کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قوانین جدید مهاجرت
(2014-11-21 ساعت 18:25)babak.n نوشته:  بچه ها دارید اشتباه میکنید فکر میکنم.
تا اینجا که من اخبار رو دنبال میکنم ار بی بی سی و یورو نیوز اصلا حرفای اوباها از اولم ربطی به گروه های ما و ویزاهای ما نداشته .
کسانی که در آمریکا زندگی میکنند به مدت پنج سال به طور غیرقانونی و بچه هایی که در اونجا به دنیا اومدن ( به والدینشون ) :
در صورتی که ثبت نام کنن و سوء پیشینی نداشته باشن و حاضر به پرداخت مالیات شهروندی باشننننننددددد !!!!! تازه به اونها ویزای موقت کار میدن ! این رو همین الان داشتم گوش میکردم.
ما امیدوار باشیم گروهامون به همین روند پیش بره ! عقبگرد نداشته باشیم! دلارررررر گرون نشه ! قانون جدید نخواستیم

پ . ن: امجد جان تا باشه از این خبرهای خوب رمزی Wink

خوب هول نشید... فقط خواستم بگم هر چی هست بیشتر این روزا به نفع f2b هاست و به ضرر f3 ها!Sad به نظرم اخبار را الان نمیشه قضاوت کرد صبر کنید ببینیم عملا چه دستوری میدن

اخبار مستر دریمر هم که حتما به ما ربطی نداره؟!Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
درود دوباره اخبار دریمر جریانش چیه ؟

(2014-11-21 ساعت 19:32)marysam نوشته:  
تا اینجا که من اخبار رو دنبال میکنم ار بی بی سی و یورو نیوز اصلا حرفای اوباها از اولم ربطی به گروه های ما و ویزاهای ما نداشته .
کسانی که در آمریکا زندگی میکنند به مدت پنج سال به طور غیرقانونی و بچه هایی که در اونجا به دنیا اومدن ( به والدینشون ) :
در صورتی که ثبت نام کنن و سوء پیشینی نداشته باشن و حاضر به پرداخت مالیات شهروندی باشننننننددددد !!!!! تازه به اونها ویزای موقت کار میدن ! این رو همین الان داشتم گوش میکردم.
ما امیدوار باشیم گروهامون به همین روند پیش بره ! عقبگرد نداشته باشیم! دلارررررر گرون نشه ! قانون جدید نخواستیم

خوب هول نشید... فقط خواستم بگم هر چی هست بیشتر این روزا به نفع f2b هاست و به ضرر f3 ها!Sad به نظرم اخبار را الان نمیشه قضاوت کرد صبر کنید ببینیم عملا چه دستوری میدن

انقدر بگین خوب داره میره جلو تا یکسال برگرده عقب Smile)
پاسخ
تشکر کنندگان: maral-b ، amir2640
marysam عزیز
f2b ها هم سختیشونو دارن مبکشن ؛)
منمنون از « ارشادتون»
درضمن اینجا هدف اطلاع رسانیه نه هول شدن یا نشدن
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، alireza_guitar ، شاپرک
(2014-11-21 ساعت 19:35)alisarvareharchiabi نوشته:  درود دوباره اخبار دریمر جریانش چیه ؟

(2014-11-21 ساعت 19:32)marysam نوشته:  

انقدر بگین خوب داره میره جلو تا یکسال برگرده عقب Smile)
اره علی جان Sad ایشالا مال بقیه هم سریع بره جلو که همه خوشحال باشن کسی هم ناخواسته کسی رو چشم نزنه Smile
F2B
PD: 28 december 2012
Approval notice: 10 april 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، amir2640
(2014-11-21 ساعت 19:32)marysam نوشته:  هر چی هست بیشتر این روزا به نفع f2b هاست و به ضرر f3 ها!Sad به نظرم اخبار را الان نمیشه قضاوت کرد صبر کنید ببینیم عملا چه دستوری میدن

ببخشید به ضرر F3 یعنی چی ؟
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
بابک جان شما که کارت درسته دیگه چیزی نمونده ... مهم نیست از حرفشون دلگیر نشو /
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها سلام
توی این کتابچه قانون مهاجرت جدید یه تیکش راجع به فرزندان مجرد بالای 21 سال والدین گرین کارتی یا سیتیزنی بود که زمان پشت صف بودنشون و منتظر بودنشون حداقل بشه اون چی شد کسی میدونهههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2014-11-21 ساعت 20:37)2014families lottery winners نوشته:  بچه ها سلام
توی این کتابچه قانون مهاجرت جدید یه تیکش راجع به فرزندان مجرد بالای 21 سال والدین گرین کارتی یا سیتیزنی بود که زمان پشت صف بودنشون و منتظر بودنشون حداقل بشه اون چی شد کسی میدونهههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام . شما هنوز هستین ؟ Smile)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-21 ساعت 21:37)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 20:37)2014families lottery winners نوشته:  بچه ها سلام

سلام . شما هنوز هستین ؟ Smile)

چرا که نباشم ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! قانون جدید چیا توش هست ؟؟!!! یکی جواب من رو بده لطفا SmileSmileSmileSmile
ممنونم
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، battosai
(2014-11-21 ساعت 19:48)amjad نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 19:32)marysam نوشته:  هر چی هست بیشتر این روزا به نفع f2b هاست و به ضرر f3 ها!Sad به نظرم اخبار را الان نمیشه قضاوت کرد صبر کنید ببینیم عملا چه دستوری میدن

ببخشید به ضرر F3 یعنی چی ؟

امجد جان فکر کنم منظورشون جلو نرفتن f3 در ماه هایه اخیره SmileSmileSadSad
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، battosai
(2014-11-22 ساعت 02:01)amir2640 نوشته:  امجد جان فکر کنم منظورشون جلو نرفتن f3 در ماه هایه اخیره SmileSmileSadSad

ممنون امیر جان ، همسایه گرامی !! Wink
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، battosai
اینجا چه خبره؟ این همه تفسیرهای مختلف از یه قانون؟ تو دو روز گذشته هی آپدیت های مهاجر سرا برام میومد ... بعد این تپ تاک عزیز هم کلا بنای ناسازگاری گذاشته بود باز نمی شد خلاصه که مردم تا اومدم اینجا! الان اف 4 حذف می شه یعنی چی؟ چه بلایی سر ما میاد؟ بقیه گروها چی؟ همش مهمه ... چون امروز خودمون تو یه گروهیم فردا یکی از عزیزانمون تو گروهای دیگه ....

بعد من یه سوال راجع به فرزند خواندگی دارم یکی راهنمایی کنه کجا می تونم مطرحش کنم Wink
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: maral-b ، alitab ، battosai
(2014-11-22 ساعت 11:04)ایلیانا نوشته:  اینجا چه خبره؟ این همه تفسیرهای مختلف از یه قانون؟ تو دو روز گذشته هی آپدیت های مهاجر سرا برام میومد ... بعد این تپ تاک عزیز هم کلا بنای ناسازگاری گذاشته بود باز نمی شد خلاصه که مردم تا اومدم اینجا! الان اف 4 حذف می شه یعنی چی؟ چه بلایی سر ما میاد؟ بقیه گروها چی؟ همش مهمه ... چون امروز خودمون تو یه گروهیم فردا یکی از عزیزانمون تو گروهای دیگه ....

بعد من یه سوال راجع به فرزند خواندگی دارم یکی راهنمایی کنه کجا می تونم مطرحش کنم Wink

ایلیانا جان سلام. در حال حاضر باید صبر کنیم تا وکلا به حرف بیان من هم میخوام به وکیلم همین روزا زنگ بزنم اگر فهمیدم چه خبره برای شما و دوستان می نویسم اینجا. دوستان دیگه هم اگر خبر موثقی یا توضیح و تفسیر جدیدی پیدا کردن با ذکر منبع اطلاع بدن لطف میکنن
F2B
PD: 28 december 2012
Approval notice: 10 april 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: ایلیانا ، amjad ، battosai
(2014-11-21 ساعت 19:50)alisarvareharchiabi نوشته:  بابک جان شما که کارت درسته دیگه چیزی نمونده ... مهم نیست از حرفشون دلگیر نشو /

آره علی جان
چیزی نمونده - اما دلیل نمیشه که از عقب افتادن کاره بقیه بچه ها خوشحال بشم Wink
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: maral-b ، ایلیانا ، battosai

(2014-11-22 ساعت 11:10)maral-b نوشته:  
(2014-11-22 ساعت 11:04)ایلیانا نوشته:  اینجا چه خبره؟ این همه تفسیرهای مختلف از یه قانون؟ تو دو روز گذشته هی آپدیت های مهاجر سرا برام میومد ... بعد این تپ تاک عزیز هم کلا بنای ناسازگاری گذاشته بود باز نمی شد خلاصه که مردم تا اومدم اینجا! الان اف 4 حذف می شه یعنی چی؟ چه بلایی سر ما میاد؟ بقیه گروها چی؟ همش مهمه ... چون امروز خودمون تو یه گروهیم فردا یکی از عزیزانمون تو گروهای دیگه ....

ایلیانا جان سلام. در حال حاضر باید صبر کنیم تا وکلا به حرف بیان من هم میخوام به وکیلم همین روزا زنگ بزنم اگر فهمیدم چه خبره برای شما و دوستان می نویسم اینجا. دوستان دیگه هم اگر خبر موثقی یا توضیح و تفسیر جدیدی پیدا کردن با ذکر منبع اطلاع بدن لطف میکنن

مرسی مارال عزیز .... ما بی صبرانه منتظریم
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: maral-b ، battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان