کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
سلام به همگی-برای یه پسری که 22سالشه-مجردم هست-سربازی و کار دولتی هم نداشته (مشموله)
فارغ التحصیل مهندسی کامپیوترم هستش (3 ماهه،رشتشم حساس نیست)
برای یضرب گرفتن کدام سفارت را پیشنهاد می کنید؟
[/quote]

سلام به دوستای عزیز
با احترام به نظر همه دوستای گل و جدولایی که زحمت کشیدن گذاشتن من نظرم یه کم متفاوته .البته یه جور دیگه به قضیه نیگاه کردم........
ببینید من از جدول 2013 یه آمار در آوردم اطلاعاتی که بچه ها داده بودن بین 47 نفری که من در نظر گرفتم یه ضرب گرفته بودن 26 تاشون مال آنکارا بودن که ازون 26 تا17 تاشون معافی داشتن بقیه هم اکثرا از اسماشون واطلاعاتی که داده بودن به نظر خانوم میومدن.
12 تا یه ضرب ماله ایروان که 9تاشون معافی داشتن بقیه خانوم
10 تا یه ضرب مال ابوظبی که 3تا معافی بقیه به نظرم خانوم
البته بازم میگم این اطلاعاتو از جدول 2013 درآوردم وبه هر حال نظز شخصیم از آمار بالا اینه که نرفتن سربازی برا یه ضرب مهمترین چیزه حالا یا معافی یا خانوم بودن
البته یه ضربیایی هم بودن که حتی سربازی هم رفتن
به هر حال امیدوارم همه یه ضرب بگیرنBig Grin
201400001$$$
سفارت آنکارا-->ایروان از KCC/ مصاحبه Oct /یک ضرب/یک نفر/ورود آمریکا Dec 2013
The Dark Side Of The Moon
تشکر کنندگان: پسرک مهاجر ، aghaghia ، USA2014 ، amin arefi ، maryam_a ، philter
سایت سفارت توی ایروان رو اگر با دقت بخونید می بینید که نوشته امسال از ایران پرونده قبول نمیکنن فکر کنم چون آفیسر فارسی زبان ندارند.من موقع فرستادن مدارک دیدم.سعی میکنم چک کنم لینکشو بزارم.
تشکر کنندگان:
(2013-06-25 ساعت 19:15)maziar irani نوشته:  سلام به همگی-برای یه پسری که 22سالشه-مجردم هست-سربازی و کار دولتی هم نداشته (مشموله)

سلام به دوستای عزیز
با احترام به نظر همه دوستای گل و جدولایی که زحمت کشیدن گذاشتن من نظرم یه کم متفاوته .البته یه جور دیگه به قضیه نیگاه کردم........
ببینید من از جدول 2013 یه آمار در آوردم اطلاعاتی که بچه ها داده بودن بین 47 نفری که من در نظر گرفتم یه ضرب گرفته بودن 26 تاشون مال آنکارا بودن که ازون 26 تا17 تاشون معافی داشتن بقیه هم اکثرا از اسماشون واطلاعاتی که داده بودن به نظر خانوم میومدن.
البته بازم میگم این اطلاعاتو از جدول 2013 درآوردم وبه هر حال نظز شخصیم از آمار بالا اینه که نرفتن سربازی برا یه ضرب مهمترین چیزه حالا یا معافی یا خانوم بودن
[/quote]

یه مزیت دیگه ابوظبی اینه که بعد از تایید شدن مصاحبه نیاز نیست خودتون برید اونجا واسه گرفتن ویزا و حتی یه آژانس مسافرتی هم میتونه این کار رو بکنه که یه نوع صرفه جویی توی وقت و هزینه است و فکر نمیکنم آنکارا این شرایط روداشته باشه.
کسی اطلاعی داره؟
تشکر کنندگان: maryam_a
(2013-06-26 ساعت 01:33)USA2014 نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 19:15)maziar irani نوشته:  سلام به همگی-برای یه پسری که 22سالشه-مجردم هست-سربازی و کار دولتی هم نداشته (مشموله)

سلام به دوستای عزیز

یه مزیت دیگه ابوظبی اینه که بعد از تایید شدن مصاحبه نیاز نیست خودتون برید اونجا واسه گرفتن ویزا و حتی یه آژانس مسافرتی هم میتونه این کار رو بکنه که یه نوع صرفه جویی توی وقت و هزینه است و فکر نمیکنم آنکارا این شرایط روداشته باشه.
کسی اطلاعی داره؟
[/quote]
برای مقایسه سفارتها این پست عموسعیدجان رو مطالعه کنید.
http://mohajersara.com/thread-6491-post-...#pid344416
در ضمن درسته که گرفتن ویزا از سفارت ابوظبی میتونه توسط شخص ثالث انجام بشه ولی ریسک نکنید اگه خدایی نکرده پاسپورت گم بشه دیگه نمیشه کاری کرد.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: maziar irani ، maryam_a ، philter
پسرک مهاجر : اگه شرایط یک ضرب گرفتن داشته باشی ایروان هم خوبه ، جزیره هم از ایروان یک ضرب گرفت فقط با توجه به کیس نامبرت فکر کنم تو زمستون میری مصاحبه و آب و هوای اون موقع ایروان و ابوظبی کاملا متفاوته.
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
تشکر کنندگان: پسرک مهاجر ، philter
(2013-06-25 ساعت 12:12)aghaghia نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 09:58)پسرک مهاجر نوشته:  سلام به همگی-برای یه پسری که 22سالشه-مجردم هست-سربازی و کار دولتی هم نداشته (مشموله)

معمولا دوستان ابوظبی رو در این موارد پیشنهاد می کنند!

(2013-06-25 ساعت 11:54)EKAM نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 12:56)aghaghia نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 12:42)EKAM نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 20:51)aghaghia نوشته:  شما میتونید بهشون ایمیل بزنید و مطرح کنید این موضوع رو بخصوص اگر در حال حاضر در اتریش ساکنید حتما این کار رو انجام بدید، دوستانی بودن که در سفارتهایی مثل لندن و مونترال و فرانکفورت مصاحبه شدند. کافیه دلیلتون رو بدونند.

فعلا منتظر ويزاي اتريش هستم. زمان مصاحبه مشخص نيست كه بهشون اطلاع بدم اون موقع در وين مصاحبه ميشم پس بنظرتون وقتو تلف نكنم به ايروان تغير بدم !!!!

زمان مصاحبه شما در آبان ماه هست به احتمال زیاد. اگر فرم هاتون رونفرستادید همین الان در سوال 4 فرم 122 ایروان رو بزنید. اگر فرستادین هم که ایمیل بزنید و دلیلتون رو برای تعویض سفارت بگین و تقاضای تغییر سفارت بدین، ولی در کل وضعیت ترکیه اونقدر ها هم حاد نیست و تا پاییز به این شکل باقی نمیمونه!
این پست رو بخونید بد نیست، به خصوص اواخرش رو : http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid362067

مرسي از راهنمايتون من بايد منتظر جواب ويزاي اتريشم باشم ممكنه آبان باشه اون موقع تصميم به تعويض سفارت بكنم البته اگه وقت داشته باشم خيلي گيج شدم Sad

خب شما تا 15 اگوست صبر کنید تا اولین گروه کارنتی ها که شما هم احتمال زیاد جزوشون هستین اعلام بشه و مدت کمی بعدش هم تاریخ مصاحبه تون میاد، بعد تصمیم بگیرید.

اگه طبق گفته شما بشه بعد از تعيين تاريخ مصاحبه سفارتو عوض كرد شايد براي من خوب بشه مرسييييييي
تشکر کنندگان: aghaghia ، maryam_a
(2013-06-26 ساعت 11:53)EKAM نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 12:12)aghaghia نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 09:58)پسرک مهاجر نوشته:  سلام به همگی-برای یه پسری که 22سالشه-مجردم هست-سربازی و کار دولتی هم نداشته (مشموله)

معمولا دوستان ابوظبی رو در این موارد پیشنهاد می کنند!

(2013-06-25 ساعت 11:54)EKAM نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 12:56)aghaghia نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 12:42)EKAM نوشته:  فعلا منتظر ويزاي اتريش هستم. زمان مصاحبه مشخص نيست كه بهشون اطلاع بدم اون موقع در وين مصاحبه ميشم پس بنظرتون وقتو تلف نكنم به ايروان تغير بدم !!!!

زمان مصاحبه شما در آبان ماه هست به احتمال زیاد. اگر فرم هاتون رونفرستادید همین الان در سوال 4 فرم 122 ایروان رو بزنید. اگر فرستادین هم که ایمیل بزنید و دلیلتون رو برای تعویض سفارت بگین و تقاضای تغییر سفارت بدین، ولی در کل وضعیت ترکیه اونقدر ها هم حاد نیست و تا پاییز به این شکل باقی نمیمونه!
این پست رو بخونید بد نیست، به خصوص اواخرش رو : http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid362067

مرسي از راهنمايتون من بايد منتظر جواب ويزاي اتريشم باشم ممكنه آبان باشه اون موقع تصميم به تعويض سفارت بكنم البته اگه وقت داشته باشم خيلي گيج شدم Sad

خب شما تا 15 اگوست صبر کنید تا اولین گروه کارنتی ها که شما هم احتمال زیاد جزوشون هستین اعلام بشه و مدت کمی بعدش هم تاریخ مصاحبه تون میاد، بعد تصمیم بگیرید.

اگه طبق گفته شما بشه بعد از تعيين تاريخ مصاحبه سفارتو عوض كرد شايد براي من خوب بشه مرسييييييي

من 100% مطمئن نیستم، ازتون یه دلیل محکم و قابل قبول میخوان برای این کار که اگر دلیلتون قابل قبول باشه به احتمال زیاد براتون سفارت رو تغییر میدن.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، philter
(2013-06-26 ساعت 14:36)aghaghia نوشته:  من 100% مطمئن نیستم، ازتون یه دلیل محکم و قابل قبول میخوان برای این کار که اگر دلیلتون قابل قبول باشه به احتمال زیاد براتون سفارت رو تغییر میدن.
برای 2013ایها که همچین دلیل محکمی هم نمی خواستن. شاید سال بعد تقاضا برای یکی از 3 سفارت زیاد بشه و ملت فراری از انکارا به ابوظبی یا ایروان هجوم بیارن و ببینن آنکارا خالی می مونه بعد شروع کنن به دلیل خواستن.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، aghaghia ، storagemeter ، ojee ، maryam_a ، philter
دوستان سلام
من به رسم قدیمی مهاجر سرا دارم جدول مشخصات برندگان 2014 رو اماده میکنم. این جدول واقعا در اینده نزدیک ( بعد از اعلام اولین کارنتی ها ) بسیار به درد همه ما خواهد خورد.( مخصوصا امسال که مثل اینکه ما با بچه های 2013 فرق داریم از نظر توزیع کیس نامبر ها )
مشارکت بچه های 2014 واقعا کم است. از حدود 250 الی 270 نفری که خودشون رو برنده اعلام کردن فقط 48 نفر به من اطلاعات ارسال کردند. درسته که هیچ اجباری در ارسال اطلاعات نیست ولی جدول کامل تر یعنی امار دقیق تر از روند لاتاری امسال.یعنی حدس های دقیق تر درباره روند کارنتی ها و اطلاعات دقیق تر درباره روند مصاحبه ها و یک ضربی ها و حدود کلیرنس های احتمالی و یافتن همشهری ها و هم مقصدی ها در آمریکا و یافتن عزیزانی که شرایط و ویژگی های مشابه داریم.
من از همه عزیزان خواهش میکنم مشخصات خودشون رو بر اساس جدولی که در لینک امضای من قرار داره به صورت پیام خصوصی برای من ارسال کنند تا جدول پربار تری داشته باشیم.
اگر جدول 2013 ها رو نگاه کنید خیلی اطلاعات خوبی به دست میارید.
با ارزوی سلامتی و شادی برای همه شما.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: aghaghia ، آنی ، godot ، philter ، mehdikhosro
(2013-06-20 ساعت 14:42)Saeedv13 نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 00:30)bidhendi نوشته:  سلام به همه،من بعد از اینکه مدارکمو فرستادم اومدم کشور لاتویا برای ادامه تحصیل،به کی‌ سی‌ سی‌ ایمیل زدم که مصاحبم تو لاتویا باشه گفتن کپی‌ از اقامت و تأیدیه از دانشگاه را براشون بفرستم،اونارو براشون ایمیل کردم این جواب دادن:
می‌شه بگین منظورشون چیه؟دقیقا چیکار باید کنم؟هنوزم کارنت نشدم.
Thank you for your inquiry
If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy.
بهتون گفته اگر محل زندگیتون عوض شده و می خواین در یک سفارت دیگه ای مصاحبه بشین باید آدرس قبلی و آدرس جدیدتون رو برای KCC ارسال کنید تا اقامت شما در اون کشور ثابت بشه. آدرسی که فقط کد پستی باشه یا به نام کس دیگه ای به ثبت رسیده باشه (in care of) برای تغییر محل مصاحبه معتبر نیستند. اگر محل مصاحبه شما معلوم شده شما باید با سفارت تماس بگیرید. این البته برداشت من از متن بالا بود و نه ترجمه کلمه به کلمه اون. نتیجه این که:
شما باید به KCC دوباره ایمیل بزنین. بهشون بگین که در لاتویا مشغول درس خوندن هستین و احیاناً اسکن کارت دانشجویی تون رو هم بفرستید. اگر در خوابگاه اقامت دارین آدرس خوابگاه دانشگاه رو براشون بفرستین. اگر هم بیرون خونه اجاره کردین و اونجا شما رو به عنوان مستاجر و ساکن اون خونه می شناسن آدرس خونه رو بدین و منتظر باشین تا جوابتون رو بدن. در مجموع من اگر جای شما بودم محل مصاحبه رو عوض نمی کردم. سفارت های آمریکا در ترکیه، ارمنستان و امارات طی سال ها به خوبی با مدارک ایرانی ها و مصاحبه های لاتاری آشنا هستند ولی مصاحبه شما برای سفارت آمریکا در لاتویا ممکنه عجیب و غریب باشه. البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند. هر جور که فکر می کنید به نفعتون هست همونطور عمل کنین. موفق باشید.

سلام... دوباره این جوابو بهم دادن.میشه بگید چیکار کنم؟
بیخیال شم هر چی شد؟

It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html .
تشکر کنندگان:
(2013-06-27 ساعت 21:31)bidhendi نوشته:  سلام... دوباره این جوابو بهم دادن.میشه بگید چیکار کنم؟
بیخیال شم هر چی شد؟
It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html .
این یک جواب آماده است که برای همه می فرستند. اسکن کارت دانشجویی رو براشون فرستادین؟ شاید مدتی بعد جواب بدن. ولی من اگر جای شما بودم هر جور شده یک هفته وسط ترم درس رو رها می کردم. می رفتم مصاحبه و قال قضیه رو می کندم. اون سفارتی رو هم انتخاب می کردم که دسترسی بهش از لاتویا راحت تره.
تشکر کنندگان: bidhendi ، maryam_a
(2013-06-27 ساعت 21:48)Saeedv13 نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 21:31)bidhendi نوشته:  سلام... دوباره این جوابو بهم دادن.میشه بگید چیکار کنم؟
بیخیال شم هر چی شد؟
این یک جواب آماده است که برای همه می فرستند. اسکن کارت دانشجویی رو براشون فرستادین؟ شاید مدتی بعد جواب بدن. ولی من اگر جای شما بودم هر جور شده یک هفته وسط ترم درس رو رها می کردم. می رفتم مصاحبه و قال قضیه رو می کندم. اون سفارتی رو هم انتخاب می کردم که دسترسی بهش از لاتویا راحت تره.
مرسی‌ از راهنمایتون،اینو درست میگی‌ شما،هم کپی‌ کارت اقامتمو فرستادم هم یه تأیدیه از دانشگاه.
ولی‌ اگه تو این شرایطی که من ایمیل زدم بهشون دیگه امیلی‌ نزنم به مشکل بر نمی‌خورم؟یعنی‌ همون روند عادیشو تی‌ می‌کنه؟ و اینکه اگه بخوام از اینجا برم دبی پرواز مستقیم داره ولی‌ برا آنکارا باید برم استامبول اول.چطور می‌تونم ازشون بخوام که دوبی‌ باشه مصاحبم؟با تشکر.
تشکر کنندگان: maryam_a
(2013-06-27 ساعت 22:45)bidhendi نوشته:  ...ولی‌ اگه تو این شرایطی که من ایمیل زدم بهشون دیگه امیلی‌ نزنم به مشکل بر نمی‌خورم؟یعنی‌ همون روند عادیشو تی‌ می‌کنه؟ و اینکه اگه بخوام از اینجا برم دبی پرواز مستقیم داره ولی‌ برا آنکارا باید برم استامبول اول.چطور می‌تونم ازشون بخوام که دوبی‌ باشه مصاحبم؟با تشکر.
نه دیگه الان ایمیل نزنین. دو سه هفته ای بهشون مهلت بدین تا ایمیل شما رو بررسی کنن و بهتون جواب بدن. هنوز فرصت خیلی زیادی دارین. اونها هم سرشون شلوغه و باید یه مقدار بهشون فرصت داد.
تشکر کنندگان: bidhendi ، maryam_a
سفر ، آزموده کند مرد را براند هم از دل ، غم و درد را
ز گیتی، بد و نیک بنمایدش همه گنج دانش بیفزایدش
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
تشکر کنندگان: aghaghia ، godot ، maryam_a
(2013-06-26 ساعت 01:10)USA2014 نوشته:  سایت سفارت توی ایروان رو اگر با دقت بخونید می بینید که نوشته امسال از ایران پرونده قبول نمیکنن فکر کنم چون آفیسر فارسی زبان ندارند.من موقع فرستادن مدارک دیدم.سعی میکنم چک کنم لینکشو بزارم.
مدیران محترم بله عایاSad :3 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: aghaghia ، ojee ، KIMIA2005 ، maryam_a

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان