کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک
سلام
با لپ تاپ پرداخت كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-22 ساعت 06:02)meisam_sms نوشته:  سلام دوستان من برای پرداخت هزینه ویزا تا ان مرحله میام اما جاییبرای پرداخت و مرحله بعد پیدا نمی کنم کسی می تونه راهنمایی کنه؟

مادامي كه وقت سفارت باز نشده باشه شما قادر به پرداخت هزينه سفارت نيستيد و مدام بايستي چك كنيد به محض اينكه اولين وقت باز شد شما قادر به پرداخت خواهي بود
پاسخ
تشکر کنندگان: meisam_sms
(2017-08-09 ساعت 18:57)shahro نوشته:  سلام اخیرا کسی از توریستیها ی 2016 کلیر نشده؟؟؟

ما از اکتبر 2016 منتظریم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
پدر و مادر منم سپتامبر دقیقا یکساله که منتظر کلیرنس هستن ، منم ایمیل زدم همین جواب 221رو گرفتم . الان نمیدونم چه مشکلیه دو روزه dubainiv.net هم نمیتونم وضعیتشون رو چک کنم . کسی پیشنهادی داره ؟ کسی جدیدا اصلا ویزای توریستی کلیرنس شده ؟
امید یعنی آرزو کنیم چیزی اتفاق بیفتد
ایمان یعنی یقین داریم چیزی اتفاق خواهد افتاد
شجاعت یعنی اینکه باعث شویم چیزی اتفاق بیفتد . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-26 ساعت 04:54)melisa نوشته:  پدر و مادر منم سپتامبر دقیقا یکساله که منتظر کلیرنس هستن ، منم ایمیل زدم همین جواب 221رو گرفتم . الان نمیدونم چه مشکلیه دو روزه dubainiv.net هم نمیتونم وضعیتشون رو چک کنم . کسی پیشنهادی داره ؟ کسی جدیدا اصلا ویزای توریستی کلیرنس شده ؟

سلام در جوابتون گفتن در حال مراحل اداری هست یا 221g؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-26 ساعت 09:39)shahro نوشته:  
(2017-08-26 ساعت 04:54)melisa نوشته:  پدر و مادر منم سپتامبر دقیقا یکساله که منتظر کلیرنس هستن ، منم ایمیل زدم همین جواب 221رو گرفتم . الان نمیدونم چه مشکلیه دو روزه dubainiv.net هم نمیتونم وضعیتشون رو چک کنم . کسی پیشنهادی داره ؟ کسی جدیدا اصلا ویزای توریستی کلیرنس شده ؟

سلام در جوابتون گفتن در حال مراحل اداری هست یا 221g؟

Dear Applicant:

We confirm that your application for a U.S. visa is refused for administrative processing under section 221(g) of the United States Immigration and Nationality Act.
Processing time varies by case, but can take days to months. You may receive an email asking for additional information needed to complete this processing; if so, your case cannot be completed until we receive your reply.
When the administrative processing on your case is complete, your application will be reconsidered and you will receive an email to the email address on record for your case with further instructions regarding how to send in your passport for your visa.
Please do not schedule travel plans until you have your visa in hand
.
پاسخ
تشکر کنندگان:
قبلا از این سایت چک میکردم dubainiv.net اما دو روزه اون صفحه برای چک شمارشون نمیاد . کجا باید چک کنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-26 ساعت 10:20)melisa نوشته:  قبلا از این سایت چک میکردم  dubainiv.net اما دو روزه اون صفحه برای چک شمارشون نمیاد . کجا باید چک کنم ؟

در ceac.state.gov چک کنید در این مدت اصلا اپدیت نداشتند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: melisa
قبلا هم ایمیل زده بودید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-26 ساعت 16:02)shahro نوشته:  
(2017-08-26 ساعت 10:20)melisa نوشته:  قبلا از این سایت چک میکردم  dubainiv.net اما دو روزه اون صفحه برای چک شمارشون نمیاد . کجا باید چک کنم ؟

در ceac.state.gov چک کنید در این مدت اصلا اپدیت نداشتند؟
نمیدونم من تو همین سایت dubainiv.net چک میکردم ، اصلا جای دیگه نمیدنستم ، لطفا راهنماییم کنین چه جوری اپدیت پروندشون رو میتونم ببینم ، از اول بگین اگه لازمه کاری کنم ، هیچ اطلاعی ندارم ، فقط با برگه زرد ، که کلیرنس خوردن گفتن تو اون سایت چک کنن ، هر روز چک میکردم ، مینوشت هنوز در حال انجامه . اما چندروزه اصلا اون قسمت که برا ن
نوشتن کیس نامبرشون بود نمیاد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
در سایت ceac.state.gov قسمت nonoimmagration visa اون کشوری که مصاحبه شدید انخاب می کنید در گزینه بعد شماره ds160 را وارد میکنید و و کلمات کلیدی را می زنید و ok می کنید یک متن براتون باز میشه و دو تا تاریخ براتون زده ببینید اخرین اپدیت بعد از مصاحبتون کی بوده و در متنی که براتون باز شده چی نوشته
پاسخ
تشکر کنندگان: melisa
با سلام خدمت دوستان.

سوالی داشتم راجع به ویزای توریستی.
بنده قصد دارم که ویزای پزشکی تهیه کنم و تا اونجا که میدونم ویزای پزشکی با توریستی برابره.
و طی تماسم با یکی از روانپزشکهای رده بالای امریکا ایشون موافقت کردن که برام نامه بفرستن.
حالا سوال من اینه که ایا با داشتن نامه پزشکی معتبر شانسی برای گرفتن ویزا خواهم داشت؟
و با توجه به اینکه هزینه سفر رو والدینم قراره تقبل کنند میخواستم بدونم که تمکن مالی مورد نظر سفارت دقیقا چیه؟
ایا منظور اسناد ملکیه یا مبلغ خاصی در حساب بانکی؟

ممنون میشم اگه پاسخ بدید!
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون ، اما امتحان کردم فقط مینویسه your search did not return any data!!! به صفحه بعد نمیره ، نه شماره AA رو قبول میکنه ، نه کیس نامبر جدید رو . ???
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من برادرم لاتاری برنده شد و الان سه ساله آمریکاس، خواهرم هم با ویزای دانشجویی رفت و پناهنده شد و الان اجازه کارش اومده. میخواستم بدونم با توجه به این دو قضیه ما میتونیم بدون دعوتنامه تقاضای ویزای توریستی آمریکا بدیم؟؟ ما قصدمون موندن نیست فقط میخواهیم بریم اونها رو ببینیم خواستم ببینم آیا امکانش هست که تقاضای ویزای توریستی بدیم و خانوادگی بتونیم دو ماه بریم اونجا و برگردیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
در صورت فوت بستگان در امريكا چه فرمي نياز هست براي بردن در روز مصاحبه ، أيا ميتوان ويزا توريستي گرفت ؟تنها اقوام درجه ١ سه ماه با گرين كارت هستن، با تشكر از مدير درخواست راهنمايي دارم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان