کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک
توریستی میتونین با گرین کارت اقدام کنین . اگه برا همیشه بخاین بیان و گرین کارت بگیرن باید سیتیزن باشین . من سیتیزنم و اشتباهی که کردم خواستم مثلا زودتر والدینم بیان یه مدت بعد که برگشتن ایران برا گرین کارتشون اقدام کنم و دائمی بیان ، الان وضع توریستی ها نامعلوم تره .
امید یعنی آرزو کنیم چیزی اتفاق بیفتد
ایمان یعنی یقین داریم چیزی اتفاق خواهد افتاد
شجاعت یعنی اینکه باعث شویم چیزی اتفاق بیفتد . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
salam, man baraye baradaram form 160 ro por kardam ta baraye safare 1 mahe biad pishe man. vali nemidonam ke bad az por kardane forme 160 che bayad bokonam,? yani vaghte sefarat ro chetor bayad begiram? bayad montazer basham ta khode sefarat email be man bezane ya khodam bayad vaght begiram? lotfan rahnamaeim konid .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی به تازگی برای توریستی کلیر نشده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-25 ساعت 21:36)shahrooz s نوشته:  salam, man baraye baradaram form 160 ro por kardam ta baraye safare 1 mahe biad pishe man. vali nemidonam ke bad az por kardane forme 160 che bayad bokonam,? yani vaghte sefarat ro chetor bayad begiram? bayad montazer basham ta khode sefarat email be man bezane ya khodam bayad vaght begiram? lotfan rahnamaeim konid .

برید لینک زیر
سپس. اکانت در اون کشوری که میخوایید برای سفارتش اقدام کنید؛ یه اکانت بسازید و ادامه مطالبش
بعد از پر کردن. DS160 باید برید اینجا

https://ais.usvisa-info.com/en-US/countries_list/niv
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
سلام اخیرا کسی از توریستیها ی 2016 کلیر نشده؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-09 ساعت 18:57)shahro نوشته:  سلام اخیرا کسی از توریستیها ی 2016 کلیر نشده؟؟؟
سلام نه هیچ خبری نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام nima1976 شما ایمیل نزدین پیگیری کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-10 ساعت 19:40)shahro نوشته:  سلام nima1976 شما ایمیل نزدین پیگیری کنید؟

یکماه پیش ایمیل زدم همون جواب ماشینی که شما مشمول قانون ۲۲۱gشدید رو برام زدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-11 ساعت 00:00)nima1976 نوشته:  
(2017-08-10 ساعت 19:40)shahro نوشته:  سلام nima1976 شما ایمیل نزدین پیگیری کنید؟

سلام در ایمیل بهتون گفتن مراحل اداری هستید یا 221g ؟ تماس با واشنگتن نگرفتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-14 ساعت 00:58)shahro نوشته:  
(2017-08-11 ساعت 00:00)nima1976 نوشته:  

Dear Applicant:

We confirm that your application for a U.S. visa is refused for administrative processing under section  221(g) of the United States Immigration and Nationality Act.
Processing time varies by case, but can take days to months.  You may receive an email asking for additional information needed to complete this processing; if so, your case cannot be completed until we receive your reply.
When the administrative processing on your case is complete, your application will be reconsidered and you will receive an email to the email address on record for your case with further instructions regarding how to send in your passport for your visa.
Please do not schedule travel plans until you have your visa in hand
.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-14 ساعت 12:29)nima1976 نوشته:  
(2017-08-14 ساعت 00:58)shahro نوشته:  
(2017-08-11 ساعت 00:00)nima1976 نوشته:  یکماه پیش ایمیل زدم همون جواب ماشینی که شما مشمول قانون ۲۲۱gشدید رو برام زدن

Dear Applicant:

We confirm that your application for a U.S. visa is refused for administrative processing under section  221(g) of the United States Immigration and Nationality Act.
Processing time varies by case, but can take days to months.  You may receive an email asking for additional information needed to complete this processing; if so, your case cannot be completed until we receive your reply.
When the administrative processing on your case is complete, your application will be reconsidered and you will receive an email to the email address on record for your case with further instructions regarding how to send in your passport for your visa.
.

سلام شما خبر دارید کسی بعد از یکسال کلیر شده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-15 ساعت 20:41)shahro نوشته:  
(2017-08-14 ساعت 12:29)nima1976 نوشته:  
(2017-08-14 ساعت 00:58)shahro نوشته:  سلام در ایمیل بهتون گفتن مراحل اداری هستید یا 221g ؟ تماس با واشنگتن نگرفتید؟
Dear Applicant:

.

سلام شما خبر دارید کسی بعد از یکسال کلیر شده باشه؟
تا اونجایی که من خبر دارم و تحقیق کردم اکثر کسایی که تو اون تایم اقدام کردن شرایطشون مثل ما میمونه
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستانی که سینیزن هستند آیا کسی هست که پدر و مادرشون اخیرا وبزا توریستی گرفته باشن؟ ممنون
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه
من سرنوشت بدي پيداكردم متاسفانه ،همسرم درامريكابه بيماري سرطان دچارشده والان درحال درمان هست وشديداازنظرروحي ومراقبت شبانه روزي به من نيازداره نزديك به سه سال هست كه رفته وهميشه ازاينكه برم براي مصاحبه ترس داشتم ،انواع واقسام ويزاهاي اروپاوغيره هم داشتم ومدارك مستند ملكي ،پرينت بانكي،مدارك شغلي ،وهرآنچه كه فكرميكنيدبراي مصاحبه كفايت ميكنه راداشتم ازهمه مهمتردونامه ازدوبيمارستاني كه همسرم درآنجادرحال درمان هست براي سفارت بردم ،
وماجرابه اين شكل شدكه ازآنكاراوقت مصاحبه گرفتم براي روز١٤ آگوست روزمصلحبه اولين سوالي كه ازمن كردچراميخواهيد به امريكاسفركنيد؟كه جواب من نامه هايي بودكه نشان دادم وبي اختيارگريه ميكردم ،وماجراراتوضيح دادم وگفتم ميخوام مدتي پيش همسرم باشم وبرگردم ايران
كه متاسفانه بهم ويزاندادند وبرگشتم ايران.
فكرميكنم دراين شرايط باتوجه به سوالهايي كه ازديگران كردم به كسي ويزابه راحتي جهت ديدارازاقوام ندهند ،پدردختري روديدم كه راننده بود وبخاطرشغلش مجبوربه سفردرخيلي ازكشورهايه آسيايي شده بود كه به گفته خودش دخترش سيتيزن هست وبه ايشان هم ويزاندادند
دركل ميخواهم تجربه بدخودم روبگم كه دردوره رياست جمهوري جديدامريكاايراني ها بسيارمشكل خواهند داشت وخيلي ازخانواده ها ازهم جداخواهدشد وهيچگونه مسايلي ازقبيل حقوق بشروانسان دوستانه اي درنظرنميگيرند
فقط براي من وهمسرم دعاكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من برای پرداخت هزینه ویزا تا ان مرحله میام اما جاییبرای پرداخت و مرحله بعد پیدا نمی کنم کسی می تونه راهنمایی کنه؟

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

کیس نامبر .....2013AS78
تاریخ مصاحبه :13 jun
کنسولگری آنکارا
مقصد :
آمریکا
اما اصلا حس سفر نیست که نیست!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان