کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
با سلام به همه دوستان
من سوال داشتم در مورد اسپانسر
امروز یکی از دوستان میگفت تا اونجایی که میتونید از اسپانسر استفاده نکنید چون بعد از رفتن دیگه بیمه نمشید و بجاش حساب بانکی باز کنید که باید 20 هزار دلار برای هر نفر و در گردش باشه
خودم فکر میکنم که این حرفدرست نباشه لطفا بازم راهنمایی کنید
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2013-07-09 ساعت 15:22)m_nikparvaz نوشته:  با سلام به همه دوستان
من سوال داشتم در مورد اسپانسر
امروز یکی از دوستان میگفت تا اونجایی که میتونید از اسپانسر استفاده نکنید چون بعد از رفتن دیگه بیمه نمشید و بجاش حساب بانکی باز کنید که باید 20 هزار دلار برای هر نفر و در گردش باشه
خودم فکر میکنم که این حرفدرست نباشه لطفا بازم راهنمایی کنید

ببین عزیزم. من خودم میتونم از اسپانسر استفاده کنم ولی نمیکنم . 1- دردسر زیادی داره. 2- فردا پس فردا باعث نمیشه که منت سرت بزارن. 3- برای افیسر مهتر اینکه اونجا دور از جون آواره نشی همین و بس. کلا اگه خودت مجودی حساب ( نه گردش حساب) ببری خیلی بهتره
تشکر کنندگان: ffrfar ، gema
دوستانی که ارسال هاشون به عدد 10 رسیده لطف کنن امضاشون رو درست کنند تا بهتر بشه جواب سوالاشون رو داد و راهنمایی شون کرد. Smile
برای ساختن امضا برین به کنترل پنل اکانت تون و قسمت تغییر امضا رو انتخاب کنید و امضا تون رو درست کنید، خیلی ساده ست...
همینطور اگر مایلید اطلاعات کیس تون رو به سرکار خانم زهرا وحدتی پور بدین تا وارد لیست شون کنن و ما هم مثل برندگان سالهای پیش یه منبع جامع از اطلاعات دوستان برنده امسال داشته باشیم که برای اطلاع از زمان کارنت شدن و مصاحبه خیلی کاربرد خوبی خواهد داشت
ممنون از توجهتون... Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: afshinghwink ، ojee ، USA2014 ، ffrfar ، mohamadir ، gema
(2013-07-06 ساعت 18:34)batigoal_189 نوشته:  من تو نظرات خیلی از دوستان خوندم که نوشته بودن از اسپانسر دوری کنید دردسر داره ولی جایی پیدا نکردم نوشته باشه دردسرش چیه؟ حالا دردسراش چیه؟
واسه من مانده حساب گرفتن کاری نداره ولی فکر میکردم اسپانسر داشته باشم خیلی بهتره واسه همین به یکی از فامیلای دور گفتیم اونم گفت حتما، البته. و سپس واسش فرم i-134 پر کردم و ایمیل کردم و بهش گفتیم دیگه چی میخواد الان پس از یه هفته خبری ازش نشده، حالا میگید چیکار کنم؟ بهش بگم نفرسته؟ چیجوری بهش بگم؟

دوستان 2014 ای
سلام
من از بچه های 2013 هستم. درمورد اسپانسر توصیه میکنم خودتونو و فامیلهای خودتونو تو ا م ر ی ک ا به زحمت نندازین. من هم مثل شما دنبال اسپانسر میگشتم و یکی از دوستامون ابتدا قبول کرد اسپانسر ما بشه ولی یکی دو ماه مونده به مصاحبه ( خوشبختانه ) همسرش منصرف شد و گفت نمیتونیم اسپانسر بشیم چون بعدها ممکنه برامون تعهداتی ایجاد کنه. اولش ما خیلی ناراحت بودیم ولی الان میفهمم که چقدر خوب شد که ما اسپانسر نداشتیم. روز مصاحبه آفیسر کوچکترین اشاره ای به اسپانسر نکرد و فقط از ما تمکن مالی خواست.
تعهد اسپانسر اینه که اگر شما خدایی نکرده با مشکل مالی مواجه شدید ، اسپانسر وظیفه داره که ساپورتتون کنه و چون فرمها را امضا کرده نمیتونه زیرش بزنه. اگر اسپانسر متاهل باشه، همسرش هم باید فرمها را امضا کنه.
خوبه که سفرنامه های 2013 اینها را بخونید. بیشتر بچه ها یا اسپانسر نداشتند یا اگر داشتند فرمها رو رو نکردند.
توصیه ی اکیدی که بهتون میکنم اینه که دقیق و صادق باشید. تو پرکردن فرمهای 122 و 230 و همه چیز. نداشتن نقطه مبهم به شما اعتماد به نفسی میده که بوسیله آن موفق خواهید شد.
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
سلام به همه
میخواستم بدونم تو فرم اسپانسر قسمتی هم هست که مربوط به خود ما باشه که پرش کنیم؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-09 ساعت 23:45)Visas نوشته:  سلام به همه
میخواستم بدونم تو فرم اسپانسر قسمتی هم هست که مربوط به خود ما باشه که پرش کنیم؟

نه ، طرف مورد نظر شما اون رو پر میکنه
تشکر کنندگان: Visas
با سلام خدمت دوستان عزیز.
من اسپانسرم تو دالاس زندگی میکنه.حالا سوالم اینه که ان شاله بعد از اینکه من ویزا گرفتم باید برم حتما تو شهری که اسپانسرم زندگی میکنه؟یا اینکه هر جا بخوام میتونم برم زندگی کنم؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-14 ساعت 18:54)mohamadir نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز.
من اسپانسرم تو دالاس زندگی میکنه.حالا سوالم اینه که ان شاله بعد از اینکه من ویزا گرفتم باید برم حتما تو شهری که اسپانسرم زندگی میکنه؟یا اینکه هر جا بخوام میتونم برم زندگی کنم؟

خیردوست عزیز شما انشالله بعد از ورود هر جایی را که خواستید میتونید انتخاب کنید لزومی نداره حتما در همون شهری که اسپانسرتون هستش اقامت داشته باشید...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، mohamadir ، noobnoobi ، ghafari88 ، ojee ، USA2014 ، ffrfar ، gema
سلام .. من تو آلمان درس میخونم و کیس نامبرم حدود 6000 هستش... میخواسم بدونم واسه حساب بانکی من باید از حساب آلمان استفاده کنم یا ایران.. حساب آلمانم معمولاً 5-6 هزارتا بیشتر توش نیست... و اینکه اگه از دوستام اینجا واسه دو سه روز پول قرض کنم و موجودی بگیرم، سفارت از بانک استغلام می کنه؟؟ من میخواستم اگه بشه هم موجودی اینجا رو ببرم سفارت و هم واسه ایرانو...
مرسی
تشکر کنندگان:
(2013-07-17 ساعت 20:03)hamedtrk نوشته:  سلام .. من تو آلمان درس میخونم و کیس نامبرم حدود 6000 هستش... میخواسم بدونم واسه حساب بانکی من باید از حساب آلمان استفاده کنم یا ایران.. حساب آلمانم معمولاً 5-6 هزارتا بیشتر توش نیست... و اینکه اگه از دوستام اینجا واسه دو سه روز پول قرض کنم و موجودی بگیرم، سفارت از بانک استغلام می کنه؟؟ من میخواستم اگه بشه هم موجودی اینجا رو ببرم سفارت و هم واسه ایرانو...
مرسی

نه بانکش مهم نیست فقط حساب باید به نام خودتون باشه و نگران استعلام نباشین چون همه به همین صورت عمل کردن.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: ojee ، hamedtrk
با سلام خدمت همه دوستان
من یکی از برندگان لاتاری 2014 هستم.چند روز پیش عموم که قرار اسپانسرم بشه بهم امیل داد که خیلی چیزا عوض شده فرم مورد نیاز i134یا i130 است.
چون من زبانم خوب نیست میخواستم بدونم چیزی عوض شده. و فرم های مورد نیاز همون سه تا فرم افی دویت او ساپورت ( i134)
واخرین فرم های مالیاتی(w2) ,(1024) هستش
با سپاس فراوان
تشکر کنندگان:
سلام دوستان گرامي
يك سوال در خصوص ترجمه مدارك داشتم كه مربوط به مدارك تمكن مالي هست
اينطوري كه فهميدم براي تمكن مي تونيم سند خونه رو ارائه كنيم
حالا سوال اينه كه مبلغ ارزش خونه توي سند خيلي پايين خورده...Sad
مثلا توي سند خونه من خورده 12 م تومن در صورتي كه ارزش واقعي خونه نزديك به 200 م تومنه... بايد چيكار كنيم؟؟؟؟
2014AS000068XX (+همسرم) | سفارت: آنكارا > ابوظبي| کارنت: 10th of April مصاحبه: 4th week of June ویزا : ورود به آمریکا: |
آدمی که منتظر است هیچ نشانه ای ندارد
فقط با هر صدایی برمیگردد
تشکر کنندگان:
(2013-07-22 ساعت 08:22)mehdikhosro نوشته:  سلام دوستان گرامي
يك سوال در خصوص ترجمه مدارك داشتم كه مربوط به مدارك تمكن مالي هست
اينطوري كه فهميدم براي تمكن مي تونيم سند خونه رو ارائه كنيم
حالا سوال اينه كه مبلغ ارزش خونه توي سند خيلي پايين خورده...Sad
مثلا توي سند خونه من خورده 12 م تومن در صورتي كه ارزش واقعي خونه نزديك به 200 م تومنه... بايد چيكار كنيم؟؟؟؟

پول نقد
دوست عزیز اونطور که بنده تو سفرنامه ها خوندم ( ارمنستان و ترکیه) کارمندان به هنگام بررسی اسناد توجهی به سند منزل و.. نکرده اند و تنها میزان پول نقد موجود در بانک رو مبنا قرار داده اند.
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: mehdikhosro ، USA2014 ، ffrfar ، ghafari88 ، gema
ممنونم

توي سفرنامه ها خوندم كه آفيسر از كساني كه نامه حساب بانكي رو نشون دادن پرسيده اين پول رو از كجا آوردي؟؟؟؟
واسه ما كه مي خوايم بصورت سوري يه پولي قرض كنيم و نامه از بانك بگيريم چه جوابي به آفيسر بديم كه تابلو نشه؟؟؟؟؟؟؟
2014AS000068XX (+همسرم) | سفارت: آنكارا > ابوظبي| کارنت: 10th of April مصاحبه: 4th week of June ویزا : ورود به آمریکا: |
آدمی که منتظر است هیچ نشانه ای ندارد
فقط با هر صدایی برمیگردد
تشکر کنندگان: gema
(2013-07-22 ساعت 09:07)mehdikhosro نوشته:  ممنونم

توي سفرنامه ها خوندم كه آفيسر از كساني كه نامه حساب بانكي رو نشون دادن پرسيده اين پول رو از كجا آوردي؟؟؟؟
واسه ما كه مي خوايم بصورت سوري يه پولي قرض كنيم و نامه از بانك بگيريم چه جوابي به آفيسر بديم كه تابلو نشه؟؟؟؟؟؟؟

احتمالا این مورد هم خیلی استثنایی بوده بماند که بنده به یاد ندارم در سفرنامه ی بچه ها یه همچین مطلبی خونده باشم. شما تمکن مالیتون رو با قیمت معقول تهیه کنید و نگران چیزی نباشد.
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، ghafari88 ، noobnoobi ، gema

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان