کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
(2013-07-13 ساعت 14:50)mohammad fazli نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 13:06)saeedhei نوشته:  این قسمت که در عکس فرستادم
[عکس: 69316374958456090990.jpg]
(2013-07-13 ساعت 09:34)mohammad fazli نوشته:  [quote='saeedhei' pid='374668' dateline='1373675221']
سلام تو csc یه قسمتی داره مربوط به جنرال داکیومنت یا همون مدارک آیا اون قسمت واسه اینه که مدارکمونو ازین طریق بفرستیم؟ یعنی دیگه نیازی نیست یه ماه قبل با پست بفرستیم آنکارا؟ مرسی
سعید جان کدوم قسمت را میگی؟؟؟
سعید جان شما که تا اینجا رفته بودی یک کلیک روش میکردی میدیدی چیه. دوست خوبم این گزینه از اول بودن و فقط جنبه توضیحی دارن و لاغیر
موفق باشی

دو گزینه بالایی هم همینطور توضیحیه یا باید پر کنیم؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: Soap McTavish
(2013-07-13 ساعت 15:37)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 14:50)mohammad fazli نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 13:06)saeedhei نوشته:  این قسمت که در عکس فرستادم
[عکس: 69316374958456090990.jpg]
(2013-07-13 ساعت 09:34)mohammad fazli نوشته:  [quote='saeedhei' pid='374668' dateline='1373675221']
سلام تو csc یه قسمتی داره مربوط به جنرال داکیومنت یا همون مدارک آیا اون قسمت واسه اینه که مدارکمونو ازین طریق بفرستیم؟ یعنی دیگه نیازی نیست یه ماه قبل با پست بفرستیم آنکارا؟ مرسی
سعید جان کدوم قسمت را میگی؟؟؟
سعید جان شما که تا اینجا رفته بودی یک کلیک روش میکردی میدیدی چیه. دوست خوبم این گزینه از اول بودن و فقط جنبه توضیحی دارن و لاغیر
موفق باشی

دو گزینه بالایی هم همینطور توضیحیه یا باید پر کنیم؟
دوستان میترسید رو لینکا کلیک کنید عـــــــــــــــایا؟؟؟؟؟//
مارو کردید خط شکن؟؟؟؟؟؟؟/
اره داداش اینا هم توضیحی هستند و لاغیر
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: yalda91 ، shani89 ، mrpahlevani
با سلام به دوستان.برای ثبت نام در این سیستم فقط شخصی که قبول شده کافیه یا باید ذینفع هم ثبت نام کنه؟
****case number :2013AS***2
تشکر کنندگان: shani89
(2013-07-14 ساعت 11:18)pooyani نوشته:  با سلام به دوستان.برای ثبت نام در این سیستم فقط شخصی که قبول شده کافیه یا باید ذینفع هم ثبت نام کنه؟
برنده ي اصلي رو ثبت نام ميكنيد بعد اعضاي خانواده رو به اون اضافه ميكنيد.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: pooyani ، honey rahmati ، Soap McTavish ، shani89 ، mrpahlevani
سلام .آقای فضلی یه سوالی دارم .آیا با توجه به اینکه سیس شماره پاسپورت من رو به شماره حدید تغییر داد و من ازون پرینت گرفتم لازم هست که به سفارت هم میل بزنم وتغییر بدم یا اعلام کنم یا اینکه کافیه .؟آخه یکی از بچه های لاتاری به کسی که مثل من پاسشو جدید کرده بود بعد مصاحبه گفتن که باید به سفارت اعلام کنید.مرسی از زاهنمایی و وقتی که می گذارید.
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، shani89
(2013-07-14 ساعت 14:26)yalda91 نوشته:  سلام .آقای فضلی یه سوالی دارم .آیا با توجه به اینکه سیس شماره پاسپورت من رو به شماره حدید تغییر داد و من ازون پرینت گرفتم لازم هست که به سفارت هم میل بزنم وتغییر بدم یا اعلام کنم یا اینکه کافیه .؟آخه یکی از بچه های لاتاری به کسی که مثل من پاسشو جدید کرده بود بعد مصاحبه گفتن که باید به سفارت اعلام کنید.مرسی از زاهنمایی و وقتی که می گذارید.
اعلام کنید ضرری نداره. بهتره یک کپی از پاس قدیم و جدیدتون هم براشون ارسال کنید
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: shani89 ، yalda91 ، yalii
(2013-06-29 ساعت 08:02)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-29 ساعت 07:48)shani89 نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 19:44)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 13:21)shani89 نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 19:34)mohammad fazli نوشته:  بهتره اون اطلاعاتی را که میخواد براش بفرستی و مشخص کنی برنده اصلی مشخصاتش چیه و الباقی نفرات چی هست شاید بد نباشه یک پیغام به دوست عزیزمون بدی شاید ایشون بتونه راهنماییت کنه
Mehrdadordi

محمد فضلی عزیز:
این نکته رو به من بگید که من از روز مصاحبه حذف می شم یا این سایت ربطی به مصاحبه نداره و فقط برای گرفتن پاس پس از ویزاست ؟
که خیالم راحت بشه .
دوست عزیز نگران نباش
شما مشکلت برای ثبت نام خودت یا زیر مجموعته. و در این سایت شما فقط محل دریافت ویزاتو تعیین میکنی و روز مصاحبه شما دست نمیخوره

برنده اصلی همسر بنده هستن و من عضو خانواده، ایشون ثبت نام شدن در csc من رو نتونستن اضافه کنه و اون مشکلاتی که در بالا اشاره کردم.

شاني جان
شما مشكلي براي مصاحبه نداري ولي براي دريافت ويزا بايد ثبت نام كني. به اون كاربري كه در بالا اشاره كردم پيغام دادي ببيني چيكار كرده يا نه؟؟؟

دوستان عزیز
بنده بعد از چندین بار ایمیل متوجه شدم زمانی که از لیست اعضاء خانواده همسرم حذف شدم csc به طور اتومات با همون فامیلی همسرم به عنوان متقاضی اصلی اکانت برای من درست کرد. چون توی ایمیلها همش می گفت شما که قبلا بعنوان متقاضی اصلی ثبت نام کردید نمی توانید بعنوان عضو خانواده اضافه شوید.
خلاصه کلام الان یه اکانت دارم با عنوان :
متقاضی اصلی
شماره گذر نامه خودم
تاریخ تولد خودم
اسم خودم
فامیلی همسرم
شناسه مرجع که بسیار نزدیک به شماره مرجع همسرم هست.

نکته اینجاست که اکانت همسرم قابل ادیت هست مثلا جای مرکز پستی رو میشه تغییر داد مال من اصلا ادیدت نداره Big Grin
فکر نکنم کسی همچین چیزی دیده باشه Big Grin
اساتید اگر ممکنه راهنمایی کنن چون من مغزم داره سوت میکشه Tongue
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: Soap McTavish
برندگان لاتری 2014 هم می تونند از الان ثبت نام کنند ما سفارت ابوذبی رو انتخاب کردیم
کیس نامبر همسر **2014AS000031 -تعداد افراد کیس 3 نفر-مصاحبه 18Feb-انکارا visa 18 apr
مقصد سانفرانسیسکو
تشکر کنندگان:
سلام
من تازه کلیر شدم و تو فرم 9 سوالی شهر مقصد رو لس آنجلس قید کردم ولی حالا برنامه ام عوض شده و قراره تو لاس وگاس ساکن بشم. به نظرتون باید موقع تحویل پاسپورت به سفارت تغییر مقصدم رو اطلاع بدم یا نیازی نیست؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2013-07-16 ساعت 12:56)rastashah نوشته:  برندگان لاتری 2014 هم می تونند از الان ثبت نام کنند ما سفارت ابوذبی رو انتخاب کردیم
تا زمان امدن نامه دومتان صبر کنید ممکن است سفارت محل انتخابی شما را به انتخاب خود تغییر دهد پس تا زمان آمدن نامه دوم ثبت نام نکنید
تشکر کنندگان: amir82 ، shani89 ، aghaghia ، mpas89
سلام و عرض ادب
آقای امیرخان عزیز من جزو قبولی های 2014 هستم و هنوز زمان مصاحبه و اینا مشخص نشده برام ولی واقعا سپاسگزار میشم اگه بتونید در خصوص این که این قضیه CSC چیه و مراحل رو برام توضیح بفرمایین ؟( در ضمن من سربازی نرفتم و تاحالا هم تو هیچ جای دولتی کار نکردم و هیج سوء سابقه ای هم ندارم که نگران زمان FBI Check باشم )
بازهم از لطفتون بسیار بسیار ممنونم
امیر
تشکر کنندگان: exxedus
سلام
من اخیرا رفتم واسه مصاحبه ویزا واسه پیگیری باید چیکار کنم؟ وقتی میرم تو سیستم اینا رو نشون میده

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد شماره رهگیری پستی موجود نیست.
‬‬ ‪
اطلاعات قرار ملاقات
شما اخیرا هیچ وقت ملاقاتی را تعیین نکرده اید.

اطلاعات پستی:
‪ ‬
پیک: Empost [ویرایش]
محل تحویل:
محل: Empost Operation Main Hub
نشانی:
Um Al Ramoul oppisiste al mawakeb school - Marakish st Behind DNATA
Dubai , 1
32200 -
تشکر کنندگان:
(2013-07-16 ساعت 23:54)amiekin نوشته:  سلام و عرض ادب
آقای امیرخان عزیز من جزو قبولی های 2014 هستم و هنوز زمان مصاحبه و اینا مشخص نشده برام ولی واقعا سپاسگزار میشم اگه بتونید در خصوص این که این قضیه CSC چیه و مراحل رو برام توضیح بفرمایین ؟( در ضمن من سربازی نرفتم و تاحالا هم تو هیچ جای دولتی کار نکردم و هیج سوء سابقه ای هم ندارم که نگران زمان FBI Check باشم )
بازهم از لطفتون بسیار بسیار ممنونم
امیر
دوست عزیز
شما که 2014 ای هستی و کلی زمان برای مطالعه داری بهتره به خاطر خودت هم شده یذره سایتو مطالعه بکنی. ثبت نام در csc برای تعیین محل دریافت ویزاست که در حال حاضر برای انکارا و ابوظبی اجباریست. شما باید بعد از آمدن نامه دومت که محل مصاحبت را تعیین میکند اقدام به ثبت نام و تعیین محل نمایی. در امضای بنده هرآنچه با csc در ارتباط است را میتونی دانلود کنی.
با اجازه امیر جواب دادم ShyShy
تشکر کنندگان: aghaghia ، yalda91 ، amiekin ، tabim4 ، asalasali ، exxedus ، man.u65a
سلام من و مادرم دوشنبه 7 مرداد حدود 2 هفته دیگه می خوایم آنکارا باشیم که هم ویزاشو بگیره و هم تمدید مدیکال کنه من ptt مرکزی عدلیه سرا رو انتخاب کرده بودم ولی حالا با توجه به تمدید مدیکال که جوابش 3 شنبه حاضر میشه ممکنه ویزا تا جمعه نیاد نمیدونم ptt عدلیه سرا شنبه ها باز هست یا نه . به نظرتون با این شرایط ptt الان عوض کنم ؟ و اینکه نزدیک ترین ptt به سفارت که شنبه ها باز هست کدومه . ممنون
2013AS36XX مصاحبه 4 مارس آنکارا 2 نفر برگ صورتی مقصد واشینگتن دی سی
تشکر کنندگان: shani89 ، man.u65a
(2013-07-18 ساعت 15:29)شادی قاسمی نوشته:  سلام من و مادرم دوشنبه 7 مرداد حدود 2 هفته دیگه می خوایم آنکارا باشیم که هم ویزاشو بگیره و هم تمدید مدیکال کنه من ptt مرکزی عدلیه سرا رو انتخاب کرده بودم ولی حالا با توجه به تمدید مدیکال که جوابش 3 شنبه حاضر میشه ممکنه ویزا تا جمعه نیاد نمیدونم ptt عدلیه سرا شنبه ها باز هست یا نه . به نظرتون با این شرایط ptt الان عوض کنم ؟ و اینکه نزدیک ترین ptt به سفارت که شنبه ها باز هست کدومه . ممنون

به امضای آقای فضلی قسمت تغییر پی پی تی مراجعه کنید
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: amir82 ، Soap McTavish ، yalda91 ، shani89 ، man.u65a

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان