کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قوانین جدید مهاجرت
(2013-09-11 ساعت 15:31)helloeone نوشته:  سلام ...

چند روز تا به رای گذاشتن این قانون جدید مونده ؟ ؟؟

از ماه اکتبر تا جون سال آینده قرار هست دادگاه عالی برگزار بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: sanbad ، bsbali ، شاپرک ، hossein2 ، romance33 ، amir2640 ، msar

فعلا همه خبرها در مورد سوریه هست
catocary : F4
prioty date:1 March 2002
aproval date :7 Sep. 2005
interview date : 7jan 2015
adminstrative processing
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، msar
(2013-09-11 ساعت 15:47)alisarvareharchiabi نوشته:  

از ماه اکتبر تا جون سال آینده قرار هست دادگاه عالی برگزار بشه

ای وای ...یعنی سه ماه می خوان طولش بدن ...من فکر کردم تا آخر مهر ماه تکلیف معلوم می شه ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، msar
(2013-09-08 ساعت 13:05)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 10:56)maral bastani نوشته:  
(2013-09-07 ساعت 23:18)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2013-09-07 ساعت 22:56)hossein2 نوشته:  بچه ها یه سوالی که برام پیش اومده اینکه در صورت تصویب قانون جدید مهاجرت چه نیازی به برگزاری دادگاه عالی برای بچه های age out می باشد ؟؟

سوال بسیار زیبایی پرسیدین من اینطور فکر میکنم که در قوانین جدیدی که صحبتش هست شاید اصلن در مورد age out صحبتی نشده . تمام صحبتها همش گمانه زنی هست تا این طرح به طور کامل انجام نشه ما نمیتونیم بگیم . ولی نامه ای که برای من فرستاده بودن به تاریخ این دادگاه به صورت مستقیم اشاره کرده بودن . طرحی که هنوز هیچ چیزش معلوم نیست نباید زیاد توجه کرد بهش مگر اینکه معلوم بشه و ما هم از این بلاتکلیفی بیاییم بیرون .

علی جان چه نامه ای برای شما فرستادن؟ کی فرستاده؟

مارال بخدا من کاری نکردم . Smile)

همزمان با نامه اپرووالم یه نامه برام نوشته بودن که dear sir ... از این حرفها منتظر دادگاه در این تاریخ ها باش اگر اوکی شد ready باش برای گرفتن ویزا اگر نه که طبق روال قبل . نگفته بودم اینو !
Sad پس چرا برای من از این نامه ها نمیاد . از جوابت ممنونم Wink
PD: 28 dec 2012
case: f2b
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، bsbali ، romance33 ، amir2640 ، msar
من الان خوندم که این قانون جدید یه مرحله دیگه جلو رفت ...امیدوارم خبر رو درست متوجه شده باشم ...لینک خبر رو میذارم اگه اشتباه میکنم دوستان بگن

http://news.yahoo.com/california-sends-b...38556.html
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، hossein2 ، battosai ، maral bastani ، sanbad ، romance33 ، amir2640 ، msar
اسمش گارسیاست . امیدوارم گارسیا برای ما خوب باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، romance33 ، hooman18968 ، amir2640 ، msar
دوستان یه سوال یعنی شامل من هم میشه؟
پدر و مادرم لاتاری قبول شدن و رفتن حالا من موندم و مجرد هم هستم؟؟
کیس نامبر 2013AS000065xx / کنسولگری آنکارا / 2نفر / تاریخ ارسال فرمها 28may2012 / دریافت نامه دوم 12March /تاریخ مصاحبه :هفته دوم May / برگه صورتي/زمان انتظار46 روزSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، hooman18968 ، msar
(2013-09-13 ساعت 18:59)edibk نوشته:  دوستان یه سوال یعنی شامل من هم میشه؟

متاسفانه فرزندان مجرد بالای 21 سال قبولی های لاتاری بهره ای از قانون جدید ندارند و باید 7 یا 8 سالی در انتظار باشند و مجرد بمانند
catocary : F4
prioty date:1 March 2002
aproval date :7 Sep. 2005
interview date : 7jan 2015
adminstrative processing
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، romance33 ، amir2640 ، msar
(2013-09-13 ساعت 20:22)hossein2 نوشته:  

متاسفانه فرزندان مجرد بالای 21 سال قبولی های لاتاری بهره ای از قانون جدید ندارند و باید 7 یا 8 سالی در انتظار باشند و مجرد بمانند

توی قانون جدیدکه دوستان خلاصه ای ازش گذاشتن گفته این قانوn addition, the bill would allow the following beneficiaries of approved family-based petitions to obtain “V” visas to live and work in the U.S. while waiting for their priority dates to become current:

1) Unmarried adult sons and daughters of U.S. citizens and permanent resident

پس یعنی بعد از تصویب شامل فرزندان بالای 21 سال دارندگان گرین کارت هم خواهد شد..چون به هر حال والدیشون permanent resident هستند!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Homeyra12 ، edibk ، romance33 ، zohreh36 ، hooman18968 ، msar
(2013-09-13 ساعت 11:18)helloeone نوشته:  من الان خوندم که این قانون جدید یه مرحله دیگه جلو رفت ...امیدوارم خبر رو درست متوجه شده باشم ...لینک خبر رو میذارم اگه اشتباه میکنم دوستان بگن

http://news.yahoo.com/california-sends-b...38556.html

ممنون از اینکه منبع خبر هم پست کردی. این بنظر یه قانون دیگست در مورد احراز شغل وکالت برای مهاجرین غیر قانونی. نمیدونم ارتباطی به این قانون اصلاحات که ما پیگیری میکنیم داره یا نه. جالب بود اما. مرسی
کتگوری: F4
PD: دسامبر 2001 تكميل پرونده: فوريه ٢٠١١
مصاحبه: آگست 2014 ابوظبی
کلیرنس خانواده: نوامبر 2014 عزیمت: می 2015
OR در سایت سیس: 19 می 2016
کلیرنس: 6 جون 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، romance33 ، hooman18968 ، amir2640 ، msar
(2013-09-14 ساعت 06:57)helloeone نوشته:  

توی قانون جدیدکه دوستان خلاصه ای ازش گذاشتن گفته این قانوn addition, the bill would allow the following beneficiaries of approved family-based petitions to obtain “V” visas to live and work in the U.S. while waiting for their priority dates to become current:

پس یعنی بعد از تصویب شامل فرزندان بالای 21 سال دارندگان گرین کارت هم خواهد شد..چون به هر حال والدیشون permanent resident هستند!!!
خدایا شکرتBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر 2013AS000065xx / کنسولگری آنکارا / 2نفر / تاریخ ارسال فرمها 28may2012 / دریافت نامه دوم 12March /تاریخ مصاحبه :هفته دوم May / برگه صورتي/زمان انتظار46 روزSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، hooman18968 ، msar

این گفته شما درست هست این مربوط به قوانین جدیدی که تو کنگره قرار صحبت بشه هست . اما این تبصره و این دادگاهی که ما ازش صحبت میکنیم چنین چیزی رو نداره . فقط برای کسانی هست که قبلن براشون فایل شده بوده اما شامل ویزا نشدن حالا نباید دوباره صبر کنن تا نوبتشون بشه . افرادی که فایل مهاجرتی نداشتن تو کتگوری f2b قرار میگیرند و pd آنها همون تاریخ تشکیل پرونده هست .
پاسخ
تشکر کنندگان: hossein2 ، bsbali ، romance33 ، hooman18968 ، amir2640 ، msar
(2013-09-14 ساعت 11:57)alisarvareharchiabi نوشته:  

این گفته شما درست هست این مربوط به قوانین جدیدی که تو کنگره قرار صحبت بشه هست . اما این تبصره و این دادگاهی که ما ازش صحبت میکنیم چنین چیزی رو نداره . فقط برای کسانی هست که قبلن براشون فایل شده بوده اما شامل ویزا نشدن حالا نباید دوباره صبر کنن تا نوبتشون بشه . افرادی که فایل مهاجرتی نداشتن تو کتگوری f2b قرار میگیرند و pd آنها همون تاریخ تشکیل پرونده هست .
ممنون ولی این تاپیک که جدیدا ایجادکردن قرار بوده که فقط در مورد قانون جدید مهاجرت باشه که قراره توی پاییز به رای گذاشته بشه..آیا توی این تاپیک داره در مورد یک مبحث دیگه هم صحبت میشه؟ ؟؟من یه کم گیج شدم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، romance33 ، hooman18968 ، msar
قراری نبوده که حتمن در مورد این قضیه خاص صحبت بشه.قوانین جدید در مهاجرت این تبصره جدیدی هم که داریم در موردش صحبت میکنیم هم شامل میشه . در دو موضوع مختلف . یه نکته ای این قانون v که شما گفتین تا این طرح به طور کامل نیاد بیرون نمیشه گفت چه جوری هست . من که زیاد به تغییر قوانین اونم به این شکل خوشبین نیستم . به طور مثال ما هنوز نمیدونیم آیا این قانون جدید واقعن در مورد افراد age out چیزی گفته یا نگفته و ... که نگفته ... کلن باید صبر کرد . امیدوارم خبرای خوبی بشنویم .
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، sina454 ، romance33 ، hooman18968 ، amir2640 ، msar
(2013-09-14 ساعت 13:45)alisarvareharchiabi نوشته:  قراری نبوده که حتمن در مورد این قضیه خاص صحبت بشه.قوانین جدید در مهاجرت این تبصره جدیدی هم که داریم در موردش صحبت میکنیم هم شامل میشه . در دو موضوع مختلف . یه نکته ای این قانون v که شما گفتین تا این طرح به طور کامل نیاد بیرون نمیشه گفت چه جوری هست . من که زیاد به تغییر قوانین اونم به این شکل خوشبین نیستم . به طور مثال ما هنوز نمیدونیم آیا این قانون جدید واقعن در مورد افراد age out چیزی گفته یا نگفته و ... که نگفته ... کلن باید صبر کرد . امیدوارم خبرای خوبی بشنویم .

بالاخره خوشبین نیستید یا منتظر خبرای خوب ...این دو تضاد داشت با هم...اگه به تاپیک قبلی مراجعه کنید می بیند که اتفاقا واسه این موضوع خاص این تاپیکو ایجاد کردن....ولی در هر حال ...مهم تصویب شدن این قانونه که دست هیچ کدوم از ما نیست ...نه اونهایی که خوشبین هستند نه اونهایی که نیستند
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، عراقی ، romance33 ، hooman18968 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان