کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2011-05-17 ساعت 14:28)بنفشه نوشته:  چقدر بد چون خيلي فرصت كم است و اصلا امكان انجام آزمايشات هم وجود ندارد چون زمان امتحانات آخرسال دخترم است .فكر ميكنيد اگر زمان ارائه پاسپورت به سفارت گفته شود تاثيري دارد ؟

متاسفانه نمی دانم.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-17 ساعت 14:41)frozen mind نوشته:  
(2011-05-17 ساعت 14:28)بنفشه نوشته:  چقدر بد چون خيلي فرصت كم است و اصلا امكان انجام آزمايشات هم وجود ندارد چون زمان امتحانات آخرسال دخترم است .فكر ميكنيد اگر زمان ارائه پاسپورت به سفارت گفته شود تاثيري دارد ؟

متاسفانه نمی دانم.

متشكرم از پاسختان . دقيقا زمان آزمايشات خانواده شما مثل ما در آذرماه بوده و درخرداد هم 6 ماهش تمام مي شود اميدوارم كه مثل گذشته باشد و ما هم بتوانيم بدون تكرار با زمان مناسب همانند خانواده عزيز شما استفاده كنيم
Category: F4
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، nargesi
(2011-05-17 ساعت 12:13)بنفشه نوشته:  سلا دوستان
امروز در سايت ابوظبي براي ما اين پيغام را نوشته submit passports to embassy و در هرروز يكشنبه ساعت 1:30 هر فرد معتمدي ميتواند پاسپورت ها را ارائه دهد كه ممكن ارائه ويزا 4 يا 7 روز طول بكشد .
اما اصلا از تمديد آزمايشات ويا ارائه مدركي كه بعد از مصاحبه پست كرديم البته تاييد رسيد مدرك را از طريق ايميل دريافت كرده ايم هيچ چيز ديگري ننوشته است ضمنا آزمايشات ما تقريبا آخر خرداد 6 ماهش تمام ميشود .لطفا راهنمايي كنيد .
درضمن 119 روز طول كشيد تا پروسه اداري ما در سفارت تمام شود .

دوست عزیز
ابوظبی از تاریخ تحویل پاس به سفارت به مدت 6 ماه اعتبار ویزا می دهد . معمولا" برای تجدید آزمایشات اعلام می کند .
من مهر آزمایش دادم دی کلیر شدم اسفند ویزا گرفتم وتا شهریور مهلت دادند .
در ضمن مدیکال کجا رفتید ؟
اگر شک دارید یک ایمیل به سفارت بزنید و بپرسید که تا کی جهت دریافت ویزا مراجعه کنید و آیا لازم هست برای مدیکال بروید ؟
الهی به ما آن ده که آن به .
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، dreamer60
(2011-05-17 ساعت 16:35)amir53 نوشته:  
امروز در سايت ابوظبي براي ما اين پيغام را نوشته submit passports to embassy و در هرروز يكشنبه ساعت 1:30 هر فرد معتمدي ميتواند پاسپورت ها را ارائه دهد كه ممكن ارائه ويزا 4 يا 7 روز طول بكشد .
اما اصلا از تمديد آزمايشات ويا ارائه مدركي كه بعد از مصاحبه پست كرديم البته تاييد رسيد مدرك را از طريق ايميل دريافت كرده ايم هيچ چيز ديگري ننوشته است ضمنا آزمايشات ما تقريبا آخر خرداد 6 ماهش تمام ميشود .لطفا راهنمايي كنيد .
درضمن 119 روز طول كشيد تا پروسه اداري ما در سفارت تمام شود .

دوست عزیز
ابوظبی از تاریخ تحویل پاس به سفارت به مدت 6 ماه اعتبار ویزا می دهد . معمولا" برای تجدید آزمایشات اعلام می کند .
من مهر آزمایش دادم دی کلیر شدم اسفند ویزا گرفتم وتا شهریور مهلت دادند .
در ضمن مدیکال کجا رفتید ؟
اگر شک دارید یک ایمیل به سفارت بزنید و بپرسید که تا کی جهت دریافت ویزا مراجعه کنید و آیا لازم هست برای مدیکال بروید ؟
با تشكر از شما فكر كنم ميدايست همان كلينيك دكتر ايراني (كه از همه جا هم گرانتر است )ودر اعلام كلير تنها قيد شده هريكشنبه در ساعت 1:30 و ارائه پاسپورت و خوشحالي آنها كه مراحل اداري انجام شده است همين.

پاسخ
تشکر کنندگان:

دوست گرامی
با عرض تبریک،
در مورد مدارک و گزارش کلینیک چیزی نمیدونم اما visa bulletin را هم چک کنید که حتما ویزای کتگوریتون کارنت باشه. در غیر این صورت میشید مثل من و خیلیهای دیگه که سفرمون بیهوده شد. سایت سفارت برای من هم روز 1 فروردین 90 در سایت همین پیام Ready و بقیه مطالبی که نوشتین (که میتونید پاسپورتو با شخص معتمد در هر یکشنبه به سفارت تحویل بدید و...) نشون داد، به سفارت مراجعه کردم، اونروز حدودا 35-36 نفر دیگه هم دقیقا با همین شرایط بودند+ 3 نفر برنده لاتاری. پاسپورتها را تحویل گرفتند و رسیدی دادند که تاریخ یکشنبه هفته بعدش برای تحویل ویزا+ پاکت پرونده را داشت. بدون پاسپورت همگی باید 1 هفته می موندیم (حتی بدون پاسپورت نمیشه به هتل دیگه برید، پس هتلی را انتخاب کنید که براتون از هر نظر راحت باشه) روز موعود دوباره همه حاضر شدیم اما بجز اون 3 نفر برنده لاتاری که سهمیه ویزاشون فرق داره و ویزا و پاکتشونو گرفتند، پاسپورتا رو پس دادن و گفتن که همون طور که توی سایت دیدید، پروسه سفارت تموم شده و از نظر ما همه شما باید ویزا بگیرید ولی با توجه به visa bulletin تاریخها به عقب برگشته و ما اجازه صدور ویزا نداریم. حالا برگردید خونه و هر وقت دیدید که کتگوریتون کارنت شد، پاسپورتو به ما برسونید.
پس حتما چک کنید که کارنت باشید تا به وقتش پاسپورتو تحویل بدید و متضرر نشید (حتی روزش مهمه، مثلا الان برای F4 های قبل از 8 مارچ 2000 ویزا صادر میشه)
پیروز باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، sasan_rock ، dreamer60 ، hasti_banoo
ببخشین دوست عزیز مبنای تاریخ کارنت شدن کتگوری چیه؟یعنی از زمانی که پرونده پروسه باز شده ؟این تاریخ رو دقیقا از کجا میشه متوجه شد تا با ویزا بولتون چک کرد؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-17 ساعت 17:41)Never نوشته:  ببخشین دوست عزیز مبنای تاریخ کارنت شدن کتگوری چیه؟یعنی از زمانی که پرونده پروسه باز شده ؟این تاریخ رو دقیقا از کجا میشه متوجه شد تا با ویزا بولتون چک کرد؟!

مبنای کارنت شدن، Priority date هست. یعنی تاریخ Received date در بالای فرم I-797 (رسید تشکیل پرونده شما) هست
و همچنین میتوانید در نامه Case approval که شماره case و Preference Category به شما اعلام شده، به تاریخ Your priority date دقت کنید.
در Visa bulletin، در جدول اول که گروههای خانوادگی لیست شده، به تاریخ مقابل گروه خودتان در ستون اول (All chargeabilty areas except those listed) دقت کنید. اگر تاریخ PD شما قبل از تاریخ نگاشته شده در جدول فوق است، صدور ویزای شما بلامانع است و در صورت انجام مصاحبه و کلیر بودن از نظر سفارت، باید پاسپورت(ها) را به سفارت برسانید تا ویزا صادر شود
پستهای قبلی تاپیک را هم بد نیست مطالعه بفرمایید.
پیروز باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Never ، Kaveh90 ، dreamer60 ، kourosh2011
(2011-05-17 ساعت 17:41)Never نوشته:  ببخشین دوست عزیز مبنای تاریخ کارنت شدن کتگوری چیه؟یعنی از زمانی که پرونده پروسه باز شده ؟این تاریخ رو دقیقا از کجا میشه متوجه شد تا با ویزا بولتون چک کرد؟!

با تشکر از comrun عزیز که پاسخ شما را دادن، از شما دعوت می کنم تاپیک راهنمای جامع اخذ گرین کارت خانوادگی را مطالعه کنین.
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Never ، Kaveh90 ، comrun ، dreamer60
salam khedmate tamami dostan man sale 2009 march eghdam kardam az tarighe madram ke onja citizen bodeh iek name 2 mahe pish vase man omadeh az edareh mohajerat ke gofteh case shoma pazirofteh shodeh va parvandeh be nvc ferestadeh mishe khastam bebinam in visa blutain chieh aya man ham mesle on to list bayad montazer be monam?
سلام خدمت تمامی دوستان من سال 2009 [ماه] مارس اقدام کردم از طریق مادرم که اونجا سیتیزن بوده یک نامه ۲ ماه پیش واسه من اومده از اداره مهاجرت که گفته کیس شما پذیرفته شده و پرونده به NVC فرستادده میشه خواستم ببینم این ویزا بولتن چیه آیا من هم مثل اون تو لیست باید منتظر ب مونم؟

-----------------------------
دوست عزیز،
- ورود شما به جمع دوستان مهاجرسرا را تبریک عرض می کنم.
- توجه داشته باشید که رعایت مقررات و نوشتن به خط فارسی الزامی است.
- لطفا راهنمای جامع اخذ گرین کارت خانوادگی را با دقت مطالعه فرمایید تا اطلاعات اولیه لازم را بدست بیاورید.
- سوالات خود را در تاپیکهای مربوط مطرح فرمایید. این سوال شما باید در تاپیک پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی مطرح می شد.
موفق باشید
Frozen Mind
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-17 ساعت 17:29)comrun نوشته:  ... حتما چک کنید که کارنت باشید تا به وقتش پاسپورتو تحویل بدید و متضرر نشید (حتی روزش مهمه، مثلا الان برای F4 های قبل از 8 مارچ 2000 ویزا صادر میشه)
پیروز باشید
ممنون از اطلاعات خوب شما . 9 مارس 2000 براي ما اقدام شده و 28 مارس2000 pd ما مي باشد

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-18 ساعت 10:26)بنفشه نوشته:  
(2011-05-17 ساعت 17:29)comrun نوشته:  ... حتما چک کنید که کارنت باشید تا به وقتش پاسپورتو تحویل بدید و متضرر نشید (حتی روزش مهمه، مثلا الان برای F4 های قبل از 8 مارچ 2000 ویزا صادر میشه)
پیروز باشید
ممنون از اطلاعات خوب شما . 9 مارس 2000 براي ما اقدام شده و 28 مارس2000 pd ما مي باشد

چه عالی! پس باید صبر کنید تا ویزا بولتن حداقل 20 روز پیشروی کنه. اگر این ماه پیشروی کرده بود، شما الآن کارنت بودین!
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-18 ساعت 13:42)frozen mind نوشته:  
(2011-05-18 ساعت 10:26)بنفشه نوشته:  
پیروز باشید

چه عالی! پس باید صبر کنید تا ویزا بولتن حداقل 20 روز پیشروی کنه. اگر این ماه پیشروی کرده بود، شما الآن کارنت بودین!
اين هم از شانس ماست اگر تكان بخورد !!!!!؟؟ البته ايميل به سفارت زده ام كه قبل از مراجعه به سفارت ويزابولتن را چك كنيم (سفارت در سايت چيزي از ويزابولتن ننوشته است )

پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60
(2011-05-17 ساعت 16:27)بنفشه نوشته:  چقدر بد چون خيلي فرصت كم است و اصلا امكان انجام آزمايشات هم وجود ندارد چون زمان امتحانات آخرسال دخترم است .فكر ميكنيد اگر زمان ارائه پاسپورت به سفارت گفته شود تاثيري دارد ؟

بنفشه خانم، دوست عزیزی به نام siralex در تاپیک دیگری مطلبی درباره لزوم تجدید مدیکال نوشتن که به نظرم خیلی مهمه و به درد شما می خوره.
خلاصه مطلب اینه که حتی اگر هم سفارت به شما نگه که مدیکال رو تجدید کنین، وقتی وارد آمریکا میشین بهتون اجبار می کنن که حتما این کار رو انجام بدین. این تجربه سه سال پیش مادر ایشونه.
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، Kaveh90 ، dreamer60
(2011-05-19 ساعت 13:38)frozen mind نوشته:  
(2011-05-17 ساعت 16:27)بنفشه نوشته:  چقدر بد چون خيلي فرصت كم است و اصلا امكان انجام آزمايشات هم وجود ندارد چون زمان امتحانات آخرسال دخترم است .فكر ميكنيد اگر زمان ارائه پاسپورت به سفارت گفته شود تاثيري دارد ؟

بنفشه خانم، دوست عزیزی به نام siralex در تاپیک دیگری مطلبی درباره لزوم تجدید مدیکال نوشتن که به نظرم خیلی مهمه و به درد شما می خوره.
خلاصه مطلب اینه که حتی اگر هم سفارت به شما نگه که مدیکال رو تجدید کنین، وقتی وارد آمریکا میشین بهتون اجبار می کنن که حتما این کار رو انجام بدین. این تجربه سه سال پیش مادر ایشونه.
خيلي ممنون از شما آيا پدر شما هم چند سال پيش اين اتفاق برايشان افتاد .

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-17 ساعت 17:29)comrun نوشته:  

دوست گرامی
با عرض تبریک،
در مورد مدارک و گزارش کلینیک چیزی نمیدونم اما visa bulletin را هم چک کنید که حتما ویزای کتگوریتون کارنت باشه. در غیر این صورت میشید مثل من و خیلیهای دیگه که سفرمون بیهوده شد. سایت سفارت بعد از 122 روز برای من هم روز 1 فروردین 90 در سایت همین پیام Ready و بقیه مطالبی که نوشتین (که میتونید پاسپورتو با شخص معتمد در هر یکشنبه به سفارت تحویل بدید و...) نشون داد، به سفارت مراجعه کردم، اونروز حدودا 35-36 نفر دیگه هم دقیقا با همین شرایط بودند+ 3 نفر برنده لاتاری. پاسپورتها را تحویل گرفتند و رسیدی دادند که تاریخ یکشنبه هفته بعدش برای تحویل ویزا+ پاکت پرونده را داشت. بدون پاسپورت همگی باید 1 هفته می موندیم (حتی بدون پاسپورت نمیشه به هتل دیگه برید، پس هتلی را انتخاب کنید که براتون از هر نظر راحت باشه) روز موعود دوباره همه حاضر شدیم اما بجز اون 3 نفر برنده لاتاری که سهمیه ویزاشون فرق داره و ویزا و پاکتشونو گرفتند، پاسپورتا رو پس دادن و گفتن که همون طور که توی سایت دیدید، پروسه سفارت تموم شده و از نظر ما همه شما باید ویزا بگیرید ولی با توجه به visa bulletin تاریخها به عقب برگشته و ما اجازه صدور ویزا نداریم. حالا برگردید خونه و هر وقت دیدید که کتگوریتون کارنت شد، پاسپورتو به ما برسونید.
پس حتما چک کنید که کارنت باشید تا به وقتش پاسپورتو تحویل بدید و متضرر نشید (حتی روزش مهمه، مثلا الان برای F4 های قبل از 8 مارچ 2000 ویزا صادر میشه)
پیروز باشید

دوست عزيز براي من كمي سوال است يك سفارت 35 نفر را از نقاط مختلف دنيا دعوت ميكند كه پاسپورت بياوريد و بعد به همين راحتي به 35 نفر جواب بدهدبرگرديد .چون درمتن سفارت به كيس نامبر مربوطه مينويسد ويزاي شما آمده است براي دريافت مراجعه كنيد .اگر بيشتر توضيح دهيد ممنون ميشوم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان