کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه چیزهایی میتوانیم با خود ببریم؟
سلام و تشکر Big Grin
ساز رو میشه برد ؟ مثلا گیتار, درام یا...
ممنون Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: tamanna ، shkhmo ، SH1A2R3 ، honey62
(2010-01-15 ساعت 03:10)Lithium نوشته:  سلام و تشکر Big Grin
ساز رو میشه برد ؟ مثلا گیتار, درام یا...
ممنون Rolleyes

وقتی داری میری سفر
هر چی دلت میخواد ببر

گیتار با خودت نبر
گیتار با خودت نبر

Big Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
بعضی هواپیمایی‌ها بعضی سازها (مثل گیتار) رو که ابعاد بزرگی دارن توی بار قبول نمی‌کنن و باید براشون صندلی بگیرید! حتماً با هواپیمایی‌ها چک کنید.
پاسخ
دوستان عزیز یکی به من بگه آیا قانون برای بردن وسایل آمریکا و کانادا فرق می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ما داریم میریم کانادا و خودمونو بقول لات و لوتا ترپوندیم از بس دنبال اطلاعات بودیم حالا من می نویسم شما به من کمک کنید:
طبق مرکز جمع آوری اطلاعات کل افراد مهاجر با استرس که مخففش می شه (مجاکامبا) برای هر نفر دو تا ساک به میزان هر عدد 23 کیلو مجازه که اگر کمی التماس کنین و بفهمن که شما مهاجرین تا 3-4 کیلو قابل چشم پوشی است.خوب هر نفر یک ساک کوچک تا حداکثر 8 کیلو میتونه ببره تو هواپیما
و مهمتر از همه برای هر نفر 5000 دلار مجازه همراه داشته باشین این موضوعو میتونین از فرودگاه امام چک کنین.چون مسایل پول شویی است در دنیا کانادا هم راجع به این موضوع حساسه و باید دقیق بنویسیم.چون مثلا اگر بگید ما 10000 تا داریم و بعد که رفتید داخل جامعه و مثلا خانه ای خریدید که 30000 تا پول اولیه دادید دولت شما را چک می کند و شما می روید زیر زربین که این موضوع برای ما ایرانیها ( بقول همه دنیا تروریستها ) اصلا خوب نیست و فکر میکنن آیا چه مسئله ای بوده که این پولو یواشکی آوردین.
یکی از دوستانم گفت از فرودگاه امام دروغ بگید ولی در فرودگاه کانادا راستشو بگید و بگید بدلیل تحریم نتونستید حساب باز کنین و تمام سرمایه برای ادامه زندگیمونه که آوردیم و اونا مشکلی با این مسئله ندارن.
و اما قالی هر نفر 12 متر میتونه ببره هر نوع که باشه فقط عتیقه نباید باشه و در ضمن بار اول در کانادا همه چیز آزاده ببریم بجز دانه های گیاهی و خوردنی های خاص و یکسری چیزهای خاص که خیلی کمند.
و اما نقره هر نفر 3 کیلو میتونه ببره.طلا هم مستعمل هر نفر مورد استفاده خودش اصلا کاری ندارن.
اگر جنسی دارین که ممکنه تصور بشه عتیقه است 2 روز زودتر در فرودگاه امام نشان میدید و مجوزش رو اگه مشکل نداشته باشه میگیرید تا موقع رفتن اعصابتون بهم نریزه.
در ضمن ما یک وبلاگ داریم که بعضی مطالبش ممکنه به درد دوستان ممکنه بخوره.خوشحال میشیم سری بهش بزنین.
آدرس وبلگمون www.sunshine1276.blogfa.com
پاسخ
این مطالبی که فرمودید، از کجا می‌آد؟ اگر لینکی هست که این‌ها رو نوشته بذارید که بقیه با اطمینان خاطر اجرا کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، ravian ، shkhmo ، SH1A2R3 ، farshad varaste ، آلیس-1980
سایت فرودگاه امام را مطالعه کنید.درباره قوانین توضیح داده
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، farzad24 ، ravian ، tamanna ، shkhmo ، SH1A2R3 ، farshad varaste
(2010-01-15 ساعت 22:38)sunshine1276 نوشته:  دوستان عزیز یکی به من بگه آیا قانون برای بردن وسایل آمریکا و کانادا فرق می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ما داریم میریم کانادا و خودمونو بقول لات و لوتا ترپوندیم از بس دنبال اطلاعات بودیم حالا من می نویسم شما به من کمک کنید:
طبق مرکز جمع آوری اطلاعات کل افراد مهاجر با استرس که مخففش می شه (مجاکامبا) برای هر نفر دو تا ساک به میزان هر عدد 23 کیلو مجازه که اگر کمی التماس کنین و بفهمن که شما مهاجرین تا 3-4 کیلو قابل چشم پوشی است.خوب هر نفر یک ساک کوچک تا حداکثر 8 کیلو میتونه ببره تو هواپیما
و مهمتر از همه برای هر نفر 5000 دلار مجازه همراه داشته باشین این موضوعو میتونین از فرودگاه امام چک کنین.چون مسایل پول شویی است در دنیا کانادا هم راجع به این موضوع حساسه و باید دقیق بنویسیم.چون مثلا اگر بگید ما 10000 تا داریم و بعد که رفتید داخل جامعه و مثلا خانه ای خریدید که 30000 تا پول اولیه دادید دولت شما را چک می کند و شما می روید زیر زربین که این موضوع برای ما ایرانیها ( بقول همه دنیا تروریستها ) اصلا خوب نیست و فکر میکنن آیا چه مسئله ای بوده که این پولو یواشکی آوردین.
یکی از دوستانم گفت از فرودگاه امام دروغ بگید ولی در فرودگاه کانادا راستشو بگید و بگید بدلیل تحریم نتونستید حساب باز کنین و تمام سرمایه برای ادامه زندگیمونه که آوردیم و اونا مشکلی با این مسئله ندارن.
و اما قالی هر نفر 12 متر میتونه ببره هر نوع که باشه فقط عتیقه نباید باشه و در ضمن بار اول در کانادا همه چیز آزاده ببریم [font=Tahoma]بجز دانه های گیاهی و خوردنی های خاص[/font] و یکسری چیزهای خاص که خیلی کمند.
و اما نقره هر نفر 3 کیلو میتونه ببره.طلا هم مستعمل هر نفر مورد استفاده خودش اصلا کاری ندارن.
اگر جنسی دارین که ممکنه تصور بشه عتیقه است 2 روز زودتر در فرودگاه امام نشان میدید و مجوزش رو اگه مشکل نداشته باشه میگیرید تا موقع رفتن اعصابتون بهم نریزه.
در ضمن ما یک وبلاگ داریم که بعضی مطالبش ممکنه به درد دوستان ممکنه بخوره.خوشحال میشیم سری بهش بزنین.

با سلام
این جمله قرمز شده برای من مهمه
آخه من عاشق داروهای گیاهی و گیاهان دارویی هستم
و همیشه از اونها استفاده میکنم
یعنی نمیشه برد آنجا؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tamanna ، shkhmo ، SH1A2R3 ، honey62 ، sam11 ، آلیس-1980
متاسفانه خیر .........شما هیچ نوع گیاه و تخم گیاه و نمیتونید وارد کشور کنید...ولی نگران نباشید اینجا خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرش و بکنید گیاهان داروئی ..انواع چائی هائی که خاصیت درمانی داره برای سرماخوردگی ..برونشیت...سینوزیت...اعصاب ...کاهش استرس...بهبود خواب...و ....وجود داره
پس من و شما که به معجزه ی گیاهان داروئی معتقدیم اینجا به راحتی برامون در دسترسه......
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
(2010-02-20 ساعت 22:57)20reza نوشته:  
(2010-01-15 ساعت 22:38)sunshine1276 نوشته:  دوستان عزیز یکی به من بگه آیا قانون برای بردن وسایل آمریکا و کانادا فرق می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
و اما قالی هر نفر 12 متر میتونه ببره هر نوع که باشه فقط عتیقه نباید باشه و در ضمن بار اول در کانادا همه چیز آزاده ببریم [font=Tahoma]بجز دانه های گیاهی و خوردنی های خاص[/font] و یکسری چیزهای خاص که خیلی کمند.

با سلام
این جمله قرمز شده برای من مهمه
آخه من عاشق داروهای گیاهی و گیاهان دارویی هستم
و همیشه از اونها استفاده میکنم
یعنی نمیشه برد آنجا؟؟
دوست عزیز این طور که متوجه شدم به ذهنم رسید که بگم این لینک رو هم مطالعه کنید:http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2100
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، 20reza ، shkhmo ، SH1A2R3 ، honey62 ، adonis2006 ، farshad varaste
(2009-11-22 ساعت 09:54)tehranipoor نوشته:  
(2009-11-21 ساعت 22:13)on foot نوشته:  
نقل قول: لیلی خانم گرامی :هر زمان هم که بلیط گرفتید حتما حتما صندلیتون و از طریق سایت رزرو کنید
نقل قول:تهرانیپور عزیز:فرم I-94 دو نوعه. یکی همین I-94 که رنگش سفیده و یکی I-94w که رنگش سبزه و برای کسانیه که غیر مهاجرن. ما باید فرم سفید رو پر کنیم.

laili خانم اگر بتونید در مورد رزرو صندلی از طریق سایت توضیح بیشتری بدید ممنون میشم

آقای تهرانیپور عزیز فرم 94-1 که بخش سفید آنرا به عنوان فرمی که باید در هوا پیما پرکنیم مطرح کرده ولینک داده اید در چند سطر اولش نوشته شده :این فرم باید توسط همه پر شود بجز ؛شهروندان آمریکا،...،اتباع خارجی که ایمیگرنت ویزا دارندکه همین ما ها باشیم.آیا در مورد شمارۀ فرم اشتباه نمیکنید؟ عین متن فرم:
This form must be completed by all except US Citizens,...aliens with immigrant visa
onfoot عزیز ممنون از دقتت شما درست می گی ولی من توی تاپیکای دیگه دیدم (لینک). من که هنوز نرفتم ولی لیلی خانم باید بهتر بدونند که این فرم I-94 رو باید پر کنیم تو هواپیما یا نه.

دوستان گرامی راستش ما که اومدیم هر دو فرم رو تو هواپیما بهمون دادن ما هم فرم سفید رو پر کردیم ولی تو فرودگاه دی اف دبلیو (دالاس - فورت ورث) ازمون نگرفتند و گفتند شما لاتاری هستید نیازی نیست. در واقع هیچ فرمی پر نکردیم. منم این مورد رو الان از لیست لوازم پیشنهادی برای بردن حذف کردم.
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، indmehdi ، ravian ، tamanna ، shkhmo ، SH1A2R3 ، pv-n ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، kaspi
دوستان عزیز
من یک سوال در مورد بردن طلا داشتم چقدر مجاز هستیم با خودمون طلا ببریم با توجه به اینکه دفعه اول نیست که میخواهیم وارد امریکا بشیم؟
و همینطور این سوال رو راجع به فرش ابریشم و تابلو فرش هم دارم .آیا کسی هست که اطلاع دقیقی داشته باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tamanna ، shkhmo ، SH1A2R3 ، honey62 ، odiseh ، noobnoobi
هواپیمایی امارات میزان بار را تا 30 کیلو(اکونومی) افزایش داده برای تمامی مسیر ها جز سه کشور امریکا کانادا برزیل که 2 تا 23 کیلو +8 کیلو ساک دستی.
البته وقتی وارد هواپیما بشید میبینید هندی ها و پاکستانی ها ...... به ازای تمامی افرادی که وارد هواپیما کردن چمدون بالای 10 کیلو دستشونه!!!
وشکا به سختی برای ساک 8 کیلوتون جا پیدا می کنید.
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
پاسخ
سلام

یه سوال دارم در مورد بردن کامپیوترم به آمریکا...

من یه پی سی دارم با مانیتور ال سی دی که بهش علاقه خاصی دارم چون کلی خرجش کردم

آیا صلاح میدونید پی سی رو با مانیتورش بیارم ؟ مسئله برق 110 رو چیکار کنم؟ باید پاور رو عوض کنم آیا میشه؟

ممنون میشم اگر اطلاعاتی در زمینه کامپیوتر بدید

البته لپتاپم رو هم ایشالا میارم!
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، sam11 ، adonis2006
(2010-04-22 ساعت 01:08)megaholding نوشته:  سلام

یه سوال دارم در مورد بردن کامپیوترم به آمریکا...

من یه پی سی دارم با مانیتور ال سی دی که بهش علاقه خاصی دارم چون کلی خرجش کردم

آیا صلاح میدونید پی سی رو با مانیتورش بیارم ؟ مسئله برق 110 رو چیکار کنم؟ باید پاور رو عوض کنم آیا میشه؟

ممنون میشم اگر اطلاعاتی در زمینه کامپیوتر بدید

البته لپتاپم رو هم ایشالا میارم!

آوردن کامپیوتر بزرگترین اشتباهه.............
شما میتونید اونجا بفروشینش و بیائین اینجا بهترش رو بخرید .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
سلام.
کسی درباره پرواز لوفتانزا اطلاعاتی دارد که چند کیلو میشه بار برد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، noobnoobi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان