کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه چیزهایی میتوانیم با خود ببریم؟
اطلاعاتی که لیلی خانم و آرش و حمید گرامی در این فاروم به ما دادند واقعا کمک میکند.
امیدوارم همیشه ادامه داشته باشد
از طرف همه بچه ها تشکر میکنم

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، nnazi_2005 ، tamanna ، shkhmo ، SH1A2R3 ، schaghayegh ، atisland ، sam11 ، HAZARA ، ojee ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، msar ، M0HSeN_US
سلام

من از منبع موثقي مي دونم امارات از 4 ماه پيش حداقل بار مجاز مسافرينش رو در كلاس Economy از 20 كيلو به 30 كيلو افزايش داده.

(2009-11-10 ساعت 06:36)payam_prz نوشته:  اگر با ایران ایر و ویرجین برین، هر نفر دو تا 30 کیلو و اگر با امارات برین، هر نفر دو تا 20 کیلو که گاهی تا 45 کیلو هم جا میشه داد.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: usagreen ، Hossein81 ، indmehdi ، tamanna ، shkhmo ، SH1A2R3 ، honey62 ، sam11 ، HAZARA ، noobnoobi ، farshad varaste ، msar ، kaspi
ببخشید اشکان جون منبع موثقتون اشتباه بهتون گفتند.....تازه گفتند حداقل.....پس حد اکثرش چند کیلو میشه؟
من دو ما و نیم پیش اومدم با امارات هم اومدم مقدار بار مجاز 2x23 کیلو بود........
البته بار من 25 کیلو بود که گفتند تا دو کیلو اشکالی نداره.......
دوستان عزیز درسته که همه در این انجمن هدفمون کمک به همدیگه است اما دادن اطلاعات از روی نا آگاهی میتونه عواقب جبران ناپذیری رو به دیگران تحمیل کنه.........
در مورد هر موضوعی هم به گفته های دیگران زیاد تکیه نکنید مثلا در مورد بار با امارات با یه تلفن تکلیف همه رو شن میشه.....

تلفن دفتر امارات در تهران:
۸۸۳۰۳۳۴۱ - ۸۸۸۲۵۸۹۹ - ۸۸۸۴۵۵۳۹-۴۰ ...

امیدوارم شماره ها همین باشه اگه هم نبود میتونید از 118 بگیرید.......
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
سلام

منبع موثق‌كاملا هم درست گفتند. ضمنا حرف من به اون دوستي بود كه گفته بود بار مجاز روي هواپيمايي امارات 20 كيلو هست. ديد شما در مورد داشتن 2 بسته 23 كيلويي كاملا درسته. منظورم رو واضح تر بگم، گفتم در مجموع و بدون توجه به مسير و كلاس پروازي و امتياز Skyward، شما حداقل 30 كيلو مي تونيد بار ببيرد. حالا اين عوامل مي تونه بارتون مجازتون رو بيشتر كنه. مثلا اگه آمريكا تشريف مي بريد، 30 كيلو مي شه 2 بسته 23 كيلوييي 0جمعا 46 كيلو).

بار مجاز امارات روي تموم مسيرها در كلاس Economy وبدون امتياز Frequent Flier 30 كيلوگرم شده:

کد:
Emirates has one of the world’s most generous baggage policies. Economy Class customers can check in 30 kg, Business Class travellers 40 kg and if you are flying First Class you can travel with 50 kg of checked baggage. These weights do not apply to itineraries involving USA, Canada and Brazil. Please check our baggage allowance calculator for restrictions and to find out which applies to you.

اينم لينكش

تازه اگه بخوايد امريكا و كانادا تشريف ببيريد، بارتون مي تونه 2 بسته 23 كيلويي (جمعا 46 كيلو) باشه. اينم من براي يه مسير فرضي تهران تا نيويورك روي وب سايت امارات محاسبه كردم كه تصويرش رو مي بينيد:

[عکس: attachment.php?aid=602]

با توجه به اين كه ميدونم شما به اينترنت وارد هستيدف نيازي نيست براي گرفتن اين اطلاعات ساده وقتتون رو پشت خط هاي الكي شلوغ امارات تلف كنيد و منت كارمنداي بي ادب و پر ادعاي اين هواپيمايي رو بكشيد.

(2009-11-21 ساعت 12:05)laili نوشته:  ببخشید اشکان جون منبع موثقتون اشتباه بهتون گفتند.....تازه گفتند حداقل.....پس حد اکثرش چند کیلو میشه؟
من دو ما و نیم پیش اومدم با امارات هم اومدم مقدار بار مجاز 2x23 کیلو بود........
البته بار من 25 کیلو بود که گفتند تا دو کیلو اشکالی نداره.......
دوستان عزیز درسته که همه در این انجمن هدفمون کمک به همدیگه است اما دادن اطلاعات از روی نا آگاهی میتونه عواقب جبران ناپذیری رو به دیگران تحمیل کنه.........
در مورد هر موضوعی هم به گفته های دیگران زیاد تکیه نکنید مثلا در مورد بار با امارات با یه تلفن تکلیف همه رو شن میشه.....

تلفن دفتر امارات در تهران:
۸۸۳۰۳۳۴۱ - ۸۸۸۲۵۸۹۹ - ۸۸۸۴۵۵۳۹-۴۰ ...

امیدوارم شماره ها همین باشه اگه هم نبود میتونید از 118 بگیرید.......

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
ممنون از توضیحاتت .........یه چیز دیگه هم من اضافه کنم که 7 کیلو هم میشه داخل هواپیما ببرید......
هر زمان هم که بلیط گرفتید حتما حتما صندلیتون و از طریق سایت رزرو کنید.....که جای بهتری داشته باشید.....
یه چیز دیگه هم اگه بچه باهاتونه میتونید براش سفارش غذای مخصوص بدید...حالا یا از آژانستون بخواهید یا بازم تو سایت این کار و انجام بدید............
پاسخ
نقل قول: لیلی خانم گرامی :هر زمان هم که بلیط گرفتید حتما حتما صندلیتون و از طریق سایت رزرو کنید
نقل قول:تهرانیپور عزیز:فرم I-94 دو نوعه. یکی همین I-94 که رنگش سفیده و یکی I-94w که رنگش سبزه و برای کسانیه که غیر مهاجرن. ما باید فرم سفید رو پر کنیم.

laili خانم اگر بتونید در مورد رزرو صندلی از طریق سایت توضیح بیشتری بدید ممنون میشم

آقای تهرانیپور عزیز فرم 94-1 که بخش سفید آنرا به عنوان فرمی که باید در هوا پیما پرکنیم مطرح کرده ولینک داده اید در چند سطر اولش نوشته شده :این فرم باید توسط همه پر شود بجز ؛شهروندان آمریکا،...،اتباع خارجی که ایمیگرنت ویزا دارندکه همین ما ها باشیم.آیا در مورد شمارۀ فرم اشتباه نمیکنید؟ عین متن فرم:
This form must be completed by all except US Citizens,...aliens with immigrant visa
پاسخ
تشکر کنندگان: tamanna ، shkhmo ، SH1A2R3 ، honey62 ، noobnoobi ، msar ، M0HSeN_US
on foot جان من توی این تاپیک جواب شما رو دادم
http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=1538
پاسخ
تشکر کنندگان: on foot ، tamanna ، shkhmo ، SH1A2R3 ، مانترا ، msar ، M0HSeN_US
(2009-11-21 ساعت 22:13)on foot نوشته:  
نقل قول: لیلی خانم گرامی :هر زمان هم که بلیط گرفتید حتما حتما صندلیتون و از طریق سایت رزرو کنید
نقل قول:تهرانیپور عزیز:فرم I-94 دو نوعه. یکی همین I-94 که رنگش سفیده و یکی I-94w که رنگش سبزه و برای کسانیه که غیر مهاجرن. ما باید فرم سفید رو پر کنیم.

laili خانم اگر بتونید در مورد رزرو صندلی از طریق سایت توضیح بیشتری بدید ممنون میشم

آقای تهرانیپور عزیز فرم 94-1 که بخش سفید آنرا به عنوان فرمی که باید در هوا پیما پرکنیم مطرح کرده ولینک داده اید در چند سطر اولش نوشته شده :این فرم باید توسط همه پر شود بجز ؛شهروندان آمریکا،...،اتباع خارجی که ایمیگرنت ویزا دارندکه همین ما ها باشیم.آیا در مورد شمارۀ فرم اشتباه نمیکنید؟ عین متن فرم:
This form must be completed by all except US Citizens,...aliens with immigrant visa
onfoot عزیز ممنون از دقتت شما درست می گی ولی من توی تاپیکای دیگه دیدم (لینک). من که هنوز نرفتم ولی لیلی خانم باید بهتر بدونند که این فرم I-94 رو باید پر کنیم تو هواپیما یا نه.
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
پاسخ
تشکر کنندگان: on foot ، tamanna ، shkhmo ، SH1A2R3 ، sam11 ، msar
تا اونجا که من اطلاع دارم تخم سبزیجات از ممنوعاته! چون اونها نمیخوان که اون رو بکارین تا اصلاح نژاد شده اونها از بین بره! حتما میدونین که قرمه سبزی و سبزیهاش چه جوریه! بعضیها تخم سبزی میبرند واسه کاشتن ولی توی گمرک امریکا اونها رو ضبط میکنه! چیزهای دیگه به نظر میاد فقط پتو و فرش ببرین کافیه و پول! و کمی کنسرو ساده!
پاسخ
من می خوام بگم چه چیزهایی رو اصلا آمریکا نیارید که من آوردم و به شدت پشیمونم.یک شیر پاک خورده ای که یک سالی آمریکا بود مثلا من رو راهنمایی کرد که اگه میخوای وسیلۀ برقی بیاری مبدلش هم بیار .ما هم به خیالمون که یکم صرفه جویی کرده باشیم تو حراج وسایلمون چند تا وسیلۀ برقی که به نظرم واجبتر بود رو نگه داشتیم:اتو،سشوار،اتوی مو،پلوپز،اپیلیدی،ریش تراش.با خیال راحت ،روز یکی مونده به پرواز گفتیم بریم مبدل بخریم فکر کردیم بقالیها هم دارند،رفتیم لاله زار گفتیم اولین مغازه نه دومیش حتما داره،نشون به اون نشون که خیلیها اصلا نمیدونستن چی هست خلاصه یک صبح تا بعد از ظهر ما گشتیم دنبال ترانس 110 به 220،بگذریم که خیلیها میخواستن برعکسش رو بکنند تو پاچمون،ولی شانس آوردیم گذرمون افتاد به سازندۀ اصلی یعنی مغازه ای که خودش توزیع کننده بود .گفت برای وسیله ای مثل سشوار که حد اقل 1200واته ترانس حدود 15 کیلو میشه،من که چمدونام هم بسته بودم با وزن دقیق 22 کیلو داشت گریه م در میومد،خلاصه که تو اون فشار فکری دم رفتن تصمیم گرفتم چند تا وسیله که واتش پایین تر بود مثل پلوپز و اپیلیدی و ریش تراش رو راهی سفر کنم. اونموقع مخم نمیکشید که همش رو بذارم ایران ،یک ترانس 1000 واتی خریدیم برای پلوپز 500 واتی ،که تقریبا 7کیلو شد.هر چی واته ترانس بیشتر میشه دستگاه سنگینتر میشه و حتما مجبوری ترانسی بگیری که از واته دستگاه بیشتر باشه یعنی ما نمیتونستیم ترانس 500 واتی بگیریم.خلاصه این همه بار خرکش کردیم اینجا برای چی ؟اینجا هم وقتی میخوایم این وسایل رو استفاده کنیم باید اون ترانس سنگین رو هی ببریم آشپز خونه هی ببریم دستشویی،که ندازیمش دور.در حالیکه اگه یک راهنمای درست داشتیم هرگز چنین خبطی نمی کردیم.اینها رو گفتم که عبرت بگیرید.اینجا همه چی هست و راحت میشه خرید .حتی یکی از فامیلامون که سالهاست اینجاست از یکی از فروشگاهها همراه برنجی که خریده بوده یک پلو پز مجانی گرفته بوده.ببینید من چه حالی شدم وقتی این رو شنیدم.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
بچه ها یه سوال :
من یه عالمه دی وی دی و سی دی دارم که میخوام از تهران ببرم آمریکا.
میشه یا نمیشه؟
ممنون Smile
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: tamanna ، shkhmo ، SH1A2R3 ، sam11 ، adonis2006 ، noobnoobi ، msar
(2009-12-24 ساعت 13:12)سارا کوچولو نوشته:  بچه ها یه سوال :
من یه عالمه دی وی دی و سی دی دارم که میخوام از تهران ببرم آمریکا.
میشه یا نمیشه؟
ممنون Smile

اگر فیلم دی وی دی کپی دارید اونها را تو این مدت Rip کنید و در هارد کامپیوتر یا هارد جداگانه ای ببرید. (در یک هارد 500 گیگابایتی حدود 600 عدد فیلم دی وی دی rip شده جا می شود). در مورد موسیقی که کار بسیار آسان تر است!Smile
اگر سی دی و دی وی دی اوریجینال دارید و می خواهید ببرید که دیگر هیچ. باید شیپ کنید.
پاسخ
بچه ها اگه کسی بخواد برای مثال دی وی دی های کینگ رو ببره بخاطر کپی رایت توی فرودگاه ورودی ممکنه بهش گیر بدن؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، SH1A2R3 ، kamilia modi ، noobnoobi ، arezoosharifi ، msar
قانون نرم افزارهاي كپي شده در اونجا اينجوريه كه داشتنشون جرم محسوب نمي شه. اما اگه بخواي اونا رو بفروشي يا به نوعي در اختيار ديگران قرار بدي، دمار از روزگارت در ميارن.

من پيشنهاد مي كنم اون دي وي دي ها رو ازشون با نرم افزارهاي زيادي كه وجود داره، Image بگيري و اون Imageها رو روي Harddisk كامپيوترت ببري. تا حالا من نديدم و نشنيدم كه كامپيوتر كسي رو توي فرودگاه چك كنن.

بردن دفترچه راهنماش هم مشكلي نداره.

(2009-12-24 ساعت 15:18)sadra_sepehr نوشته:  بچه ها اگه کسی بخواد برای مثال دی وی دی های کینگ رو ببره بخاطر کپی رایت توی فرودگاه ورودی ممکنه بهش گیر بدن؟
پاسخ
(2009-12-24 ساعت 15:18)sadra_sepehr نوشته:  بچه ها اگه کسی بخواد برای مثال دی وی دی های کینگ رو ببره بخاطر کپی رایت توی فرودگاه ورودی ممکنه بهش گیر بدن؟

ما که کلی cdوdvdبردیم ،اتفاقا کینگم توش بود،کسی هم گیری بهمون نداد.Big Grin
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان