کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
سلام.من کیس نامبرم 2014sa00006xxx الانم4 ماه دیگه فوق لیسانس میگیرم.1سال از سرباریم مونده.به نظرتون میشه مصاحبه رو انداخت آخر 93 که سرباریم تمام کنم؟یا راهی داره رفتم مصاحبه و کارم درست شد سربازی و تموم کنم بعد برم آمریکا؟ کدوم سفارت دستم باز تره؟؟
2014AS60XX/کیس 1نفر/ مصاحبه ایروان 13 May/برگه آبیCool
تشکر کنندگان:
(2013-06-11 ساعت 14:49)min@ نوشته:  سلام.من کیس نامبرم 2014sa00006xxx الانم4 ماه دیگه فوق لیسانس میگیرم.1سال از سرباریم مونده.به نظرتون میشه مصاحبه رو انداخت آخر 93 که سرباریم تمام کنم؟یا راهی داره رفتم مصاحبه و کارم درست شد سربازی و تموم کنم بعد برم آمریکا؟ کدوم سفارت دستم باز تره؟؟

دوست عزیز با توجه به کیس نامبر شما حدودا فروردین و اردیبهشت مصاحبه میشید و با توجه به گفته خودتون سال اینده خرداد ماه سربازیتون تموم میشه میتونید زمان مصاحبه رو اگه بشه تا بعد از اتمام سربازی به تعویق بندازید .شما نهایتا تا پایان سپتامبر 2014 بایستی کارهاتو انجام بدی و ویزات رو بگیری و پرونده لاتاری 2014 هم اون موقع بسته میشه ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: stoner
(2013-06-11 ساعت 14:53)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-11 ساعت 14:49)min@ نوشته:  سلام.من کیس نامبرم 2014sa00006xxx الانم4 ماه دیگه فوق لیسانس میگیرم.1سال از سرباریم مونده.به نظرتون میشه مصاحبه رو انداخت آخر 93 که سرباریم تمام کنم؟یا راهی داره رفتم مصاحبه و کارم درست شد سربازی و تموم کنم بعد برم آمریکا؟ کدوم سفارت دستم باز تره؟؟

دوست عزیز با توجه به کیس نامبر شما حدودا فروردین و اردیبهشت مصاحبه میشید و با توجه به گفته خودتون سال اینده خرداد ماه سربازیتون تموم میشه میتونید زمان مصاحبه رو اگه بشه تا بعد از اتمام سربازی به تعویق بندازید .شما نهایتا تا پایان سپتامبر 2014 بایستی کارهاتو انجام بدی و ویزات رو بگیری و پرونده لاتاری 2014 هم اون موقع بسته میشه ...
الان که سرباز نیستم.سربازی بعد اتمام درسم باید برم...
2014AS60XX/کیس 1نفر/ مصاحبه ایروان 13 May/برگه آبیCool
تشکر کنندگان:
(2013-06-11 ساعت 15:16)min@ نوشته:  الان که سرباز نیستم.سربازی بعد اتمام درسم باید برم...

اره درسته با این اوصاف شما اگه بلافاصله بعد از اتمام درستون برا خدمت برید تا پایان سپتامبر 2014 همچنان سرباز هستید دوست عزیز این مورد رو در تاپیک

مشکل سربازی یا اجازه خروج از کشور بعد از برنده شدن سوال بفرمایید دوستان ممکنه راهی براش پیدا کنند...
تشکر کنندگان:
سلام به همه....

من فرمهامو فرستادم توش زدم آنکارا،بعدش برای ادامه تحصیل اومدم کشور لاتویا،ایمیل زدم به کی‌ سی‌ سی‌ پرسیدم می‌شه اینجا مصاحبه بشم.جواب دادن:

Thank you for your inquiry.

Please note that unless you are informed otherwise, you generally must apply for your Diversity Visa at the U.S. consular office having jurisdiction over your place of residence. However, you may also apply for your visa at the U.S. consular office having jurisdiction over the place where you are physically present but not a resident, if you can establish to the consular officer satisfaction that you are able to remain in the area for the period required to process the application.

(Applicants are reminded that DV applicants must complete processing of the cases by no later than September 30 of the DV program year.)

If living in the U.S., a principal applicant may request an interview in the U.S. Consular Office at their last foreign residence

بعدش زدم به سفارت تو لاتویا این جوابا داد:

Please provide a signed statement to KCC indicating that you plan to be in Riga, Latvia during FY 2014 (October 1, 2013 to September 30, 2014
). Please also attach evidence from Riga Technical University showing your enrollment & Latvian residency permit copy (if yet available

یعنی‌ باید نامهٔ درخواستمو امضا کنم، به اضافی این ۲ تا بفرستم؟ می‌تونم ایمیل کنم براشون؟
مرسی‌
تشکر کنندگان:
با سلام
من برنده 2014 هستم.
من نمی دونم در تاپیک دوستان از ایروان نام برده اند در حالی که در سایت خود لاتاری dvselectee به انصورت می باشد:
Iran:
Immigrant visas for residents of Iran are processed at, Austria, Turkey, United Arab Emirates, Germany (family-based applicants only); and Italy.
Nonimmigrant visa applicants who are residents of Iran may apply at any U.S. embassy or consulate that provides nonimmigrant visa services, but should be aware that their interviews may be delayed if a Farsi-speaking consular officer is unavailable.n
آیا ارمنستان،ایروان میتونیم اقدام کنیم و کجا به آن ذکر شده است برای ایرانیان؟
لطفأ اگر کسی می دونه کمک کنه؟
من کاملأ کیج شدم
مرسی
تشکر کنندگان:
(2013-06-12 ساعت 11:05)zee نوشته:  با سلام
من برنده 2014 هستم.
من نمی دونم در تاپیک دوستان از ایروان نام برده اند در حالی که در سایت خود لاتاری dvselectee به انصورت می باشد:
Iran:
Immigrant visas for residents of Iran are processed at, Austria, Turkey, United Arab Emirates, Germany (family-based applicants only); and Italy.
Nonimmigrant visa applicants who are residents of Iran may apply at any U.S. embassy or consulate that provides nonimmigrant visa services, but should be aware that their interviews may be delayed if a Farsi-speaking consular officer is unavailable.n
من کاملأ کیج شدم
مرسی

شما فقط در فرم 122 درخواست سفارت ارمنستان بزن کافیه ولی 100% نیست ممکنه خودشون جای دیگه ای رو اعلام کنند.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان:
(2013-06-12 ساعت 11:05)zee نوشته:  با سلام
من برنده 2014 هستم.
Iran:
من کاملأ کیج شدم
مرسی

افراد زیادی رقتن ایروان و فارسی هم صحبت میکنند. نگران نباشید. در ضمن توی وب سایت سفارت هم نکات به زبان فارسی نوشته شده.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، Beowulf II ، ffrfar
دوستان عزیز سلام،

برای مصاحبه من زده بودن Ankara ولی چون من Yerevan مد نظرم بود، تو فرم 122 زدم Yerevan. آیا برای تغییر سفارت همین کار کافیه یا اقدام دیگه هم لازمه؟

ممنون.
Case Number: 79** Applicant No.: 2 Embassy: Yerevan Interview: 9, July Status: Clearance Update: 10,11 July. + 25 July by email

Waiting for my VISA. Tongue Cool
تشکر کنندگان:
(2013-06-14 ساعت 13:29)Beowulf II نوشته:  دوستان عزیز سلام،

برای مصاحبه من زده بودن Ankara ولی چون من Yerevan مد نظرم بود، تو فرم 122 زدم Yerevan. آیا برای تغییر سفارت همین کار کافیه یا اقدام دیگه هم لازمه؟

ممنون.

کافیه دوست عزیز

(2013-06-14 ساعت 13:39)pooyan1920 نوشته:  سلام . .

تا حالا برای کسی از برنده های 2014 وقت سفارت فرستاده شده؟ کی مشخص میشه کسی حدودش رو می دونه؟ من در کیس نامبرم نفر 19xx ام . . . سفارت هم آنکارا نوشته

دوست عزیز هنوز خبری نیست از 15 اگوست توی بولتن ویزا شماره ها کارنت میشن و از مهر و ابان مصاحبه ها شروع میشه و شما جزو سری اول هستید...
تشکر کنندگان: nina22 ، Beowulf II ، mehdieb
من خیلی توی این تاپیک مطالعه کردم ، اما همه راجع به تغییر محل مصاحبه صحبت می کنن.
کیس نامبر من 4 هزار و اندی هست. حول و حوش بهمن باید وخت مصاحبه بدن گویا.
دقیقا چه پروسه ای رو باید انجام داد تا زمان مصاحبه رو دیرتر کرد؟
من قطعا فرم هام رو دیرتر می فرستم که برم آخرای نوبت.
راه دیگه ای رو بری تعویق زمان مصاحبه پیشنهاد می کنین آقایون؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-17 ساعت 13:40)stoner نوشته:  من خیلی توی این تاپیک مطالعه کردم ، اما همه راجع به تغییر محل مصاحبه صحبت می کنن.
کیس نامبر من 4 هزار و اندی هست. حول و حوش بهمن باید وخت مصاحبه بدن گویا.
دقیقا چه پروسه ای رو باید انجام داد تا زمان مصاحبه رو دیرتر کرد؟
من قطعا فرم هام رو دیرتر می فرستم که برم آخرای نوبت.
راه دیگه ای رو بری تعویق زمان مصاحبه پیشنهاد می کنین آقایون؟

حدود دی و بهمن.
اما عقب انداختن زمان مصاحبه حدود 2 ماه ممکنه.با توجه به نظرات دوستان...
من هم تمایل دارم به خاطر مدارکم سه الی 4 ماه عقب بیفته ..به هر حال تا زمانی که فرمها رو ارسال نکنید و زمان مصاحبه ندن معلوم نیست.
در کل بعید میدونم زمان مصاحبه ربطی به ارسال فرمها داشته باشه مگر اینکه شش ماه بعد از رویت قبولی بفرستید.
تشکر کنندگان: stoner ، KIMIA2005 ، philter
سلام به همه،من بعد از اینکه مدارکمو فرستادم اومدم کشور لاتویا برای ادامه تحصیل،به کی‌ سی‌ سی‌ ایمیل زدم که مصاحبم تو لاتویا باشه گفتن کپی‌ از اقامت و تأیدیه از دانشگاه را براشون بفرستم،اونارو براشون ایمیل کردم این جواب دادن:

می‌شه بگین منظورشون چیه؟دقیقا چیکار باید کنم؟هنوزم کارنت نشدم.
Thank you for your inquiry

If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy.

تشکر کنندگان:
(2013-06-20 ساعت 00:30)bidhendi نوشته:  سلام به همه،من بعد از اینکه مدارکمو فرستادم اومدم کشور لاتویا برای ادامه تحصیل،به کی‌ سی‌ سی‌ ایمیل زدم که مصاحبم تو لاتویا باشه گفتن کپی‌ از اقامت و تأیدیه از دانشگاه را براشون بفرستم،اونارو براشون ایمیل کردم این جواب دادن:
می‌شه بگین منظورشون چیه؟دقیقا چیکار باید کنم؟هنوزم کارنت نشدم.
Thank you for your inquiry
If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy.
بهتون گفته اگر محل زندگیتون عوض شده و می خواین در یک سفارت دیگه ای مصاحبه بشین باید آدرس قبلی و آدرس جدیدتون رو برای KCC ارسال کنید تا اقامت شما در اون کشور ثابت بشه. آدرسی که فقط کد پستی باشه یا به نام کس دیگه ای به ثبت رسیده باشه (in care of) برای تغییر محل مصاحبه معتبر نیستند. اگر محل مصاحبه شما معلوم شده شما باید با سفارت تماس بگیرید. این البته برداشت من از متن بالا بود و نه ترجمه کلمه به کلمه اون. نتیجه این که:
شما باید به KCC دوباره ایمیل بزنین. بهشون بگین که در لاتویا مشغول درس خوندن هستین و احیاناً اسکن کارت دانشجویی تون رو هم بفرستید. اگر در خوابگاه اقامت دارین آدرس خوابگاه دانشگاه رو براشون بفرستین. اگر هم بیرون خونه اجاره کردین و اونجا شما رو به عنوان مستاجر و ساکن اون خونه می شناسن آدرس خونه رو بدین و منتظر باشین تا جوابتون رو بدن. در مجموع من اگر جای شما بودم محل مصاحبه رو عوض نمی کردم. سفارت های آمریکا در ترکیه، ارمنستان و امارات طی سال ها به خوبی با مدارک ایرانی ها و مصاحبه های لاتاری آشنا هستند ولی مصاحبه شما برای سفارت آمریکا در لاتویا ممکنه عجیب و غریب باشه. البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند. هر جور که فکر می کنید به نفعتون هست همونطور عمل کنین. موفق باشید.
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، KIMIA2005 ، maziar irani ، aghaghia ، bidhendi ، آلیس-1980 ، NarCssuS ، philter
(2013-06-10 ساعت 18:36)ffrfar نوشته:  سلام ،دوستان
لطفا راهنماییم کنید،با توجه به وضعییت فعلی آنکارا آیا لازمه خودمون زودتر تقاضای تعویض سفارت کنیم ؟ یا منتظر بمونیم شاید خودشون محل مصاحبه رو عوض کردند.

دوست عزیز من جواب سوال شمارو میخوام بدم ولی پیام خصوصیتون رو غیر فعال کردید!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان