کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-06-07 ساعت 19:29)mehdieb نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 19:36)NIKKI نوشته:  سلام دوستان
آيا به جاي گواهي ارزش ملك يا آپارتمان ميشه گواهي اجاره ماهيانه همون آپارتمان را به عنوان داشتن تمكن مالي جهت تامين همه يا بخشي از هزينه هاي زندگي در آمريكا در صورت گير نياوردن كار ارائه داد؟
ممنون ميشم نظر يا تجربه احتماليتون را در اين مورد بنويسيد

با سپاس

شما باید یک آپارتمان داشته باشید که اجاره اش بدید . خوب همون رو ارزش گزاری کرده و ارائه بدهید !

طبق قانون شما نمیتونین اجاره ی ملکی رو که در ایران دارید به امریکا منتقل کنید. اما میتوانید این ملک را حتی پس از دریافت گرین کارت بفروشید و پول ان را از طریق قانونی وارد کنید. همچنین پس از دریافت گرین کارت شما میتونین پول وکیل، بنگاه و دفتر خانه را بدهید و در این مورد میتوانید از سیستم بانک ایران هم استفاده کنید.
تشکر کنندگان: NIKKI
(2013-06-08 ساعت 13:50)عراقی نوشته:  سلام به دوستان راهنمای عزیز
از دوستانی که تجربه ارزش گذاری ملک را دارند خواهش می کنم راهنمائی کنید که چه باید کرد و به کجا مراجعه کنیم؟
چون من مبلغی را که باید بعنوان تمکن مالی تهیه کنم کم است.
خیلی ممنونم
اگه اشنا تو بانك داشته باشيد ميتونيد ازشون سؤال كنيد در مورد كارشناس دادگستري كه با اون بانك قرار داد داره تا مبلغ كمتري هم ازتون بگيره.اگر نداريد بايد بريد دادگستري و با كارشناسان اونجا هماهنگ كنيد.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان:
از دوستانی که تجربه ارزش گذاری ملک را دارند خواهش می کنم راهنمائی کنید که چه باید کرد و به کجا مراجعه کنیم؟
خیلی ممنونم

از طریق اداره ثبت بایستی اقدام کنید تا کارشناسشون رو برا قیمت گذاری بفرستندو گواهی کارشناس رو برا ترجمه ببرید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: hossien_501
دوستان عزیز
برای تمکن مالی شما نیازمند ارائه موجودی حساب هستید.
تا بحال از تعداد انگشت شماری در مورد ملک سوال پرسیده شده.
البته برای مسافرت به ینگی دنیا! داشتن ملک مهم است نه برای برندگان لاتاری
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 14:21)ald نوشته:  دوستان عزیز
برای تمکن مالی شما نیازمند ارائه موجودی حساب هستید.
تا بحال از تعداد انگشت شماری در مورد ملک سوال پرسیده شده.
البته برای مسافرت به ینگی دنیا! داشتن ملک مهم است نه برای برندگان لاتاری
روز مصاحبه کسی از شما در مورد ملک نمی پرسه. ازتون مدارک مالی (Financial documents) طلب می کنند. حالا این مدارک مالی می تونه موجودی حساب بانکی، اسپانسر یا سند ملکی باشه. اگر موجودی حساب بانکیتون کم هست باید از طریق اسپانسر یا سند ملکی جبرانش کنین. بر خلاف خیلی از دوستان من معتقدم سند ملک بدون ارزشگذاری اهمیت زیادی نداره. کما این که در فایل راهنما هم بهش اشاره شده. روز مصاحبه ما هم ارزشگذاری ملک و ترجمه اش رو از ما گرفت ولی سند ملک رو بهمون پس داد.
تشکر کنندگان: sinamn ، el333 ، maziar irani ، mehdieb ، NIKKI ، hossien_501 ، nina22 ، Hedieh20
(2013-06-08 ساعت 14:07)nina22 نوشته:  
خیلی ممنونم
اگه اشنا تو بانك داشته باشيد ميتونيد ازشون سؤال كنيد در مورد كارشناس دادگستري كه با اون بانك قرار داد داره تا مبلغ كمتري هم ازتون بگيره.اگر نداريد بايد بريد دادگستري و با كارشناسان اونجا هماهنگ كنيد.

کانون کارشناسان دادگستری در اتوبان مدرس خیابان ظفر قبل از نفت میباشد و حتی از طریق کتاب کارشناسان دادگستری میتوانید با موبایل چند تا از کارشناسان مربوطه صحبت کرده و نرخ بگیرید و حتی از طریق سایت کانون کارشناسان.

(2013-06-08 ساعت 14:19)KIMIA2005 نوشته:  
خیلی ممنونم

از طریق اداره ثبت بایستی اقدام کنید تا کارشناسشون رو برا قیمت گذاری بفرستندو گواهی کارشناس رو برا ترجمه ببرید..

دوست عزیز از طریق کارشناس دادگستری یا کارشناس قوه قضاییه بایستی اقدام کنید . اداره ثبت کارشناس ارزش گذاری ندارد.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: عراقی
سلام
دوستان من می خوام اطلاع رسانی کنم.
من یکی از برندگان 2014 هستم و بر اساس رسم قدیمی که در مهاجر سرا هست دارم جدول مشخصات برندگان 2014 رو اماده میکنم.این جدول واقعا در اینده نزدیک هم به درد خود ما ( برندگان 2014) خواهد خورد و هم به درد ایندگان.( نمونه جدول با تعداد کمی از مشخصات دوستان در امضای من موجود است)
من از شما خواهش میکنم که جدول رو دانلود کنید ( حتی میتونید نمونه جدول 2013 ها رو هم دانلود کنید که اطلاعات جالبی به دست بیارید.) و دقیقا همون مشخصات رو برای من با پیام خصوصی ارسال کنید تا جدول رو زودتر کامل کنم.
ممنونم.
از مدیران سایت هم بایت همکاری در این اطلاع رسانی تشکر میکنم.
موفق و شاد باشید.Smile
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: sce ، Hedieh20
[/quote]

دوست عزیز از طریق کارشناس دادگستری یا کارشناس قوه قضاییه بایستی اقدام کنید . اداره ثبت کارشناس ارزش گذاری ندارد.
[/quote]

در تکمیل فرمایش دوست عزیزمون بگم که عنوان دقیقش ایناست :
کانون کارشناسان رسمی دادگستری
یا
کانون کارشناسان رسمی قوه قضاییه
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: عراقی
درود بر همه دوستان
به نظرتون این قضیه تحریم ریال میتونه تاثیری روی گواهی تمکن مالی که از ایران میبریم داشته باشه?
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان:
(2013-06-09 ساعت 20:18)hossien_501 نوشته:  درود بر همه دوستان
به نظرتون این قضیه تحریم ریال میتونه تاثیری روی گواهی تمکن مالی که از ایران میبریم داشته باشه?

نه عزیز .
شما از بانکت موجودی حساب لاتین تقاضا کن ... توی همون فرم هم موجودیتو به دلار هم حساب میکنه و مینویسه .
ربطی به تحریم ریال نداره .
تشکر کنندگان: hossien_501
من به هر دري زدم و نتونستم اسپانسر پيدا كنم. چي ميشه الان ؟؟!؟؟ بايد بيخيال مصاحبه و آمريكا بشم ؟!!؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-10 ساعت 15:25)kingrokh نوشته:  من به هر دري زدم و نتونستم اسپانسر پيدا كنم. چي ميشه الان ؟؟!؟؟ بايد بيخيال مصاحبه و آمريكا بشم ؟!!؟؟
شما تمكن مالي كافي داشته باشي و يك سند ملكي هم بنامتون باشه كافيه دوست عزيز.احتياجي نيست حتما اسپانسر داشته باشي مثل خيلي از دوستان Smile
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: maziar irani ، mahbube ، hossien_501
(2013-06-10 ساعت 15:40)nina22 نوشته:  
(2013-06-10 ساعت 15:25)kingrokh نوشته:  من به هر دري زدم و نتونستم اسپانسر پيدا كنم. چي ميشه الان ؟؟!؟؟ بايد بيخيال مصاحبه و آمريكا بشم ؟!!؟؟
شما تمكن مالي كافي داشته باشي و يك سند ملكي هم بنامتون باشه كافيه دوست عزيز.احتياجي نيست حتما اسپانسر داشته باشي مثل خيلي از دوستان Smile

چقدر باید داشته باشم تو حسابم ؟
باید تو حساب هر دو نفرمون ( من و همسرم‌ ) مبلغ باشه یا فقط من ؟!
من سند ملکی ندارم ! Sad
تشکر کنندگان:
(2013-06-11 ساعت 03:29)kingrokh نوشته:  چقدر باید داشته باشم تو حسابم ؟
من سند ملکی ندارم ! Sad

دوست عزیزسند ملکی نیاز نیست و فقط برا فرد برنده گواهی موجودی میگیرید البته بعضی از دوستان هم برا خودشون وهم برا همسرشون گواهی گرفتند که اگه بتونید اینکار رو بکنید بهتر هستش طبق جدولی که خط فقر رو در امریکا مشخص میکنه در سال 2013 به صورت زیر هستش :

1 نفر $11,490
2 نفر 15,510
3 19,530
4 23,550
5 27,570
31,590
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: NarCssuS ، hossien_501
(2013-06-11 ساعت 08:48)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-11 ساعت 03:29)kingrokh نوشته:  چقدر باید داشته باشم تو حسابم ؟
من سند ملکی ندارم ! Sad

دوست عزیزسند ملکی نیاز نیست و فقط برا فرد برنده گواهی موجودی میگیرید البته بعضی از دوستان هم برا خودشون وهم برا همسرشون گواهی گرفتند که اگه بتونید اینکار رو بکنید بهتر هستش طبق جدولی که خط فقر رو در آمریکا مشخص میکنه در سال 2013 به صورت زیر هستش :

1 نفر $11,490
2 نفر 15,510
3 19,530
4 23,550
5 27,570
31,590

اگر بتونی 50 میلیون یا بیشتر جور کنی و فقط 1 روز تو حسابت باشه خوبه.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: KIMIA2005

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان