به لیست و اونم اینه Register for Courier Service . حالا به نظرتون کدوم رو باید انتخاب کنم؟؟؟

(2013-06-23 ساعت 10:43)PARVIN_OMID نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 10:15)mehrdad pharm نوشته:  با  سلام به هـمه دوستان.ثبت نام تو  ىCSC براى هـمه لازمه ?وقتى كه نامه مصاحبه اومده چرا بايد  تو USvisa-info ثبت نام كنيم?يا اينكه فقط براى تعيين courier لازمه?

دوست عزیز اگر مصاحبت آنکارا یا ابوظبیه که حتما باید ثبت نام کنی اگر ایروانی که نیازی نیست .
ثبت نام در csc برای تعیین ptt یعنی یک اداره پسته که انشالله ویزات آماده بشه می فرستنت اونجا و شما از همانجا تحویل می گیری جهت ثبت نام هم به راهنمای ثبت نام در امضای دوست خیلی گلمون محمد فضلی مراجعه کن این پسر اینقدر قشنگ راهنمایی کرده از خدا می خوام که هر چه زودتر کلیر شه و هوراشو تو تاپیک بشنوم .
موفق باشید .

مهرداد خان، من هم دقیقاً سوال شما رو دارم. گویا سایت جدیداً تغییراتی کرده و دوستان قدیمی تر از اون بی اطلاع هستن. منظورم همون گزینه ای هست که جدیداً اضافه شده برای ثبت سرویس پستی.
اگه کسی چیزی می دونه لطفاً راهنماییمون کنه. ممنون

دوست عزیز نگران نباش این تغییرات همیشه احتمال داره اتفاق بیوفته. شما خودت بهتر میدونی هدف ثبت نام شما register for courier می باشد پس همون گزینه را انتخاب کن و برو جلو. الباقی مراحل یکسان میباشد.
تشکر کنندگان: yalda91 ، afshinghwink ، mamalino10 ، saeid-ss ، mhb161

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان