کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام دوستان

یه پیج تویتر راه انداختن تعدادی از ایرانیا در مورد مخالفت با قانونِ بن که خیلی داره خوب کار می‌کنه و می‌خواد این فاجعه رو به گوشِ همه برسونه. کلا هر چی رسانه‌ای بشه بهش ترتیب اثر میدن تو آمریکا.

لطفا شما هم این صفحه تویتر رو فالو کنین و سعی کنین صدامونو بیشتر بشنون، مطمئن باشین این تنها راهی که داریم و جواب هم میده.
داستان های خودتون رو توییت کنید، حتی اگر فارسی باشه هم خوبه فقط هشتگ لازم داره که از هشتگهای خودمون استفاده کنید. پست های همدیگر رو ریتوییت کنید. هشتگ فراموش نشه.
https://twitter.com/Undofamilyban

‎هشتك اصلي پيج :
#Undo_Family_Ban

‎و كلا ليست هشتك ها:

#Stop_Family_Ban
#TravelBan
#BannedFamilies
#Let_Families_In
F2A
California Service Center
PD: Feb 9, 2016
NVC documents: Sep. 12, 2017
CC: Jan. 10, 2018
Visa Center: Montreal, Canada
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من یک ایمیل داشتم از ابوظبی که یک فرم بود که یکسری اطلاعات شخصی در مورد ۱۵ سال گذشته پدرم خواسته بودند و‌در فرم نوشته که به هیچوقت فرمت فرم را تغییر ندهید و سیو نکنید و فقط با ریپلای کردن پاسخ دهید من هر کاری میکردم بعد از ریپلای قادر به تایپ کردن در فرم‌و‌پر کردن نبودم با یک‌ وکیل صحبت کردم‌و همینکه اومدم فرم‌را برای ایشون فوروارد کنم اشتباها آرشیوش کردم و الان کسی میدوتونه به من‌کمک کنه آیا با آرشیو کردن یک ایمیل فرمت اون تغییر میکنه و آیا اشکالی پیش میاد برای کار من تورو‌خدا کمک کنید الان چند ساعته دارم از غصه میمیرم .😔
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-04 ساعت 22:03)Neha نوشته:  دوستان من یک ایمیل داشتم از ابوظبی که یک فرم بود که یکسری اطلاعات شخصی در مورد ۱۵ سال گذشته پدرم خواسته بودند و‌در فرم نوشته که به هیچوقت فرمت فرم را تغییر ندهید و سیو نکنید و فقط با ریپلای کردن پاسخ دهید من هر کاری میکردم بعد از ریپلای قادر به تایپ کردن در فرم‌و‌پر کردن نبودم با یک‌ وکیل صحبت کردم‌و همینکه اومدم فرم‌را برای ایشون فوروارد کنم اشتباها آرشیوش کردم و الان کسی میدوتونه به من‌کمک کنه آیا با آرشیو کردن یک ایمیل فرمت اون تغییر میکنه و آیا اشکالی پیش میاد برای  کار من تورو‌خدا کمک کنید الان چند ساعته دارم از غصه میمیرم .😔

نه با آرشیو کردن فرمت تغییر نمیکنه
F2A همسر
PD: Oct-2016
Approve: Jan-2018
Case No and InvoiceID: May-2018 ABD2018
Case Completed: Sep-2018
Interview: Feb-2019
Interview result: Waiver request & AP
OR: 28-Nov-2019
2nd Interview email: 26-Dec-2019
2nd Interview Date: 3-Feb-2020
پاسخ
تشکر کنندگان: Neha
(2018-08-04 ساعت 22:22)makhayat نوشته:  
(2018-08-04 ساعت 22:03)Neha نوشته:  دوستان من یک ایمیل داشتم از ابوظبی که یک فرم بود که یکسری اطلاعات شخصی در مورد ۱۵ سال گذشته پدرم خواسته بودند و‌در فرم نوشته که به هیچوقت فرمت فرم را تغییر ندهید و سیو نکنید و فقط با ریپلای کردن پاسخ دهید من هر کاری میکردم بعد از ریپلای قادر به تایپ کردن در فرم‌و‌پر کردن نبودم با یک‌ وکیل صحبت کردم‌و همینکه اومدم فرم‌را برای ایشون فوروارد کنم اشتباها آرشیوش کردم و الان کسی میدوتونه به من‌کمک کنه آیا با آرشیو کردن یک ایمیل فرمت اون تغییر میکنه و آیا اشکالی پیش میاد برای  کار من تورو‌خدا کمک کنید الان چند ساعته دارم از غصه میمیرم .😔

یعنی الان من از آرشیو ریپلای کنم به ایمیل مثل این می مونه که از inbox ام ریپلای کردم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-04 ساعت 22:43)Neha نوشته:  
(2018-08-04 ساعت 22:22)makhayat نوشته:  

یعنی الان من از آرشیو ریپلای کنم به ایمیل مثل این می مونه که از inbox ام ریپلای کردم؟

بله تفاوتی نداره. زیاد حساس نشید
F2A همسر
PD: Oct-2016
Approve: Jan-2018
Case No and InvoiceID: May-2018 ABD2018
Case Completed: Sep-2018
Interview: Feb-2019
Interview result: Waiver request & AP
OR: 28-Nov-2019
2nd Interview email: 26-Dec-2019
2nd Interview Date: 3-Feb-2020
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ببخشید من در مورد نحوه تکمیل فرم 5535 سوال دارم. اونجا که در مورد سفرها سوال کرده نوشته
provide details for each trip, including locations visited, source of funds
این یعنی تو هر سفر مکان های تفری حی که رفته ایم را بنویسیم؟ خوب خیلی ها را یادمون نیست. درضمن در مورد محل تامین هزینه سفر مثلا بنویسیم funding from savings کافیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ببخشید من در مورد نحوه تکمیل فرم 5535 سوال دارم. اونجا که در مورد سفرها سوال کرده نوشته
این یعنی تو هر سفر مکان های تفریحی که رفته ایم را بنویسیم؟ خوب خیلی ها را یادمون نیست. درضمن در مورد محل تامین هزینه سفر مثلا بنویسیم funding from savings کافیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-12-05 ساعت 11:35)gst1392 نوشته:  سلام ببخشید من در مورد نحوه تکمیل فرم 5535 سوال دارم. اونجا که در مورد سفرها سوال کرده نوشته
این یعنی تو هر سفر مکان های تفریحی که رفته ایم را بنویسیم؟ خوب خیلی ها را یادمون نیست. درضمن در مورد محل تامین هزینه سفر مثلا بنویسیم funding from savings کافیه؟
بله بنویسید saving کافیه
از توی پاسپورت نگاه کنید کجاها رفتید
مکان تفریحی که مهم نیست فقط بنویسید ترکیه برای تفریح
البته فکر کنم تا الان فرم رو پر کردید
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان‌ سلام
اگر تو مدت زمان کلیرنس اعتبار پاسپورت تموم شه وقتی که کلیر شدیم و ویزا آماده شد باید چکار کنیم با توجه به اینکه ویزا با توجه به شماره پاسپورت قدیمی صادر می شه. 🤔
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2021-08-24 ساعت 19:21)jonsmit نوشته:  دوستان‌ سلام
اگر تو مدت زمان کلیرنس اعتبار پاسپورت تموم شه وقتی که کلیر شدیم و  ویزا آماده شد باید چکار کنیم با توجه به اینکه ویزا با توجه به شماره پاسپورت قدیمی صادر می شه. 🤔
سلام 
قبل از اینکه کلیر بشین دوباره اطلاعات جدید از شما می خوان اون‌موقع باید اطلاعات پاسپورت جدید رو بدید
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
تشکر کنندگان: jonsmit

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان