کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
آقایون و خانم ها
این تاپیک صرفاً مربوط به نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ای مربوطه است. برای نحوه انتقال پول به آمریکا از تاپیک " انتقال پول از ایران به آمریکا و برعکس" استفاده کنید. تمام پست های نامرتبط عدم تایید شدند. سعید
تشکر کنندگان: sinamn ، shimoda ، سمانه777 ، NIKKI ، nedafarsi ، KIMIA2005 ، nina22 ، maziar irani ، hossien_501 ، mehdieb ، yasejavan ، khder
من یه سوال دارم کسایی که بهشون کلیر میخوره ظاهراً بعد از مشخص شدن وضعیت و وقتی میخوان برن برای گرفتن ویزا جزء مدارکی که باید ببرن مدارک مالی هم هست، درسته؟؟
خوب اون موقع همین گواهی تمکن که نزدیک مصاحبه گرفتیم رو میشه ارائه داد، اخه با توجه به اینکه فرایند کلیر شده به طور معمول 1-2 ماه طول میکشه به تبع همین مدت از تاریخ گواهی تمکن میگذره، تو این شرایط باید گواهی جدید گرفت عایا؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: NIKKI
من می خوام هفته آینده پول تو حساب بذارم و موجودی حساب بگیرم به نظر شما با توجه به اینکه جزء سری اول مصاحبه ها هستم ، اینکه از الان موجودی حساب بگیرم و 3 ماه بعد برم برای مصاحبه مشکلی به وجود نمی یاد؟؟؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان:
(2013-06-03 ساعت 16:06)tenese نوشته:  من می خوام هفته آینده پول تو حساب بذارم و موجودی حساب بگیرم به نظر شما با توجه به اینکه جزء سری اول مصاحبه ها هستم ، اینکه از الان موجودی حساب بگیرم و 3 ماه بعد برم برای مصاحبه مشکلی به وجود نمی یاد؟؟؟؟

دوست عزیز الان زوده یکماه قبل از مصاحبه برا گواهی تمکن مالی اقدام کنید در حال حاضر فقط یک حساب باز کن تا موقعی که خواستی گواهی بگیری در ضمن در صورت تمابل کیس نامبرتو توی امضات بذار ..موفق باشی..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان:
(2013-06-03 ساعت 16:18)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-03 ساعت 16:06)tenese نوشته:  من می خوام هفته آینده پول تو حساب بذارم و موجودی حساب بگیرم به نظر شما با توجه به اینکه جزء سری اول مصاحبه ها هستم ، اینکه از الان موجودی حساب بگیرم و 3 ماه بعد برم برای مصاحبه مشکلی به وجود نمی یاد؟؟؟؟

دوست عزیز الان زوده یکماه قبل از مصاحبه برا گواهی تمکن مالی اقدام کنید در حال حاضر فقط یک حساب باز کن تا موقعی که خواستی گواهی بگیری در ضمن در صورت تمابل کیس نامبرتو توی امضات بذار ..موفق باشی..
الان مبلغ خوبی نقد دارم و شاید تا چند ماه دیگه دوباره همین مقدار داشته باشم و شاید هم نه . اگر دوباره پول نقد داشته باشم که موجودی می گیرم ولی اگر نباشه و مجبور باشم گواهی که می گیرم تاریخش مربوط به یک ماه قبل از مصاحبه باشه باید بدونم تا از الان بتونم برنامه ریزی کنم.
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان:
(2013-06-03 ساعت 16:29)tenese نوشته:  
(2013-06-03 ساعت 16:18)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-03 ساعت 16:06)tenese نوشته:  
الان مبلغ خوبی نقد دارم و شاید تا چند ماه دیگه دوباره همین مقدار داشته باشم و شاید هم نه . اگر دوباره پول نقد داشته باشم که موجودی می گیرم ولی اگر نباشه و مجبور باشم گواهی که می گیرم تاریخش مربوط به یک ماه قبل از مصاحبه باشه باید بدونم تا از الان بتونم برنامه ریزی کنم.
یک ماه قبل مصاحبه خوبه
ولی می تونی الان هم بگیری بهتر از نداشتنش هست. یک ماه قبل از مصاحبه هم اگر داشتی بگیر، اون گواهی نزدیک تره رو ببر
موفق باشی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: maziar irani ، KIMIA2005 ، love_everlife
(2013-06-02 ساعت 14:28)nedafarsi نوشته:  من یه سوال دارم کسایی که بهشون کلیر میخوره ظاهراً بعد از مشخص شدن وضعیت و وقتی میخوان برن برای گرفتن ویزا جزء مدارکی که باید ببرن مدارک مالی هم هست، درسته؟؟
خوب اون موقع همین گواهی تمکن که نزدیک مصاحبه گرفتیم رو میشه ارائه داد، اخه با توجه به اینکه فرایند کلیر شده به طور معمول 1-2 ماه طول میکشه به تبع همین مدت از تاریخ گواهی تمکن میگذره، تو این شرایط باید گواهی جدید گرفت عایا؟؟

خیر - دوست عزیز گواهی تمکن مالی رو برا مصاحبه لازم داری تا به افیسر ارائه بدی اگر کلیرنس بخوری دیگه نیازی نیست برا گرفتن ویزا باز هم گواهی تمکن مالی ببری ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: sinamn ، hossien_501 ، nedafarsi
درود بر همه دوستان
با توجه به تحریم شدن ریال به نظرتون تاثیری روی این قضیه داره که دیگه گواهی تمکن مالی از ایران رو قبول نکنند و ما مجبور باشیم به دنباله اسپانسر باشیم؟
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان:
(2013-06-06 ساعت 13:18)hossien_501 نوشته:  درود بر همه دوستان
با توجه به تحریم شدن ریال به نظرتون تاثیری روی این قضیه داره که دیگه گواهی تمکن مالی از ایران رو قبول نکنند و ما مجبور باشیم به دنباله اسپانسر باشیم؟

خیر دوست عزیز.
این موضوع ربطی به تمکن مالی نداره.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: love_everlife ، hossien_501 ، ojee
(2013-06-06 ساعت 13:18)hossien_501 نوشته:  درود بر همه دوستان

عزیزم ریال واحد پولیه که صد ها تن طلا پشتیبانیش میکنه. تحریم جدید یعنی دولت ایران نمیتونه معاملاتش رو با ریال انجام بده، به این معنی نیست که ریال ارزش نداره.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، love_everlife ، hossien_501
اگه حساب ارزی داشته باشیم برای یک نفر چقدرلازم است
تشکر کنندگان:
(2013-06-06 ساعت 20:58)shadi79 نوشته:  اگه حساب ارزی داشته باشیم برای یک نفر چقدرلازم است

صفحه اول همین تاپیک اطلاعات خوبی داره میتونین مطالعه کنین.
حدود 14 تا 17 هزار$ کافیه.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee
(2013-06-02 ساعت 14:28)nedafarsi نوشته:  من یه سوال دارم کسایی که بهشون کلیر میخوره ظاهراً بعد از مشخص شدن وضعیت و وقتی میخوان برن برای گرفتن ویزا جزء مدارکی که باید ببرن مدارک مالی هم هست، درسته؟؟

نه دوست عزیز اصلا این طور نیست. انشاالله که کارتون به اونجا نمیرسه اگه هم رسید میرید پاستونو میگیرید میاید.
شاید بعضیها نقص مدرک خورده باشن و اون موقع باید تحویل میدادن. شما حتما همه چیز رو روز مصاحبه با خودت ببر.

(2013-06-06 ساعت 22:12)aghaghia نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 20:58)shadi79 نوشته:  اگه حساب ارزی داشته باشیم برای یک نفر چقدرلازم است

صفحه اول همین تاپیک اطلاعات خوبی داره میتونین مطالعه کنین.
حدود 14 تا 17 هزار$ کافیه.

در جهت تکمیل حرف دوستمون باید بگم که باید بالای خط فقر آمریکا باشه !
تشکر کنندگان: nedafarsi
(2013-06-01 ساعت 19:36)NIKKI نوشته:  سلام دوستان
آيا به جاي گواهي ارزش ملك يا آپارتمان ميشه گواهي اجاره ماهيانه همون آپارتمان را به عنوان داشتن تمكن مالي جهت تامين همه يا بخشي از هزينه هاي زندگي در آمريكا در صورت گير نياوردن كار ارائه داد؟
ممنون ميشم نظر يا تجربه احتماليتون را در اين مورد بنويسيد

با سپاس

شما باید یک آپارتمان داشته باشید که اجاره اش بدید . خوب همون رو ارزش گزاری کرده و ارائه بدهید !
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: KIMIA2005
سلام به دوستان راهنمای عزیز
از دوستانی که تجربه ارزش گذاری ملک را دارند خواهش می کنم راهنمائی کنید که چه باید کرد و به کجا مراجعه کنیم؟
چون من مبلغی را که باید بعنوان تمکن مالی تهیه کنم کم است.
خیلی ممنونم
کیس نامبر : **51 - مصاحبه : ایروان 9 آپریل - برنده : همسر
آپدیتها :
همسر : 10 آپریل ، 14 ژولای ( با ایمیل ) ، 19 آگوست ، 2 سپتامبر
خودم : 11 آپریل ، 18 و 19 آگوست
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان