کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قوانین جدید مهاجرت
(2013-10-18 ساعت 15:33)alisarvareharchiabi نوشته:  بیشتر به خاطر گارسیا میگیم تصویب بشه .

ولی ی بند از این قانون جدید مربوط به کیس های خانوادگی و فرزندان مجرد بالای 21 ساله ...من فکر میکنم شما که حضور فعال داری تو این پیج باید در جریان این بند باشی و طبق این بند به ضرر کیس های خانوادگی نمیشه و قانون گارسیا هم جای خودش..راستی قانون گارسیا به این بند ربط داره ؟؟!!.. اگه من جایی اشتباه میکنم به من بگید ممنون میشم....
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، hooman18968 ، battosai ، Homeyra12 ، sina454
سلام دوستان
اين خبر الان در صفحه اقاي اوباما در ف...ك اماده است. اگر اينطور باشد راي اوردن قانون اصلاح مهاجرت خيلي زياد است.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai ، amir2640 ، sina454 ، hooman18968 ، GBUSA
(2013-10-18 ساعت 15:30)shahabjafari نوشته:  دوستان من نمیدونم چرا شما دوست دارین کنگره قانون رو تصویب کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
این قانون کاملا مخالف کیس های خانوادگی هست

میشه کمی توضیح بدید که چرا به ضرر کیس های خانوادگی است
کیس نامبر : **51 - مصاحبه : ایروان 9 آپریل - برنده : همسر
آپدیتها :
همسر : 10 آپریل ، 14 ژولای ( با ایمیل ) ، 19 آگوست ، 2 سپتامبر
خودم : 11 آپریل ، 18 و 19 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، hooman18968
(2013-10-25 ساعت 11:52)عراقی نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 15:30)shahabjafari نوشته:  دوستان من نمیدونم چرا شما دوست دارین کنگره قانون رو تصویب کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
این قانون کاملا مخالف کیس های خانوادگی هست

میشه کمی توضیح بدید که چرا به ضرر کیس های خانوادگی است
از یه نظر به ضرر کیس های خانوادگی از اون نظر که دیگه کسی نمیتونه واسه برادر و خواهرش تقاضا بده و پدر و مادر های سیتیزن هم نمیتونن واسه فرزندای بالای 30 سال متاهل درخواست بدن.
catocary : F4
prioty date:1 March 2002
aproval date :7 Sep. 2005
interview date : 7jan 2015
adminstrative processing
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، romance33 ، عراقی ، hooman18968
دوستان سلام Smile
میشه من رو راهنمایی کنید پدر من برنده لاتاری2014 آمریکا هستن و بعد از دریافت گرین کارت resident permanent میشن منظورم همون صاحب گرین کارت هستش و با توجه به قانون جدید (البته اگه خدا بخواد و تصویب بشه ) فرزندان کسانی که سیتیزن و یا رزیدنت پرماننت آمریکا هستن و بالای 21 سال این قانون جدید شامل حالشون میشه میخواستم بدونم من که یک دختر مجرد و بالای 21 هستم اگه انشاءالله این قانون تصویب بشه من شامل حال این قانون میشم ؟ و میتونم بعد از مدت چند ماه به خانوادم بپیوندم یا اینکه باید 5 سال صبر کنم؟ نمیدونم منظورمو درست تونستم عنوان کنم یا نه لطفا دوستان مطلع و آگاه منو زاهنمایی کنن
ممنونمSmileSmileSmileSmileSmile
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

پاسخ
تشکر کنندگان: hooman18968
(2013-10-26 ساعت 09:26)2014families lottery winners نوشته:  دوستان سلام Smile
میشه من رو راهنمایی کنید پدر من برنده لاتاری2014 آمریکا هستن و بعد از دریافت گرین کارت resident permanent میشن منظورم همون صاحب گرین کارت هستش و با توجه به قانون جدید (البته اگه خدا بخواد و تصویب بشه ) فرزندان کسانی که سیتیزن و یا رزیدنت پرماننت آمریکا هستن و بالای 21 سال این قانون جدید شامل حالشون میشه میخواستم بدونم من که یک دختر مجرد و بالای 21 هستم اگه انشاءالله این قانون تصویب بشه من شامل حال این قانون میشم ؟ و میتونم بعد از مدت چند ماه به خانوادم بپیوندم یا اینکه باید 5 سال صبر کنم؟ نمیدونم منظورمو درست تونستم عنوان کنم یا نه لطفا دوستان مطلع و آگاه منو زاهنمایی کنن

با سلام
اگر قانون جدید تصویب بشه (که خیلی وقته که صحبتش هستش) به شما نیز تعلق می گیره ولی اگر به روال سابق و فعلی ادامه داشته باشه بایستی حداقل تا سیتی زن شدن خانواده صبر کنید و تازه بعد از اون هم چند سالی طول میکشه.
امیدوارم قانون تصویب بشه و شامل حال شما نیز بشه .
موفق باشید
Category : F4
PD :24 sep 2001
Approved Date: 01 sep 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، hooman18968
(2013-10-26 ساعت 11:13)سیامک ع نوشته:  

با سلام
اگر قانون جدید تصویب بشه (که خیلی وقته که صحبتش هستش) به شما نیز تعلق می گیره ولی اگر به روال سابق و فعلی ادامه داشته باشه بایستی حداقل تا سیتی زن شدن خانواده صبر کنید و تازه بعد از اون هم چند سالی طول میکشه.
موفق باشید

یعنی اگه این قانون تصویب بشه در مورد همین فرزندان مجرد بالای یک سال الان که حدود 7 سال طول میکشه قراره به چه مدتی تقلیل پیدا کنه؟
کیس نامبر : **51 - مصاحبه : ایروان 9 آپریل - برنده : همسر
آپدیتها :
همسر : 10 آپریل ، 14 ژولای ( با ایمیل ) ، 19 آگوست ، 2 سپتامبر
خودم : 11 آپریل ، 18 و 19 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، romance33 ، hooman18968
بستگی داره شما تو f4 بودی یا نه . اگر پدر و مادر شما لاتاری برنده شده بودن شما طبق شنیده ها البته . چه با تصویب قانون و چه بی تصویب قانون باید 8 سال منتظر بمونین . البته فعلن چیزی معلوم نیست باید صبر کرد ببینیم چه اتفاقاتی تو دادگاه عالی میوفته . البته با توجه به اینکه یه سری ها از قبل فایل داشتن با گارسیا برن . تعداد جمعیت f2b کم میشه پس سرعت بلتن زیاد میشه که به 8 سال نمیکشه و خیلی زودتر میشه رفت به هر حال صبر صبر صبر .
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، romance33 ، hooman18968
(2013-10-26 ساعت 17:29)alisarvareharchiabi نوشته:  بستگی داره شما تو f4 بودی یا نه . اگر پدر و مادر شما لاتاری برنده شده بودن شما طبق شنیده ها البته . چه با تصویب قانون و چه بی تصویب قانون باید 8 سال منتظر بمونین . البته فعلن چیزی معلوم نیست باید صبر کرد ببینیم چه اتفاقاتی تو دادگاه عالی میوفته . البته با توجه به اینکه یه سری ها از قبل فایل داشتن با گارسیا برن . تعداد جمعیت f2b کم میشه پس سرعت بلتن زیاد میشه که به 8 سال نمیکشه و خیلی زودتر میشه رفت به هر حال صبر صبر صبر .

برطبق اون بند ( نه طبق شنیده ها) کلا f2b ها شامل این قانون جدید میشن اگه تصویب بشه . چون توی اون بند نوشته فرزندان مجرد بالای 21 permanent resident ها .. تفکیکی به برندگان لاتاری و غیر لاتاری نشده بود..
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، bsbali ، romance33 ، hooman18968
اگر اینطور باشه که خیلی خوبه . اما لینک بند مورد نظر رو برای من بذارید .
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، romance33 ، hooman18968 ، amir2640
(2013-10-26 ساعت 18:34)alisarvareharchiabi نوشته:  اگر اینطور باشه که خیلی خوبه . اما لینک بند مورد نظر رو برای من بذارید .

به پست های قبلی اگه رجوع کنید آقا هومن گذاشته بود . آرزوی موفقیت واسه همه بچه ها....
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، romance33 ، 2014families lottery winners ، hooman18968
اگر این قانون تصویب بشه که لاتاری حذف میشه . ولی حالا مشکل اصلی ما اینه که این قانونی که میخواد جدیدن تصویب بشه با گارسیا چه ربطی میتونن به هم داشته باشن . همون سوالی که هنوز جوابی براش ندارم .
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، hooman18968
(2013-10-26 ساعت 11:13)سیامک ع نوشته:  

با سلام
موفق باشید

دوست عزیز باید اضافه و یاد آوری کنم که با همین قانون فعلی خانواده ایشون با داشتن گرین کارت میتونن برای فرزند بالای 21 سال مجردشون تقاضا کنن و مدت زمان قانونیش بین 5 تا 7 سال هستش و نیازی نیستش که منتظر بمونن تا خانوادشون سیتیزن بشن.موفق باشید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، شاپرک ، amir2640 ، Almond ، hooman18968
سلام
دوستان عزیزی که تغییرات قوانین را دنبال میکنند . من فرصت نکردم همه مطالب را بخونم . سر فرصت ایشالا.
قوانین جدید تاثیری در قانون صدور ویزای غیر مهاجرتی V برای خانواده هایی که درخواستشون در انتظار یا Pending هستند ایجاد میکنه؟ در حال حاضر زمان انتظار برای ویزای V سه سال هست فکر میکنید زمانش کوتاه میشه؟
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-29 ساعت 00:13)Shahabpk نوشته:  سلام
دوستان عزیزی که تغییرات قوانین را دنبال میکنند . من فرصت نکردم همه مطالب را بخونم . سر فرصت ایشالا.
قوانین جدید تاثیری در قانون صدور ویزای غیر مهاجرتی V برای خانواده هایی که درخواستشون در انتظار یا Pending هستند ایجاد میکنه؟ در حال حاضر زمان انتظار برای ویزای V سه سال هست فکر میکنید زمانش کوتاه میشه؟

اصلا الان در حال حاضر چه کسانی واجد شرایط برای درخواست برای این ویزای v هستند ؟ f2a ها فقط ؟؟ فکر می کنم بعد از تصویب این قانون جدید f2b ها هم می تونن واسه این نوع ویزا درخواست بدن و چقدر طول میکشه ؟؟ دوستان کسی هست در مورد این ویزای V توضیح بیشتری بده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان