کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سرویسهای پستی و روش ارسال فرمهای سری اول به KCC
سلام

توی فرمها نوشته که زمان مصاحبه با پست به ما اعلام میشه درسته؟ چون دوستان میگن با ایمیل زمان مصاحبه اعلام میشه

البته من با پست میفرستم فرمهامو
تشکر کنندگان: sce
(2013-05-18 ساعت 20:45)Saeedv13 نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 18:54)vistac نوشته:  سلام
توی فرمها نوشته که زمان مصاحبه با پست به ما اعلام میشه درسته؟ چون دوستان میگن با ایمیل زمان مصاحبه اعلام میشه
لطف کنید مشخص کنید کجای کدوم فرم همچین چیزی نوشته؟

فرم 122

You will be notified by mail of your appointment date, therefore the answer to question No. 3 must be accurate.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sce ، payam62
(2013-05-18 ساعت 15:46)sonnnna نوشته:  من میخوام فرم هامو با پست TNT بفرستم چون مزیتش نسبت به DHL اینکه در گمرک آمریکا باز نمیشه. ایا کسی در این زمینه اطلاعاتی داره که منو راهنمایی کنه؟

دوست عزیز این یک قانون کلی در مورد تمام پستها نیست.... مگه میشه برای یک پست شرایط خاص قائل بشن خب همه ی دوستان ت ر و ر ی س ت از همون پست استفاده میکنن.... این بیشتر به کارمندای پست و میزان جلب توجهشون به پاکت بستگی داره همینجا یک از دوستان میگفت پاکتش 5 روز در گمرک نیو یورک مونده ولی پاکت من که با آرامکس فرستاده بودم کلا 30 دقیقه توی گمرک نیویورک بود و 2 روزه هم رسید کنتاکی..... بیخودی خودتون رو درگیر این مسائل و حدسیات نکنید..... موفق و پیروز باشید.
تشکر کنندگان: aghaghia ، amir82 ، sonnnna ، sce
(2013-05-18 ساعت 18:54)vistac نوشته:  توی فرمها نوشته که زمان مصاحبه با پست به ما اعلام میشه درسته؟ چون دوستان میگن با ایمیل زمان مصاحبه اعلام میشه
(2013-05-18 ساعت 20:45)Saeedv13 نوشته:  لطف کنید مشخص کنید کجای کدوم فرم همچین چیزی نوشته؟
(2013-05-18 ساعت 20:58)vistac نوشته:  فرم 122
You will be notified by mail of your appointment date, therefore the answer to question No. 3 must be accurate.
زمان و مکان مصاحبه که به "نامه دوم" معروفه جایگزین صفحه قبولی شما میشه. حتی با ایمیل هم به شما اطلاع داده نمیشه. فقط ممکنه یک ایمیل دریافت کنین که بهتون خبر بدن اون صفحه براتون آپدیت شده و ممکنه این ایمیل رو هم دریافت نکنین. در مورد این جمله فرم 122 دو تا امکان به نظرم می رسه: یا این قسمت فرم از ازمنه قدیم که کارها با پست انجام می شد تغییر نکرده و یا برای این که شما آدرس دقیق و صحیح بنویسین تاکید کرده. به نظرم امکان اولی به واقعیت نزدیک تر هست.
تشکر کنندگان: shimoda ، aghaghia ، sinamn ، amir82 ، Szsanazsz ، sce ، lilac ، payam62 ، آلیس-1980
آقا ما هم با ایمیل فرستادیم

پوفففففففف ، چه استرسی داشت این فرمها
تشکر کنندگان: sce ، payam62 ، Lemony
(2013-05-18 ساعت 18:54)vistac نوشته:  سلام

توی خود وبسایت مشخص میشه نه با پست البته ایمیل هم میدن

(2013-05-18 ساعت 15:46)sonnnna نوشته:  من میخوام فرم هامو با پست TNT بفرستم چون مزیتش نسبت به DHL اینکه در گمرک آمریکا باز نمیشه. ایا کسی در این زمینه اطلاعاتی داره که منو راهنمایی کنه؟

آرامکس هم باز نمیشه

(2013-05-18 ساعت 14:01)soroush23 نوشته:  دوستان subject ایمیل باید چی باشه؟

موضوع ایمیل
من در مورد نحوه ارسال فرمها 122 و 230 سوال دارم میشه راهنماییم کنید؟
کیس نامبر:**53****2014
رویت قبولی:2 می
ارسال فرمها:20 می
دعوت به مصاحبه:هفته دوم ايپريل
سفارت:ایروان
صدور ویزا: ١ يك ضرب، ١ كليرنس
مقصد:boston
ورود:
(2013-05-18 ساعت 21:53)Saeedv13 نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 18:54)vistac نوشته:  توی فرمها نوشته که زمان مصاحبه با پست به ما اعلام میشه درسته؟ چون دوستان میگن با ایمیل زمان مصاحبه اعلام میشه
(2013-05-18 ساعت 20:45)Saeedv13 نوشته:  لطف کنید مشخص کنید کجای کدوم فرم همچین چیزی نوشته؟
(2013-05-18 ساعت 20:58)vistac نوشته:  فرم 122
زمان و مکان مصاحبه که به "نامه دوم" معروفه جایگزین صفحه قبولی شما میشه. حتی با ایمیل هم به شما اطلاع داده نمیشه. فقط ممکنه یک ایمیل دریافت کنین که بهتون خبر بدن اون صفحه براتون آپدیت شده و ممکنه این ایمیل رو هم دریافت نکنین. در مورد این جمله فرم 122 دو تا امکان به نظرم می رسه: یا این قسمت فرم از ازمنه قدیم که کارها با پست انجام می شد تغییر نکرده و یا برای این که شما آدرس دقیق و صحیح بنویسین تاکید کرده. به نظرم امکان اولی به واقعیت نزدیک تر هست.

دوست عزیز شماره 3 رو بالاخره ایمیل رو بنویسیم یا آدرس منزل رو؟
(2013-05-19 ساعت 11:00)vistac نوشته:  دوست عزیز شماره 3 رو بالاخره ایمیل رو بنویسیم یا آدرس منزل رو؟
آدرس منزل رو.
تشکر کنندگان: vistac ، Szsanazsz ، sce ، payam62
(2013-05-18 ساعت 23:21)peymanpak نوشته:  من در مورد نحوه ارسال فرمها 122 و 230 سوال دارم میشه راهنماییم کنید؟

خب چرا سوالتون رو نمی پرسین! شما میتونین پست کنید با دی اچ ال، تی ان تی، آرامکس و ... و یا ایمیل کنید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، sce ، payam62 ، powerb
باید دوران ابتدایی و راهنمایی رو هم بنویسیم؟ راهنمایی چی میشه؟
اگه یک دوره رو 2 سال یه مدرسه و 3 سال یه مدرسه دیگه خوندیم چی بنویسیم؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-19 ساعت 14:07)shahrzad001 نوشته:  باید دوران ابتدایی و راهنمایی رو هم بنویسیم؟ راهنمایی چی میشه؟
اگه یک دوره رو 2 سال یه مدرسه و 3 سال یه مدرسه دیگه خوندیم چی بنویسیم؟
پست موقت:
بله.باید نوشته بشه.راهنمایی میشه Junior High School یا Middle School
باید هر دو مدرسه رو جداگانه بنویسی.
دوست عزیز ضمنا اگه سوالات خودتو در تاپیک مربوط به خودش بنویسی هم زود جوابتو می گیری و هم بازخورد دیگر دوستان هم مشاهده می کنی.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان:
به نظر شما ایمیل کردن فرمها بهتره یا پست کردنشون. بعد از اون باید منتظر موند یا برای بقیه کارها و interview پیگیری کرد؟
case number: 2014As3100000##
yerevan
living in Vegas Smile
تشکر کنندگان:
(2013-05-19 ساعت 22:42)negarin60 نوشته:  به نظر شما ایمیل کردن فرمها بهتره یا پست کردنشون. بعد از اون باید منتظر موند یا برای بقیه کارها و interview پیگیری کرد؟

از دوستان با تجربه و تازه کارها مثل من، بودند کسانی‌ که از پست و کسانی‌ هم از ایمیل برای فرستادن فرمها استفاده کردند، و هر ۲ نتیجه گرفتند. به نظر من ایمیل بزنین اگه تا ۱۰ روز براتون پیغام نیومد. پیگیری کنین. نهایتا باز اگه نشد پست کنین. اما ایمیل جواب میده دوستان.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، ojee

چرا الکی به خودت خرج اضافی میدی / خیلی ها تو 2013 با ایمیل سند کردند و الان ویزا هم گرفتند
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان