کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-12-31 ساعت 23:15)Sasa-t نوشته:  
(2016-12-30 ساعت 20:23)faya نوشته:  سلام به همگی دوستان عزیز

امروز ایمیل کلییری من از آنکار رسید . بعد از هفت ماه و بیست روز انتظار . دو ماه هم مهلت داده اند برای تکمیل مدارک و ارسال به سفارت.
خبرهای جدید مدیکال را بعد از انجام مجدد به اطلاعتون میرسونم
به امید شنیدن خبرهای خوب از سایر دوستان.

faya جان خوشحال شدم خبر کلریت رو شنیدم... امیدوارم هر جا میری خوش و سلامت باشی... بیشتر خوشحال شدم که تو هم F1 هستی و خانوم مثل خودم... یه کم امیدوار شدم
سلام دوست عزيز
جالبه كه وقتي ايميل كليير رسيد . به فكر شما بودم و فكر كنم تا چندهفته آينده كيس شما هم كليير بشه .
موردي كه مي خواستم به دوستان يادآوري كنم در سايت CEAC وضعيت من همون يك خطي هستش و or نشدم
اين دو ماه آخر چند تا آپديت در سايت سفارت داشتم و ايميل برام فرستادند. منظورم اينه كه زياد روي CEAC حساب نكنيد
ملاك كارتون ايميل ارسالي و سايت سفارت باشه . ضمنا مهلت ارسال مدارك هم سه ماه هست من اشتباه دو ماه نوشته بودم
به اميد شنيدن خبراي خوب براي همگي شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t
(2017-01-01 ساعت 09:28)faya نوشته:  
(2016-12-31 ساعت 23:15)Sasa-t نوشته:  
(2016-12-30 ساعت 20:23)faya نوشته:  سلام به همگی دوستان عزیز

امروز ایمیل کلییری من از آنکار رسید . بعد از هفت ماه و بیست روز انتظار . دو ماه هم مهلت داده اند برای تکمیل مدارک و ارسال به سفارت.
خبرهای جدید مدیکال را بعد از انجام مجدد به اطلاعتون میرسونم
به امید شنیدن خبرهای خوب از سایر دوستان.

faya جان خوشحال شدم خبر کلریت رو شنیدم... امیدوارم هر جا میری خوش و سلامت باشی... بیشتر خوشحال شدم که تو هم F1 هستی و خانوم مثل خودم... یه کم امیدوار شدم
سلام دوست عزيز
جالبه كه وقتي ايميل كليير رسيد . به فكر شما بودم و فكر كنم تا چندهفته آينده كيس شما هم كليير بشه .
موردي كه مي خواستم به دوستان يادآوري كنم در سايت CEAC وضعيت من همون يك خطي هستش و or نشدم
اين دو ماه آخر چند تا آپديت در سايت سفارت داشتم و ايميل برام فرستادند. منظورم اينه كه زياد روي CEAC حساب نكنيد
ملاك كارتون ايميل ارسالي و سايت سفارت باشه . ضمنا مهلت ارسال مدارك هم سه ماه هست من اشتباه دو ماه نوشته بودم
به اميد شنيدن خبراي خوب براي همگي شما

مرسی لطف داری. انشالله همه تو ژانویه نامه کلریشون رو بگیرن.
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: bab1 ، maxman
با سلام خدمت دوستان

شهریور سال گذشته 27 آگوست 2015 برای مصاحبه به ابوظبی رفتیم و پس از یک کلیرنس طولانی 30 آگوست 2016 کلیر شدیم و چنین متنی برای ما نمایش داده شد:
نقل قول:
The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:
New medical examination is required.
New visa photos are required.
All of the family members must resubmit
online application form DS260, come in person for reoath
with new medical reports.

و مجددا بعد از پر کردن فرم DS-260 و دو ماه انتظار به شخص دعوت کننده ایمیل زدن که یک روز یکشنبه یا سه شنبه ساعت 1:30 بعدازظهر برین سفارت!

می خواستم ببینم از دوستان کسی چنین شرایطی را داشته؟ این مرحله چه مدت زمان می بره؟ اگر دیگه مشکلی نباشه و همون موقع ویزا بدهند چه مدت بعد میتوان ویزا را پیکاپ کرد؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به تمامی  دوستان
من 12 dec  دو خطی   و   28 dec  , or         و   1  jan   ایمیل سفارت برام امد اما هنوز در سایت ap هستم  
امیدوارم تمام دوستان هرچه سریعتر به نتیجه برسند و این انتظار تمام شود که واقعا" مخرب هست
البته مدیکال دوم هم باید بشیم که خدا رحم کند /  ایا این مدیکال دوباره با اولی متفاوت هست از نظر هزینه و  ..... ؟  ممنون میشم اگر از دوستان کسی  تجربه و اطلاعاتی در این مورد دارد  با من هم در میان بگذارد؟
با امید موفقیت تک تک شما
f3
مصاحبه   april
انکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن
(2016-12-28 ساعت 00:50)Sasa-t نوشته:  بچه ها به نظرتون طبیعی که ابوظبی یه کیس رو ۷ ماه آپدیت نکنه؟ یعنی فقط روز مصاحبه اپدیت کرده باشه و دیگه هیچی، حتی سایت سیس هم آپدیت نداشته باشه؟؟؟؟؟؟؟

با سلام

دوست عزیز کاملا طبیعی هست
ما 27 آگوست 2015 مصاحبه رفتیم و 30 آگوست 2016 آپدیت شد! یعنی بیش از یک سال!

البته امیدوارم کلیرنس شما خیلی طول نکشه
پاسخ
(2017-01-06 ساعت 16:39)bab1 نوشته:  سلام به تمامی  دوستان
من 12 dec  دو خطی   و   28 dec  , or         و   1  jan   ایمیل سفارت برام امد اما هنوز در سایت ap هستم  
امیدوارم تمام دوستان هرچه سریعتر به نتیجه برسند و این انتظار تمام شود که واقعا" مخرب هست
البته مدیکال دوم هم باید بشیم که خدا رحم کند /  ایا این مدیکال دوباره با اولی متفاوت هست از نظر هزینه و  ..... ؟  ممنون میشم اگر از دوستان کسی  تجربه و اطلاعاتی در این مورد دارد  با من هم در میان بگذارد؟
با امید موفقیت تک تک شما
f3
مصاحبه   april
انکارا
با سلام
مانند دفعه اول است فقط آزمایش ادرار و هزینه مدیکال اضافه شده . و اگر در مدیکال اول به شما واکسن آبله مرغان تزریق کرده دوباره به شما تزریق میکنه .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: bab1
(2017-01-07 ساعت 08:37)mrb نوشته:  
با امید موفقیت تک تک شما
f3
مصاحبه   april
انکارا
با سلام
مانند دفعه اول است فقط آزمایش ادرار و هزینه مدیکال اضافه شده . و اگر در مدیکال اول به شما واکسن آبله مرغان تزریق کرده دوباره به شما تزریق میکنه .

ممنون از راهنمايي شما
متاسفانه كارت زرد را به ما پس ندادن و واكسنهاي باقي مانده اي كه بعد در ايران زده شد را روي همان برگ خودشان كه براي سفارت تحويل به ما داده شده بود مُهر كرديم، نميدانم ايا قبول ميكنند يا حتما بايد كارت زرد دوباره گرفته شود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-07 ساعت 14:50)bab1 نوشته:  
(2017-01-07 ساعت 08:37)mrb نوشته:  
با امید موفقیت تک تک شما
f3
مصاحبه   april
انکارا
با سلام

ممنون از راهنمايي شما
متاسفانه كارت زرد را به ما پس ندادن و  واكسنهاي باقي مانده اي كه بعد در ايران زده شد را روي همان برگ خودشان كه براي سفارت تحويل به ما داده شده بود مُهر كرديم، نميدانم ايا قبول ميكنند يا حتما بايد كارت زرد دوباره گرفته شود؟
دوست عزیز با سلام
برگه ای که دکتر اونگان به شما داده کافی است و شما اگر تزریق واکسنی بعد از مدیکال نوبت اول داشته اید باید در آن برگه با مهر پاستور وارد شود و نیازی به کارت زرد نیست . پاستور بعد از تزریق واکسن آنفولانزا همان برگه ما را مهر زد و گفت واکسن های شما کامل است و ما برگه را بردیم آنکارا و مشکلی نبود .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza88 ، bab1
(2017-01-07 ساعت 15:37)mrb نوشته:  
(2017-01-07 ساعت 14:50)bab1 نوشته:  
(2017-01-07 ساعت 08:37)mrb نوشته:  با سلام

ممنون از راهنمايي شما
متاسفانه كارت زرد را به ما پس ندادن و  واكسنهاي باقي مانده اي كه بعد در ايران زده شد را روي همان برگ خودشان كه براي سفارت تحويل به ما داده شده بود مُهر كرديم، نميدانم ايا قبول ميكنند يا حتما بايد كارت زرد دوباره گرفته شود؟
دوست عزیز با سلام
برگه ای که دکتر اونگان به شما داده کافی است و شما اگر تزریق واکسنی بعد از مدیکال نوبت اول داشته اید باید در آن برگه با  مهر پاستور وارد شود و نیازی به کارت زرد نیست  . پاستور بعد از تزریق واکسن آنفولانزا همان برگه ما را مهر زد و گفت واکسن های شما کامل است و ما برگه را بردیم آنکارا و مشکلی نبود .

سپاس موفق و پیروز باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و تشکر از تمامی دوستان که همیشه با راهنمایی و جوابهاشون باعث دلگرمی و انتخاب راه بهتر شده اند
 ممنون میشم راهنمایی کنید : ایا با امدن ایمیل دال بر کلیر شدن و قبل از کلیر شدن در سایت ایا درست است که اقدام به رفتن برای مدیکال و فرستادن پاس برای گرفتن ویزا کرد تجربه بعضی از دوستان متفاوت است!!!
(البته در ایمیل نوشته شده کاری به وضعیت سایت نداشته باشید!!)
این طور که پیداست در هر ماه تعداد مشخص و محدودی ویزا صادر میشه حال ایا راهی برای  فهمیدن ان وجود دارد تا در تاریخ درست اقدام به پست پاسپورت برای گرفتن ویزا کرد
اول ماه بهتر است یا .... ؟؟؟
(از دوستان کسی تجربه یا اطلاع پرواز  انکارا به ا مریکا را دارد تا احتیاج به برگشت به اینجا نباشه)
سپاس از همگی و ارزوی به نتیجه رسیدن صبر و تحمل دوستان در انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: faya
(2017-01-14 ساعت 01:52)bab1 نوشته:  سلام و  تشکر از تمامی دوستان که همیشه با راهنمایی و جوابهاشون باعث دلگرمی و انتخاب راه بهتر شده اند
 ممنون میشم راهنمایی کنید : ایا با امدن ایمیل دال بر کلیر شدن و قبل از کلیر شدن در سایت ایا درست است که اقدام به رفتن برای مدیکال و فرستادن پاس برای گرفتن ویزا کرد تجربه بعضی از دوستان متفاوت است!!!
این طور که پیداست در هر ماه تعداد مشخص و محدودی ویزا صادر میشه حال ایا راهی برای  فهمیدن ان وجود دارد تا در تاریخ درست اقدام به پست پاسپورت برای گرفتن ویزا کرد
(از دوستان کسی تجربه یا اطلاع پرواز  انکارا به ا مریکا را دارد تا احتیاج به برگشت به اینجا نباشه)

سلام و تبريك خدمت شما دوست گرامي
شما ملاك را ايميل ارسالي از طرف سفارت بگذاريد و نسبت به تجديد مديكال (اگرنيازي هست) و ارسال مدارك به سفارت اقدام فرماييد.
كليه اطلاعات و مراحل كار بصورت كامل نوشته شده . من بعد از يكهفته از كلييري در سايت آپديت داشتم. بنابراين همانطور كه خودشان توضيح داده اند ملاك اصلي ايميل ارسالي براي شما مي باشد. ضمنأ حتما به تاريخ مهلت ارسال مدارك دقت كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: bab1 ، kimia2016
(2017-01-14 ساعت 09:53)faya نوشته:  
(2017-01-14 ساعت 01:52)bab1 نوشته:  سلام و  تشکر از تمامی دوستان که همیشه با راهنمایی و جوابهاشون باعث دلگرمی و انتخاب راه بهتر شده اند

سلام و تبريك خدمت شما دوست گرامي
شما ملاك را ايميل ارسالي از طرف سفارت بگذاريد و نسبت به تجديد مديكال (اگرنيازي هست) و ارسال مدارك به سفارت اقدام فرماييد.
كليه اطلاعات و مراحل كار بصورت كامل نوشته شده . من بعد از يكهفته از كلييري در سايت آپديت داشتم. بنابراين همانطور كه خودشان توضيح داده اند ملاك اصلي ايميل ارسالي براي شما مي باشد. ضمنأ حتما به تاريخ مهلت ارسال مدارك دقت كنيد.

ممنون از شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من مصاحبه ام را هفت ماه پیش در ابوظبی دادم و تا الان هیچ آپدیتی نداشتم اما ۱۲ ژانویه برایم از طرف NVC ایمیل اومده اما ایمیل همون ایمیل دعوت به مصاحبه ام هست اونم به همان تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۱۶ که تمام شده. به نظرتون این معنیش چی می تونه باشه.... وقتی من مصاحبه ام را رفتم چرا NVC باید همچین ایمیلی برای من و وکیلم بفرسته؟؟؟؟؟ بعد مگه کیس ها بعد مصاحبه هنوز به NVC مربوط میشه مگه نمیوفته دست سفارت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-14 ساعت 21:57)Sasa-t نوشته:  دوستان من مصاحبه ام را هفت ماه پیش در ابوظبی دادم و تا الان هیچ آپدیتی نداشتم اما ۱۲ ژانویه برایم از طرف NVC ایمیل اومده اما ایمیل همون ایمیل دعوت به مصاحبه ام هست اونم به همان تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۱۶ که تمام شده. به نظرتون این معنیش چی می تونه باشه.... وقتی من مصاحبه ام را رفتم چرا NVC باید همچین ایمیلی برای من و وکیلم بفرسته؟؟؟؟؟ بعد مگه کیس ها بعد مصاحبه هنوز به NVC مربوط میشه مگه نمیوفته دست سفارت؟

سلام :تصمیم گیرنده اصلی مرکز ملی ویزا است یا همان ان وی سی سفارت نقش واسطه و انالیزاتور و بررسی کننده مدارک وگرفتن اثر انگشت که از طریق تشخیص افیسر مهاجرت وتعین لایه های امنیتی توسط افیسر و گزارش کردن ان به NVC یا همان مرکز ملی ویزا که در وزارت خارجه امریکا میباشد است بعد از ان NVC با توجه به تشخیص افیسر شروع به استعلام لایه های امنیتی که شامل سفارت خانه ها و اجانس های امنیتی مثل cia خزانه داری وغیره وووووووووو میشود را انجام میدهد بعد از گرفتن جواب منفی از استعلام ها یعنی از لحاظ امنیتی موردی ندارد که همان اصطلاح کلیر است سپس NVC دستور صدور ویزا را به سفارت میدهد
کیس نامبر ANK2014 تایید پرونده در ان وی سی 29 می 2014مصاحبه انکارا تاریخ مصاحبه 23  جون 2015 کلیر19 اپریل2017
پاسخ
(2017-01-15 ساعت 01:12)bihkyal نوشته:  
(2017-01-14 ساعت 21:57)Sasa-t نوشته:  دوستان من مصاحبه ام را هفت ماه پیش در ابوظبی دادم و تا الان هیچ آپدیتی نداشتم اما ۱۲ ژانویه برایم از طرف NVC ایمیل اومده اما ایمیل همون ایمیل دعوت به مصاحبه ام هست اونم به همان تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۱۶ که تمام شده. به نظرتون این معنیش چی می تونه باشه.... وقتی من مصاحبه ام را رفتم چرا NVC باید همچین ایمیلی برای من و وکیلم بفرسته؟؟؟؟؟ بعد مگه کیس ها بعد مصاحبه هنوز به NVC مربوط میشه مگه نمیوفته دست سفارت؟

سلام :تصمیم گیرنده اصلی مرکز ملی ویزا است یا همان ان وی سی سفارت نقش واسطه و انالیزاتور و بررسی کننده مدارک وگرفتن اثر انگشت که از طریق تشخیص افیسر مهاجرت وتعین لایه های امنیتی توسط افیسر و گزارش کردن ان به NVC یا همان مرکز ملی ویزا که در وزارت خارجه آمریکا میباشد است بعد از ان NVC  با توجه به تشخیص افیسر شروع به استعلام لایه های امنیتی که شامل سفارت خانه ها و اجانس های امنیتی مثل cia خزانه داری وغیره وووووووووو میشود را انجام میدهد بعد از گرفتن جواب منفی از استعلام ها یعنی از لحاظ امنیتی موردی ندارد که همان اصطلاح کلیر است سپس NVC دستور صدور ویزا را به سفارت میدهد

ممنون، ولی این ایمیل را چرا فرستادن؟ (صد در صد که این ایمیل اشتباه است) فکر می کنید ممکنه بخوان یه مصاحبه دیگه برای من بزارن ولی تاریخ را اشتباها همان تاریخ قبلی مصاحبه من اعلام کرده ان؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان