کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2013-06-18 ساعت 10:30)زهرا وحدتی پور نوشته:  
(2013-06-15 ساعت 07:02)omid05 نوشته:  سلام دوستان من فرم ها رو واسه کی سی سی ارسال کردم . وقتی ایمیل زدم واسه ادامه مراحل این جوابو دادن
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you
لطفا منو راهنمایی کنید چیکار کنم؟ یعنی دیگه تموم شد همه چی؟ من تو ثبت نام اولیه تاریخ تولد همسرمو ماهشو اشتباه زدم
در چه صورت این میلو میزنه؟

(2013-06-15 ساعت 13:10)kiana11 نوشته:  
(2013-06-15 ساعت 07:02)omid05 نوشته:  سلام دوستان من فرم ها رو واسه کی سی سی ارسال کردم . وقتی ایمیل زدم واسه ادامه مراحل این جوابو دادن
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you
لطفا منو راهنمایی کنید چیکار کنم؟ یعنی دیگه تموم شد همه چی؟ من تو ثبت نام اولیه تاریخ تولد همسرمو ماهشو اشتباه زدم
در چه صورت این میلو میزنه؟

سلام دوست عزیز من هم همین ایمیل را دریافت کردم .
می خواستم بدونم اول اسم را وارد کردید وبعد فامیل را یا برعکس؟

سلام
دوستان این ایمیل وقتی میاد که شما اطلاعاتی که در ابتدای ایمیل نوشتید با اطلاعاتی که اونا از شما دارن تفاوت داره !
حالا دو حالت داره :
1- شما ابتدای ایمیل رو اشتباهی اسپلی و یا فاصله ای و یا عددی رو اشتباه تایپ کردید. پس در این صورت کافیه دوباره با دقت اون اطلاعات رو درست پر کنید از روی برگه برنده شدن تون هم پر کنید که اسپل دقیق و نوع نوشتن اول فامیل بعد اسم رعایت بشه و تاریخ رو هم به صورت کامل سال/روز/ماه بنویسید.
2- شما همه چیز را درست و بدون اشتباه تایپی وارد کرده اید.
حالا معلوم می شود که موقع ثبت نام شما اشتباه کرده اید و همان را هم تایید کرده ایدومثلا من خودم به جای 12/11/1989 زدم 11/11/1989 در فرم ثبت نام اولیه و اصلا هم یادم نمیاید چرا ؟؟؟؟!!!!!
و برای اینکه بفهمید کجا اشتباه شده کافی است برگه اعلام برندگی را چک کنید ایا همه چیز درست است ؟ اسپل فامیل و اسم و محل تولد ایران؟
حالا برای اطلاع از تاریخ و اطمینان برید تو صفحه اصلی وقتی میخواستید بنید برنده شدید یا نه ! به جای وارد کردن کافیکرشین نامبر بزنید ان را فراموش کردید.
ازتون سوال میپرسه ! یکیش تاریخ دقیق تولد هست. تاریخ هایی که حدس میزنید اشتباه زدید رو بزنید تا بالاخره یکیش درست در بیاد . حالا از این به بعد بالای هر ایمیل باید همون اطلاعات غلظ رو بزنید . حتی اگر به kcc اطلاع دادید که غلط است.
ادامه در تاپیک اشتباهات در ثبت مشحصات در فرم ثبت نامی.
موفق باشید.

خیلی ی ی ی ی مرسی .بر اساس توضیحاتتون فهمیدم که مشکل از اونجاست که موقع ثبت نام تاریخ تولدمو 20 ام زدم بعداًپاسپورت گرفتم بر اساس اون توی مدارکی که واسشون فرستادم 21 ام زدم.حالا چی کار کنم؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 16:05)USA2014 نوشته:  خیلی ی ی ی ی مرسی .بر اساس توضیحاتتون فهمیدم که مشکل از اونجاست که موقع ثبت نام تاریخ تولدمو 20 ام زدم بعداًپاسپورت گرفتم بر اساس اون توی مدارکی که واسشون فرستادم 21 ام زدم.حالا چی کار کنم؟؟؟؟

حالا اطلاعات داخل فرم رو درست وارد کن و بعد اطلاعات توی ایمیل رو هم مطابق اطلاعات اولیه که دادی وارد کن و توی ایمیل توضیح بده که به اشتباه زمان ثبت نام اطلاعات اولیه رو وارد کردی و تو فرم اصلاح کردی . موفق باشی.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان:
دوستان من روزی که ثبت نام لاتاری میکردم تاریخ ثبت نام رو بدون نگاه کردن به پاسپورت زدم 20 ام اما بعد از قبولی وقتی مدارکم رو فرستادم بر اساس تبدیل تاریخ گوگل زدم 21 ام.
وقتی برای تایید رسیدن مدارک بهشون ایمیل زدم گفتن همچین شخصی با این اطلاعات نداریم.به نظرتون الان باید با اون تاریخ 20 ام اولیه که با پاسپرتم متفاوته مکاتبه کنم؟نگرانم ریجکت شم چون تاریخ ثبت نام اولیه ام با پاسپورتم 1 روز فرق میکنه???
میشه یه متن مکاتبه با kcc هم در این مورد به من بگید خیلی ازتون ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
(2013-06-12 ساعت 09:09)melina132 نوشته:  سلام دوستان

من فرمها رو تاريخ 24 مي فرستادم و تاريخ 28 مي kcc جوابم رو به شكل زير واسم فرستاد.
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review.
با يك نفر كه وكيل مهاجرت است صحبت كردم و جواب ارسالي از kcc را به ايشان گفتم كه ايشان نيز گفتند بعد از يك هفته بايد يك متن نامه ديگري ارسال كني تا تاييديه نهايي رو بگيري. منم در تاريخ 4 جون ايميلي براي گرفتن تاييديهايميلي با موضوع (Approve of receiving documents) به kcc فرستادم(با متن ذيل).
Case Number: 2014AS00002xxx
First name:
Last name:
Date of birth:
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir/Madam
I have attached the barcode sheet (confirmation number), the photographs and the DS230 & DSP122 filled forms by this email to KCC.
Please kindly inform me that receiving of my documents. If they are OK and approved by the KCC, please set me a visa interview appointment date.
Sincerely

در تاريخ 11 جون هم جوابي با متن زير برام فرستاند

KCC did receive your email. However, the attachments were not received or were unable to be opened. Please resubmit your request with attached information or in a different format.
حالا به نظر شما دوستان من چيكار كنم. دوباره بفرستم يا نيازي نيست.
و اينكه اگر كسي دوبار يا بيشتر مدارك رو ارسال كنه چي مشه؟
سلام دوست عزیز
kcc خیلی واضح به شما گفته که attachmentهاتون باز نمیشه و ازتون خواسته که دوباره اونها رو با فرمتی که بتونند باز کنند بفرستید پس مشکلی نیست . ظمنا وکیل هم حرف بدی نزده .من خودم هم وکیل دارم ولی کاری که مهاجر سرا برام می کنه تا حالا وکیل نکرده .موفق باشید.:Smile
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-18 ساعت 17:59)آلیس-1980 نوشته:  
(2013-06-12 ساعت 09:09)melina132 نوشته:  سلام دوستان

من فرمها رو تاريخ 24 مي فرستادم و تاريخ 28 مي kcc جوابم رو به شكل زير واسم فرستاد.
با يك نفر كه وكيل مهاجرت است صحبت كردم و جواب ارسالي از kcc را به ايشان گفتم كه ايشان نيز گفتند بعد از يك هفته بايد يك متن نامه ديگري ارسال كني تا تاييديه نهايي رو بگيري. منم در تاريخ 4 جون ايميلي براي گرفتن تاييديهايميلي با موضوع (Approve of receiving documents) به kcc فرستادم(با متن ذيل).
Case Number: 2014AS00002xxx
First name:
Last name:
Date of birth:
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir/Madam
I have attached the barcode sheet (confirmation number), the photographs and the DS230 & DSP122 filled forms by this email to KCC.
Please kindly inform me that receiving of my documents. If they are OK and approved by the KCC, please set me a visa interview appointment date.
Sincerely

در تاريخ 11 جون هم جوابي با متن زير برام فرستاند

KCC did receive your email. However, the attachments were not received or were unable to be opened. Please resubmit your request with attached information or in a different format.
حالا به نظر شما دوستان من چيكار كنم. دوباره بفرستم يا نيازي نيست.
و اينكه اگر كسي دوبار يا بيشتر مدارك رو ارسال كنه چي مشه؟
سلام دوست عزیز
kcc خیلی واضح به شما گفته که attachmentهاتون باز نمیشه و ازتون خواسته که دوباره اونها رو با فرمتی که بتونند باز کنند بفرستید پس مشکلی نیست . ظمنا وکیل هم حرف بدی نزده .من خودم هم وکیل دارم ولی کاری که مهاجر سرا برام می کنه تا حالا وکیل نکرده .موفق باشید.:Smile
ملینا جان آقا حامد گفتن باید با فرمت Pdf براشون بفرستی وگرنه نمیتونن بازش کنن....البته من یه توصیه ای دارم اگر هزینش برات مهم نیست به نظر من پستش کن هم راحته هم بی دردسره هم دلشوره نداری....من خودم سر این ایمیل زدن بیچاره شدم بعد از یه ماهو نیم آخرش امروز رفتم پستش کردم....ایمیل فرستادن ریسکه ببین میارزه انقد به خودت استرس بدی یا نه...موفق باشی اگه سوالی داشتی در خدمتمWink
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 18:46)آنی نوشته:  ملینا جان آقا حامد گفتن باید با فرمت Pdf براشون بفرستی وگرنه نمیتونن بازش کنن....البته من یه توصیه ای دارم اگر هزینش برات مهم نیست به نظر من پستش کن هم راحته هم بی دردسره هم دلشوره نداری....من خودم سر این ایمیل زدن بیچاره شدم بعد از یه ماهو نیم آخرش امروز رفتم پستش کردم....ایمیل فرستادن ریسکه ببین میارزه انقد به خودت استرس بدی یا نه...موفق باشی اگه سوالی داشتی در خدمتمWink

اخه دوست عزیز ایمیل کردن فرمها که خیلی راحت و بی درد سر تر از پست کردن هستش بنده خودم ایمیل کردم و یک هفته بعد هم تایید دریافت رو گرفتم ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: آنی ، Danial_4139 ، arash1392 ، kage.omid
من به kcc ايميل زدم و پرسيدم ايا مداركم دستتون رسيده. يا نه؟ ولي يه autoreply برام اومد كه هيچ ربطي به ايميل من نداشت ، تو ايميل سفارت نوشته به سايت سفارت مراجعه كنيد ببينيد برنده شدين يا نه ، يه ادرس و شماره هم داده كه همونادرس سفارت هست
حالا چي كار كنم؟

در قسمت اخر ايميل بعد از نام و نام خانوتدگي ، ادرس سفارت بايد نوشته بشه؟ من ننوشتم?
تشکر کنندگان:
(2013-06-19 ساعت 20:14)Niyousha نوشته:  من به kcc ايميل زدم و پرسيدم ايا مداركم دستتون رسيده. يا نه؟ ولي يه autoreply برام اومد كه هيچ ربطي به ايميل من نداشت ، تو ايميل سفارت نوشته به سايت سفارت مراجعه كنيد ببينيد برنده شدين يا نه ، يه ادرس و شماره هم داده كه همونادرس سفارت هست
حالا چي كار كنم؟

برای من هم همین جواب امد...آمدن این ایمیل فقط صرف این هست که بدانیم ایمیل رسیده ... فکر نمی کنم مشکلی باشد فقط صبر کنید چون من که اول جون فرستادم امروز زنگ زدم گفتن هنوز در سیستم وارد نشده و یک هفته دیگه تماس بگیرید .
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: Niyousha ، آنی ، NarCssuS ، زری وحدتی
(2013-06-18 ساعت 23:41)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 18:46)آنی نوشته:  ملینا جان آقا حامد گفتن باید با فرمت Pdf براشون بفرستی وگرنه نمیتونن بازش کنن....البته من یه توصیه ای دارم اگر هزینش برات مهم نیست به نظر من پستش کن هم راحته هم بی دردسره هم دلشوره نداری....من خودم سر این ایمیل زدن بیچاره شدم بعد از یه ماهو نیم آخرش امروز رفتم پستش کردم....ایمیل فرستادن ریسکه ببین میارزه انقد به خودت استرس بدی یا نه...موفق باشی اگه سوالی داشتی در خدمتمWink

اخه دوست عزیز ایمیل کردن فرمها که خیلی راحت و بی درد سر تر از پست کردن هستش بنده خودم ایمیل کردم و یک هفته بعد هم تایید دریافت رو گرفتم ..
میدونی کیمیا جان حرف شما متین ولی وقتی من از فایلامون پیرینت گرفتم دیدم چقد کمرنگ و زشت شده وقتی پست میکنی عکسا رنگی و تمیز فایلا مرتب و منظم به دستشون میرسه....سلیقه ایه شاید اگه آقا حامد برام توضیح نداده بود منم این کارو نمیکردم صرفن بخاطر هزینش و اینکه چند نفر از دوستان گفته بودن یه هفتس تو ایرانه و خارج نشده منم میترسیدم...ولی وقتی آقا حامد دو تا راهو برام توضیح داد دیدم عقل سلیم میگه اینکار بهترهBig Grin
تشکر کنندگان: behfaza
ایمیلی که که از طرف kcc میاد با چه آدرسی میاد و عنوانش چیه؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
تشکر کنندگان:
(2013-06-19 ساعت 20:38)vistac نوشته:  ایمیلی که که از طرف kcc میاد با چه آدرسی میاد و عنوانش چیه؟

برای من که برای چند باری که ایمیل زدم reply کردند و با با subject خودم برگشته ، عنوان جدیدی براش در نظر نمی گیرند.
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-06-19 ساعت 20:38)vistac نوشته:  ایمیلی که که از طرف kcc میاد با چه آدرسی میاد و عنوانش چیه؟

با همون subject خودت که فرستادی ایمیل میفرستندواسه من که اینطوری بود...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-14 ساعت 22:52)jnouri نوشته:  سلام
kcc پاسخ زیر رو به من داده . نمی دونم چرا فرمها مو تایید نکرده در صورتی که دریافت فرمهای بعضی از دوستان رو تایید کرده .

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis,
confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at
this time. If you have submitted your forms, please allow six to eight
weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery
confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to
ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the
order of the date received, thus the importance of submitting your forms
in a timely manner.

سلام. برای من هم بعد 2 هفته این متن آمد. من با ایمیل مدارکم را فرستادم، هفته بعدش که پیگیری کردم سریع در جواب ایمیل ارسالی مدارکم این متن زیر آمد:

Denise

Support Contractor - Serco Inc.

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

اما امروز در جواب ایمیل پیگیری من متن مانند شما آمد.
موضوع چیه؟ قبلش که تایید کرده بودن؟
تشکر کنندگان:
من فرمها را 12 june پست کردم حالا میتونم مبل کنم و تائید شو از kcc بگیرم
تشکر کنندگان:
(2013-06-20 ساعت 02:46)F_afshar نوشته:  من فرمها را 12 june پست کردم حالا میتونم مبل کنم و تائید شو از kcc بگیرم

بوسيله كد رهگيري كه سرويس پستي بهتون دادن مطمئن شين كه مرسوله رسيده، بعد براشون ايميل بدين و درخواست تاييد كنيد.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: آنی ، ojee ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان