کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
(2013-07-18 ساعت 15:29)شادی قاسمی نوشته:  سلام من و مادرم دوشنبه 7 مرداد حدود 2 هفته دیگه می خوایم آنکارا باشیم که هم ویزاشو بگیره و هم تمدید مدیکال کنه من ptt مرکزی عدلیه سرا رو انتخاب کرده بودم ولی حالا با توجه به تمدید مدیکال که جوابش 3 شنبه حاضر میشه ممکنه ویزا تا جمعه نیاد نمیدونم ptt عدلیه سرا شنبه ها باز هست یا نه . به نظرتون با این شرایط ptt الان عوض کنم ؟ و اینکه نزدیک ترین ptt به سفارت که شنبه ها باز هست کدومه . ممنون
عدلیه سرا شنبه ها تعطیله
فایل تغییر ptt موجود در امضامو دانلود کن و مطابق اون ptt جدید را انتخاب کن(همونی که تو فایلم اوردم)
من خودم بعد از مصاحبه ptt را تغییر دادم و امروز از همون ptt که شنبه ها بازه ویزامو گرفتم. نگران نباش
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: deineath ، yalda91 ، amir82 ، شادی قاسمی ، shani89 ، exxedus
سلام دوستان
من آخر جولای مصاحبه دارم ولی نمی دونستم که باید در csc ثبت نام کنم و در مدارک ارسالی من به سفارت ترکیه مدرک csc و همین طور contact sheet را نفرستادم.
من همه مطالب 100 صفحه رو خوندم. بعضا گفته شده که فقط موقع مصاحبه این مدارک را با خودم ببرم کافیه. حالا به نظرتون چه کار کنم؟ پرینت این دو مدرک را برای سفارت ترکیه ایمیل کنم, کافیه؟
تشکر کنندگان: shani89
(2013-07-19 ساعت 18:29)shaahinh66 نوشته:  سلام دوستان
من آخر جولای مصاحبه دارم ولی نمی دونستم که باید در csc ثبت نام کنم و در مدارک ارسالی من به سفارت ترکیه مدرک csc و همین طور contact sheet را نفرستادم.
من همه مطالب 100 صفحه رو خوندم. بعضا گفته شده که فقط موقع مصاحبه این مدارک را با خودم ببرم کافیه. حالا به نظرتون چه کار کنم؟ پرینت این دو مدرک را برای سفارت ترکیه ایمیل کنم, کافیه؟

دوستان لطفا راهنماییم کنند.
(2013-07-19 ساعت 18:35)shaahinh66 نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 18:29)shaahinh66 نوشته:  سلام دوستان

دوستان لطفا راهنماییم کنند.
نگران نباش
نیازی به ایمیل نداره همون روز مصاحبه اونا را تحویل بده
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: yalda91 ، shaahinh66 ، shani89 ، exxedus
(2013-07-16 ساعت 10:39)shani89 نوشته:  
(2013-06-29 ساعت 08:02)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-29 ساعت 07:48)shani89 نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 19:44)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 13:21)shani89 نوشته:  محمد فضلی عزیز:
این نکته رو به من بگید که من از روز مصاحبه حذف می شم یا این سایت ربطی به مصاحبه نداره و فقط برای گرفتن پاس پس از ویزاست ؟
که خیالم راحت بشه .
دوست عزیز نگران نباش
شما مشکلت برای ثبت نام خودت یا زیر مجموعته. و در این سایت شما فقط محل دریافت ویزاتو تعیین میکنی و روز مصاحبه شما دست نمیخوره

برنده اصلی همسر بنده هستن و من عضو خانواده، ایشون ثبت نام شدن در csc من رو نتونستن اضافه کنه و اون مشکلاتی که در بالا اشاره کردم.

شاني جان
شما مشكلي براي مصاحبه نداري ولي براي دريافت ويزا بايد ثبت نام كني. به اون كاربري كه در بالا اشاره كردم پيغام دادي ببيني چيكار كرده يا نه؟؟؟

دوستان عزیز
بنده بعد از چندین بار ایمیل متوجه شدم زمانی که از لیست اعضاء خانواده همسرم حذف شدم csc به طور اتومات با همون فامیلی همسرم به عنوان متقاضی اصلی اکانت برای من درست کرد. چون توی ایمیلها همش می گفت شما که قبلا بعنوان متقاضی اصلی ثبت نام کردید نمی توانید بعنوان عضو خانواده اضافه شوید.
خلاصه کلام الان یه اکانت دارم با عنوان :
متقاضی اصلی
شماره گذر نامه خودم
تاریخ تولد خودم
اسم خودم
فامیلی همسرم
شناسه مرجع که بسیار نزدیک به شماره مرجع همسرم هست.

نکته اینجاست که اکانت همسرم قابل ادیت هست مثلا جای مرکز پستی رو میشه تغییر داد مال من اصلا ادیدت نداره Big Grin
فکر نکنم کسی همچین چیزی دیده باشه Big Grin
اساتید اگر ممکنه راهنمایی کنن چون من مغزم داره سوت میکشه Tongue

خوب داستان من و سی اس سی ادامه داره ...
همسرم شد متقضی اصلی ، منم شدم متقضی اصلی فقط منو با فامیلی همسرم زدن .
بگید پیشنهادتون چیه دوباره مکاتبه کنم باهاشون برای تغییر فامیلی خودم یا نیاز نیست ؟
فقط خواهشن بگید سریعتر پیشنهاتون رو ممکنه این اتفاق برای خیلیها تکرار بشه.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
در مورد CSC من غالب تاپیک را نگاه کردم لطفا" بفرمایید آنچه که من استنباط کردم درست است یا خیر:
من هنوز حتی کارنت هم نشدم , اما می بایست پیشاپیش در سایت https://usvisa-info.com یک حساب کاربری درست کنم بر اساس اطلاعات برنده و به ترتیب که در سایت پیش می رویم اعضای همراه هم اضافه شوند . در نهایت یک دفتر پستی در آنکارا (احتمالا" نزدیک هتل ...) انتخاب می کنم و آنها هم به من شماره پیگیری می دهند و من هم پرینت می گیرم از عملیات انجام شده ... صبر می کنم تا کارنت شوم و بعد ؟؟؟
این سیستم CSC صرفا" جهت دریافت پاسپورت می باشد که قبلا" نزد سفارت امریکا بوده است.
سوالم این است که این برگ مشخصات ثبت نام در CSC را با خودمان روز مصاحبه می بریم آیا نیاز است که همراه مدارکی که برای آنکارا پست می کنیم ارسال شود یا خیر.

من باز هم این تاپیک را بیشتر بررسی خواهم کرد که بدانم آیا نوبت سفارت در CSC تعیین می شود ؟ گیجم شده ام.
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان:
(2013-07-23 ساعت 20:49)poopak16 نوشته:  دوستان عزیز
در مورد CSC من غالب تاپیک را نگاه کردم لطفا" بفرمایید آنچه که من استنباط کردم درست است یا خیر:
من هنوز حتی کارنت هم نشدم , اما می بایست پیشاپیش در سایت https://usvisa-info.com یک حساب کاربری درست کنم بر اساس اطلاعات برنده و به ترتیب که در سایت پیش می رویم اعضای همراه هم اضافه شوند . در نهایت یک دفتر پستی در آنکارا (احتمالا" نزدیک هتل ...) انتخاب می کنم و آنها هم به من شماره پیگیری می دهند و من هم پرینت می گیرم از عملیات انجام شده ... صبر می کنم تا کارنت شوم و بعد ؟؟؟
این سیستم CSC صرفا" جهت دریافت پاسپورت می باشد که قبلا" نزد سفارت آمریکا بوده است.
سوالم این است که این برگ مشخصات ثبت نام در CSC را با خودمان روز مصاحبه می بریم آیا نیاز است که همراه مدارکی که برای آنکارا پست می کنیم ارسال شود یا خیر.

من باز هم این تاپیک را بیشتر بررسی خواهم کرد که بدانم آیا نوبت سفارت در CSC تعیین می شود ؟ گیجم شده ام.
دوست عزیز
شما برنده 2014 هستید و تا آمدن نامه دومتان بایستی صبر کنید و بعد از آن ثبت نام انجام دهید. در مورد csc هم درست برداشت کردید، شما برای دریافت ویزا محلی را مشخص می نمایی و این فرم جز مدارک ارسالی به انکارا می باشد
تشکر کنندگان: poopak16 ، ed2008
(2013-07-23 ساعت 21:35)mohammad fazli نوشته:  
این سیستم CSC صرفا" جهت دریافت پاسپورت می باشد که قبلا" نزد سفارت آمریکا بوده است.

دوست عزیز
شما برنده 2014 هستید و تا آمدن نامه دومتان بایستی صبر کنید و بعد از آن ثبت نام انجام دهید. در مورد csc هم درست برداشت کردید، شما برای دریافت ویزا محلی را مشخص می نمایی و این فرم جز مدارک ارسالی به انکارا می باشد

پس صبر می کنیم تا کارنت شویم و نوبتمان مشخص شود. در واقع 2014 به جای نامه دوم در وب سایت کیس نامبرشان مشخص و فعال می شود(یک همچین چیزی) ممنون از توضیح. شاید چون هنوز در ابتدای راه هستم خوب نتوانستم بفهمم این CSCچی هست.
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان: Soap McTavish
(2013-07-23 ساعت 23:03)poopak16 نوشته:  
(2013-07-23 ساعت 21:35)mohammad fazli نوشته:  

دوست عزیز

پس صبر می کنیم تا کارنت شویم و نوبتمان مشخص شود. در واقع 2014 به جای نامه دوم در وب سایت کیس نامبرشان مشخص و فعال می شود(یک همچین چیزی) ممنون از توضیح. شاید چون هنوز در ابتدای راه هستم خوب نتوانستم بفهمم این CSCچی هست.
شما وقتي كارنت ميشي نامه قبوليت در سايت تغيير ميكنه علاوه بر آن ايميلي از سفارت براي شما هم ارسال ميشه كه محل مصاحبه و ساعت آن و همچنين مدارك لازم را برايتان توضيح ميدهد. شما بايستي تا آن زمان صبر كنيد و بعد از مشخص شدن محل مصاحبه اقدام به ثبت نام در csc نماييد. در حال حاضر اين سرويس براي ابوظبي و انكارا اجباريست ولي براي ايروان نيازي به ثبت نام در csc نداريد (البته عرض كردم تا الان) بهترين منبع براي شما هم سايت خود سفارت مي باشد
تشکر کنندگان: poopak16
سلام
من دوشنبه 5 آگوست ( 14 مرداد) مصاحبه دارم . csc هم empost دبی ثبت نام کردم . با توجه به اینکه از 5 شنبه 8 آگوست تعطیلات عید فطر دبی شروع می شود . می ترسم تا 5 شنبه ( ایشالا اگر یک ضرب گرفتم Smile ) مدارکم به دبی نرسد. میخواستم پست را از دبی به ابوظبی تغییر بدهم که خودم بروم آنجا سریعتر بگیرم. به نظرتون این فکر خوبیه ؟؟ یا اینکه ممکنه این تغییر آدرس پستی بیشتر کارم رو عقب بندازه؟؟
کیس نامبر : 10000
افراد کیس:1
قبولی سری دوم -مصاحبه : ابوظبی
تشکر کنندگان: shani89 ، ffrfar
(2013-07-25 ساعت 05:00)spd-r نوشته:  سلام
من دوشنبه 5 آگوست ( 14 مرداد) مصاحبه دارم . csc هم empost دبی ثبت نام کردم . با توجه به اینکه از 5 شنبه 8 آگوست تعطیلات عید فطر دبی شروع می شود . می ترسم تا 5 شنبه ( ایشالا اگر یک ضرب گرفتم Smile ) مدارکم به دبی نرسد. میخواستم پست را از دبی به ابوظبی تغییر بدهم که خودم بروم آنجا سریعتر بگیرم. به نظرتون این فکر خوبیه ؟؟ یا اینکه ممکنه این تغییر آدرس پستی بیشتر کارم رو عقب بندازه؟؟
دوست عزیز
جواب این سوال یذره سخته
بودند کسانی که تغییر دادن و پاکتشون رفته به همون محل اولی ولی خود بنده تغییر دادم و به محل جدید ارسال شده بود و مشکلی برای من پیش نیومد (البته من انکارا بودم)
تشکر کنندگان: spd-r
(2013-06-03 ساعت 16:22)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-03 ساعت 15:05)soroshnia نوشته:  سلام دوستان ارجمند
من امروز تو سایت csc ثبت نام کردم و با کمک و راهماییهای اقای محمد فضلی تا اخرش رفتم ولی اصلا قادر به پرینت گرفتن نیستم
همانطور که در انتهای این متن اورده ام پس از
What would you like to do اصلا گزینه view confirmation نداره
ببینم ایا باید چند روزی صبر کنم تا تایید بشه یا یه جای کار اشکال داره
این دفتر پستی که من انتخاب کردم ظاهرا روزهای شنبه هم بازه درسته
ممنون از راهنماییهایتان
Appointment Information

You do not have any appointment scheduled at this time in this system.
Courier Information:

Courier: Turkish Post
Pick Up Location: Location: PTT - YENİŞEHİRPTT -ANK. MERKEZI
Address: MITHATPASA KÜLTÜR
ANKARA ,
6441

What would you like to do?

■Schedule Appointment
■Submit Documents to Consular Section
■Register for Courier Service
■Add Family Members

شما Schedule Appointment را انتخاب كن برو جلو مطابق فايل آموزشيم مراحل را يك بار ديگه تكرار كن فقط يادت باشه وقت انتخاب نكني اونوقت ميتوني به مرحله اي برسي كه بتوني پرينت بگيري. بله اين ptt شنبه ها باز هست

دوستان یه نکته ای رو بگم چون خودم یه کم طول کشید پیداش کنم، تو قسمت District باید CANKAYA رو انتخاب کنید و بعد تو قسمت Quarter باید KULTUR و در قسمت Branch باید YENISEHIRPTT رو انتخاب کنید.
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، ffrfar ، mhb161
(2013-07-28 ساعت 21:52)sasal نوشته:  دوستان یه نکته ای رو بگم چون خودم یه کم طول کشید پیداش کنم، تو قسمت District باید CANKAYA رو انتخاب کنید و بعد تو قسمت Quarter باید KULTUR و در قسمت Branch باید YENISEHIRPTT رو انتخاب کنید.
بازم جاي شكر داره هستند دوستاني كه يذره تلاش ميكنند. آفرين
يادآور بشم اين موارد در فايل تغيير ptt بنده آورده شده. فكر كنم دوستان اگر هر آنچه در امضاي من هست را دانلود كنن حتما يروزي بدردشون ميخوره
تشکر کنندگان: spd-r ، mhb161
(2013-07-19 ساعت 21:06)shani89 نوشته:  
(2013-07-16 ساعت 10:39)shani89 نوشته:  
(2013-06-29 ساعت 08:02)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-29 ساعت 07:48)shani89 نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 19:44)mohammad fazli نوشته:  دوست عزیز نگران نباش
شما مشکلت برای ثبت نام خودت یا زیر مجموعته. و در این سایت شما فقط محل دریافت ویزاتو تعیین میکنی و روز مصاحبه شما دست نمیخوره

برنده اصلی همسر بنده هستن و من عضو خانواده، ایشون ثبت نام شدن در csc من رو نتونستن اضافه کنه و اون مشکلاتی که در بالا اشاره کردم.

شاني جان
شما مشكلي براي مصاحبه نداري ولي براي دريافت ويزا بايد ثبت نام كني. به اون كاربري كه در بالا اشاره كردم پيغام دادي ببيني چيكار كرده يا نه؟؟؟

دوستان عزیز
بنده بعد از چندین بار ایمیل متوجه شدم زمانی که از لیست اعضاء خانواده همسرم حذف شدم csc به طور اتومات با همون فامیلی همسرم به عنوان متقاضی اصلی اکانت برای من درست کرد. چون توی ایمیلها همش می گفت شما که قبلا بعنوان متقاضی اصلی ثبت نام کردید نمی توانید بعنوان عضو خانواده اضافه شوید.
خلاصه کلام الان یه اکانت دارم با عنوان :
متقاضی اصلی
شماره گذر نامه خودم
تاریخ تولد خودم
اسم خودم
فامیلی همسرم
شناسه مرجع که بسیار نزدیک به شماره مرجع همسرم هست.

نکته اینجاست که اکانت همسرم قابل ادیت هست مثلا جای مرکز پستی رو میشه تغییر داد مال من اصلا ادیدت نداره Big Grin
فکر نکنم کسی همچین چیزی دیده باشه Big Grin
اساتید اگر ممکنه راهنمایی کنن چون من مغزم داره سوت میکشه Tongue

خوب داستان من و سی اس سی ادامه داره ...
همسرم شد متقضی اصلی ، منم شدم متقضی اصلی فقط منو با فامیلی همسرم زدن .
بگید پیشنهادتون چیه دوباره مکاتبه کنم باهاشون برای تغییر فامیلی خودم یا نیاز نیست ؟
فقط خواهشن بگید سریعتر پیشنهاتون رو ممکنه این اتفاق برای خیلیها تکرار بشه.

خوب من دوباره ایمیل زدم و با کپی پاسم خواستم فامیلم رو عوض کنن . فرداش ایمیل اومد که درست شد چک کنید . خیالمون راحت شد امیدوارم مشکلات همه دوستان یکی یکی حل بشه.
ممنون از mohammad fazli عزیز.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، mhb161
دزست عزیز.سلام.من هم یک مشکل مشابهی دارم.من برنده اصلی هستم. همسرم را به عنوان عضو خانواده میخواستم در سایت CSC ثبت نام کنم، ولی نتونستم ایشان را اضافه کنم.
بعد از چندین بار ایمیل متوجه شدم از لیست اعضاء خانواده، همسرم حذف شدم csc به طور اتومات با فامیلی خودم برای همسرم به عنوان متقاضی اصلی اکانت درست کرده.
خلاصه اینکه الان همسرم که برنده اصلی هم نیست یک اکانت داره با عنوان :
متقاضی اصلی
شماره گذر نامه خودش
تاریخ تولد خودش
اسم خودش
فامیلی من

چندبار ایمیل زدم و درایمیل آخر تصویر صفحه اول پاسپورت های خودم و خانمم و نامه دوم (دعوت به مصاحبه)که افراد همراه در آن قیدشده ارسال کردم ولی جواب نگرفتم.
ما الان دبی هستیم وهفته بعد مصاحبه داریم ولی استرس زیادی بابت این موضوع داریم.بگید پیشنهادتون چیه ؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان