کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک
(2010-11-11 ساعت 16:09)X0SOREN0X نوشته:  
(2010-11-11 ساعت 15:31)amirf_jesus نوشته:  خدا محبت است

با سلام

دوستم منظور از پاسپورت سیاسی یعنی شما پناهنده سیاسی در لوکزامبورگ هستید ؟
آیا از تمامی حقوق شهروندی در آنجا بهرهمند هستید ؟
و آیا شما تبعه آنجا محسوب می شوید؟

خوب البته من اینها را مطرح کردم که شما واضح مطالب را بیان کنید .
با پوزش از شما من در این زمینه اطلاعاتی ندارم از دوستانی که در این امر صاحب دانش هستند تقاضامندم دوست عزیزمان را راهنمایی کنند.

همواره در سایه پدر آسمانی زیست کنید

آمینSmile

درود،

بله یعنی‌ من پناهنده سیاسی هستم و رنگ جلد پاسپورتم به جای قهوه‌یی‌ سوخته آبی هست !

از تمام مزایای شهروندی بر خوردارم + مزایای پناهندگی سیاسی ( اگه بیکار باشم ماهیانه حدود ۱۳۰۰ یورو حقوق میگیرم، در هر حال دولت هزینهٔ تمام بیمه‌‌های اجتمأعیم رو پرداخت می‌کنه، بلیط رایگان برای استفاده از تمامی اوتبوس‌ها و قطارهای مسافربری کشور لوکزامبورگ دارم، زیر نظر سوسیال هستم )

من درواقع فعلا تبعه ایرانی‌ مقیم این کشور محسوب میشم و به همین دلیل برای رفتن به آمریکا نیاز به ویزا دارم !

مرسی‌.

Rolleyes

درود،

یعنی‌ کسی‌ اینجا پیدا نمی‌شه جواب منو بده !!!

Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، azita 33
(2010-11-16 ساعت 11:35)leilanosa نوشته:  
(2010-11-15 ساعت 22:11)amirf_jesus نوشته:  
(2010-11-15 ساعت 18:23)leilanosa نوشته:  
(2010-11-15 ساعت 15:26)elhamjuyandeh نوشته:  با عرض سلام
من خانمی 36 ساله متاهل و دارای یه فرزند دختر 4 ساله هستم. در ایران ایر به عنوان معلم انگلیسی و رسمی مشغول بکار هستم. یه آپارتمان هم دارم . میخواستم با دعوتنامه خاله ام که گرین کارت داره با دخترم (بدون همسرم) ویزای توریستی درخواست کنم. میخواستم ببینم شانس گرفتن ویزای توریستی ام چقد است. ضمنا در دوسال اخیر یه یکبار به اروپا و یکبار به انگلیس سفر کرده ام. ممنون از کمک و جوابتان.

hi
تقریبا" هیچی .چون مادرو فرزند میتونند به هر بهانهای بمونند و بر نگردنند. مثلا" تحصیلی یا پناهندگی. ولی برای همسرتان امکان ویزا گرفتن بیشتره اگه تنها بره .
خدا محبت است

دوست عزیزم در مورد شرایطی که گفتید من امیدوار هستم که شما ویزایتان را دریافت کنید البته دعوتنامه چندان در مورد ویزای توریستی کاربرد ندارد ولیکن شما با مدارک کامل در سفارت حاضر شوید البته دوست عزیزمان نیز که شما را راهنمایی کردند به نکته ای اشاره کردند که قابل توجه است ولیکن این نیز باز بسته به صداقت گفتار شما دارد . آفیسر مطمئن باشید از نوع برخورد شما و دلایل شما برای بازگشت و صداقت گفتارتان در همان اوایل مصاحبه تصمیم می گیرد که به شما ویزا بدهد یا نه . به هر حال با آرامش و روحیه مثبت در مصاحبه حاضر شوید . به امید خداوند شادمان بیرون خواهید آمد.

لطفا مطالب قبلی را مطالعه کنید که مدارکتان کامل باشد در ضمن راهنمایی دوستمان هم بسیار مفید است زیرا شما را در عمل انجام شده قرار داده که شما اگر با چنین موردی مواجه شدید پاسخ قانع کننده ای داشته باشید پس حتما روی مسئله بازگشتتان کار کنید نه اینکه بخواهید متوسل به دروغ شوید بلکه پاسخ منطقی بیابید.

باز هم از دوستم برای مطرح کردن این مسئله ممنونم

در نام عیسی مسیح شما را به دستان پر مهر پدر آسمانی می سپارم
آمینSmile

این موضوع اصلا" ربطی به صداقت نداره .من تا به حال ندیدم یا نشنیدم که به یک مادر و بچه ویزای توریستی بدهند ولی اگه می خواهی از تجربه دیگران استفاده نکنی و حداقل 2 میلیون تومان از دست بدی .خود دانی.

ولی من خیلی زیاد دیدم مادر و فرزند با هم موفق به گرفتن ویزا بشن, خانوادگی هم کم نیستند...که موفق به دریافت ویزای امریکا شده باشند درسته سختتره اما غیر ممکن نیست فقط به شرایط شخص بستگی داره مخصوصاْ شرایط رفاهی شخص در ایران.
با تشکر از تمام دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، azita 33 ، زری وحدتی
(2010-11-18 ساعت 20:01)SARA-A نوشته:  ولی من خیلی زیاد دیدم مادر و فرزند با هم موفق به گرفتن ویزا بشن, خانوادگی هم کم نیستند...که موفق به دریافت ویزای امریکا شده باشند درسته سختتره اما غیر ممکن نیست فقط به شرایط شخص بستگی داره مخصوصاْ شرایط رفاهی شخص در ایران.
با تشکر از تمام دوستان

hi
لطفا" اگر کسانی را می شناسید که به عنوان مادر و فرزند ویزای توریستی گرفته اند اطلاعات بیشتری بدهید و آیا آنها هم شرایطی مثل این خانم داشته اند مثلا" اقلیت مذهبی نبوده اند و اینکه این خانم که ظاهرا" اقوامی هم آنجا دارند چطور باید آفیسرو قانع کنند که برمیگردنند.من خودم شخصا" تا به حال نه دیدم و نه شنیدم ولی اگر شما به وفور دیده اید کمی بیشتر از دیده هایتان ما را هم بهره مند کنید مثلا" کدام سفارت در چه سالی و با چه شرایطی ویزا گرفته شده است .
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، زری وحدتی
دوست عزیز هیچکدام از بچه های مهاجرسرا قصد بحث نداریم فقط از دیده ها و شنیده ها و تجربیات می نویسییم.
نه من می توانم مطلقاْ بگویم که به شخص x به همراه دخترش ویزا می دهند و نه شما می توانید بطور قاطع بگویید خیر اصلاْ امکان نداره .....
بنده در همین سال (۲۰۱۰) ۳ خانواده رو میشناسم که موفق به اخذ ویزا شده اند.......
- اولین خانواده از طریق دبی اقدام کرده بود که هم به خودش و همسرش و هم به ۲ فرزند زیر ۱۲ سالش با هم ویزا داده بودند ویزای ۳ ماهه این خانواده به صورت توریستی اقدام کرده قابل ذکر است که هیچکس رو هم تو آمریکا ندارد (بدون دعوتنامه) و هر ساله ۲-۳ کشور را به همین طریق سفر می کنند و بارها به انگلیس و کانادا سفر داشته اند و ویزای یکساله شینگن داشته اند این خانواده ایی که عرض کردم مدارکی قوی از لحاظ مالی در اختیار سفارت قرار می دهند.
- دومین خانواده یک زن و شوهر بودند که از طریق لبنان اقدام کرده اند جالب است که این کیس بدون داشتن هیچ ویزایی خاصی در پاسپورتش موفق به اخذ ویزای امریکا شدند این زوج با دعوتنامه ایی از طرف پسرشان که با ویزای دانشجویی وارد خاک آمریکا شده بود اقدام کردند و فقط گفتند که دلشان بسیار برای پسرشان تنگ شده و یکسال است که وی را ندیده اند با وجود اینکه ۲تا سند مالکیت ترجمه کرده بودند و یک سند باغ حتی نگاهی به مدارکشان نکردند و ویزای ۶ ماهه گرفتند الان هم ۱ ماهه که برگشتند ایران.
- خانواده سوم هم که باز زن و شوهری بودند به اتفاق فرزند ۸ ساله اش برای ملاقات با بستگان درجه یکشان که به کانادا سفر کرده بودند و با دعوتنامه ایی از طرف برادرش ناگهانی اقدام کردند برای امریکا بدون هیچ مدارکی البته این خانواده نیز مانند گزینه اول پاسپورتشان سوابق خوبی را نشان می داد و توانستند ویزای ۶ ماهه دریافت کنند و تیر ماه به ایران برگشتند.
البته منکر این نیستم که ۱۰۰ها هزار نفر هم با توجه به مدارک قوی متاسفانه ریجکت می شوند.
من خودم شخصاْ فکر می کنم به غیر از مواردی خاص اولین نکته مهم برای سفارت اعتبار مالی و شغلی بسیار قوی در ایران می باشد و دومین نکته مهم سفر های چند ساله گذشته.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، زری وحدتی ، حاجی واشنگتن
(2010-11-18 ساعت 23:23)SARA-A نوشته:  دوست عزیز هیچکدام از بچه های مهاجرسرا قصد بحث نداریم فقط از دیده ها و شنیده ها و تجربیات می نویسییم.
نه من می توانم مطلقاْ بگویم که به شخص x به همراه دخترش ویزا می دهند و نه شما می توانید بطور قاطع بگویید خیر اصلاْ امکان نداره .....
بنده در همین سال (۲۰۱۰) ۳ خانواده رو میشناسم که موفق به اخذ ویزا شده اند.......
- اولین خانواده از طریق دبی اقدام کرده بود که هم به خودش و همسرش و هم به ۲ فرزند زیر ۱۲ سالش با هم ویزا داده بودند ویزای ۳ ماهه این خانواده به صورت توریستی اقدام کرده قابل ذکر است که هیچکس رو هم تو آمریکا ندارد (بدون دعوتنامه) و هر ساله ۲-۳ کشور را به همین طریق سفر می کنند و بارها به انگلیس و کانادا سفر داشته اند و ویزای یکساله شینگن داشته اند این خانواده ایی که عرض کردم مدارکی قوی از لحاظ مالی در اختیار سفارت قرار می دهند.
- دومین خانواده یک زن و شوهر بودند که از طریق لبنان اقدام کرده اند جالب است که این کیس بدون داشتن هیچ ویزایی خاصی در پاسپورتش موفق به اخذ ویزای امریکا شدند این زوج با دعوتنامه ایی از طرف پسرشان که با ویزای دانشجویی وارد خاک آمریکا شده بود اقدام کردند و فقط گفتند که دلشان بسیار برای پسرشان تنگ شده و یکسال است که وی را ندیده اند با وجود اینکه ۲تا سند مالکیت ترجمه کرده بودند و یک سند باغ حتی نگاهی به مدارکشان نکردند و ویزای ۶ ماهه گرفتند الان هم ۱ ماهه که برگشتند ایران.
- خانواده سوم هم که باز زن و شوهری بودند به اتفاق فرزند ۸ ساله اش برای ملاقات با بستگان درجه یکشان که به کانادا سفر کرده بودند و با دعوتنامه ایی از طرف برادرش ناگهانی اقدام کردند برای امریکا بدون هیچ مدارکی البته این خانواده نیز مانند گزینه اول پاسپورتشان سوابق خوبی را نشان می داد و توانستند ویزای ۶ ماهه دریافت کنند و تیر ماه به ایران برگشتند.
البته منکر این نیستم که ۱۰۰ها هزار نفر هم با توجه به مدارک قوی متاسفانه ریجکت می شوند.
من خودم شخصاْ فکر می کنم به غیر از مواردی خاص اولین نکته مهم برای سفارت اعتبار مالی و شغلی بسیار قوی در ایران می باشد و دومین نکته مهم سفر های چند ساله گذشته.

من هم با چشمان خودم در چندین سفر به ترکیه و دبی دیده ام که چگونه مادران متاهل را رد میکردند حتی به یکی از آنها که ظاهرا" دومین بارش بود گفت شما دیگر اقدام نکنید و ایشان بسیار ناراحت شدند یک فرزند 2 ساله داشت .یک خانواده ام دیدم که به زن و شوهر ویزا داد ولی به بچه آنها که ظاهرا" 1.5 ساله بود نداد باورتان میشه و یا نمو نه های دیگری را دوستانم دیده بودند و می گفتند که در روز مصاحبه شان اصلا" به هیچ خانم متاهلی که تنهایی اقدام کرده بود نه ویزای توریستی داده اند و نه تحصیلی . اگر هم همچین شانسی باشه شاید خیلی ضعیف باشه برای خانمها ولی باز خودم دیدم که به یک آقای مطلقه که بادروغ و با استفاده از مدارک ترجمه شده قبلی اظهار داشت که متاهل است و می خواهد به نزد خانواده خود برگردد ویزا دادنند پس این مساله زیاد هم ربطی به صداقت و سفرهای قبلی ندارد .در ضمن هیچ کدام از این مواردی که شما ذکر کردید شرح حال یک مادر و فرزند نبود.اینها شایعه نیست .حرف مردم هم نیست با چشم خودم دیدم
پاسخ
تشکر کنندگان: SARA-A ، eblam
نامه Case Number: MBC 22865663318 برام اومده چی هست ؟
*** برای ما مهندسین هیچ کاری سخت نیست ، زیرا یا راهی را پیدا خواهیم کرد یا راهی را خواهیم ساخت ***

Cisco Systems CCIE x1 Degree

بی سرزمینتر از باد

پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، azita 33 ، زری وحدتی
(2010-11-19 ساعت 16:21)yek_mosafer نوشته:  نامه Case Number: MBC 22865663318 برام اومده چی هست ؟

hi
به نظر جعلی (fake) می یاد به هر حال مربوط به ویزای توریستی که نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، yek_mosafer ، زری وحدتی
سلام دوستان

چقدر احتمال هست که به بردار مجردم ویزا توریستی بدن؟

دانشجو هم هست تو ایران

من خودم گرین کارت دارم می‌خوام براش توریست ویزا بگیرم چه مدارکی لازم داره؟

پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2010-11-29 ساعت 09:17)Ida نوشته:  سلام دوستان

دانشجو هم هست تو ایران

خدا محبت است

سلام دوستم

اگر چند صفحه قبل را بخوانید مدارکی که باید همراه داشته باشند توضیح کامل داده شده است .

برای ایشان سخت تر است ولی غیر ممکن نیست .

مثلا دوست خود من 28 دسمبر مصاحبه داشت مجرد بود و برای دیدن خواهرش که گرین کارت داشت اقدام کرده بود البته گردش مالی خوب و مدارک کاری معتبر داشت که به راحتی به او برگه زرد دادند و باید منتظر FBI Check باشد.

من نیز حدود 1 ماه است از زمان دریافت برگه زردم گذشته ولی هنوز Case Numberam کانفرم نشده و منتظرم .

مطالب را دقیق مطالعه کنید بعد اگر سوالی داشتید بفرمائید .

برکت پدر آسمانی بر زندگی شما باد
آمین
بخواهید،به شما داده خواهد شد؛ بکوبید،در به رویتان گشوده خواهد شد.کدامیک از شما اگر پسرش از او نان بخواهد، سنگی به او می‌دهد؟حال كه شما با همۀ بدي، می‌دانید باید به فرزند خود هديه نیکو بدهید، چقدر بیشتر پدر آسماني شما به آنان که از او بخواهند، هدایای نیکو خواهد بخشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: azita 33 ، زری وحدتی ، حاجی واشنگتن
(2010-12-01 ساعت 15:42)amirf_jesus نوشته:  

دانشجو هم هست تو ایران

خدا محبت است

سلام دوستم

اگر چند صفحه قبل را بخوانید مدارکی که باید همراه داشته باشند توضیح کامل داده شده است .

مثلا دوست خود من 28 دسمبر مصاحبه داشت مجرد بود و برای دیدن خواهرش که گرین کارت داشت اقدام کرده بود البته گردش مالی خوب و مدارک کاری معتبر داشت که به راحتی به او برگه زرد دادند و باید منتظر FBI Check باشد.

من نیز حدود 1 ماه است از زمان دریافت برگه زردم گذشته ولی هنوز Case Numberam کانفرم نشده و منتظرم .

آمین

amirf_jesus جان اول تشکر می کنم از وقتی که در اختیار ما گذاشته اید و مطالب بسیار مفیدتان.
من صفحات قبل رو خواندم اما چند تا سوال برام مطرح شده که خوشحال میشم اگه راهنماییم کنید.
۱.من تو بانک پارسیان حساب دارم و خود بانک میگه شعبه ارزی-ریالی (شهرک غرب) برای تمکن مالی پرینت ترجمه شده بانک خودشان با مهر بانک مرکزی معتبره برای تمام سفاتها و احتیاجی به دارالترجمه نداره اما دارلترجمه میگه باید پرینت فارسی بگیری از موجودی حساب و گردش حسابتون ما ترجمه کنیم در غیر اینصورت رسمی نیست حالا من گیج شدم نمی دونم کدوم راه درسته البته برای ویزای شینگن پرینت لاتین بانک بتنهایی مورد تایید سفارت بود اما آمریکا رو نمی دونم؟
۲.برگه زرد چیه و دیگه چه برگه ای وجود داره ؟ اگه یه توضییح مختصری بدهید ممنون میشم ؟
من ۳ ژانویه وقت مصاحبه دارم از سفارت امریکا تو کشور اطریش کمی استرس دارم...شرایطم:
-متاهلم و بدون همسرم اقدام می کنم.
-تمام خانواده ام مقیم امریکا هستند و از طرف پدرم که سیتیزن امریکاست دعوتنامه دارم.
مدارکم نیز سند مالکیت ,تمکن مالی قوی( حدود ۱۰۰ میلیون) و مدارک شغلی نسبتاْ قوی.
متاسفانه در جریانم که چون تمام خانواده ام مقیم امریکا هستند احتمال ویزا دادن کمه اما من تا بحال تقاضای گرین کارت نکردم و تو لاتاری هم هیچوقت شرکت نکردم یعنی قصد موندن ندارم دیگه... ضمناْ تا بحال مهر ریجکت در پاسم نخورده و همسرم نیز ایرانه تا من برگردم بنظرتون اینهارو تو مصاحبه عنوان کنم یا نه فقط بگم دلم برای خانوادم تنگ شده ۴ ساله خانواده ام رو ندیدم نظر شما چیه؟
با تشکر فراوان
پاسخ
(2010-12-02 ساعت 12:03)SARA-A نوشته:  

دانشجو هم هست تو ایران

خدا محبت است

سلام دوستم

آمین

آمین جان اول تشکر می کنم از وقتی که در اختیار ما گذاشته اید و مطالب بسیار مفیدتان.
من صفحات قبل رو خواندم اما چند تا سوال برام مطرح شده که خوشحال میشم اگه راهنماییم کنید.
۱.من تو بانک پارسیان حساب دارم و خود بانک میگه شعبه ارزی-ریالی (شهرک غرب) برای تمکن مالی پرینت ترجمه شده بانک خودشان با مهر بانک مرکزی معتبره برای تمام سفاتها و احتیاجی به دارالترجمه نداره اما دارلترجمه میگه باید پرینت فارسی بگیری از موجودی حساب و گردش حسابتون ما ترجمه کنیم در غیر اینصورت رسمی نیست حالا من گیج شدم نمی دونم کدوم راه درسته البته برای ویزای شینگن پرینت لاتین بانک بتنهایی مورد تایید سفارت بود اما آمریکا رو نمی دونم؟
۲.برگه زرد چیه و دیگه چه برگه ای وجود داره ؟ اگه یه توضییح مختصری بدهید ممنون میشم ؟
من ۳ ژانویه وقت مصاحبه دارم از سفارت امریکا تو کشور اطریش کمی استرس دارم...شرایطم:
-تمام خانواده ام مقیم امریکا هستند و از طرف پدرم که سیتیزن امریکاست دعوتنامه دارم.
متاسفانه در جریانم که چون تمام خانواده ام مقیم امریکا هستند احتمال ویزا دادن کمه اما من تا بحال تقاضای گرین کارت نکردم و تو لاتاری هم هیچوقت شرکت نکردم یعنی قصد موندن ندارم دیگه... ضمناْ تا بحال مهر ریجکت در پاسم نخورده و همسرم نیز ایرانه تا من برگردم بنظرتون اینهارو تو مصاحبه عنوان کنم یا نه فقط بگم دلم برای خانوادم تنگ شده ۴ ساله خانواده ام رو ندیدم نظر شما چیه؟
با تشکر فراوان

Hi
I want to answer your questions ,if it's ok with u

1- بانک درست می گوید .بانک واحد ارزی که مهر بین الملل دارد میتواند موجودی را تایید و بعد ترجمه کند و سفارت هم قبول می کند به دلیل انکه انها مهر امور بین الملل دارند .تازه هزینه کمی از شما می گیرند بعضی بانکها هم اصلا" هزینه نمی گیرند ,فقط اسپل صحیح اسم و فامیل پاسپورتیتان را به انها نشان دهید.
2-برگه زرد مربوط به کنسول دبی است و به کسانی میدهند که ویزای آنها مورد تایید کنسولگری و در حال انجام مراحل اداری مثلFBI چک است .برگه های دیگر یکی سفید است که به کسانی میدهند که رد شده اند و آبی به کسانی که مدارکشان ناقص بوده و باید دوباره مراجعه کنند.به هر حال این روتین مربوط به دبی است.

3-در مورد سوال بعدی نظرم را قبلا" گفته م ولی ممکن است شانس شما در سفارت اتریش بالا تر برود. چون ایرانیهای کمتری رفته اند و دروغهای کمتری گفته اند.ممکن خیلی مو شکافی نکنند مثل دبی و ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، حاجی واشنگتن
(2010-12-03 ساعت 02:36)SARA-A نوشته:  خیلی ممنون از جوابتون
لیلا جان می شه تجربه مصاحبتونو بگیید که چه شرایطی داشتید و چی اصولاْ می پرسند؟ قطعاْ کمکم می کنه از تجربیاتتون استفاده کنم.
با تشکر.
Hi,here is a sample of questions and answers

http://www.path2usa.com/us-visa-interview-questions

good luck
پاسخ
تشکر کنندگان: SARA-A ، baiad beram
(2010-12-02 ساعت 12:03)SARA-A نوشته:  

دانشجو هم هست تو ایران

خدا محبت است

سلام دوستم

آمین

amirf_jesus جان اول تشکر می کنم از وقتی که در اختیار ما گذاشته اید و مطالب بسیار مفیدتان.
با تشکر فراوان

خدا محبت است

سلام دوستم

دوستمون لیلا کاملا درست فرمودند

در مورد بانک نامه انگلیسی بانک کفایت می کند و نیاز به ترجمه نیست ولی پرینت 6 ماه گذشته گردش حساب شما لازم است ترجمه شود ممکن است در سفارت از شما نخواهند ولی گاهی اوقات نامه بانک را با پرینت یا ریز ثبت شده در دفترچه بانکی بعنوان مکمل از شما می خواهند.

در مورد برگه زرد این برگه نشان تاکیید کیس شما از سوی سفارت و نه بعنوان ویزای قطعی می باشد و در اصل نام شما برای بررسی به FBI فرستاده می شود . مدت چکینگ خانم ها معمولا سریع و حدود 2 تا 3 هفته است البته بجز شاغلین پست های دولتی و این مدت برای آقایان بین 2 هفته تا 6 ماه است.
و چیز غیر ممکنی نیست که شخص در FBI Check رجکت شود اما احتمالش کم می باشد.

برگه دیگر برگه آبی یا سبز است که این به معنی تکمیل نبودن مدارکتان است در این حالت کیس شما باز می ماند تا شما مدارکتان را برای سفارت ارسال کنید و پس از بررسی گاهی به مرحله برگ زرد می روید گاهی رجکت می شوید و گاهی مجددا وقتی برای شما داده شده تا ابهامات را روشن نمایید.

در مورد برگه سفید که لیلا جان فرمودند من اطلاعاتی ندارم و تجربه ایشان بیشتر است .

در مورد کیس شما به نظر من مسئله اینجا نیست که دلیل برای رفتنتان بیاورید یا تمکن ملیتان را به اثبات رسانید مسئله اصلی شما اثبات برای بازگشتتان است به نظر من بیشتر فکرتان در بر این مسئله زوم کنید تا دلیلی موجه برای آفیسر بیاورید .

به نظر من هم همانطور که لیلا جان فرمودند چون در سفارت اتریش مصاحبه دارید شانس بیشتری نسبت به شعب دیگر دارید البته نا گفته نماند که اتریش نیز مملو از ایرانیان پناهنده مذهبی می باشد که استارتشان برای رفتن به آمریکا اتریش است.

در سایه عیسی مسیح راه روید

آمین Smile

بخواهید،به شما داده خواهد شد؛ بکوبید،در به رویتان گشوده خواهد شد.کدامیک از شما اگر پسرش از او نان بخواهد، سنگی به او می‌دهد؟حال كه شما با همۀ بدي، می‌دانید باید به فرزند خود هديه نیکو بدهید، چقدر بیشتر پدر آسماني شما به آنان که از او بخواهند، هدایای نیکو خواهد بخشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: baiad beram ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان عزیز

من تصمیم گرقتم برای 3 ماه برم امریکا اما اطلاعاتم خیلی کمه.تمام صفحات رو مطالعه کردم. من مشخصاتمو میگم ممنون می شم نظرتونو بدید که چقدر احتمال داره بهم ویزا بدهند؟؟؟
22 سالمه مجرد.تا 3 ماه دیگه لیسانس مدیریت بازرگانی می گیرم. تقریبا 2 سال هست که در شرکت کشتی رانی خصوصی کار می کنم و بیمه دارم . یکی از فامیل های دورمان برام دعوت نامه میفرستد و اونجا منو suppot
میکنه اینجا سندی به نامم نیست اما حساب بانکی در جریان برای 6 ماه دارم بالای 100 میلیون...

ممنون از تمامی دوستان مخصوصا Amirf_jesus & Leilanosa

پاسخ

ممنون از راهنماییتان
از زمانی که وقت سفارت بگیرم تقریبا چند وقت بعد باید برم سفارت؟
اگه در مصاحبه قبول شم تقریبا چه زمانی ویزا می گیرم ؟

با تشکر

Hi
شما باید حداقل دو تاریخ نزدیک به هم را درخواست بدهید به عنوان وقت ملاقات از طریق آژانسها وکارمندان سفارت بستگی به ترافیک افراد درخواست کننده یا یکی از آن روزها و یا یک روز دیگر را برای شما تایین می کنند که ممکن است این کار تا 10 روز قبل از سفر شما طول بکشد. اگر در مصاحبه قبول بشید باید منتظر کارهای اداری باشید برای صدور ویزا که از 2 هفته تا چند ماه طول می کشد ولی معمولا" برای خانمها 10 روزه می آید.

پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، baiad beram ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان