کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
سلام

همگی حالشون خوبه دوباره برگشتیم به خونه اول و نبینم اینجا کسی از ناامیدی حرف بزنه ها Wink مطمئن باشید همگی به مصاحبه خواهید رفت و بعد گرفتن ویزاتون با توجه به کلیر کردن در زمان کمتر ( البته من معتقدم کلیرنس شما از زمان ارسال فرمهاتون کلید خورده با توجه به آپدیتهای قبل مصاحبه این فرضیه قوت میگیره) میاید و به جمع خوشحالان می پیوندید Smile یعنی منظورم تمام بچه هاست.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

بولتن ويزا اكوست اومد
اسيا سبتامبر 13350
كسي هست كيسش بالاتر باشه؟
2014AS000050XX شماره کیس:
دو نفر
ارسال مدارک می.
آنکارا
کارنت فوریه
نامه دوم: 12 فوریه- مصاحبه: آنکارا به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: هفته دوم آپریل
Cool
دوستان
سرانجام بولتن آگوست آمد و تا 13350 کارنت شدند

جالب بدانید که این بولتن در حالی اعلام شده که پرونده های موجود در سفارتها روز گذشته یک شخم اساسی خورده اتد برای همین به نظر می رسد که این تعداد با حساب به مصاحبه دعوت شده باشند.
فراموش نکنید که در آسیا حدود 23 هزار کیس انتخاب شده بودند که با این بولتن می شه گفت تنها 13350 پرونده برای مصاحبه فراخوانده شده است

امیدوار باشید
تشکر کنندگان: pouria.narimisa ، nasim ، nedaba ، soli asali ، pari pariaaa ، anahita 62 ، shayesteh ، taleghani ، majid_eng ، gema ، smpf ، Sam2014 ، lighter
ای وای تو این ماهم کارنت نشدیم بنظرتون امیدی هست یا نه Sad Sad Sad
کیس نامبر:***2014AS00017
رویت قبولی:من اصلا تو فکرش نبودمCool jun
تعداد افراد کیس:7 نفر
کارنت:????
مصاحبه:????
ویزا:????
تشکر کنندگان: nasim ، soli asali ، smpf ، pouria.narimisa ، lighter ، nedaba
(2014-07-09 ساعت 03:45)zakieg نوشته:  ای وای تو این ماهم کارنت نشدیم بنظرتون امیدی هست یا نه Sad Sad Sad

امیدتون به خدا باشه امیدوارم زودتر کارنت بشین.

Embassy:Ankara/کلیرJun 27/دریافت ویزا Jul 11/ ورود به آمریکا Sep 10/ساکن ارواین
تشکر کنندگان: taleghani ، majid_eng ، nasim ، soli asali ، smpf ، lighter ، nedaba
سلام به همگی و تبریک مخصوص به کارنت شده های جدید ... من واقعا انتظار دیدن چیزی جز all کارنت رو نداشتم برای این ماه چیزی که تو این چند سال اخیر روال بوده و الان واقعا متعجب موندم از این رقمی که اعلام شده !!!! یعنی چی اونوقت اینهمه شماره توی آسیا تکلیفشون چی میشه؟؟؟
کیس:2014AS73## -- تعداد3 - ایروان- جامانده از لاتاری 2014
دورها آوایی است که مرا می خواند...
تشکر کنندگان: exxedus ، taleghani ، majid_eng ، nasim ، LESAM ، soli asali ، pari pariaaa ، smpf ، masoudyara ، lighter ، nedaba
قربان ایشالا که به همه ایرانی ها از جمله اون دوست 17000 تایی مهاجر سرایی میرسه. ولی توجه دارید که با وجود اینکه سهمیه هر سال لاتاری 50000 نفر هست هر سال 100 تا 120 هزار نفر یعنی بیش از 2 برابر رو قبول میکنن برای مشکلاتی از جمله پرنکردن فرم، ریجکت شدن، حذف تعدادی از اعضای کیس و پرشدن سهمیه یک کشور. طبیعیه که همه 120 هزار نفر به مصاحبه دعوت نشن حتی با فرض کارنت شدن همه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: taleghani ، majid_eng ، nasim ، shahryar7021 ، soli asali ، USA2014 ، smpf ، masoudyara ، Sam2014 ، nedaba
(2014-07-09 ساعت 03:45)zakieg نوشته:  ای وای تو این ماهم کارنت نشدیم بنظرتون امیدی هست یا نه Sad Sad Sad

ان شا الله کارنت میشید حتما پیش خودشون یه برنامه ریزی کردن که این همه شماره قبول کردن ببخشید فضولی نباشه ولی یه سوالی با دیدن امضاتون برای من پیش اومده جسارتا شما 5 تا فرزند دارید ؟ چون 7 نفر هستید
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: majid_eng ، nasim ، soli asali ، smpf ، lighter ، nedaba
سلام کیس نامبر من 16670 بود . من از افغانستان شرکت کرده بودم اما همه امیدم نقش برآب شد . 13350 کارنتی ها سپتامبر است و دیگر هیچ شانسی برام نمونده . دارم از قصه دق می کنم . با این اوضاع نابسامان افغانستان و دور از خانوادم که ساکن مشهد هستند. خدایا کم آوردم من نمی دونم باید چیکار کنم. SadSadSadSadSadSadSadSad:
(2014-07-09 ساعت 13:31)qolkaram نوشته:  سلام کیس نامبر من 16670 بود . من از افغانستان شرکت کرده بودم اما همه امیدم نقش برآب شد . 13350 کارنتی ها سپتامبر است و دیگر هیچ شانسی برام نمونده . دارم از قصه دق می کنم . با این اوضاع نابسامان افغانستان و دور از خانوادم که ساکن مشهد هستند. خدایا کم آوردم من نمی دونم باید چیکار کنم. SadSadSadSadSadSadSadSad:

دوست عزیز امیدتو از دست نده واسه ماه بعدی آل کارنت می کنند . می دوننین که پروسه کلیرنس از زمان ارسال فرم ها آغاز می شه پس در صورتی که ویزا یه ضرب نگیرین پروستون طولانی نخواهد بود
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: soli asali ، majid_eng ، gema ، smpf ، milad.m1986 ، lighter ، nedaba ، banafsh14
(2014-07-09 ساعت 08:05)shayesteh نوشته:  سلام به همگی و تبریک مخصوص به کارنت شده های جدید ... من واقعا انتظار دیدن چیزی جز all کارنت رو نداشتم برای این ماه چیزی که تو این چند سال اخیر روال بوده و الان واقعا متعجب موندم از این رقمی که اعلام شده !!!! یعنی چی اونوقت اینهمه شماره توی آسیا تکلیفشون چی میشه؟؟؟

موافقم، در هفت سال گذشته که من آمارشو دارم، تا حالا سابقه نداشته واسه ماه سپتامبر شماره کیس واسه کارنت شدن اعلام بشه. همه سالهای گذشته توی ویزا بولتن سپتامبر کلاً میزد "کارنت". آخه قاعدتاً از اکتبر باید اولین کارنتی های سال بعد اعلام بشه یعنی DV2015 !!!
کلاً جریان چیه؟ چرا همچین اتفاقی افتاده؟ کسی نظری داره؟
Case No.: 2014AS6### - Interview: Ankara --> Abu Dhabi - May, 4th Week - 2 Persons
Updates
Main applicant: 9, 11, 15 Jun. - 8 Jul. - 7 Aug. - 24 Aug. - 26 Aug. - 27 Aug. ---> 15 Jun. & 7 Aug. by email
Beneficiary`s: 8 Jul. - 7 Aug. - 11 Aug - 13 Aug - 24 Aug. - 26 Aug. - 27 Aug. ---> 13 Aug. by email
Visa ISSUED
تشکر کنندگان: shayesteh ، soli asali ، smpf ، nedaba
(2014-07-09 ساعت 14:10)LESAM نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 08:05)shayesteh نوشته:  سلام به همگی و تبریک مخصوص به کارنت شده های جدید ... من واقعا انتظار دیدن چیزی جز all کارنت رو نداشتم برای این ماه چیزی که تو این چند سال اخیر روال بوده و الان واقعا متعجب موندم از این رقمی که اعلام شده !!!! یعنی چی اونوقت اینهمه شماره توی آسیا تکلیفشون چی میشه؟؟؟

موافقم، در هفت سال گذشته که من آمارشو دارم، تا حالا سابقه نداشته واسه ماه سپتامبر شماره کیس واسه کارنت شدن اعلام بشه. همه سالهای گذشته توی ویزا بولتن سپتامبر کلاً میزد "کارنت". آخه قاعدتاً از اکتبر باید اولین کارنتی های سال بعد اعلام بشه یعنی DV2015 !!!

دوستان این بولتن مال آگوست بوده که سپتامبر می رن مصاحبه هنوز مال سپتامبر موونده بولتن 2013 روو بخوونین
http://travel.state.gov/content/visas/en...-2013.html

پس جای امیدواری هستSmile عذر می خوام منم گیج شدم مال سپتامبر 2013 که DV2014 هاا رو زده !!! پس بولتن سپتامبر چی می شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
تشکر کنندگان: gema ، soli asali ، smpf ، reasonable ، nedaba
(2014-07-09 ساعت 05:34)anahita 62 نوشته:  

امیدتون به خدا باشه امیدوارم زودتر کارنت بشین.

دیگه ماه بعدی هم مگه درکاره؟! تموم شد دیگه، سپتامبر پرونده ی لاتاری 2014 بسته میشه!
خیلی برای دوستان افغان ناراحت شدم،زندگیشون که سخته،با این بدشانسی هم مواجه شدن.
کیس نامبر همسر $$$4،کارنت:ژانویه ،مصاحبه:مارچ،ایروان ،AP
چه خوش باشد که بعد از انتظاری /به امیدی رسد امیدواری
تشکر کنندگان: shayesteh ، nasim ، shahrzad001 ، pari pariaaa ، soli asali ، smpf ، milad.m1986 ، nedaba
(2014-07-09 ساعت 14:32)nasim نوشته:  

دوستان این بولتن مال آگوست بوده که سپتامبر می رن مصاحبه هنوز مال سپتامبر موونده بولتن 2013 روو بخوونین

پس جای امیدواری هستSmile عذر می خوام منم گیج شدم مال سپتامبر 2013 که DV2014 هاا رو زده !!! پس بولتن سپتامبر چی می شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه نسیم جان،همیشه 2ماه قبا اعلام میشه،این بولتن جدید مربوط به مصاحبه در سپتامبره.
کیس نامبر همسر $$$4،کارنت:ژانویه ،مصاحبه:مارچ،ایروان ،AP
چه خوش باشد که بعد از انتظاری /به امیدی رسد امیدواری
تشکر کنندگان: shayesteh ، nasim ، pari pariaaa ، soli asali ، smpf ، masoudyara ، pouria.narimisa ، nedaba
(2014-07-09 ساعت 14:38)نام کاربری somi نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 14:32)nasim نوشته:  

نه نسیم جان،همیشه 2ماه قبا اعلام میشه،این بولتن جدید مربوط به مصاحبه در سپتامبره.

Sad بچه هاااا متاسفم ! واقعا چرا امسال آل کارنت نکردن ؟؟؟ یعنی نگران اتمام ویزا شدن ؟؟؟؟؟؟؟Sad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان