کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
یعنی کارنتی نداریم اینجا خلوتهههههه
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، soli asali ، shilan ، nedaba
یکی از دوستان من ، دیر می‌فهمه که کارنت شده، یک روز قبل از زمان مصاحبه به سفارت ایمیل میزنه که تاریخ مصاحبه را عقب بیاندازند. بعد از چند روز سفارت هم بهش میگه که به بخش دیگری از سفارت باید ایمیل میزد، یا بزند. دوستم از من هم سوال کرد، و من آگاهی زیادی نداشتم بهش‌بگم و از طرفی هم ترسیدم یهو یه چیزی بهش بگم و اعصابش بریزه بهم!
خلاصه اینکه، در اینجا کسی بوده که وضعیتی شبیه به این داشته باشه؟ فکر می کنید که دیگه ویزا ، بی ویزا؟؟!!
هنوز به کار مدیکالش هم نرسیده! ساپورت مالیش هم هنوز در دست اقدام است! سفارتش‌هم، ترکیه و دبی نیست یکی از کشورهای اروپایی است.
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، smpf ، nedaba
(2014-06-11 ساعت 16:43)Shezem نوشته:  یکی از دوستان من ، دیر می‌فهمه که کارنت شده، یک روز قبل از زمان مصاحبه به سفارت ایمیل میزنه که تاریخ مصاحبه را عقب بیاندازند. بعد از چند روز سفارت هم بهش میگه که به بخش دیگری از سفارت باید ایمیل میزد، یا بزند. دوستم از من هم سوال کرد، و من آگاهی زیادی نداشتم بهش‌بگم و از طرفی هم ترسیدم یهو یه چیزی بهش بگم و اعصابش بریزه بهم!
خلاصه اینکه، در اینجا کسی بوده که وضعیتی شبیه به این داشته باشه؟ فکر می کنید که دیگه ویزا ، بی ویزا؟؟!!
هنوز به کار مدیکالش هم نرسیده! ساپورت مالیش هم هنوز در دست اقدام است! سفارتش‌هم، ترکیه و دبی نیست یکی از کشورهای اروپایی است.

سلام دوست عزيز، حتما مكاتبه كنه، اصلا نا اميد نشه، بله دوستان زيادي بودند و الان ويزاشون رو هم گرفتند، وقت هست دوباره وقت بخواد
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: soli asali ، Shezem ، pouria.narimisa ، nasim ، محبت ، sysmaster ، nedaba ، pari pariaaa ، anahita 62 ، smpf
سلام دوستان لطفا پاسخ بدهید
من در سایت https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx کیس نامبر زدم و پیام
The next step in the Diversity Visa process for 2014 selectees is to complete and submit a form DS-230 Part I and Part II Application for Immigrant Visa and Alien Registration, and the DSP-122 Supplemental Registration for the Diversity Immigrant Visa Program. You must immediately complete both forms and send the completed forms to:

Diversity Immigrant Visa Program
Kentucky Consular Center
3505 N. Highway 25W, Williamsburg, KY 40769

When your case is ready to be scheduled, you will receive an e-mail from KCC instructing you to log into the ESC website to access your appointment information. Please keep your email address up to date, and retain your DV confirmation number in order to have access to your appointment information.
آمد . من قبلا فرم پر کردم و پست کردم و تایید آن را گرفتم. لطفا راهنمایی فرمایید
تشکر کنندگان: soli asali ، nedaba ، smpf
(2014-06-06 ساعت 01:37)محبت نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 17:55)yashary نوشته:  سلام دوستان

من دیر متوجه برنده شدن شدم. مدارک خودم رو حدود ۱ ماه پیش ارسال کردم و هنوز هیچ جوابی برای من ارسال نشده.

۱ - از کجا میتونم چک کنم که من کارنت شدم؟
۲ - مدت زمانی که باید جواب برای من ارسال بشه چقدر هست؟
۳ - ایا احتمال این که اصلا وقت سفارت به من ندن هست؟
۴ - اگه از ۳۰ سپتامبر رد بشه دیگه از سفارت خبری نیست؟
۵ - ممکنه اصلا خبری نشه؟
سلام
1- از اینجا http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html
2- قرار نیست جوابی برای شما ارسال بشه اگر کارنت شدید و مدارکتون رو هم ارسال کردید خودشون بعد از کارنت شدن دعوتنامه شما رو جایگزین نامه برنده شدنتون میکنن که سفرت محل مصاحبه رو و همچنین زمان دقیقش رو قید میکنه.
3- خیر همچین احتمالی نیست و همه برندگان در صورت تکمیل و ارسال فرمها و عکس به مصاحبه دعوت خواهند شد.
4- اگر از 30 سپتامبر رد بشه پرونده سفارت برای لاتاری 2014 کاملا بسته خواهد شد.
5- خیر اگر تایید کنن که فرمهاتون رو دریافت کردن قطعا خبری خواهد شد و شما در آگوست و یا سپتامبر به مصاحبه خواهید رفت.

سلام برای من هنوز در ویزا بلتون کارنت نشدم ولی با توجه به اعلام 12700 در نوبت بعدی حتماً اعلام می شود .فکر می کنید نوبت من برای مصاحبه خواهد رسید .
تشکر کنندگان: Shezem ، soli asali ، zepehr ، nedaba ، smpf
(2014-06-11 ساعت 20:10)khalaf01 نوشته:  سلام دوستان لطفا پاسخ بدهید
من در سایت https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx کیس نامبر زدم و پیام
The next step in the Diversity Visa process for 2014 selectees is to complete and submit a form DS-230 Part I and Part II Application for Immigrant Visa and Alien Registration, and the DSP-122 Supplemental Registration for the Diversity Immigrant Visa Program. You must immediately complete both forms and send the completed forms to:

Diversity Immigrant Visa Program
Kentucky Consular Center
3505 N. Highway 25W, Williamsburg, KY 40769

When your case is ready to be scheduled, you will receive an e-mail from KCC instructing you to log into the ESC website to access your appointment information. Please keep your email address up to date, and retain your DV confirmation number in order to have access to your appointment information.
آمد . من قبلا فرم پر کردم و پست کردم و تایید آن را گرفتم. لطفا راهنمایی فرمایید
تا جایی که میدونم 2015باید فرم رو انلاین بفرستن اینجا گفته فرمها رو انلاین بفرستین و بعد هم شماره کانفرمیشن رو نگه دارین تا بتونین نامه دعوت به مصاحبه رو ببینین
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، nedaba ، smpf
[عکس: telasaranyas15.jpg]

Big Grin
2014AS77XX/آنکارا => ابوظبي/مصاحبه:23جولاي/آپ:{23-25-27-29جولاي}{ 11-28 آگست}
تشکر کنندگان: soli asali ، ffrfar ، نام کاربری somi ، babak12 ، Sam2014 ، محبت ، nedaba ، smpf
همه کارنت شدند دیگه ؟ چه خبرا دوستان
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: soli asali ، shilan ، Sara_lphmkf ، ffrfar ، exxedus ، محبت ، nedaba ، smpf
Visa Bulletin

Current Visa Bulletin

July
2014
Upcoming Visa Bulletin

Coming Soon
کسی هست که هنوز منتظر باشه تا کارنت بشه؟
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: soli asali ، azadeh2014 ، zepehr ، pouria.narimisa ، exxedus ، محبت ، nedaba ، smpf
آره من هنوز کارنت نشدم Sad
کیس نامبر:***2014AS00017
رویت قبولی:من اصلا تو فکرش نبودمCool jun
تعداد افراد کیس:7 نفر
کارنت:????
مصاحبه:????
ویزا:????
تشکر کنندگان: soli asali ، EmJay ، محبت ، shilan ، nedaba ، smpf ، milad.m1986 ، lighter
(2014-07-07 ساعت 02:03)zakieg نوشته:  آره من هنوز کارنت نشدم Sad

نگران نباشین برای آگوست همه کارنت می شن
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: pouria.narimisa ، soli asali ، محبت ، nedaba ، anahita 62 ، smpf
(2014-07-07 ساعت 02:08)nasim نوشته:  

سلام ، من هنوز کارنت نشدم 12XXX و فکر نکنم که به من برسه واسه همین دیگه بهش فکر نمی کنم.
تشکر کنندگان: soli asali ، pouria.narimisa ، محبت ، nedaba ، smpf ، lighter
(2014-07-07 ساعت 18:10)khalaf01 نوشته:  

سلام ، من هنوز کارنت نشدم 12XXX و فکر نکنم که به من برسه واسه همین دیگه بهش فکر نمی کنم.

دوست عزیز هیچ وقت نا امید نشید. به امید خدا شما یکضرب می گیرید. Smile
Case Number: 2014AS6xxx/Kuala lumpur/2persons: 1 Visa,1 AP/Interview: May
تشکر کنندگان: nasim ، soli asali ، Sam2014 ، pouria.narimisa ، محبت ، anahita 62 ، nedaba ، pari pariaaa ، smpf ، lighter
(2014-07-07 ساعت 18:10)khalaf01 نوشته:  

نه دوست عزیز این چه حرفیه . وقتی آگوست آلل کارنت کنند شما هم به مصاحبه خوونده می شی و به امید خدا یه ضرب می گیری اگه خدایی نکرده کلیرنس خوردی 100 درصد زمان کلیرتون کمتر خواهد بود . سال ها قبل و بخون از کیس شما بالاتر بوده و ویزا گرفتن Smile نبینم اینجا کسی نا امید باشه
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: soli asali ، majid_eng ، poem ، taleghani ، Sam2014 ، pouria.narimisa ، محبت ، anahita 62 ، banafsh14 ، azadeh2014 ، gema ، nedaba ، pari pariaaa ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان