کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-01-15 ساعت 11:45)Sasa-t نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 01:12)bihkyal نوشته:  
(2017-01-14 ساعت 21:57)Sasa-t نوشته:  دوستان من مصاحبه ام را هفت ماه پیش در ابوظبی دادم و تا الان هیچ آپدیتی نداشتم اما ۱۲ ژانویه برایم از طرف NVC ایمیل اومده اما ایمیل همون ایمیل دعوت به مصاحبه ام هست اونم به همان تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۱۶ که تمام شده. به نظرتون این معنیش چی می تونه باشه.... وقتی من مصاحبه ام را رفتم چرا NVC باید همچین ایمیلی برای من و وکیلم بفرسته؟؟؟؟؟ بعد مگه کیس ها بعد مصاحبه هنوز به NVC مربوط میشه مگه نمیوفته دست سفارت؟

سلام :تصمیم گیرنده اصلی مرکز ملی ویزا است یا همان ان وی سی سفارت نقش واسطه و انالیزاتور و بررسی کننده مدارک وگرفتن اثر انگشت که از طریق تشخیص افیسر مهاجرت وتعین لایه های امنیتی توسط افیسر و گزارش کردن ان به NVC یا همان مرکز ملی ویزا که در وزارت خارجه آمریکا میباشد است بعد از ان NVC  با توجه به تشخیص افیسر شروع به استعلام لایه های امنیتی که شامل سفارت خانه ها و اجانس های امنیتی مثل cia خزانه داری وغیره وووووووووو میشود را انجام میدهد بعد از گرفتن جواب منفی از استعلام ها یعنی از لحاظ امنیتی موردی ندارد که همان اصطلاح کلیر است سپس NVC دستور صدور ویزا را به سفارت میدهد

ممنون، ولی این ایمیل را چرا فرستادن؟ (صد در صد که این ایمیل اشتباه است)  فکر می کنید ممکنه بخوان یه مصاحبه دیگه برای من بزارن ولی تاریخ را اشتباها همان تاریخ قبلی مصاحبه من اعلام کرده ان؟

سلام :من هم فکر میکنم تصادوفی واشتباه فرستادن .چون شما میگویید هفت ماه پیش مصاحبه شده اید .مگر خلافش ثابت شود .بااین حال شما یک ایمیل به سفارت بزنید دال بر اینکه زمان مصاحبه برای شما امده که تاریخ اش گذشته است وجویای دلیلش بشوید .در ضمن از این اشتباه هات در کارهای اداری سفارت امریکا فراوان دیده شده است.
کیس نامبر ANK2014 تایید پرونده در ان وی سی 29 می 2014مصاحبه انکارا تاریخ مصاحبه 23  جون 2015 کلیر19 اپریل2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t
دوستان قدیمی گلم 3 تا سوال مهم از خدمتتون داشتم .البته به بحث کلیرینس مرتبط نیست و منو از این بابت ببخشید

من به همراه پدر مادرم سپتامبر از طریق کتگوری F4 اومدیم آمریکا.من الان موندم و دارم کار می کنم.ولی پدر مادرم 2 ماه پیش پس از گرفتن گرین کارتشون برگشتن.

من هنوز گرین کارتم بعد از گذشت بیش از 4 ماه از ورودم و 5 ماه از پرداخت فی صادر نشده تماس گرفتم اداره مهاجرت گفتن مشکلی نیست ویزای شما در پاسپورت 1 سال اعتبار داره و منتظر باشید تا بیاد.
1-سوال اولمم اینه آیا این طولانی شدن پروسه صدور گرین کارت طبیعیه یا نه..کسی تجربه مشابهی از این پروسه داشته؟؟؟؟؟
2-دوم این که هموم طور که گفتم بابا مامانم برگشتن ایران اگه سال اول 6 ماهشونو پر نکنن برا گرین کارتشون مشکل ایجاد میشه یا نه؟
3-و این که اگه بابام به عنوان Principe applicant نیاد دیگه آمریکا برا من که به عنوان فرزند زیر 21 اومدم مشکلی ممکنه ایجاد بشه ، یا اینکه پس از ورود به خاک ایالات متحده کیس ها مستقل از هم می شن.؟؟

ممنون
ANKARA CAT = F4
Priority date = 3/10/2002    
approval date = 1/19/2010  
weelcome letter=03/23/2015
case complete=12/23/2015
interview date=21/03/2016
OR date =15/07/2016
ISSUED =19/07/2016
Cool Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-16 ساعت 04:04)alibabax نوشته:  دوستان قدیمی  گلم 3  تا سوال مهم  از خدمتتون داشتم .البته به بحث کلیرینس مرتبط نیست و منو از این بابت ببخشید

من به همراه پدر مادرم سپتامبر از طریق کتگوری F4  اومدیم آمریکا.من الان موندم و دارم کار می کنم.ولی پدر مادرم 2 ماه پیش  پس از گرفتن گرین کارتشون برگشتن.

من هنوز گرین کارتم بعد از گذشت بیش از 4 ماه از ورودم و 5 ماه از پرداخت فی  صادر نشده تماس گرفتم اداره مهاجرت  گفتن مشکلی نیست ویزای شما در پاسپورت 1 سال اعتبار داره و منتظر باشید تا بیاد.
1-سوال اولمم اینه آیا این طولانی شدن پروسه صدور گرین کارت طبیعیه یا نه..کسی تجربه مشابهی از این پروسه داشته؟؟؟؟؟
2-دوم این که هموم طور که گفتم بابا مامانم برگشتن ایران اگه سال اول 6 ماهشونو پر نکنن برا گرین کارتشون مشکل ایجاد میشه یا نه؟
3-و این که اگه بابام به عنوان Principe applicant نیاد دیگه آمریکا برا من که به عنوان فرزند  زیر 21 اومدم مشکلی ممکنه ایجاد بشه ، یا اینکه پس از ورود به خاک ایالات متحده کیس ها مستقل از هم می شن.؟؟

ممنون
با سلام دوست عزيز نگران گريين كارت نباشيد گريين كارت شوهر من بعد از ٦ ماه امد در حالى كه من و ٢ فرزندم بين ٢ تا ٣ ماه گريين كارتمون امد هر كدام در زمان جداكانه و تك تك دو مورد سيتيزن شدن من شنيدم در مدت ٥ سال بايد ٣٠ ماه امريكا بود و هر دفعه نبايد بيش از ٦ ماه خارج از امريكا بود و كيس شما ربطى به پدرتون نداره و اكه نيان مشكلى برا شما بوجود نمياد موفق باشى
F3
PD = 05  Feb 2004
Interview =29 Jul 2015
ابوظبى
AP
كلير 2016 feb 21
پاسخ
تشکر کنندگان: Alireza_D
اقدام عجیب ترامپ در نخستین روز کاری؛

برکناری همه سفرای آمریکا

روزنامه ایندیپندنت چاپ انگلیس نوشت: ترامپ از همه سفیران آمریکا در کشورهای سراسر جهان که باراک اوباما رئیس جمهور قبلی، آنها را منصوب کرده بود خواسته بود تا ظهر روز بیستم ژانویه از سمت های خود کنار بروند

متقاضيان ويزاي امريكا گيج و متحير
بچه ها به نظرتون تو کلیر ماها تاثیر داره یا فرقی ندارد!؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز ، دوستان عزيز براي اينكه با اطلاع باشيم از روند كار سفارتها كه ايا بعد از روي كار امدن ت ر ا م پ سفارتها كار ميكنن يا نه ؟خواهش ميكنم از همه ي شما عزيزان تغيرات و در صورت داشتن هر اپديت سيس يا سفارت اطلاع رساني كنيد ،پيشاپيش از لطف شما سپاسگزارم ،
به اميد كليري هر چه زودتر همه ي شما عزيزان
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad_2815
سلام دوستان مصاحبه همسر من یه هفته پیش بود. و هیچ نقص مدرکی هم نخورد شکر خدا. و افیسر برگه سفید بهش داد و گفت 2 الی 3ماه اینده ویزاتو میدیم. حالا این یعنی چی؟مرحله کلیرنسی هست این؟و ایا ممکنه بیشتر از این زمان طول بکشه؟البته اگر پروسه بررسی رو شروع بکنن با این جریانات میش اومده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-31 ساعت 07:25)یاس23 نوشته:  سلام دوستان مصاحبه همسر من یه هفته پیش بود. و هیچ نقص مدرکی هم نخورد شکر خدا. و افیسر برگه سفید بهش داد و گفت 2 الی 3ماه اینده ویزاتو میدیم. حالا این یعنی چی؟مرحله کلیرنسی هست این؟و ایا ممکنه بیشتر از این زمان طول بکشه؟البته اگر پروسه بررسی رو شروع بکنن با این جریانات میش اومده

سلام
بله این همون کلیرنس معروفه در شرایط عادی حداقل 6 ماه طول میکشید
باتوجه به شرایط فعلی خدا میدونه چقدر طول میکشه
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-31 ساعت 23:17)alireza88 نوشته:  
(2017-01-31 ساعت 07:25)یاس23 نوشته:  سلام دوستان مصاحبه همسر من یه هفته پیش بود. و هیچ نقص مدرکی هم نخورد شکر خدا. و افیسر برگه سفید بهش داد و گفت 2 الی 3ماه اینده ویزاتو میدیم. حالا این یعنی چی؟مرحله کلیرنسی هست این؟و ایا ممکنه بیشتر از این زمان طول بکشه؟البته اگر پروسه بررسی رو شروع بکنن با این جریانات میش اومده

سلام
بله این همون کلیرنس معروفه  در شرایط عادی حداقل 6 ماه طول میکشید

ممنون از پاسختون.ولی پس چرا افیسر بدون اینکه ازش بپرسیم گفت 2 الی 3ماه ؟و خیلی خوشبین بود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-01 ساعت 05:51)یاس23 نوشته:  
(2017-01-31 ساعت 23:17)alireza88 نوشته:  

سلام

ممنون از پاسختون.ولی پس چرا افیسر  بدون اینکه ازش بپرسیم گفت 2 الی 3ماه ؟و خیلی خوشبین بود
سلام
این جمله را به همه میگه به ما هم گفت به چند نفر دیگه که من میشناسم گفت که بعد از گذشت 6 ماه هنوز جوابی برایشان نیامده
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975
(2017-02-01 ساعت 11:19)alireza88 نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 05:51)یاس23 نوشته:  
(2017-01-31 ساعت 23:17)alireza88 نوشته:  سلام

ممنون از پاسختون.ولی پس چرا افیسر  بدون اینکه ازش بپرسیم گفت 2 الی 3ماه ؟و خیلی خوشبین بود
سلام
این جمله را به همه میگه  به ما هم گفت به چند نفر دیگه که من میشناسم گفت  که بعد از گذشت 6 ماه هنوز جوابی برایشان نیامده

برا منم گفت ۲ الی ۴ ماه ولی هنوز ۴ ماه بیشتره خبری نیست، من یکبارم سال ۲۰۱۲ برا ویزا توریستی اقدام کرده بودم که سر ۴۰ روز که گفته بودن کلیر شدم ، اون برگه رو هم با خودم برده بودم و نشون دادم ولی گفت اون اصلا تاثیری نداره و باید منتظر باشی .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ظاهرا لوفتانزا تا پنج فوريه به مقصد بوستن كسايي رو كه ويدا دارند رو سوار ميكنه .
دوستاني كه ويدا دارن بهتره كه اگه از أين مسير ميخوان بيان عجله كنن. برأي اطلاعات بيشتر هم ميتونيد به سايت لوفتانزا بريد وَيَا با دفاتره تماس بگيريد
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-03 ساعت 14:00)amir2640 نوشته:  سلام دوستان
ظاهرا لوفتانزا تا پنج فوريه به مقصد بوستن كسايي رو كه ويدا دارند رو سوار ميكنه .
دوستاني كه ويدا دارن بهتره كه اگه از أين مسير ميخوان بيان عجله كنن. برأي اطلاعات بيشتر هم ميتونيد به سايت لوفتانزا بريد وَيَا با دفاتره تماس بگيريد

Salam .man ba luftanza tamas gereftam faghat greencardi ro savar mikonan
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها من الان ۸ ماه در پروسه کلرنس هستم و امروز نگاه کردم دیدم پاسپورتم ۷ ماه دیگه منقضی میشه و فکر کنم قبلا جایی خوندم باید اعتبار پاسپورت برای سفر به امریکا ۶ ماه باشه... اگه اینطور باشه من از الان باید اقدام کنم برای تعویض پاسپورتم و اینکه باید به سفارت خبر بدم ؟؟؟؟
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد....
(2017-02-04 ساعت 23:18)Sasa-t نوشته:  بچه ها من الان ۸ ماه در پروسه کلرنس هستم و امروز نگاه کردم دیدم پاسپورتم ۷ ماه دیگه منقضی میشه و فکر کنم قبلا جایی خوندم باید اعتبار پاسپورت برای سفر به آمریکا ۶ ماه باشه... اگه اینطور باشه من از الان باید اقدام کنم برای تعویض پاسپورتم و اینکه باید به سفارت خبر بدم ؟؟؟؟

بله برای ویزای هر کشوری پاسپورت باید بیشتر از 6 ماه زمان داشته باشه.
من در مرحله USCIS بودم و هنوز به NVC نرفته بودم و به همین دلیل عوض کردم و کپی پاسپورتم را فرستادم براشون.
ولی شرایط شما چون فرق میکنه بهتره با وکیل تان تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t ، ....مهرشاد....
سلام .مدت یک سال است از مصاحبه ما رد انکارا گذشته و در مرحله کلرینس هستیم ویزای ما از نوع f4هست میخواستم ببینم از دوستان عزیز کسی هست شرایط ما را داشته باشد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان