کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سرویسهای پستی و روش ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2013-05-16 ساعت 13:40)sadeghi897 نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 10:46)siminzakavand نوشته:  دوستان من فرم ها رو هم میل کردم هم پست . این که دوبار فرستادم مشکلی به وجود میاد؟؟!! خیلی نگرانم یکی که تجربه داره جواب بده لطفا
اصولا نباید این کار رو می کردی ، خوب یک مشورتی می کردی
امیدواریم مشکلی پیش نیاد، ولی این کار طبق دستورالعمل خود کی سی سی ممنوع هست ، اما چون کسی این کار رو نمی کنه معدود افرادی این کار رو می کنن ، احتمال زیاد هیچ مشکلی پیش نمیاد. به نظرم زنگ بزن خود کی سی سی سئوال کن

صادقی جان این کار اشتباه هست
اما پارسال هم یکی دو نفر همچین اشتباهی کرده بودند, مشکلی براشون پیش نیومد
اما آخه این چه جور محکم کاریی هست
با پست که می تونید چک کنید که کی رسیده
با ایمیل هم بعد از چند وقت اعلام می کنند که دریافت کردند, با این اوصاف اصلا چه لزومی به محکم کاری هست؟
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: moon_rose ، sadeghi897 ، Saeedv13 ، payam62 ، ojee
(2013-05-16 ساعت 13:47)siminzakavand نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 13:44)shimoda نوشته:  اما پارسال هم یکی دو نفر همچین اشتباهی کرده بودند, مشکلی براشون پیش نیومد
با ایمیل هم بعد از چند وقت اعلام می کنند که دریافت کردند, با این اوصاف اصلا لزومی به محکم کاری هست؟
وایییییییییییییییییییییییییییییییییی خدایا حالا من چیکار کنم؟؟!!!
شما میتونید کسی که این کارو کرده و مشکلی پیش نیومده رو به من معرفی کنید که دقیق بدونم باد چه کار کنم؟
[/quote]

توی جدول برندگان که افشین عزیز زحمت کشیده یه نفر هست به اسم circle که اعلام کرده هم با ایمیل و هم با پست فرستاده
مشکلی براش پیش نبومده اما کار اشتباهی هست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: estanfordbineh ، Szsanazsz ، sadeghi897 ، Danoosh ، payam62 ، ojee
(2013-05-16 ساعت 13:44)shimoda نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 10:46)siminzakavand نوشته:  دوستان من فرم ها رو هم میل کردم هم پست . این که دوبار فرستادم مشکلی به وجود میاد؟؟!! خیلی نگرانم یکی که تجربه داره جواب بده لطفا
امیدواریم مشکلی پیش نیاد، ولی این کار طبق دستورالعمل خود کی سی سی ممنوع هست ، اما چون کسی این کار رو نمی کنه معدود افرادی این کار رو می کنن ، احتمال زیاد هیچ مشکلی پیش نمیاد. به نظرم زنگ بزن خود کی سی سی سئوال کن

با ایمیل هم بعد از چند وقت اعلام می کنند که دریافت کردند, با این اوصاف اصلا لزومی به محکم کاری هست؟

شما میتونید کسی که این کارو کرده و مشکلی پیش نیومده رو به من معرفی کنید که دقیق بدونم باد چه کار کنم؟
دوست عزیز نباید 2 بار میفرستادی .پارسال یادمه 2،3 نفر همچین کاری کردن ولی مشکلی پیش نیومد به خاطر اینکه خیالت راحت بشه تماس بگیر اطلاع بده.
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: sadeghi897 ، shimoda ، payam62
(2013-05-16 ساعت 14:06)moon_rose نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 13:44)shimoda نوشته:  

دوست عزیز نباید 2 بار میفرستادی .پارسال یادمه 2،3 نفر همچین کاری کردن ولی مشکلی پیش نیومد به خاطر اینکه خیالت راحت بشه تماس بگیر اطلاع بده.
یه زنگ بزن KCC بپرس اینقدر غصه نداره.........
تشکر کنندگان: estanfordbineh
@ siminzakavand
اصولا از این کارها می خوایی بکنی بدون ذکر جزئیات و اطلاعات شخصی ، بگو اینجا بچه ها راهنماییت بکنن
اشکال نداره ، از این موارد واسه همه ماها گاها اتفاق می افته
در هر صورت تو یک برنده خوش شانس هستی و قراره به راحت ترین شکل ممکن بهت ویزا ایالات متحده بدن ، پس نگران نباش و شاد باش و کنارش زبان بخون
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: shimoda ، ghafari88 ، payam62 ، ojee
من 13 می فرم هارو با دی اچ ال پست کردم و امروز 16 می برام اس ام اس اومد که فرمهام رسیده اونجا
حالا بازم نیازی هست به کی سی سی ایمیل بزنم و در مورد دریافت فرم ها بپرسم یا نیازی نیست؟؟؟؟؟؟؟ در مورد اینکه مشکلی دارن یا نه چی؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم راهنمایی کنید
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: payam62
قبلا گفته بودم که برای ارسال مدارک به کبک کانادا از آرامکس استفاده کرده بودم و 3 روزه رسیده بود.... تعجب میکردم که بچه ها اینجا از 7 یا 10 روز صحبت میکردن. من چهارشنبه فرمها رو با آرامکس فرستادم و 87000 تومن پرداخت کردم و امشب که چک میکردم دیدم امروز 9:52 صبح به دفتر کنتاکی تحویل شده.....
پیشنهاد اول و آخر من آرامکسه هم از نظر قیمت و هم از نظر سرعت و دقت..... موفق و پیروز باشید.

(2013-05-16 ساعت 22:50)rtt نوشته:  من 13 می فرم هارو با دی اچ ال پست کردم و امروز 16 می برام اس ام اس اومد که فرمهام رسیده اونجا
حالا بازم نیازی هست به کی سی سی ایمیل بزنم و در مورد دریافت فرم ها بپرسم یا نیازی نیست؟؟؟؟؟؟؟ در مورد اینکه مشکلی دارن یا نه چی؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز الان برای ایمیل زدن زوده طبق تجربیات سالهای گذشته باید حداقل 5 روز صبر کنید و بعد از طریق ایمیل یا ترجیحا تلفن مطمئن بشید که فرمهاتون مشکلی نداشته و پروندتون به جریان افتاده.... موفق و پیروز باشید.
تشکر کنندگان: ghafari88 ، rtt
من با aramex فرستادم فرمها رو٨٧٠٠٠ تومان شد و دقيقا ٣ روزه به kcc رسيد Smile
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: sherwean ، ojee
(2013-05-18 ساعت 10:18)الدورادو نوشته:  من با aramex فرستادم فرمها رو٨٧٠٠٠ تومان شد و دقيقا ٣ روزه به kcc رسيد Smile

آرامکس بهترین سرویس پستی هست که در حال حاضر داریم.
من باهاش ماشین هم ترانزیت کردم.

(2013-05-16 ساعت 22:50)rtt نوشته:  من 13 می فرم هارو با دی اچ ال پست کردم و امروز 16 می برام اس ام اس اومد که فرمهام رسیده اونجا

نه دیگه احتیاجی نیست
تشکر کنندگان:
>
> Thank you for your inquiry.
>
>
>
> The information you provided will be included in your case file for review.
>
> _____________________________________
>
> Mary Ann
>
> Support Contractor - Serco Inc.
>
> CA/VO/KCC
>
> Diversity Visa Unit
>
> Phone: (606) 526-7500
>
>
Email: KCCDV@state.gov
ما مدارکمون و حدودا یه هفته پیش ایمیل کردیم برامون این ایمیل و فرستاده . به نظرتون باید برای اطمینان بهشون زنگ بزنیم که مدارک کامل هست ؟الان اینی که فرستاده منظورش اینه که کامله ؟
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان:
(2013-05-18 ساعت 13:10)nasim نوشته:  >
> Thank you for your inquiry.
>
>
>
> The information you provided will be included in your case file for review.
>
> _____________________________________
>
> Mary Ann
>
> Support Contractor - Serco Inc.
>
> CA/VO/KCC
>
> Diversity Visa Unit
>
> Phone: (606) 526-7500
>
>
Email: KCCDV@state.gov
ما مدارکمون و حدودا یه هفته پیش ایمیل کردیم برامون این ایمیل و فرستاده . به نظرتون باید برای اطمینان بهشون زنگ بزنیم که مدارک کامل هست ؟الان اینی که فرستاده منظورش اینه که کامله ؟
كامله.يعني در بررسي شكلي كه انجام دادن اوكي هست.بقيه بررسي زمان مصاحبه انجام ميگيرد
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: nasim
(2013-05-09 ساعت 21:48)yoosef61 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 23:24)sadeghi897 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 11:26)khashiz نوشته:  دوستان تو سایت رسمی که instruction رو توضیح داده، فقط آدرس پستی برای ارسال مدارک نوشته شده، یعنی ایمیل رسمی از طرف kcc معرفی نشده برای ارسال مدارک. به چه آدرسی باید ارسال کنیم؟؟ من برای 2014 برنده شدم

(2013-05-04 ساعت 11:26)khashiz نوشته:  دوستان تو سایت رسمی که instruction رو توضیح داده، فقط آدرس پستی برای ارسال مدارک نوشته شده، یعنی ایمیل رسمی از طرف kcc معرفی نشده برای ارسال مدارک. به چه آدرسی باید ارسال کنیم؟؟ من برای 2014 برنده شدم
منظورم اینه که به چه آدرس ایمیلی ارسال کنیم؟؟
این هم ایمیل و شماره تلفن KCC
Email : KCCDV@state.gov
606-526-7500
آدرس پستی سفارت برای دوستانی که می خوان با پست ها سنتی بفرستن:

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A
حالا شما هر راهی که دوس داری انتخاب کن برای فرستادن
بعدش دو هفته بعد هم تماس بگیر رسیدن مدارکت رو تایید ش رو بگیر
درضمن تعدادی از دوستان 2013 با ایمیل فرستادن ، ا زجمله خودم من ، افشین عزیز، پیام عزیز ، فکر کنم اگر بخوام اسم ببرم حداقل ده نفری بشن هیچ مشکلی پیش نیومد
اما بازم تصیمیم گیری نهایی با شماست. حتی می تونید تماس بگیرید با خود KCC بپرسید که با ایمیل می شه فرستاد، بهتون میگن مشکلی نیست چون به شخصه این کار رو پارسال کردم CoolTongue

(2013-05-04 ساعت 17:22)siminzakavand نوشته:  سلام دوستان
من نمیدونم چه جوری فرم هام رو میل کنم چون save نمیشه لطفا کمکم کنید.
من از ورژن 9 و 10 این نرم افزار استفاده کردم
adobe acrobat professional
البته نرم افزارهای دیگه سبک تر هم هست که دوستان معرفی کردن
موفق باشی CoolBig Grin
دی

با سلام /کسایی که تو پرکردن فرمها با نرم افزار مشکل دارن میتونن با نرم افزار nitro pro 8 رو از اینترنت دانلود کنید و با کمی آشنایی میتونید خیلی راحت هم عکساتونو وارد کنید و هم امضا
اول پرشون کنید بعد پرینت بگیرین و بعد اسکن کنین
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان:
دوستان subject ایمیل باید چی باشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-18 ساعت 14:01)soroush23 نوشته:  دوستان subject ایمیل باید چی باشه؟

DV Selectee: Filled forms and Photos
تشکر کنندگان: soroush23 ، sce ، Lemony
من میخوام فرم هامو با پست TNT بفرستم چون مزیتش نسبت به DHL اینکه در گمرک امریکا باز نمیشه. ایا کسی در این زمینه اطلاعاتی داره که منو راهنمایی کنه؟

تشکر کنندگان: sce

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان