کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
(2012-12-20 ساعت 00:56)امیر مهاجر نوشته:  دوستان لطفا کپی کردن اطلاعات رو از سایت مربوطه متوقف کنید که فقط باعث سردرگمی بیشتر کاربران میشه!
خوندن این مطالب تو سایت اصلی کاری نداره.
مشکل اینجا است که مشخص نیست کیسهای لاتاری باید دقیقا چکار کنند.
چون در جدول نرخ موجود در سایت برای ویزاهای مهاجرتی اسمی از ویزای لاتاری برده نشده.
اگر اطلاع جدید و به درد بخوری در دست دارید بگذارید.
والا از ایجاد سر در گمی بیشتر جدا خودداری کنید.

اگر قرار باشه کیسهای لاتاری هم در اینجا ثبت نام کنند هزینه ثبت نام را چگونه پرداخت کنیم من کارت اعتباری ندارمSad
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Tomas ، 3pideh ، HAZARA ، farshadsh
(2012-12-20 ساعت 13:26)myou نوشته:  سلام دوستان عزیز، ممنون میشم جواب سوال مرا بدید.
1- این پروسه CSC را باید از طریق سایتش کامل کنیم و مبالغ را بپردازیم؟
2- حداکثر مهلت ارسال مدارک، قبل از مصاحبه چقدره، با توجه به اینکه مصاحبه من هفته دوم فوریه هستش و چه مدارکی باید بفرستم؟
با تشکر

چه داستانیه بابا Big Grin
Case No : 2013AS4***

زندگی همچون چهار فصل است ، پس پر توقعی است که بخواهیم همیشه بهار باشد و شکوفه ها هم شکوفا.
تشکر کنندگان: Tomas ، HAZARA ، farshadsh
(2012-12-20 ساعت 14:01)sadeghi897 نوشته:  سلام
یک سئوالی در اینجا نوشته لاتاری ها باید پول همون موقع بدن
42. هزینه درخواست نامه ویزا را کجا می‌توانم پرداخت کنم؟
اکثر متقاضیان این هزینه را پیش از آن که این پرونده به آنکارا ارسال گردد به صورت مستقیم به مرکز ملی ویزا (NVC) پرداخت می کنند. برای پی بردن به گزینه های پرداختی از طریق NVC لطفاً لینک زیر را دنبال کنید: http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1335.html. اگر متقاضی در روز مصاحبه هنوز این هزینه را پرداخت نکرده باشد، او باید این کار را پیش از مصاحبه در گیشه بخش کنسولگری انجام دهد.
تمامی متقاضیان ویزای K باید پیش از مصاحبه یک وجه غیر قابل استرداد را از طریق وب سایت CSC usvisa-info.com پرداخت نمایند. برای معلومات بیشتر لطفا از وب سایت CSC usvisa-info.com دیدن نمایئد. متقاضیان / درخواست کنندگان میتوانند با خدمات معلومات ویزا با شمارهٔ ۰۸۵۰۲۵۲۶۳۵۵ در ترکیه و یا با شمارهٔ ۷۰۳۴۳۹۲۳۴۸ در ایالت متحده برای تغییر یا تعویق تاریخ مصاحبه تماس بگیرند.
تمامی متقاضیان ویزای گوناگونی DV باید در روز مصاحبه پیش از وقت مصاحبه یک وجه غیر قابل استرداد را در گیشه بخش کنسولگری پرداخت نمایند.
این هم لینکش :
http://turkey.usembassy.gov/faq_farisi.html

بعد توی سایت جدید زده که همه هزینه ها باید از قبل پرداخت بشه تا رزو بشه و این حرفها؟
امیر دمت گرم یک نگاهی بنداز

آفرین صادقی جان!
زدی تو خال!
درسته. صراحتا نوشته که پرداخت هزینهٔ ویزای لاتاری در روز مصاحبه انجام میشه. (کما فی السابق)
تعیین وقت هم که توسط خودشون انجام میشه. (کما فی السابق)
تغییر زمان مصاحبه گویا از طریق این وبسایته که دوستان گفتند بدون پرداخت هزینه امکانپذیر نیست! (تناقض!!! مگر اینکه گفتهٔ دوستانمون اشتباه باشه.)
اما هنوز مبهمه که تعیین مکان دریافت پاسپورت کجا خواهد بود!
احساس میکنم این قضیه اصلا ربطی به لاتاری نداره!
باید باز هم منتظر باشیم و تحقیق کنیم.

بیات جان جواب ایمیل شما رو ندادند؟
دوستان برای ثبت آدرس دفتر پست تو سایت csc من چند تا آدرس از اون فایل pdf پیدا کردم که به نظرم بهترینش این آدرسه :

PTT 05 - ADLİYESARAYI-ANK. MERKEZI -ATATÜRK ,KIZILAY ,06251
با توجه به محل سفارت که تو بلوار آتاتورکه و نزدیکی اکثر هتل ها به این منطقه.
2013AS28** --- Single --- Ankara --- Current:8th Nov 12 --- Interview:2nd Jan 13 --- Clearance:7th Feb 13 --- Entry:20th Sep 13 Washington D.C --- SS Card: 3rd Oct 13 --- Raleigh,NC

(2012-12-20 ساعت 14:09)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 14:01)sadeghi897 نوشته:  سلام
یک سئوالی در اینجا نوشته لاتاری ها باید پول همون موقع بدن
42. هزینه درخواست نامه ویزا را کجا می‌توانم پرداخت کنم؟
اکثر متقاضیان این هزینه را پیش از آن که این پرونده به آنکارا ارسال گردد به صورت مستقیم به مرکز ملی ویزا (NVC) پرداخت می کنند. برای پی بردن به گزینه های پرداختی از طریق NVC لطفاً لینک زیر را دنبال کنید: http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1335.html. اگر متقاضی در روز مصاحبه هنوز این هزینه را پرداخت نکرده باشد، او باید این کار را پیش از مصاحبه در گیشه بخش کنسولگری انجام دهد.
تمامی متقاضیان ویزای K باید پیش از مصاحبه یک وجه غیر قابل استرداد را از طریق وب سایت CSC usvisa-info.com پرداخت نمایند. برای معلومات بیشتر لطفا از وب سایت CSC usvisa-info.com دیدن نمایئد. متقاضیان / درخواست کنندگان میتوانند با خدمات معلومات ویزا با شمارهٔ ۰۸۵۰۲۵۲۶۳۵۵ در ترکیه و یا با شمارهٔ ۷۰۳۴۳۹۲۳۴۸ در ایالت متحده برای تغییر یا تعویق تاریخ مصاحبه تماس بگیرند.
تمامی متقاضیان ویزای گوناگونی DV باید در روز مصاحبه پیش از وقت مصاحبه یک وجه غیر قابل استرداد را در گیشه بخش کنسولگری پرداخت نمایند.
این هم لینکش :
http://turkey.usembassy.gov/faq_farisi.html

بعد توی سایت جدید زده که همه هزینه ها باید از قبل پرداخت بشه تا رزو بشه و این حرفها؟
امیر دمت گرم یک نگاهی بنداز

آفرین صادقی جان!
زدی تو خال!
درسته. صراحتا نوشته که پرداخت هزینهٔ ویزای لاتاری در روز مصاحبه انجام میشه. (کما فی السابق)
تعیین وقت هم که توسط خودشون انجام میشه. (کما فی السابق)
تغییر زمان مصاحبه گویا از طریق این وبسایته که دوستان گفتند بدون پرداخت هزینه امکانپذیر نیست! (تناقض!!! مگر اینکه گفتهٔ دوستانمون اشتباه باشه.)
اما هنوز مبهمه که تعیین مکان دریافت پاسپورت کجا خواهد بود!
احساس میکنم این قضیه اصلا ربطی به لاتاری نداره!
باید باز هم منتظر باشیم و تحقیق کنیم.

بیات جان جواب ایمیل شما رو ندادند؟
مرسی امیر جان
فکر کنم تنها تغیرش بحث ثبت نام باشه در اون سایت و بحث تحویل گرفتن از طریق POS
راستش من یک ساعت پیش ایمیل زدم هنوز این CSC جواب نداده
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
(2012-12-20 ساعت 00:14)tabim4 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 21:43)امیر مهاجر نوشته:  [quote='alirezass' pid='252654' dateline='1355936439']
بابا این قضیه csc رو پیگیری کنید چی هست؟؟؟ما که هرچی گفتیم کسی از روش ثبت نام و کارهای که باید بکنیم چیزی نگفت

این مسأله هنوز مبهمه.
تنها راهش اینه که توضیحات جدیدی منتشر بشه یا یکی از دوستانی که نامهٔ دومشون اومده با سفارت مکاتبه کنند یا تلفن کنند و در این باره سؤال کنند.

در مورد سیستم جدید پرداخت هزینه صدور ویزا و تعیین / تغییر وقت مصاحبه که از 19 دسامبر شروع بکار کرده بطور خلاصه برای راهنمایی عزیزان عرض کنم که:
1- به این آدرس مراجعه کنید http://usvisa-info.com
2- شما باید ابتدا ایران را انتخاب کنید نه سایر کشورها را دقت کنید ابتدا ایران را انتخاب کنید.
3- همانطور که فعلاً در این لحظه(ساعت 10.30 مورخه 91/09/29) مشاهده می شود در مقابل اسامی سفارتخانه های آنکارا و ایروان نوشته شده : There are no available appointments at this time یعنی اینکه فعلاً تقویم قرار ملاقات برای مصاحبه در سایت قرار داده نشده و باید منتظر آپدیت سایت باشیم.
4- پیشنهاد می کنم از همین الان دست بکار بشین و با دقت و حوصله زیاد یک اکانت در این سایت برای خود باز کنید می تونید زبان را فارسی انتخاب کنید تا بهتر راهنمایی بشین اما دقت کنید که وقتی فرمها را پر می کنید حتماً با حروف لاتین پر کنید نه فارسی
5- وقتی اینکار را انجام دادید هر موقع خواستید لاگین بشین و در گام بعدی بدقت اسامی و مشخصات همراهان خود را یکی یکی اضافه کنید جای نگرانی نیست هر موقع دلتان خواست می تونید اطلاعات وارده را ویرایش یا حذف کنید
6- سیستم فعلاً اجازه تعیین وقت برای مصاحبه را به شما نمی دهد چون دارند رو تقویم 2013 کار می کنند به محض اینکه تقویم مورد نظر آماده شد می تونید با راهنمایی های که در سایت اومده هزینه صدور ویزا را پرداخت کنید فقط به شرط پرداخت هزینه صدور ویزا قادر خواهید بود تقویم مورد نظر را مشاهده نمائید تا زمان دلخواه خود را برای مصاحبه تعیین یا حتی آن را به میل خود تغییر دهید.
7- توجه مهم! در یک مرحله از باز کردن حساب کاربری(اکانت) از شما می خواهد یک دفتر پستی را در یکی از شهرهای مربوط به کشور محل مصاحبه از جدول مربوطه انتخاب کنید تا ویزا یا مدارک شما در آن دفتر پستی تحویلتان گردد به عنوان مثال بنده که در یکی از شهرهای مرزی زندگی می کنم یک دفتر پستی در شهر کوچک را که هزینه های اقامت در آن ارزانتر است برای عودت پاسپورت یا سایر مدارکم انتخاب کردم.
8- یک روز تمام با این سایت ور رفتم و متوجه شدم این سایت دارای بعضی اشکالات و نواقصات می باشد مثلاً هنوز جدول هزینه های صدور ویزای مهاجرتی از نوع لاتری را در سایت قرار نداده اند و ترجمه فارسی سایت سلیس و روان نمی باشد ضمناً گزینه ها مرتب و صحیح سورت نشده اند قطعاً دارند روش کار می کنند فعلاً باید منتظر باشید تا ببینیم این سایت را کی آپدیت و تکمیل میکنند.
9- مهمترین مزیت این سیستم این است که بصورت آنلاین و سلف سرویس می خواهد کار من و شما را راه بیندازد بدین صورت که بعد از کارنت شدن کیس ها تعیین محل مصاحبه - تعیین زمان مصاحبه یا تغییر آن بر عهده متقاضی ویزا گذاشته شده است یعنی شفاف ترین نوع حقوق اجتماعی که کشور میزبان صادر کننده ویزا می تونست برای مهمانان و مسافران جدید کشور خود ارزانی کند.حالشو ببرید
------------------------------------------------------
با سلام
دوست عزیز از جواب جامعتان سپاسگزارم ولی یک سوال برای من باقی مانده:
ما قبلا می بایست یک 330$ بعلاوه هزینه UPS میدادیم که ظاهرا با این سیستم جدید بجاب هزینه UPD یک هرینه USCIS اضافه شده... حالا ایا هر دو مبلغ مذکور را میبایست بصورت انلاین پرداخت کرد یا خیر ؟ در مورد میزان هزینه مرحله دوم هم (USCIS) کمی توضیح بدین ممنون میشم!!!!!!!!!
4may2012----->20may2012---->4feb2013----->16 apr 2013---->6may 2013 ----> 3 july 2013
3 جولای دالاس
تشکر کنندگان: ASALI ، Tomas ، مجید ملیح ، تجریش ، HAZARA ، fashist ، farshadsh ، oghs
با سلام
یه سوالی برام پیش اومده چون من هنوز جرات نکردم تو اون سایت ثبت نام کنم، می خواستم بدونم تو این مرحله از ثبت نام که محل دریافت ویزا معلوم میشه آیا باید هزینه ای پرداخت بشه یا نه؟؟ یعنی بدون پرداخت میشه محل دریافت ویزا را مشخص کرده...
4may2012----->20may2012---->4feb2013----->16 apr 2013---->6may 2013 ----> 3 july 2013
3 جولای دالاس
تشکر کنندگان: Tomas ، Niushagh ، HAZARA ، farshadsh ، oghs
(2012-12-20 ساعت 18:53)شهلا 1346 نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 13:58)nooshshahnar نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 00:14)tabim4 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 21:43)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 21:30)alirezass نوشته:  بابا این قضیه csc رو پیگیری کنید چی هست؟؟؟ما که هرچی گفتیم کسی از روش ثبت نام و کارهای که باید بکنیم چیزی نگفت

این مسأله هنوز مبهمه.
تنها راهش اینه که توضیحات جدیدی منتشر بشه یا یکی از دوستانی که نامهٔ دومشون اومده با سفارت مکاتبه کنند یا تلفن کنند و در این باره سؤال کنند.

در مورد سیستم جدید پرداخت هزینه صدور ویزا و تعیین / تغییر وقت مصاحبه که از 19 دسامبر شروع بکار کرده بطور خلاصه برای راهنمایی عزیزان عرض کنم که:
1- به این آدرس مراجعه کنید http://usvisa-info.com
2- شما باید ابتدا ایران را انتخاب کنید نه سایر کشورها را دقت کنید ابتدا ایران را انتخاب کنید.
3- همانطور که فعلاً در این لحظه(ساعت 10.30 مورخه 91/09/29) مشاهده می شود در مقابل اسامی سفارتخانه های آنکارا و ایروان نوشته شده : There are no available appointments at this time یعنی اینکه فعلاً تقویم قرار ملاقات برای مصاحبه در سایت قرار داده نشده و باید منتظر آپدیت سایت باشیم.
4- پیشنهاد می کنم از همین الان دست بکار بشین و با دقت و حوصله زیاد یک اکانت در این سایت برای خود باز کنید می تونید زبان را فارسی انتخاب کنید تا بهتر راهنمایی بشین اما دقت کنید که وقتی فرمها را پر می کنید حتماً با حروف لاتین پر کنید نه فارسی
5- وقتی اینکار را انجام دادید هر موقع خواستید لاگین بشین و در گام بعدی بدقت اسامی و مشخصات همراهان خود را یکی یکی اضافه کنید جای نگرانی نیست هر موقع دلتان خواست می تونید اطلاعات وارده را ویرایش یا حذف کنید
6- سیستم فعلاً اجازه تعیین وقت برای مصاحبه را به شما نمی دهد چون دارند رو تقویم 2013 کار می کنند به محض اینکه تقویم مورد نظر آماده شد می تونید با راهنمایی های که در سایت اومده هزینه صدور ویزا را پرداخت کنید فقط به شرط پرداخت هزینه صدور ویزا قادر خواهید بود تقویم مورد نظر را مشاهده نمائید تا زمان دلخواه خود را برای مصاحبه تعیین یا حتی آن را به میل خود تغییر دهید.
7- توجه مهم! در یک مرحله از باز کردن حساب کاربری(اکانت) از شما می خواهد یک دفتر پستی را در یکی از شهرهای مربوط به کشور محل مصاحبه از جدول مربوطه انتخاب کنید تا ویزا یا مدارک شما در آن دفتر پستی تحویلتان گردد به عنوان مثال بنده که در یکی از شهرهای مرزی زندگی می کنم یک دفتر پستی در شهر کوچک را که هزینه های اقامت در آن ارزانتر است برای عودت پاسپورت یا سایر مدارکم انتخاب کردم.
8- یک روز تمام با این سایت ور رفتم و متوجه شدم این سایت دارای بعضی اشکالات و نواقصات می باشد مثلاً هنوز جدول هزینه های صدور ویزای مهاجرتی از نوع لاتری را در سایت قرار نداده اند و ترجمه فارسی سایت سلیس و روان نمی باشد ضمناً گزینه ها مرتب و صحیح سورت نشده اند قطعاً دارند روش کار می کنند فعلاً باید منتظر باشید تا ببینیم این سایت را کی آپدیت و تکمیل میکنند.
9- مهمترین مزیت این سیستم این است که بصورت آنلاین و سلف سرویس می خواهد کار من و شما را راه بیندازد بدین صورت که بعد از کارنت شدن کیس ها تعیین محل مصاحبه - تعیین زمان مصاحبه یا تغییر آن بر عهده متقاضی ویزا گذاشته شده است یعنی شفاف ترین نوع حقوق اجتماعی که کشور میزبان صادر کننده ویزا می تونست برای مهمانان و مسافران جدید کشور خود ارزانی کند.حالشو ببرید
دوست عزیز هزینه این پروسه را چطور انجام دادین آیا کارت اعتباری داشتین؟ما که نداریم باید چی کار کنیم چون توی سایت در این مورد من چیزی رو پیدا نکردم

سلام
من تمام مراحل را پیش رفتم و آیکنی را انتخاب کردم که کی سی سی وقت ملاقات منو مشخص کرده و من میخوام تغییرش بدم
اونجا یک پیام داد که هیچ وقت ملاقاتی برای شما تعیین نشده
و جایی برای تعویص تاریخ نیامد
فکر کنم انجام اینکارا برای ما که وقت ملاقاتمون تعیین شده نیست
لطفا راهنمایی کنید من 15 روز دیگه میخوام برم و خیلی دوست دارم وقت مصاحبه یکماه عقب بیندازم ممنونم

من شهر van saray ataturk را انتخاب کردم تو نقشه نگاه کردم نزدیکترین شهر به ایرانه که یکروزه برم و بیام
کسی نظری داره؟؟؟
لطفا؟؟؟

اگر بدون پاسپورت میتونی بری و برگردی ! چرا که نه ؟ خیلیم انتخاب خوبیه
كيس نامبر : **2013as****28 ( سه نفر ) \ ارسال مدارک : ۱۲ جون \ مصاحبه : هشتم ژانویه ( آنکارا ) \ ویزا : يكضرب \ مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Tomas ، 3pideh ، victorygo ، mamalino10 ، fereydoooon ، HAZARA ، farshadsh ، oghs
با سلام
خدمت همه دوستان
راستش من يه سوال داشتم. من قبلا مصاحبه شدم و دو روز پيش كلير هم شديم. با اين شرايط من هم بايد توي اين سايت ثبت نام كنم يا روال دريافت ويزاي من مثل سابقه يعني بايد طبق چيزي كه در سايت كلير شده ها نشون ميده ساعت 1 تا 1.5 به سفارت مراجعه و مدارك را تحويل بدم. اين براي من خيلي مهمه كه سريع بدونم . چون قبلا بليط هم تهيه كردم و روز يكشنبه عازم آنكارا هستم. لطفا هر دوستي كه مطلع هست منو راهنمايي كنه. ممنون
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، HAZARA ، farshadsh ، oghs
بچه ها من بهشون ایمیل زدمو گفتم اسم و فامیلیمو درست کنند. اونا هم درستش کردن Smile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
من شهر van saray ataturk را انتخاب کردم تو نقشه نگاه کردم نزدیکترین شهر به ایرانه که یکروزه برم و بیام
کسی نظری داره؟؟؟
لطفا؟؟؟
[/quote]
دوست عزیزسلام، به خدا رئیس جمهور آمریکاش هم نمیتونه بدون پاسپورت وارد کشوری بشه یا بالعکس، چه برسه ماها، شما چون دارین خودتون پاسپورتتون رو در آنکارا تحویل کنسولگری میدین، پس خیلی بهتره، از اون فایل پی دی افی که در سایت گذاشته، استفاده کرده و نزدیکترین دفتر پستی به هتلتون رو برای دریافت پاسپورتتون انتخاب کنین.
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: الهه سابق ، homayoon13 ، Saeedv13 ، Tomas ، jazirehh ، 3pideh ، Gerdoo ، milad_aae ، fereydoooon ، HAZARA ، nima6m ، farshadsh ، oghs
(2012-12-20 ساعت 20:54)mbt1346 نوشته:  با سلام
خدمت همه دوستان
راستش من يه سوال داشتم. من قبلا مصاحبه شدم و دو روز پيش كلير هم شديم. با اين شرايط من هم بايد توي اين سايت ثبت نام كنم يا روال دريافت ويزاي من مثل سابقه يعني بايد طبق چيزي كه در سايت كلير شده ها نشون ميده ساعت 1 تا 1.5 به سفارت مراجعه و مدارك را تحويل بدم. اين براي من خيلي مهمه كه سريع بدونم . چون قبلا بليط هم تهيه كردم و روز يكشنبه عازم آنكارا هستم. لطفا هر دوستي كه مطلع هست منو راهنمايي كنه. ممنون

نه دوست عزیز این سیستم برای کسانیه که تاریخ مصاحبشون بعد از 19 دسامبر هست . یعنی شما که مصاحبتون رو رفتین و شکر خدا کلیر هم شدین باید طبق روال گذشته عمل کنید و تشریف ببرید سفارت باجه محبوب UPS.
اینم منبعش : http://turkey.usembassy.gov/wn_112712.html
در ضمن بابت ویزا هم پیشاپیش تبریکSmile
2013AS28** --- Single --- Ankara --- Current:8th Nov 12 --- Interview:2nd Jan 13 --- Clearance:7th Feb 13 --- Entry:20th Sep 13 Washington D.C --- SS Card: 3rd Oct 13 --- Raleigh,NC

خدمت همه دوستان
دوست عزیز سلام
دوست من به نظر من بهترین منبع موجود خود سایت سفارت آمریکا در ترکیه است من فکر میکنم اگه دوستان یه کم صبور میبودند و اجازه میدادند که روز 19 دسامبر میگذشت و یعنی امروز بشه، از خود سایت که قول داده بود که اطلاعات بیشتر رو بعداً اعلام میکنه، همۀ سوالاتتون رو میتونستین جوابش رو بگیرین...
طبق این سایت که امروز برای عموم گذاشته و من متن انگلیسی ش رو پایین پستم میزارم ( البته فقط قسمت افرادی که قبلاً مصاحبه شدند و الان منتظر کلیرنسشون هستن). این دسته از افراد بدون هیچ نگرانی به سفارتخونه در آنکارا دوباره مراجعه کرده و در ساعات مقرر شده یعنی از ساعت 10:30صبح تا ساعت 12:00 با مدارک خواسته شده که در برگه آبیشون نوشته شده اعم از نواقص مدارک و پاسپورت، و این مدارک و از همه مهمتر کارت هتلی رو هم که داخلش اقامت دارند رو را تحویل داده، بدون هیچ ناراحتی برگردند به هتلشون، و به مدت فکر میکنم 5 روز کاری (که این روزا دقیق میدونم 5 روز کاری رو اونا رعایت میکنند، به گفته کسانی که در زمان مصاحبۀ من یه ضرب قبول شده بودند و من باهاشون در ارتباط بودم و اونا شاکی از اینکه اینقدر گذشته و هنوز نیاوردن و بالاخره 5 مین روز پاسپورتشون رو گرفته بودند) بروند و هر جوری که فکر میکنند ، حالشو ببرن... Wink و اونا هم بعد از اینکه ببینند مدارکشون کامله، ویزاشون و بسته ای رو که باید با خودشون ببرن به آمریکا رو تحویل پست یو پی اس میدن. بله همون یو پی اس خودمون، به همین راحتی... اما اینجا یه نکته گرامری هست که وقتی بسته رو و پاسپورتتون رو تحویل گرفتین، درجا باید 17 لیره هزینه پست رو به ازای هر نفر بپردازین، حالا اگه خواستین شیرینی هم بدین که به کرم خودتون ربط داره( البته این جمله آخر رو تو سایت ننوشته بودا)

For Those Who Had Their Interviews Before 19 December 2012 But Were Temporarily Refused Under Ina Section 221(G) For Missing Documents And/Or Administrative Processing:

NON-TURKISH APPLICANTS: If your file is missing a document and/or needs administrative processing, then, upon completion of your administrative processing, you will need to return to the Embassy with your passport, missing documents and your address and phone number in Turkey any Monday through Thursday between 10:30am – 12:00. If your application is complete, we will return your passport and visa packet to your address in Turkey by UPS courier service. Please note that you will need to pay for UPS courier service at the time of delivery.
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kasrafo ، AsemanAbee ، rezagh ، iman63ir ، fereydoooon ، Tomas ، HAZARA ، manila ، farshadsh ، oghs
به نظر بزرگان کدوم csc ازهمه نزدیکتره به سفارت یا همون خیابون آتاترک
شماره کیس:2013AS36XX/تاریخ رویت قبولی:2012 May/کنسولگری:Ankara
مصاحبه:march / نتیجه مصاحبه:برگه صورتی.تاريخ کلير شدن برابر با سالگرد قبولىBig Grin
تشکر کنندگان: Tomas ، HAZARA ، oghs
(2012-12-20 ساعت 21:18)HRSH نوشته:  
خدمت همه دوستان
راستش من يه سوال داشتم. من قبلا مصاحبه شدم و دو روز پيش كلير هم شديم..... ممنون
نه دوست عزیز این سیستم برای کسانیه که تاریخ مصاحبشون بعد از 19 دسامبر هست . یعنی شما که مصاحبتون رو رفتین و شکر خدا کلیر هم شدین باید طبق روال گذشته عمل کنید و تشریف ببرید سفارت باجه محبوب UPS.
اینم منبعش : http://turkey.usembassy.gov/wn_112712.html
در ضمن بابت ویزا هم پیشاپیش تبریکSmile

ممنون دوست عزیز؛ منم شرایط مشابه دارم و دیروز کلیر شدم ... خیالم راحت شد. مــــــــــــــــــــــرسی
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
تشکر کنندگان: HRSH ، victorygo ، Tomas ، HAZARA ، oghs

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان