کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
سلام
از دوستان خوب, کسي بوده که در CSC , براي گرفتن ويزا پستخونه در " استانبول " رو انتخاب کرده باشه ؟؟
آيا زمان بيشتري طول ميکشه تا مدارکمون به استانبول بياد ؟؟
يعني اگر ptt در آنکارا رو انتخاب کنيم بهتره ؟ يا از نظر زماني فرقي نداره ؟
سوال بعدي اين که تا چه زماني ميتوانيم ptt را در CSC تغيير دهيم ؟ آيا " بعد " از مصاحبه هم هنوز امکانش هست ؟
ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
تشکر کنندگان: mhb161
(2013-08-10 ساعت 21:17)shadi20 نوشته:  سلام
از دوستان خوب, کسي بوده که در CSC , براي گرفتن ويزا پستخونه در " استانبول " رو انتخاب کرده باشه ؟؟
آيا زمان بيشتري طول ميکشه تا مدارکمون به استانبول بياد ؟؟
يعني اگر ptt در آنکارا رو انتخاب کنيم بهتره ؟ يا از نظر زماني فرقي نداره ؟
سوال بعدي اين که تا چه زماني ميتوانيم ptt را در CSC تغيير دهيم ؟ آيا " بعد " از مصاحبه هم هنوز امکانش هست ؟
ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
در مورد استانبول بنده تجربه ای ندارم ولی به نظرم همون انکارا را انتخاب کنی بهتره و کم خطرتره. ویزاتو میخوای بری بگیری !!!! شما تا زمانی که می خوای بری سفارت برای دریافت ویزات میتونی ادرستو تغییر بدی ولی بعدش دیگه فایده نداره. بله بعد از مصاحبه میتونی تغییر بدی به شرطی که کلیرنس بخوری
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: shadi20 ، amir82 ، mhb161 ، shani89
سلام
پاسپورتم به دلیل اینکه اعتبار نداشت عوض کردم ایمیل زدم و درخواست تغییر شماره پاسپورتم کردم و اونها جواب دادن درخواست شما انجام شد ولی حالا هر چی تو سایت میروم نمی تونم اکانت خودم را باز کنم .ایا باید با شماره جدید پاسپورت اکانت جدید بسازم؟
تشکر کنندگان: mhb161 ، shani89
(2013-08-12 ساعت 19:46)sfh نوشته:  سلام
پاسپورتم به دلیل اینکه اعتبار نداشت عوض کردم ایمیل زدم و درخواست تغییر شماره پاسپورتم کردم و اونها جواب دادن درخواست شما انجام شد ولی حالا هر چی تو سایت میروم نمی تونم اکانت خودم را باز کنم .ایا باید با شماره جدید پاسپورت اکانت جدید بسازم؟
نه نیازی به ساختن ندارید
شما وقتی میخواهید وارد اکانتتان شوید ازتان شماره پاسپورت ،تاریخ تولد و ملیت میخواد به همراه کد امنیتی .با دقت این موارد را وارد کنید اگر وارد اکانتتان نمیتوانید بشوید مجددا ایمیل بزنید و ازشون کمک بخواهید ولی اکانت مجدد نسازید
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: sfh ، amir82 ، mhb161 ، shani89
سلام دوستان، برای مصاحبه تو آنکارا میگن باید 15 روز زودتر از مصاحبه مدارک باید از طریق پست به سفارت برسه، من مدارک پست کردم اما با 2 روز تاخیر یعنی 13 روز زودتر از مصاحبه میرسه سفارت، بنظرتون مشکلی پیش میاد؟؟؟
شماره کیس : 2013AS73xx
افراد کیس: 2 نفر
کنسولگری: ANKARA
مصاحبه: 28 Augest 2013
01: یک ضرب
02: دریافت صورتی
دریافت کلیرنس: ؟؟؟
دریافت وبزا 02: ویزا تموم شد.
ورود به آمریکا : October 21 2013
پورت: Los Angeles, Glendale
تشکر کنندگان: mhb161 ، shani89
(2013-08-14 ساعت 14:08)Mojtaba7300 نوشته:  سلام دوستان، برای مصاحبه تو آنکارا میگن باید 15 روز زودتر از مصاحبه مدارک باید از طریق پست به سفارت برسه، من مدارک پست کردم اما با 2 روز تاخیر یعنی 13 روز زودتر از مصاحبه میرسه سفارت، بنظرتون مشکلی پیش میاد؟؟؟

نگران نباش. مشکلی پیش نمیاد
تشکر کنندگان: aghaghia ، Mojtaba7300 ، amir82 ، mhb161 ، shani89
با سلام

ما ۱۲ جون در ابوظبی مصاحبه شدیم من نمیدونم باید در csc ثبت نام کنم یا نه اصلا ازش سر در نمیارم می‌شه منو راهنمایی کنید در ضمن کیس ما eb3 هستش

دوستان جریان این csc چیه؟
دوستان سلام و خسته نباشید. سوالم این هست که زمان مصاحبه در csc ثبت نام کرده بودم و برده بودم سفارت . حالا بعد از کلیر شدن دوباره باید ثبت نام بکنم؟ یا اینکه همون پرینت ثبت نام اول رو ببرم سفارت؟ اگر باید دوباره ثبت نام بکنم چیزی رو باید تغییر بدم؟ خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
تشکر کنندگان:
(2013-08-16 ساعت 00:25)hosa نوشته:  دوستان سلام و خسته نباشید. سوالم این هست که زمان مصاحبه در csc ثبت نام کرده بودم و برده بودم سفارت . حالا بعد از کلیر شدن دوباره باید ثبت نام بکنم؟ یا اینکه همون پرینت ثبت نام اول رو ببرم سفارت؟ اگر باید دوباره ثبت نام بکنم چیزی رو باید تغییر بدم؟ خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

نیازی به ثبت نام مجدد نیست
تشکر کنندگان: ffrfar ، aghaghia ، mhb161 ، shani89
(2013-08-16 ساعت 11:24)mohammad fazli نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 00:25)hosa نوشته:  دوستان سلام و خسته نباشید. سوالم این هست که زمان مصاحبه در csc ثبت نام کرده بودم و برده بودم سفارت . حالا بعد از کلیر شدن دوباره باید ثبت نام بکنم؟ یا اینکه همون پرینت ثبت نام اول رو ببرم سفارت؟ اگر باید دوباره ثبت نام بکنم چیزی رو باید تغییر بدم؟ خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

دوستان اگه بهت وقت مصاحبه بدن و تصمیم داشته باشی اونو عقب بنداری باید موقع مصاحبه جدیدت برای سی اس ثبت نام کنی دیگه ؟ الان که لازم نیست!
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
(2013-08-18 ساعت 09:44)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 11:24)mohammad fazli نوشته:  

دوستان اگه بهت وقت مصاحبه بدن و تصمیم داشته باشی اونو عقب بنداری باید موقع مصاحبه جدیدت برای سی اس ثبت نام کنی دیگه ؟ الان که لازم نیست!

به طور كلي زماني كه محل مصاحبه شما مشخص شد ميتواني در csc ثبت نام كني
تشکر کنندگان: tabim4 ، mhb161
سلام
ببخشيد اگر سؤالك تكراري است،لطفا آدرس سآيت csc رو بفرماييد.
از آقاي فضلي هم ممنون كه ثبت نام مرحله به مرحله رو توضيح داديد ،فقط من توي فايل ها هم آدرسي پيدا نكردم،ممنونم
تشکر کنندگان:
(2013-08-22 ساعت 23:50)tabatabaie نوشته:  سلام
ببخشيد اگر سؤالك تكراري است،لطفا آدرس سآيت csc رو بفرماييد.
از آقاي فضلي هم ممنون كه ثبت نام مرحله به مرحله رو توضيح داديد ،فقط من توي فايل ها هم آدرسي پيدا نكردم،ممنونم

usvisa-info.com
2013As55XX *آنکارا * 2 *مصاحبهapril24 *صورتی *مقصد: اورلاندوفلوریدا
کلیر :29 اگوست بعداز 127 روزTongue
انقضای ویزا : 22 اکتبر (6 ماه از تاریخ مدیکال)
ورود به آمریکا : 18 اکتبر2013
برای گرفتن متن وکالت نامه برای ptt آنکارا پیام خصوصی دهید .

تشکر کنندگان: Soap McTavish ، shani89
سلام دوستان . برای دریافت ویزا از ptt ترجمه انگلیسی شناسنامه یا کارت ملی همسر و فرزند را هم قبول می کنند یا حتما باید وکالت نامه باشه ؟
تشکر کنندگان: shani89
(2013-08-23 ساعت 22:16)n51 نوشته:  سلام دوستان . برای دریافت ویزا از ptt ترجمه انگلیسی شناسنامه یا کارت ملی همسر و فرزند را هم قبول می کنند یا حتما باید وکالت نامه باشه ؟

وكالت از اشخاصي كه نميان و ترجمه تركي استانبولي مورد قبوله
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، shani89 ، sadeghi897

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان