کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قوانین جدید مهاجرت
(2014-07-17 ساعت 15:01)amir2640 نوشته:  
(2014-07-17 ساعت 14:10)hasanhasan نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 16:02)hasanhasan نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 11:36)hasanhasan نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 03:28)hasanhasan نوشته:  من این لینک ها رو دیدم .خواهش می کنم شما هم بخون شاید من اشتباه فهمیدم
http://jlamb-law.com/u-s-supreme-court-r...tion-order

http://prernalal.com/2014/06/long-awaite...nfortunate

این لینک هم هست
http://blogs.ilw.com/blog.php?29216-Carl...ion-Update

خواهش میکنم یکی به من بگه که من دارم اشتباه می کنم.اگه این cspa برداشته بشه حداقل 7 سال عقب میوفتم.

کسی نیست که بخواد از این قانون استفاده کنه؟؟؟؟؟

سلام

نگران نباش دوست عزیز cspa سر جاش هست همه ی این مطالب و دادگاه در مورد طرح گارسیاس که برای اونایی بود که cspa در گذشته شاملشون نشده بود
و این طرح میخواست کمکشون کنه تا در پرونده جدیدشون pd قبلیشونو در نظر بگیرن و عملا کارنت بشن که ظاهرا مخالفت شده باهاش

اما cspa یکی از قوانین مهاجرته و تا اونجایی که من میدونم دادگاه نمیتونه تغییرش بده بلکه برایه تغییرش کنگره و مجلسشون باید اونو تغییر بده

خدا خیرتون بده .یکم خیالم راحت شد.
این لینک آخری رو هم خوندید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf
دوستان عزیز مهاجرسراییم
سلام
آیا امکان این هست که همسر من دو ماه دو ماه بیاد ایران و رفت و آمد کند مشکلی پیش نمی آد؟ البته خودم باید بمونم و برم سر کار. در گرین کارتش یا بعدا در شهروند شدنش چه تاثیری خواهد داشت؟
ورود به امریکا: اکتبر2014

پاسخ
(2014-07-17 ساعت 23:04)moqadam نوشته:  دوستان عزیز مهاجرسراییم
سلام
آیا امکان این هست که همسر من دو ماه دو ماه بیاد ایران و رفت و آمد کند مشکلی پیش نمی آد؟ البته خودم باید بمونم و برم سر کار. در گرین کارتش یا بعدا در شهروند شدنش چه تاثیری خواهد داشت؟

اگر کسی گرین کارت داشته باشه نباید بیش از 6 ماه خارج از خاک امریکا باشه. محدودیت دیگه ای نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، smpf
تا 10 ماه نباید بیشتر خارج از آمریکا باشید البته خیلی ها بیشتر هم بودن بعضی اوقات گیر دادن بعضی اوقات هم نه سلیقه ای اعمال میشه . ولی خوبه که 6 ماه 6 ماه باشه . اون دو ماه دوماهی که میگید فقط سیتیزن شدن رو خیلی عقب میندازه .
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، moqadam ، smpf ، dreamer60
(2014-07-15 ساعت 10:03)ایلیانا نوشته:  [quote='babak.n' pid='523163' dateline='1405397477']
سلام . من چون وکیل های ایرانی رو زیاد قبول ندارم دیروز پیش وکیل آمری ک ا یی بودم.
کلا قضیه ی تغییر قانون و قانون سی اس پی ای و age out رد شد.

سلام
شما الان با توریستی اونجایی دیگه؟ حال پدرتون بهتره؟ انشاالله سلامتیشونو بدست بیارن ... راهی پیدا کردین که بتونین بمونین تا نوبت گرین کارتتون بشه؟

--------
سلام ممنونم.
بله با توزیستی اینجام.
راهش تبذیل کردن به ویزای دانشجویی هست
---------
من راجع به cspa حزفی نزدم دوست من . از age out گفتم. منبع هم وکیلی بوده که ایرانی ( وکیل الکی حرف بزنی ) نیست و تاحالا چند تا راهنمایی واقعا خوبی کرده به خانواده ی من
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: ایلیانا ، battosai ، smpf
سلام
من توی خانواده 4 نفری بودم که پارسال بعد از 13 سال همه خانوادم (مادر، پدر، برادر) گرین کارت گرفتند اما من با اینکه توی پرونده بودم اما چون چند ماه بالای 21 سال بودم حذف کردند. خیلی امیدوار بودم به قانون گارسیا که ظاهرا شنیدم از وکیلمون که رد شده. حالا می خواستم سوال کنم با اینکه تنها عضو خانواده هستم که باقی موندم و ازدواج نکردم و دختر هستم .باید 6 سال صبر کنم ؟ یا قانون دیگه ای هست ؟ یا اینکه وکیل خوبی سراغ دارید که بتونه کمک کنه ؟
با اینکه 13 سال صبر کردم دوباره باید 6 الی 7 سال دیگه صبر کنم ؟ کسی میدونه؟
پاسخ
te='babak.n' pid='525493' dateline='1406001939']
(2014-07-15 ساعت 10:03)ایلیانا نوشته:  
(2014-07-15 ساعت 08:41)babak.n نوشته:  سلام . من چون وکیل های ایرانی رو زیاد قبول ندارم دیروز پیش وکیل آمری ک ا یی بودم.
کلا قضیه ی تغییر قانون و قانون سی اس پی ای و age out رد شد.

سلام
شما الان با توریستی اونجایی دیگه؟ حال پدرتون بهتره؟ انشاالله سلامتیشونو بدست بیارن ... راهی پیدا کردین که بتونین بمونین تا نوبت گرین کارتتون بشه؟

--------
سلام ممنونم.
بله با توزیستی اینجام.
راهش تبذیل کردن به ویزای دانشجویی هست
---------
من راجع به cspa حزفی نزدم دوست من . از age out گفتم. منبع هم وکیلی بوده که ایرانی ( وکیل الکی حرف بزنی ) نیست و تاحالا چند تا راهنمایی واقعا خوبی کرده به خانواده ی من

دوست عزیز شما اگر یک بار دیگه پست قبلیتون رو نگاه کنید میبینید که نوشته بودید که قانون cspa رد شده !
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: hasanhasan ، battosai ، smpf
Obama Delays Action on Immigration
President Obama will delay executive action on immigration until after the November elections, breaking a pledge to act by the end of summer. Senate Democrats had complained that immigration-policy action could hurt their campaigns.

منبع : wall street journal
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: member ، hamid87 ، sina454 ، USA2014
درود
يه خبري امشب أعلام شد كه رئيس جمهورشون تصميم گرفته فرستادن لايحه ي تغييرات قانون مهاجرت رو كه پيشتر توي مجلس سنا تصويب شده تا نوامبر نگه مي داره تا بعد از انتخابات مياندوره كنگره، تا شانس تصويبش بره بالا
كه خلاصش ميشه اعمال ظرفيت نامحدود سألانه واسه كيسهاي خانوادگي
شايد أين باعث شه كه مدت زمان انتظار اساسي كوتاه بشه
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87 ، babak.n ، پدی ، hasanhasan ، SHABAH51 ، sina454 ، parsush ، battosai ، USA2014 ، reza16 ، maral-b ، smpf
(2014-09-07 ساعت 13:37)arenfard نوشته:  درود
يه خبري امشب أعلام شد كه رئيس جمهورشون تصميم گرفته فرستادن لايحه ي تغييرات قانون مهاجرت رو كه پيشتر توي مجلس سنا تصويب شده تا نوامبر نگه مي داره تا بعد از انتخابات مياندوره كنگره، تا شانس تصويبش بره بالا
كه خلاصش ميشه اعمال ظرفيت نامحدود سألانه واسه كيسهاي خانوادگي
شايد أين باعث شه كه مدت زمان انتظار اساسي كوتاه بشه

سلام عزیز خبر جدیدی ندارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، USA2014
سلام
من توی خانواده 3 نفری بودم که پارسال بابام لاتاری برد و من داخل کیس بودم (مادر، پدر، خودم).
بابا و مامانم گرین کارت گرفتند اما من با اینکه توی پرونده بودم اما چون چند ماه بالای 21 سال بودم حذف کردند.
حالا می خواستم سوال کنم با اینکه تنها عضو خانواده هستم که باقی موندم و ازدواج نکردم و پسر هستم .باید 6 سال صبر کنم ؟ یا قانون دیگه ای هست ؟ یا اینکه وکیل خوبی سراغ دارید که بتونه کمک کنه ؟
کیس نامبر: **30#رویت قبولی: ۲۰می#مصاحبه: فوریه (کلیرنس)#
پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar ، smpf ، USA2014
با سلام و احترام
من و همسرم و دختر ٢/٥ سالم حدود ٦ ماه پيش واكسنهايي كه امكان تزريقشون تو ايران بود رو زديم و كارت بين المللي را دريافت كرديم، حالا وقت مصاحبه برامون ماه ديگه تعيين شده، ميشه خواهش كنم راهنمايي بفرمايين كه نياز به تجديد واكسنها يا صدور كارت جديد هست يا نه؟
سوال بعديم درمورد گواهي پليس جهت عدم سوء پيشينه است . ما سفارت ابوظبي مصاحبه داريم و دچار سردرگمي شديم كه بالاخره اين گواهي براي روز معارفه لازم است يا نه؟
با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-17 ساعت 09:23)btaghizadeh1979 نوشته:  با سلام و احترام
م.....

اون تور كه من خاطرم هست بعضي از واكسنها تا ٦ ماه اعتبار داره و بعضي تا پايان عمر نياز به تجديد نداره. بهتره در اين مورد با پزشك مشاوره كنين.
در مورد سو پيشينه اغلب گفتن چون از ايران هستين نيازي نيست ولي من خودم تحويل دادم و حرفي هم نزدن پيشنهاد ميكنم اگه فرصت هست بگيرين و اگر هم فرصت نيست بالاي ٩٩٪ مشكلي براتون پيش نمياد فقط قبل از مصاحبه يك ايميل يا نامه براتون مياد كه مداركي كه بايد همراه داشته باشين داخلش ذكر شده حتما دستورالعمل اون نامه رو دنبال كنين.
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: btaghizadeh1979 ، amjad
(2014-11-14 ساعت 16:03)adsa نوشته:  سلام
من توی خانواده 3 نفری بودم که پارسال بابام لاتاری برد و من داخل کیس بودم (مادر، پدر، خودم).
بابا و مامانم گرین کارت گرفتند اما من با اینکه توی پرونده بودم اما چون چند ماه بالای 21 سال بودم حذف کردند.
حالا می خواستم سوال کنم با اینکه تنها عضو خانواده هستم که باقی موندم و ازدواج نکردم و پسر هستم .باید 6 سال صبر کنم ؟ یا قانون دیگه ای هست ؟ یا اینکه وکیل خوبی سراغ دارید که بتونه کمک کنه ؟

بايد صبر كنين و گرفتن وكيل هم كمكي نميكنه مگر اينكه به دليل مشكلي كه انشالله هيچ وقت نداشته باشين بتونين كارتون رو كمي جلو بندازين( يك تبصره هست ده داخلش براي افرادي كه با مساله مرگ و زندگي روبرو هيتن يك سري تخفيفات قايل شدن) يا حداقل با ويزاي توريستي نزد خانواده برين .
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad
این هم از حمایت سناتور ها از مساله مهاجرت و سر و سامان دادن به آن البته اول برای درست شدن کار کسانی که غیر قانونی اونجا هستند بعد هم برای کسانی که مدتها دور از خانواده هستند که زودتر کارشون درست بشه:
Leading Senate Democrats urge Obama to act on immigration
Reuters) - Senate Democratic leaders on Monday urged President Barack Obama to use his executive powers to make changes to the country's immigration system and outlined major revisions they would like to see included.
بقیه شو برید از سایت به نقل از رویتر بخونید
از دوستان پیشکسوت مثل دریمر جان میخوام بیشتر راهنمایی کنن
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان