کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید خودرو
سلام
من میخوام یه ماشین خوب بگیرم. لس آنجلس هستم
هر نوع راهنمایی سپاسگذارم

پاسخ
تشکر کنندگان:
باتوجه به نظر دوستان و اساتیدی که تا حالا خوندم در مجموع یه توصیه کلی هست که اگر برای شروع یه دسته دوم می خواید و بودجه تون محدوده ماشین های ژاپنی (تویوتا، هوندا، مزدا، میتسوبیشی) و کره ای (کیا، هیوندا) معمولا مناسب و کم خرجن. توی سایت craigslist می تونید می تونید ماشین های فروشی حوالی محدوده زندگتون رو ببینید تا قیمت ها دستتون بیاد. اونوقت اگر به دیلر ها هم مراجعه کنید، مزنه بازار دستتونه و کلاه سرتون نمیره. درضمن تا می تونید چونه بزنید. اگر هم درآمدتون خوبه و کردیت خوبی دارید، به نظر من یه ماشین نو قسطی بردارید، چون معمولا خدمات گارانتی رایگان و خوبی دارن. هروقت هم که دید داره گارانتیش تموم میشه، بفروشیدش.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، golia ، sahar2016
(2015-09-20 ساعت 23:16)victor2016 نوشته:  باتوجه به نظر دوستان و اساتیدی که تا حالا خوندم در مجموع یه توصیه کلی هست که اگر برای شروع یه دسته دوم می خواید و بودجه تون محدوده ماشین های ژاپنی (تویوتا، هوندا، مزدا، میتسوبیشی) و کره ای (کیا، هیوندا) معمولا مناسب و کم خرجن. توی سایت craigslist می تونید می تونید ماشین های فروشی حوالی محدوده زندگتون رو ببینید تا قیمت ها دستتون بیاد. اونوقت اگر به دیلر ها هم مراجعه کنید، مزنه بازار دستتونه و کلاه سرتون نمیره. درضمن تا می تونید چونه بزنید. اگر هم درآمدتون خوبه و کردیت خوبی دارید، به نظر من یه ماشین نو قسطی بردارید، چون معمولا خدمات گارانتی رایگان و خوبی دارن. هروقت هم که دید داره گارانتیش تموم میشه، بفروشیدش.

با 4000$تا5000$ ماشين دست دوم خوب ژاپنی یا کره ای پیدا میشه ..
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سايت carmax معتبر تر هستش
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-07 ساعت 17:27)Sam-90 نوشته:  دوستان سايت carmax معتبر تر هستش

رنج قیمت سایت کارمکس بالاتر هست. ولی فکر کنم اگر ماشین ایراد خاصی داشته باشه تا یک هفته میتونید پس بدید. اگر اینطور باشه مزیتش همین هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، pouyasanat

کارمکس که دیلرشیپ هست و ماشینهای خودش رو داره شاید منظورتون کارز هست که مثل کرگزلیست میمونه و اشخاص هم درش اگهی میدن برای فروش ماشین شخصیشون
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
دوستان كسى اطلاعات كامل درمورد ليزخودرو داره؟

Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-08 ساعت 10:28)soheilbadami نوشته:  

کارمکس که دیلرشیپ هست و ماشینهای خودش رو داره شاید منظورتون کارز هست که مثل کرگزلیست میمونه و اشخاص هم درش اگهی میدن برای فروش ماشین شخصیشون

Darcarديلرشيپ مربوط به ايرانيهاست
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان:
ads price بله اما outdoor به هیچ وجه.
کارمکس برعکس بقیه دیلرها که پدر آدمو درمیارن که بهت قیمت بدن و هزار تا کوفت و زهرمار به غیر از دیلر فی اضافه میکنند ، تنها پولی که میخواید قیمت ماشین + تکس + هزینه تگ و ... هست. اگر واقعا کسی بخواد ماشین دست دوم بگیره حتما باید یه سر به کارمکس بزنه چون حتی با قیمتی که اونا دادن میشه دیلر را راضی به قیمت پایینتر کرد.

(2015-10-07 ساعت 17:49)renausa نوشته:  

رنج قیمت سایت کارمکس بالاتر هست. ولی فکر کنم اگر ماشین ایراد خاصی داشته باشه تا یک هفته میتونید پس بدید. اگر اینطور باشه مزیتش همین هست.

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من به تازگی اکانت کارفکس خریدم و الان 3 تا ریپورت دیگه با وین نامبر دارم که استفاده نکردم. از دوستان اگه کسی میخواد به من پیغام خصوصی یا ایمیل بده تا براش ریپورتو بفرستم. قیمتشم 14.99$ هست.اگه هم با شماره پلاک بخواید 8.99$. همونطور که میدونین قیمت ریپورت کارفکس برای یک ریپورت 40 دلار هستش. پس فکر میکنم به صرفه دوستان باشه. sa_alireza2004@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانی که در دالاس هستید اگه در زمینه خرید خودرو کمک خواستید بهم پیغام بدید تاجایی که بشه کمکتون می کنم
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، pouyasanat
دوستان سلام .
اگه در مورد تعمیر خودرو و هر گونه خدمات خودرویی از صافکاری و نقاشی تا تعمیر موتور و خرید خودروهای دست دوم سوال و یا قصد خرید داشتید پیام خصوصی بدهید در خدمتم.

Sent from my GT-I9300I
پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat
سلام، من در هیوستن تگزاس هستم. یک ماشین لکسوس دست دوم سالم برای فروش میشناسم از بچه های ایرانی هست و ماشین و میخواد به یک ایرانی بفروشه با قیمت خوب. تو رنج $5000 تا اگر کسی مایل بود اطلاع بده لطفا. مرسی
Lexus IS 300
2002
137000 MILAGE
rdazimi@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان يك نظر از شما ميخوام، دوتا ماشين ديدم يكي اينفينيتي ٢٠٠٤ به قيمت ٦٠٠٠ دلار و ٣٠٠ تا تكس روشه و ٩٥ تا مايلجشه و يك تويويا اولون ٢٠٠٢ مايلج ١٢٠ تا و ٤٩٠٠ كلاً از يه چيزيش خوشم نمياد دنده اش كه پشت فرمونه، خر دو سالم هستند، ممكنه از نظراتتون استفاده كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستانی که تو لوس آنجلس هستند، کسی میدونه آدرس این اکشن یا حراجی کجاست و کی برگزار میشه؟ اگر یک ماشین تر تمیز در حدود 5000 تا کسی میشناسه ممنون میشم کمک کنه..
کیس:***2، رویت قبولی: می، ارسال فرم 260: 18 اگوست، نامه دوم : 25 ژانویه، مصاحبه : 2 مارچ آنکارا،
تعداد نفرات : 2 نفر، وضعیت : کلیرنس، آپدیت : 2 و 4 و 6 و 10و11و 20 مارچ، 12 می (با ایمیل)، 15 جون شبانه
پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان