کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک
(2016-11-30 ساعت 22:51)Mhb_n نوشته:  سلام
من براي مادرم وقت ويزاي توريستي گرفتم. اول اينكه آيا سند ملكى كه ترجمه مى كنيم براي سفارت بايد ارزشگذاري شده باشه؟؟ دوم اينكه بايد يك نامه يك صفحه اي تهيه كنم براي مادرم مبني بر قصد سفر و دلايل بازگشتشون به ايران كه به خودشون به سفارت ببرن؟

سلام دوست عزیز
ترجمه معمولی کافیه ولی کلا زیاد مدرک نمیخوان حداقل از من نخواستن اگر شما براشون برگ ساپورت مالی مثلا حقوق دریافتی سالیانه خودتون یا مدرکی که ثابت کنه تامین مالی هستن کافیه ، به مدارک مالی گیر نمیدن یا حداقل برای من اینطور بود همونطور که قبلا گقتم دلایل برگشت براشون خیلی مهمتره مثلا اگه فرزند دیگه ای دارن ترجمه شناسنامه اونها رو یا مثلا ترجمه معمولی کارت دانشجویی کافیه ، نامه هم معمولا لازم نیست من برده بودم ولی نخواستند ،چون از خودشون میپرسن که برای چی میخوان برن ، کلا خیلی راحت بود اصلا نمیخوان اذیت کنن مخصوصا پدر و مادرها رو من کلی سند و ترجمه برده بودم اصلا هیچکودوم رو از من نخواست اخرش من گفتم یعنی مدرک از من هیچی نمیخواهین مدارک من که دستم بود نگاه کرد و خندید و گفت نه. منم گفتم خیلی مدرک اوردم حداقل یکی از اونا رو نگاه کنید بعد به زور یکی از مدارک دخترم رو نشون دادم کلی خندید که نمیخواد، برو ویزات رو بیا فردا بگیر .خلاصه به مادرتون بگید خیلی راحت باشه بدون استرس انشالله ویزا میگیرن.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Mhb_n
دوستان سلام
من امروز  (۵دسامر  ۲۰۱۶ برابر ۱۵ آذر ۱۳۹۵) فرم DS160 رو پر کردم و بعد رفتم سایت مربوطه برای گرفتن وقت که دیدم زده تا ۲۶ دسامر برابر ۶ بهمن ۱۳۹۵) وقتها برای امارات بازه!!!
با خوشحالی رفتم کارهارو انجام دادم تا رسیدم به پرداخت ۱۶۰ دلار و بعد قسمت نوبت دهی که شد دیدم ایییی دل قافل!
بعد از پرداخت پول دیدم فقط وقت هارو برای اواسط می ( اواخر اردیبهشت ۱۳۹۶) باز کرده.
به ناچار برای اونموقع رو گرفتم.
خلاصه داستان اینکه اول پیج که میزنه تا فلان روز وقت ها برای تمام ویزا ها بازه؛ اعتماد نکنید! چون بعد از گرفتن پول تازه میگه که چخبره!
(یه لحظه فکر کردم شاید وقت ها پر شده اما هنوزم که میرم اول سایتو میبینم همونطوره زده تا ۲۶ دسامبر بازه ! ! !)
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-05 ساعت 07:39)alireza_guitar نوشته:  دوستان سلام
من امروز  (۵دسامر  ۲۰۱۶ برابر ۱۵ آذر ۱۳۹۵) فرم DS160 رو پر کردم و بعد رفتم سایت مربوطه برای گرفتن وقت که دیدم زده تا ۲۶ دسامر برابر ۶ بهمن ۱۳۹۵) وقتها برای امارات بازه!!!
با خوشحالی رفتم کارهارو انجام دادم تا رسیدم به پرداخت ۱۶۰ دلار و بعد قسمت نوبت دهی که شد دیدم ایییی دل قافل!
بعد از پرداخت پول دیدم فقط وقت هارو برای اواسط می ( اواخر اردیبهشت ۱۳۹۶) باز کرده.
به ناچار برای اونموقع رو گرفتم.
خلاصه داستان اینکه اول پیج که میزنه تا فلان روز وقت ها برای تمام ویزا ها بازه؛ اعتماد نکنید! چون بعد از گرفتن پول تازه میگه که چخبره!
(یه لحظه فکر کردم شاید وقت ها پر شده اما هنوزم که میرم اول سایتو میبینم همونطوره زده تا ۲۶ دسامبر بازه ! ! !)

سلام
بله حدود دو هفته پیش همه وقت ها باز بود ولی من خودم تا پول را پرداخت کردم، تونستم برای اواسط اپریل وقت بگیرم. الان هم وقت ها فقط دو هفته آخر می باز هستند.
ولی چک کنید شاید بتونید از وقت های کنسلی، وقت جلوتر بگیرید.
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza_guitar
دوستان كسي هست كه مثل من براي وقت انكارا منتظر باشه؟
نميدونم جيكار كنم
يكب از دوستانم كه شش ماهه هنوز منتظره
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
با سلام دوستان. من گرین کارت دارم و پارسال برای پدرم دعوت نامه دادم. تو فرم DS160 من خودم و همسرم رو به عنوان ساپرت مالی گذاشتم و مدارک بسیاری هم فرستادیم که پدر همراهش به سفارت دبی ببره. متاسفانه پدرم و رد کردن و بهش ویزا ندادن. من قصد دارم امسال دوباره براشون اقدام کنم. و این دفعه خودشون رو تو فرم به عنوان کسی که هزینه های سفر و تعمین می کنن معرفی کنم. آیا این موضوع اصلا تاثیری داره در روند ویزا دادن؟ پارسال که پدرم رو رد کردن افیسر هیج دلیل خاصی بهش نگفته بود ولی ویزا رو هم نداده بود... اصلا از اون همه مدارک هیچکدوم رو اصلا نگاه هم نکرده بودن. با وجود اینکه مادر ام قرار بود ایران بمونن تا پدرم بیان و برگردن..
آیا این دفعه دوباره خودم ضامن بشم یا ایشون خودشون؟ مدارک مالی که من اینجا نشون یدم قوی تر تر آنچه که پدرم از ایران نشون بدن هست.
آیا دوباره همون از دبی اقذام کنیم یا این دفعه از یک سفارت دیگه؟
آیا این دفعه پدر و مادر باهم برن ؟ یا تنها مادرم اقدام کنن؟ امکان کدوم یکی بیشتر هست؟
آیا اگه با هم برن ممکه فقط به مادر بدن؟ یا فقط به پدر؟

از کمک همگی بسیار ممنونم.
پاسخ
(2016-12-06 ساعت 08:15)TINA.RAD نوشته:  دوستان كسي هست كه مثل من براي وقت  انكارا منتظر باشه؟
نميدونم جيكار كنم

سلام
من چند ماه هست که چک کردم
فقط دوبی وقت باز می کنه
و البته ایروان که خیلی سریع تا آگوست سال بعد پر شد.
واقعا برای آنکارا نمی دونم راه حلی وجود داره یانه؟
هزینه اش را پرداخت کردید؟ در غیر این صورت سراغ سفارت دیگه ای برید
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان:
عجبببببب شانسی داااارم ایول!!!
خدایا شکرت!
دوستان چند روزه پای این وقته نشستم!
اولین وقتو تونستم ۲۵ اردیبهشت بگیرم!
یهو امشب (چهارشنبه ساعت ۸ شب ۱۷ آذر) به صورتی تکی روزها باز میشد منم هی تغییر دادم(۴بار تغییر دادم)
آخرین وقت شد هفته آخر اسفند
به خودم یه بار دیگه چک کنم!!!!
یهو دیدم برای هفته ی بعد(۲۴آذر) یه وقت آزاد داد!!!!
شانسی گرفتم!
۵ ماه جلو افتادم!
حالا این دفعه ی دوم که توریستی اقدام میکنم
با پرونده ی مهاجرتی که دارم بعید میدونم!
اما خدا بزرگه
دعا کنید برام
دلم برای مادرم تنگ شده.
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، hudson
سلام دوستان
کسی تجربه ویزای توریستی از فرانکفورت یا مونیخ یا هر جای دیگه ای از آلمان را داره؟
یا چیزی در این مورد شنیدید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-07 ساعت 22:29)alireza_guitar نوشته:  عجبببببب شانسی داااارم ایول!!!
خدایا شکرت!
یهو امشب (چهارشنبه ساعت ۸ شب ۱۷ آذر) به صورتی تکی روزها باز میشد منم هی تغییر دادم(۴بار تغییر دادم)
شانسی گرفتم!
۵ ماه جلو افتادم!
اما خدا بزرگه
دعا کنید برام
دلم برای مادرم تنگ شده.

چه خوب
حتما بعد از مصاحبه، نتیجه و سوالات و ایشالا نتیجه مثبت را اطلاع بدید

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza_guitar
سلام, من ۲ هفته پیش وقت مصاحبه توریستی تو دبی داشتم و برگه صورتی گرفتم. برگشتم ایران و الان منتظر ایمیل سفارتم که بگه ویزا آماده است تا پاسپورتم را بفرستم اما هنوز خبری نشده. خیلی طول کشید. به نظرتون عادیه؟
پاسخ
(2016-12-07 ساعت 19:22)hudson نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 08:15)TINA.RAD نوشته:  دوستان كسي هست كه مثل من براي وقت  انكارا منتظر باشه؟
نميدونم جيكار كنم

سلام
من چند ماه هست که چک کردم
فقط دوبی وقت باز می کنه
و البته ایروان که خیلی سریع تا آگوست سال بعد پر شد.
واقعا برای آنکارا نمی دونم راه حلی وجود داره یانه؟
هزینه اش را پرداخت کردید؟ در غیر این صورت سراغ سفارت دیگه ای برید
نميدونم چيكار كنم واقعا
نه پرداخت نكردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-10 ساعت 00:23)hudson نوشته:  
(2016-12-07 ساعت 22:29)alireza_guitar نوشته:  عجبببببب شانسی داااارم ایول!!!
خدایا شکرت!
شانسی گرفتم!
۵ ماه جلو افتادم!
اما خدا بزرگه
دعا کنید برام
دلم برای مادرم تنگ شده.

چه خوب
حتما بعد از مصاحبه، نتیجه و سوالات و ایشالا نتیجه مثبت را اطلاع بدید

موفق باشید

شما آنكارا وقت گرفتيد؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
نميدونم جيكار كنم

سام دوست عزیز
از طریق پیام خصوصی راهنماییتون کردم تندرست باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-12 ساعت 01:11)Yas11 نوشته:  سلام, من ۲ هفته پیش وقت مصاحبه توریستی تو دبی داشتم و برگه صورتی گرفتم. برگشتم ایران و الان منتظر ایمیل سفارتم که بگه ویزا آماده است تا پاسپورتم را بفرستم اما هنوز خبری نشده. خیلی طول کشید. به نظرتون عادیه؟

سلام دوست عزیز
بستگی به پرونده تون داره میتونه از چند هفته تا چند ماه طول بکشه اگر آفیسر نسبت به پروند شما شک نداشته باشه کمتر از سه ماه ویزا میگیرید وشاید هم کمتر از این مدت میدونید که آفیسر میتونه از مراجع ذیصلاح تو آ م ر ی کا درباره پرونده تون استعلام کنه اگه تعداد این بخش ها زیاد باشه مدت طولانی میشه واگر فقط از یکی دوتا پرسش کنه مدتش کمه .من نمیدونم کیس شما چطوریه آقا هستید ویا خانم؟اگه آقا هستید سربازی رفتید ؟کجا؟ متاهل هستید یا مجرد ؟پیش کی میخواهید بروید اینا پرسش هایی است که مدت کلیری شما رو مشخص میکنه چون من چند بار تو مصاحبه هام کلیرنس داشتم ومدت اونا متفاوت بود ولی بلاخره ویزا گرفتم از این جهت تجربه ام رو اینجا نوشتم باز اگر دوست داشته باشی بیشتر راهنماییتون کنم میتونید از طریق پیام خصوصی برام پیام بفرستید تا بهتر راهنماییتون کنم تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Yas11 ، alireza_guitar
(2016-12-07 ساعت 05:10)poram نوشته:  با سلام دوستان. من گرین کارت دارم و پارسال برای پدرم دعوت نامه دادم.  تو فرم DS160 من خودم و همسرم رو به عنوان ساپرت مالی گذاشتم و مدارک بسیاری هم فرستادیم که پدر همراهش به سفارت دبی ببره. متاسفانه پدرم و رد کردن و بهش ویزا ندادن. من قصد دارم امسال دوباره براشون اقدام کنم. و این دفعه خودشون رو تو فرم به عنوان کسی که هزینه های سفر و تعمین می کنن معرفی کنم. آیا این موضوع اصلا تاثیری داره در روند ویزا دادن؟ پارسال که پدرم رو رد کردن افیسر هیج دلیل خاصی بهش نگفته بود ولی ویزا رو هم نداده بود... اصلا از اون همه مدارک هیچکدوم رو اصلا نگاه هم نکرده بودن. با وجود اینکه مادر ام قرار بود ایران بمونن تا پدرم بیان و برگردن..
آیا این دفعه دوباره خودم ضامن بشم یا ایشون خودشون؟ مدارک مالی که من اینجا نشون یدم قوی تر تر آنچه که پدرم از ایران نشون بدن هست.
آیا دوباره همون از دبی اقذام کنیم یا این دفعه از یک سفارت دیگه؟
آیا این دفعه پدر و مادر باهم برن ؟ یا تنها مادرم اقدام کنن؟ امکان کدوم یکی بیشتر هست؟
آیا اگه با هم برن ممکه فقط به مادر بدن؟ یا فقط به پدر؟

از کمک همگی بسیار ممنونم.

سلام دوست عزیز تجربه ای دارم براتون بازگو میکنم شاید به دردتون بخوره
قبل ازاون باید بگم که اگه برای پدرومادرتون اقدام کردید وپرونده مهاجرتی باز کردید به هیچ عنوان به اونا ویزای توریستی نمیدن واما اگه اقدام نکردید...
حدود اواخر اسفند سال گذشته برای مصاحبه رفتیم آنکارا روز قبل از مصاحبه خانم وآقای میانسالی با خوشحالی اومدن هتل وگفتند الان از مصاحبه میاییم وپاسپورتای مارو گرفتن وقراره چند روز دیگه بریم ویزاها رو بگیریم سر صحبت باز شد وگفتند که چند ماه قبل رفته بودیم ارمنستان وریجکت شدیم وبه ما ویزا ندادند حالا موقع مصاحبه چه گفته بودند وچه مدارکی نشان داده بودند رو من نمیدونم
واما تجربه من از مصاحبه ...
به نظر من پدر ومادر هر دو باهم برند مصاحبه خیلی بهتره چون بنا به تجربه تو این چند بار سفر که رفتیم مصاحبه اکثرپدرومادرها که باهم رفته بودند مصاحبه okشده بودند .
راجع به تمکن مالی بهتره که پدرتون خودشون از ایران اقدام کنن آخرین مانده حساب رو از بانک به زبان انگلیسی بگیرند وببرند سفارت .نامه ازبانک های خصوصی مثل پ ا ر س ی ان بهترند.باز اگر راهنمایی بیشتری خواستید درخدمتم تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: poram

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان