کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
اسپانسر من سیتیزن آمریکاست اما اونجا کار نمیکنه ایرانه فقط سالی 2ماهی میره اونجا......!!!
اونوقت من چه طوری باید گواهی اشتغال به کار واسش بگیرم؟؟؟
تشکر کنندگان: ojee
(2013-06-26 ساعت 00:06)USA2014 نوشته:  اسپانسر من سیتیزن آمریکاست اما اونجا کار نمیکنه ایرانه فقط سالی 2ماهی میره اونجا......!!!

خب ایشون اصلا شرایط اسپانسری رو ندارن، چون هم باید ساکن اونجا باشن، هم کار داشته باشن و هم فرم های مالیاتی شون رو باید ارائه بدن.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: USA2014 ، mehdieb ، ffrfar
(2013-06-26 ساعت 00:17)aghaghia نوشته:  
(2013-06-26 ساعت 00:06)USA2014 نوشته:  اسپانسر من سیتیزن آمریکاست اما اونجا کار نمیکنه ایرانه فقط سالی 2ماهی میره اونجا......!!!

خب ایشون اصلا شرایط اسپانسری رو ندارن، چون هم باید ساکن اونجا باشن، هم کار داشته باشن و هم فرم های مالیاتی شون رو باید ارائه بدن.

یعنی داشتن حساب بانکی خوب و املاک زیاد توی امریکا دلیل بر اسپانسر شدن نمیشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-26 ساعت 00:47)USA2014 نوشته:  
(2013-06-26 ساعت 00:17)aghaghia نوشته:  

یعنی داشتن حساب بانکی خوب و املاک زیاد توی آمریکا دلیل بر اسپانسر شدن نمیشه؟

شما باید ببینید توی فرم های اسپانسر چه شرایطی رو از اسپانسر انتظار دارند و بر حسب اون عمل کنید. اگر ایشون اون شرایط رو دارن میتونن اسپانسر بشن. این پست رو حتما بخونید:
http://mohajersara.com/thread-6460-post-...#pid329829
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: USA2014 ، KIMIA2005 ، mehdieb ، ojee ، ffrfar
دوستان سلام
من به رسم قدیمی مهاجر سرا دارم جدول مشخصات برندگان 2014 رو اماده میکنم. این جدول واقعا در اینده نزدیک ( بعد از اعلام اولین کارنتی ها ) بسیار به درد همه ما خواهد خورد.( مخصوصا امسال که مثل اینکه ما با بچه های 2013 فرق داریم از نظر توزیع کیس نامبر ها )
مشارکت بچه های 2014 واقعا کم است. از حدود 250 الی 270 نفری که خودشون رو برنده اعلام کردن فقط 48 نفر به من اطلاعات ارسال کردند. درسته که هیچ اجباری در ارسال اطلاعات نیست ولی جدول کامل تر یعنی امار دقیق تر از روند لاتاری امسال.یعنی حدس های دقیق تر درباره روند کارنتی ها و اطلاعات دقیق تر درباره روند مصاحبه ها و یک ضربی ها و حدود کلیرنس های احتمالی و یافتن همشهری ها و هم مقصدی ها در آمریکا و یافتن عزیزانی که شرایط و ویژگی های مشابه داریم.
من از همه عزیزان خواهش میکنم مشخصات خودشون رو بر اساس جدولی که در لینک امضای من قرار داره به صورت پیام خصوصی برای من ارسال کنند تا جدول پربار تری داشته باشیم.
اگر جدول 2013 ها رو نگاه کنید خیلی اطلاعات خوبی به دست میارید.
با ارزوی سلامتی و شادی برای همه شما.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: aghaghia ، maryam_fo ، ojee ، آلیس-1980 ، ffrfar ، Farshid22
(2013-06-26 ساعت 00:47)USA2014 نوشته:  یعنی داشتن حساب بانکی خوب و املاک زیاد توی آمریکا دلیل بر اسپانسر شدن نمیشه؟

نه ، اسپانسر باید کار و حقوق ثابت داشته باشه و بتونه همزمان غیر از خانواده خودش از پس مخارج شما هم بربیاد .
یکسری موارد دیگه هم هست که باید توسط اسپانسر رعایت شده باشه که به موارد بالا اضافه میشه ، کلا مسئولیت سنگینی داره هر کسی زیر بارش نمیره مگر اینکه طرف مثل برادر یا خواهر نزدیک باشه .

من 6 نفر از اقوام نزدیک رو پیدا کدم فقط 2 نفر شرایطش رو داشتن و میتونستن اسپانسر بشن زمانی که به نفر اول جریان رو گفتم مفقود الاثر شده جوری که خونوادشم نتونستن پیداش کنن Big Grin از ترس اینکه نفر دوم هم بلایی سر خودش نیاره بیخیال اسپانسر شدم .

همون حساب بانکی از 100 تا اسپانسر با ارزش تره Cool
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، KIMIA2005 ، ojee ، hossien_501 ، aghaghia ، mohamadir ، USA2014 ، آلیس-1980 ، gema ، fakhrinejad ، Natasha9
سلام به همه
میشه یک موضوع درباره آموزش پر کردن فرم اسپانسر باز کنید و قسمت های مختلف فرم رو بگید برای چی هستش و کی باید اونا رو پر کنه؟
تشکر کنندگان: Natasha9
سلام بر دوستان گلم،

برای اوکی کردن مدارک اسپانسر باید از الان اقدام کنیم یا اینکه باید بذاریم نزدیک مصاحبه که مدارکمون به روز باشه.ممنون میشم از پاسخ کارشنا سیتون.
تشکر کنندگان: gema
(2013-06-30 ساعت 14:06)blueskysam نوشته:  سلام بر دوستان گلم،

برای اوکی کردن مدارک اسپانسر باید از الان اقدام کنیم یا اینکه باید بذاریم نزدیک مصاحبه که مدارکمون به روز باشه.ممنون میشم از پاسخ کارشنا سیتون.

شما از الان اقدام کنید. تا زمان مصاحبه فرم اسپانسر همراهتون باشه !
تشکر کنندگان: ffrfar
(2013-06-30 ساعت 14:24)love_everlife نوشته:  

چون مصاحبهٔ ما احتمالا میافته توی فروردین،منظورم اینه که آیا الان مدارک اسپانسرم اوکی شه،تا اون موقع out of date نمی‌شه؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-30 ساعت 14:40)blueskysam نوشته:  

چون مصاحبهٔ ما احتمالا میافته توی فروردین،منظورم اینه که آیا الان مدارک اسپانسرم اوکی شه،تا اون موقع out of date نمی‌شه؟؟؟
فکر نمیکنم تاریخ اکسپایر داشته باشه
تشکر کنندگان: blueskysam
(2013-06-30 ساعت 14:58)love_everlife نوشته:  

تاریخ منقضی شدن داره ... این دقیقا عین متن هست ...
Affidavits of support should be of recent date when presented to the consular officer. They are unacceptable if more than one year has elapsed from the date of execution.
پس حداکثر یک سال ...
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: blueskysam ، KIMIA2005 ، ojee ، ffrfar ، gema ، Natasha9 ، reasonable
(2013-06-30 ساعت 15:16)maryam_fo نوشته:  
(2013-06-30 ساعت 14:58)love_everlife نوشته:  

تاریخ منقضی شدن داره ... این دقیقا عین متن هست ...
Affidavits of support should be of recent date when presented to the consular officer. They are unacceptable if more than one year has elapsed from the date of execution.
پس حداکثر یک سال ...
مشکلی براشون پیش نمیاد اگه اینطور باشه تا 1 سال آینده مصاحبه میشن
تشکر کنندگان: blueskysam ، reasonable
در رابطه با اسپانسر و یا تمکن مالی‌ خدمتتون بگم را هت‌ترین گزینه تمکن مالی‌ هست به جای اسپانسر چون به نظرم اسپانسر اگر فامیل نزدیک نباشه یک عمر منت خواهد داشت
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، noobnoobi ، ojee
من تو نظرات خیلی از دوستان خوندم که نوشته بودن از اسپانسر دوری کنید دردسر داره ولی جایی پیدا نکردم نوشته باشه دردسرش چیه؟ حالا دردسراش چیه؟
واسه من مانده حساب گرفتن کاری نداره ولی فکر میکردم اسپانسر داشته باشم خیلی بهتره واسه همین به یکی از فامیلای دور گفتیم اونم گفت حتما، البته. و سپس واسش فرم i-134 پر کردم و ایمیل کردم و بهش گفتیم دیگه چی میخواد الان پس از یه هفته خبری ازش نشده، حالا میگید چیکار کنم؟ بهش بگم نفرسته؟ چیجوری بهش بگم؟
***2014as3، دو نفر، ایروان برگه آبی
...The cheapest sort of pride is national pride
تشکر کنندگان: ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان