کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2014-05-26 ساعت 14:18)fatimafam نوشته:  دوستان من دیروز به سفارت ارمنستان برای تغییر تاریخ مصاحبه ایمیل زدم ولی جواب ندادن
زمان 15 روز دیگست
بنظرتون چقدر طول می کشه تا جواب بدن؟
میشه ایمیل سفارت ارمنستان رو هم بگید من چک کنم؟

دوست عزیز دیروز که یکشنبه بوده و تعطیلی آخر هفته امروز هم تعطیل رسمی هستن یکم صبر داشته باشید! آدرس ایمیل رو هم در پست اول تاپیک سفر به ارمنستان میتونید پیدا کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: anahita 62 ، lighter ، Tabassomshojaat
(2014-05-26 ساعت 14:40)aghaghia نوشته:  
(2014-05-26 ساعت 14:18)fatimafam نوشته:  دوستان من دیروز به سفارت ارمنستان برای تغییر تاریخ مصاحبه ایمیل زدم ولی جواب ندادن
زمان 15 روز دیگست

دوست عزیز دیروز که یکشنبه بوده و تعطیلی آخر هفته امروز هم تعطیل رسمی هستن یکم صبر داشته باشید! آدرس ایمیل رو هم در پست اول تاپیک سفر به ارمنستان میتونید پیدا کنید...

دوست عزیز .... من هم مثل شما در وضعیت بحرانی قرار دارم ... ممنون میشم که سفارت جوابتون رو داد به اطلاع ما هم برسونید. در خواست چند روز تاخیر داشته اید؟ و سفارت چند روز مصاحبتون رو عقب انداخت؟
2011: Not selected
2012: Not selected
2013: Not selected
2014: Selected - 2014AS7722 از بازماندگان
2015: Not selected
2016: Not selected
2017: Not Selected
2018: I Will Be Selecetd !!!!!
تشکر کنندگان:
باميد روزى كه سفارت امريكا تو ايران باز بشه
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، moqadam ، lighter ، shahrzad001 ، r.bazargan
دوستان من تاریخ مصاحبم که 20 خرداد بود رو تغییر دادم و 19 تیر ماه مجددا واسه پیشنهاد تاریخ بهشون ایمیل زدم و اوایل مرداد رو اعلام کردم که به من ایمیل زدن و گفتن که 20 جولای مجددا ایمیل بزن و تاریخت رو پیشنهاد بده من مجددا ایمیل زدم و در کمال ناباوری به من گفتن که سررسید 2014 به تازگی تمام شده و بعد از تاریخ 4 آگوست ایمیل بزنید شاید تونستیم اگر کسان دیگری هم بودن براتون تاریخ مشخص کنیم.

با این وضعیت احتمالا دیگه تاریخی رو به من پیشنهاد نمی دن میشه منو راهنمایی کنید؟
می خوام بدونم کسی واسه مرداد ماه یا بعد از 20 جولای واسه مصاحبه قرار هست بره ایروان ؟
میشه الان سفارتمو عوض کنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-07-09 ساعت 16:43)kooshamostofi نوشته:  
زمان 15 روز دیگست

دوست عزیز .... من هم مثل شما در وضعیت بحرانی قرار دارم ... ممنون میشم که سفارت جوابتون رو داد به اطلاع ما هم برسونید. در خواست چند روز تاخیر داشته اید؟ و سفارت چند روز مصاحبتون رو عقب انداخت؟

دوست عزیز ببخشید دیر پاسختون رو دادم، من فعلا با توجه به جوابی که بهم دادن انگار دیگه قراره شانس رفتن نداشته باشم Sad توی تیر ایمیل زدم که وقت بهم بدن واسه اوایل مرداد گفتن اواخر تیر ایمیل بزن مجددا که ایمیل زدم گفت دیگه ظرفیت سالانه تکمیل شده و ازین حرفا ولی اوایل آگوست ایمیل بزنید مجدد اما هیچ قولی بهتون نمی دیم !!!

شرایط شما چی بوده؟
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-07-21 ساعت 19:17)fatimafam نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 16:43)kooshamostofi نوشته:  
زمان 15 روز دیگست

دوست عزیز ببخشید دیر پاسختون رو دادم، من فعلا با توجه به جوابی که بهم دادن انگار دیگه قراره شانس رفتن نداشته باشم Sad توی تیر ایمیل زدم که وقت بهم بدن واسه اوایل مرداد گفتن اواخر تیر ایمیل بزن مجددا که ایمیل زدم گفت دیگه ظرفیت سالانه تکمیل شده و ازین حرفا ولی اوایل آگوست ایمیل بزنید مجدد اما هیچ قولی بهتون نمی دیم !!!

شرایط شما چی بوده؟

دوست عزیز امضا که نداری ! حدود کیس نامبر شما چقدره ؟
ای کاش تاریخ مصاحبه رو عقب نمینداختی به هر حال کاری هست که شده صبر داشته باش و توکل کن بخدا امیدوارم مشکل حل بشه
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: m_nikparvaz
سلام.بچه ها من به خاطر امتحانات پایان ترمم مصاحبمو عقب انداختم ولی حالا ارمنستان میگه که دیگه دعوت به مصاحبه نمیکنه.میگن که حد سالانشون پره. حالا باید جیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من خودم برنده 2015 هستم ولی خانوادم برنده 2014 هستن و سوالم در رابطه با اونا هستش.
پست اونا آنکارا بود واسه همینم برای فهمیدن تاریخ مصاحبه مرتبا جدول سفارت آنکارا رو چک میکردیم و خبری نبود.متاسفانه از وجود چیزی به نام نامه دوم هم بی اطلاع بودیم.هفته پیش از طریق مطالعه همین سایت فهمیدم نامه دوم رو باید چک کنم و متاسفانه بعد از چک کردن دیدم پست به ابوظبی تغییر کرده و تاریخ مصاحبه گذشته که 23 JULY بود.لازم به ذکره که ما هیچ ایمیلی هم جهت اطلاع تاریخ مصاحبه دریافت نکردیم.
با ابوظبی تماس گرفتیم ولی تا الان تاریخ مجدی اعلام نکردن میگن سفارت وقت رو فعلا باز نکرده.
ما به شدت دچار استرس و نگرانی هستیم
نظرتون چیه به نظرتون به ما وقت دوباره ای اعلام میکنن؟
تا حالا همچین موردی داشتین؟
اصلا چرا پست و عوض کردن؟
تشکر کنندگان: r.bazargan
قربان وقت مصاحبه خانواده شما گذشته و تقریبا میشود گفت که شانسشان برای همیشه از بین رفت. شما کارهای خودتان را پیگیری کنید و تاپیک ها را کامل بخوانید که خدای نکرده اتفاق بد دیگری نیفتد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: USA2014 ، r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان